XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 749 utakmica za dan
Subota, 25 Oktobar 2014

Fudbal

25.10.2014 17:00 Radnički (N) 1 : 0 Radnički 1923
25.10.2014 14:30 OFK Beograd 0 : 4 Čukarički
25.10.2014 14:30 Mladost 2 : 1 Rad
25.10.2014 18:00 Crvena zvezda 1 : 0 Donji Srem
25.10.2014 19:00 Vojvodina 3 : 0 Voždovac
25.10.2014 14:30 Spartak 2 : 2 Borac
25.10.2014 19:00 Napredak 0 : 1 Novi Pazar
25.10.2014 14:30 Bačka (BP) 0 : 1 Radnik
25.10.2014 14:30 Inđija 0 : 1 Javor Matis
25.10.2014 18:00 Metalac (GM) 3 : 0 Mačva
25.10.2014 14:30 Kolubara 3 : 3 Sindjelić
25.10.2014 14:30 Sloboda 1 : 0 Jedinstvo Putevi
25.10.2014 14:30 Moravac Orion 0 : 2 Proleter
25.10.2014 14:30 Sloga (K) 0 : 2 Sloga (PM)
25.10.2014 14:30 BSK Borča 1 : 0 Bežanija
25.10.2014 13:30 Šumadija 1903 0 : 2 Loznica
25.10.2014 14:00 Sloga (P) 2 : 0 Bane
25.10.2014 14:00 GFK Jasenica 1911 2 : 3 Železničar
25.10.2014 13:30 Karađorđe 1 : 2 Šumadija
25.10.2014 14:00 Zvižd 1 : 1 Smederevo 1924
25.10.2014 13:30 Rudar 2 : 2 Jedinstvo
25.10.2014 14:00 Budućnost Krušik 2014 6 : 2 Pobeda
25.10.2014 14:00 Car Konstantin 2 : 1 Ozren
25.10.2014 14:00 Tabane 1970 5 : 1 Radnički (S)
25.10.2014 14:00 Sinđelić 1 : 0 Timok
25.10.2014 14:00 Sloga 2 : 1 Trstenik PPT
25.10.2014 14:00 Radnički (P) 4 : 0 Timočanin
25.10.2014 14:00 Vršac 1 : 1 Dinamo
25.10.2014 14:00 Radnički (NP) 1 : 3 Senta
25.10.2014 14:00 Bačka 1901 0 : 3 Radnički (S)
25.10.2014 14:00 Radnički (Š) 2 : 2 Dolina
25.10.2014 14:00 Cement 2 : 2 Radnički (SM)
25.10.2014 14:00 Banat 0 : 1 Dunav
25.10.2014 14:00 Sloga 0 : 0 ČSK Pivara
25.10.2014 13:30 BASK 1 : 0 IM Rakovica
25.10.2014 13:30 IMT 4 : 3 Hajduk
25.10.2014 13:30 Teleoptik 3 : 0 GSP Polet
25.10.2014 13:30 Rudar (Baljevac) 1 : 3 Vodojaža
25.10.2014 13:30 Trepča 0 : 1 Metalac
25.10.2014 13:30 Mokra Gora 3 : 2 Partizan
25.10.2014 13:30 VGSK 1 : 0 Mladi radnik (R)
25.10.2014 13:30 Sloga (B) 4 : 3 Lepenica
25.10.2014 13:30 Jedinstvo 1945 2 : 1 Sevojno
25.10.2014 13:30 Sloga 1940 0 : 0 Zlatar
25.10.2014 13:30 Zlatibor 0 : 0 Sloga (S)
25.10.2014 13:30 FAP 1 : 0 Radnički Stobeks
25.10.2014 14:00 SFS Borac 3 : 1 Kosanica
25.10.2014 14:00 FUD 9 : 1 Dragocvet
25.10.2014 14:00 Bučje 4 : 2 Rudar Alpos
25.10.2014 14:00 Svrljig 2 : 0 Rtanj
25.10.2014 14:00 Brestovac 1946 6 : 1 Nemetali
25.10.2014 14:00 BSK Bogovina 1 : 1 Pukovac
25.10.2014 14:00 Rudar (P) 4 : 3 Rudar (B)
25.10.2014 14:00 Balkanski 2 : 0 Sloboda
25.10.2014 14:00 Jedinstvo (B) 4 : 0 Vlasina
25.10.2014 14:00 Pusta Reka 1 : 0 SFK Moravac
25.10.2014 14:00 Crvena zvezda 2 : 3 Budućnost
25.10.2014 14:00 Sloga 2 : 0 Sremac Vojka
25.10.2014 14:00 Kupinovo 0 : 3 Kabel
25.10.2014 14:00 ŽSK 0 : 0 Mladost
25.10.2014 14:00 Jedinstvo (SP) 1 : 2 Omladinac
25.10.2014 14:00 Polet 4 : 0 Borac
25.10.2014 14:00 TSC 3 : 2 Srbobran
25.10.2014 14:00 Proleter 3 : 0 Sloga
25.10.2014 14:00 OFK Kikinda 1 : 2 Mladost (L)
25.10.2014 14:00 Budućnost 1 : 1 Jedinstvo (BK)
25.10.2014 14:00 Kozara 2 : 0 Radnički (K)
25.10.2014 14:00 Jedinstvo (NB) 0 : 1 Vršac United
25.10.2014 13:30 Balkan Mirijevo 0 : 0 Grafičar
25.10.2014 14:00 Goč 1 : 0 Gruža
25.10.2014 14:00 Ćava 0 : 3 Arsenal
25.10.2014 14:00 Sloga (D) 1 : 3 Budućnost
25.10.2014 14:00 Sloboda 0 : 2 Mladost (P)
25.10.2014 14:00 Borac 4 : 3 Sušica
25.10.2014 13:30 Jasen 0 : 3 Višesava
25.10.2014 13:30 Kačer 0 : 1 Kolubara
25.10.2014 13:30 Spartak 1924 7 : 0 Banjani
25.10.2014 14:00 Mačva 2005 2 : 1 Drina
25.10.2014 14:00 Gučevo 1 : 0 Jedinstvo (MZ)
25.10.2014 14:00 Jadar 3 : 0 Mladost (P)
25.10.2014 13:30 Karađorđe 1 : 0 Banja
25.10.2014 13:30 Polet (SD) 3 : 2 Sloga (B)
25.10.2014 14:00 Vojvodina 2 : 0 Proleter
25.10.2014 14:00 Obilić 1 : 2 Borac
25.10.2014 14:00 Bečej 1918 8 : 0 Tvrdjava
25.10.2014 13:30 Fruškogorski partizan 3 : 2 Sofeks
25.10.2014 13:30 Mladost 1 : 2 Jedinstvo
25.10.2014 13:30 Veternik 1 : 1 Proleter
25.10.2014 Sloven 5 : 0 Radnički
25.10.2014 Rudar 2 : 0 1. Maj
25.10.2014 14:30 Njegoš 3 : 1 Čoka
25.10.2014 14:30 Potisje 3 : 0 Olimpija
25.10.2014 14:30 Radnički 1905 1 : 0 Panonija IM Topola
25.10.2014 14:30 Sloga 1 : 1 Obilić
25.10.2014 14:00 Sloga 1 : 0 Terekveš
25.10.2014 14:00 Stanišić 3 : 2 Dunav
25.10.2014 14:00 Polet (K) 1 : 0 BSK
25.10.2014 14:00 Graničar (G) 3 : 0 Omladinac (D)
25.10.2014 14:00 Radnički Zrenjanin 3 : 0 Omladinac
25.10.2014 14:00 Begej 5 : 1 Krajina
25.10.2014 13:30 Milutinac 1 : 0 Poštar Zvezdara
25.10.2014 13:30 PKB Kovilovo 0 : 0 Zmaj 1953
25.10.2014 11:00 Komgrap 1 : 3 BSK 1925
25.10.2014 13:30 OFK Zabrežje 9 : 0 Radnički (R)
25.10.2014 13:30 Mladost (Č) 4 : 1 Mladost (B)
25.10.2014 13:30 Mladost (C) 1 : 1 Napredak (M)
25.10.2014 15:00 Orljane 3 : 1 Rasovača
25.10.2014 15:00 Koprijan 1975 10 : 0 Knežica
25.10.2014 14:00 Rutevac 2 : 4 Naisus
25.10.2014 15:00 Radnički 1924 (K) 3 : 1 Zemljoradnik
25.10.2014 14:00 Budućnost 5 : 0 Šumadija
25.10.2014 14:00 Vladimir Durković 3 : 0 Spartak
25.10.2014 14:00 Tanasko Rajić 0 : 1 Borac
25.10.2014 14:00 Zlot 3 : 1 Šarbanovac
25.10.2014 14:00 Poreč 2 : 1 Rudna Glava
25.10.2014 14:00 OFK Niš 2 : 1 Jedinstvo
25.10.2014 14:00 Malinik 1 : 3 ŠSK
25.10.2014 14:00 Rudar 7 : 0 Rgotina
25.10.2014 14:00 OFK Alakince 3 : 0 Ternoci
25.10.2014 14:00 Trešnjevka 3 : 1 Biljači
25.10.2014 14:00 Zenit 2 : 3 Kolare
25.10.2014 14:00 Resavac 1 : 1 Vinogradar
25.10.2014 14:00 Napredak (Sv) 1 : 0 Rudar (S)
25.10.2014 14:00 Resavac 2 : 3 Mladost (S)
25.10.2014 14:00 Šumadija 2 : 1 Jedinstvo
25.10.2014 14:00 Grdica 2 : 1 Vrnjci
25.10.2014 Jedinstvo 5 : 3 Marjan MB
25.10.2014 Bratstvo 6 : 2 Mladost (B)
25.10.2014 14:00 Majur 0 : 9 Budućnost
25.10.2014 14:00 Radnički Šabački 1 : 1 Milicionar
25.10.2014 13:30 Ratajac 3 : 5 Polet 57
25.10.2014 13:30 Kostrež 0 : 0 Župski biseri
25.10.2014 13:30 Omladinac 7 : 1 Centar
25.10.2014 13:30 RFK NS 1921 0 : 2 Železničar
25.10.2014 15:00 Sloga 5 : 0 OFK Draževac
25.10.2014 15:00 OFK Sloga 1 : 0 Gredetin
25.10.2014 15:00 Crvena Zvezda 4 : 1 Jastrebac
25.10.2014 15:00 Napredak 2012 5 : 2 Vukašinovac
25.10.2014 15:00 Ratar 1 : 3 Polet (V)
25.10.2014 13:30 Maskar 5 : 0 Jasenica
25.10.2014 13:30 Rade Milošević 3 : 0 Omladinac (S)
25.10.2014 14:00 Soko 1 : 1 Hercegovac
25.10.2014 13:30 Polet (V) 3 : 1 Vihor
25.10.2014 13:30 Jedinstvo (Lj) 5 : 1 Napredak 1934
25.10.2014 13:30 Vojvode 2 : 0 Jedinstvo
25.10.2014 Roham 8 : 2 Bega
25.10.2014 14:00 Bresje Superior 7 : 1 Mladost 1948
25.10.2014 14:00 AZ Borac 2014 5 : 1 Stevan Nešticki
25.10.2014 14:00 Nepričava 0 : 3 Mladost
25.10.2014 13:30 Mladi rudar 0 : 3 Takovski Ustanak
25.10.2014 13:30 Hajduk 5 : 1 Partizan
25.10.2014 13:30 Avalski venac 0 : 3 Avala 1939
25.10.2014 14:00 Rongo Siti 1 : 4 Temac
25.10.2014 14:00 Veliki Suvodol 1 : 9 Lokomotiva
25.10.2014 14:00 Sloboda 2 : 2 Zvezda
25.10.2014 14:00 Mladost 2 : 3 Sloga
25.10.2014 14:00 Kladušnica 0 : 1 Pontes
25.10.2014 13:30 Crvena Jabuka 2 : 0 Stepanje
25.10.2014 14:00 Nacional 3 : 1 Graničar
25.10.2014 14:00 Deli Jovan 4 : 0 Kosovo
25.10.2014 14:00 Cerovac 2013 6 : 0 Bašin
25.10.2014 14:00 Proleter 3 : 2 Udarnik
25.10.2014 14:30 Sloga 1 : 2 Jedinstvo
25.10.2014 13:30 Kolarac 0 : 5 Crvena zvezda
25.10.2014 13:30 Badljevica 2 : 5 Omladinac (S)
25.10.2014 14:30 Mićunovo 1 : 1 Sloboda
25.10.2014 14:30 Napredak 1976 0 : 0 Palilulac
25.10.2014 14:30 Rtanj 0 : 0 Slemen
25.10.2014 14:00 Mladost (PP) 3 : 0 Sloga Trgošped
25.10.2014 14:00 Sloga (R) 0 : 5 Krnule 09
25.10.2014 14:00 Mladost 2013 3 : 2 Sloga 1949
25.10.2014 14:00 Rankovac 9 : 0 Grušić
25.10.2014 14:00 Rudar 3 : 0 Šumadija
25.10.2014 14:00 Zlatica Taun 0 : 2 Omladinski
25.10.2014 14:00 Radnik 1 : 2 Heroj
25.10.2014 14:00 Badince 0 : 1 Grdanica 024
25.10.2014 14:00 Gornje Krajince 3 : 2 OFK Bobište
25.10.2014 14:00 Ofk Bratstvo 3 : 1 Nomanica
25.10.2014 14:00 Jedinstvo 4 : 1 Napredak
25.10.2014 14:00 Veliko Trnjane 2 : 2 BSK
25.10.2014 14:00 Milanovo 5 : 1 Turekovac
25.10.2014 13:30 Brđanac 1 : 1 OFK Povlen
25.10.2014 13:30 Dobrnje 1 : 0 Sloga 1952
25.10.2014 13:30 Soko 3 : 2 Radnik
25.10.2014 14:30 Vrbica 3 : 2 Tulež
25.10.2014 14:00 Mladost (G) 0 : 2 Luk
25.10.2014 14:00 Vidojevica 4 : 1 Rudar
25.10.2014 14:00 Beljanica 5 : 0 Mladi radnik
25.10.2014 Planinac 0 : 3 Rudar
25.10.2014 13:30 Mladost 4 : 0 Borjak 2013
25.10.2014 13:30 Stara Čaršija 3 : 0 Stevka Božurevka
25.10.2014 13:30 Rujišnik 1 : 0 Stragari
25.10.2014 14:00 Mladost (MM) 5 : 3 Napredak (BP)
25.10.2014 14:00 Solunac 2 : 2 Sloga
25.10.2014 14:00 Graničar 3 : 0 Janošik
25.10.2014 14:00 Naša Krajina 3 : 4 Gaj
25.10.2014 15:30 Ropočevo 4 : 1 Sibnica
25.10.2014 15:30 Vojvoda 0 : 2 Mladost
25.10.2014 15:30 Vis 3 : 0 Stojnik
25.10.2014 13:30 Meteor 7 : 0 Mladost (B)
25.10.2014 15:00 Mladost 1976 3 : 0 Dobrič 1974
25.10.2014 14:00 Culjković 3 : 3 Napredak (Š)
25.10.2014 14:00 Omladinac 2013 3 : 0 POFK Letnjikovac
25.10.2014 14:00 Zadrugar 3 : 2 Metaloplastika
25.10.2014 14:00 Napredak 1 : 2 Udarnik
25.10.2014 13:30 Padež 3 : 1 Meševo
25.10.2014 Rasinac 0 : 3 Globoder
25.10.2014 13:30 Bukovica 5 : 1 Zmajevac
25.10.2014 13:30 Drugari 0 : 3 Trmčari
25.10.2014 13:30 Lipovac 3 : 1 Modrica
25.10.2014 14:00 Mladost 1 : 7 Šumadinac
25.10.2014 13:30 Lovćen 0 : 1 Mladost
25.10.2014 13:30 Rudar 0 : 0 Sutjeska
25.10.2014 13:30 Mogren 0 : 2 Budućnost
25.10.2014 13:30 Zeta 3 : 1 Bokelj
25.10.2014 13:30 Berane 2 : 3 Mornar
25.10.2014 13:30 Grbalj 1 : 1 OFK Petrovac
25.10.2014 14:30 Drina 1 : 1 Zvijezda Gradačac
25.10.2014 14:30 Velež 4 : 0 Vitez
25.10.2014 14:30 Sarajevo 5 : 0 Radnik
25.10.2014 14:30 Travnik 1 : 3 Zrinjski
25.10.2014 14:30 Čelik 3 : 2 Slavija
25.10.2014 14:30 Olimpic 0 : 0 Široki Brijeg
25.10.2014 14:30 Proleter 1 : 0 Napredak
25.10.2014 14:30 Mladost 1 : 3 Kozara
25.10.2014 14:30 Rudar Prijedor 0 : 0 Sutjeska
25.10.2014 14:30 Krupa 1 : 0 Leotar
25.10.2014 14:30 Tekstilac 1 : 0 Sloboda (MG)
25.10.2014 14:30 Podrinje 1 : 0 Sloboda (NG)
25.10.2014 14:30 Drina HE 1 : 1 Vlasenica
25.10.2014 14:30 Famos 1 : 1 Zvijezda Brgule
25.10.2014 14:30 Sloga 1 : 1 BSK
25.10.2014 14:30 Laktaši 3 : 4 Jedinstvo
25.10.2014 14:30 Sloga (S) 1 : 1 Lijevče
25.10.2014 14:30 Mladost (S) 5 : 2 Progres
25.10.2014 14:30 Karanovac 2 : 0 Lauš
25.10.2014 14:30 Hajduk 5 : 1 Crvena zvijezda (O)
25.10.2014 14:30 Pridjel 2 : 1 Naša krila
25.10.2014 14:30 Jedinstvo (B) 2 : 0 Majevica
25.10.2014 14:30 Mladost 2 : 1 Borac 1926
25.10.2014 14:30 Omladinac 3 : 2 Polet Krajišnik
25.10.2014 14:30 Ratar 3 : 0 Sloboda
25.10.2014 14:00 Milići 7 : 1 Polet
25.10.2014 14:30 Omladinac 1 : 2 Kalemi
25.10.2014 14:30 Vilusi 1 : 4 Obradovac
25.10.2014 14:30 Stevan Dukić 2 : 0 Bratstvo (K)
25.10.2014 14:30 Borac 0 : 1 Romanovci
25.10.2014 14:30 Laminci 2 : 0 Bratstvo (O)
25.10.2014 14:30 Polet 3 : 2 Novi Napredak
25.10.2014 14:30 Radnik 3 : 0 Kiseljak
25.10.2014 14:00 Petka 0 : 2 Borac
25.10.2014 13:30 Tornado 1 : 3 Ljubinić
25.10.2014 14:30 Baljevac 5 : 1 Zadrugar
25.10.2014 13:30 Proleter 1 : 1 Sloga
25.10.2014 13:30 Rekreativo 2 : 5 Partizan
25.10.2014 13:45 Kolibri 3 : 0 Mačva
25.10.2014 14:30 Fruškogorac 2 : 2 Železničar Pančevo
25.10.2014 12:00 Čelik 0 : 1 Radnik Etno Selo
25.10.2014 14:30 Una Fortuna 3 : 2 Jerina
25.10.2014 14:00 Metalmania 2 : 1 Radnički 1919
25.10.2014 14:00 Polet 2 : 1 Rubin
25.10.2014 14:00 Bačka Žabalj 3 : 5 Sremice
25.10.2014 13:30 Napredak 2 : 1 Čukarički
25.10.2014 11:00 Novi Pazar 0 : 2 Partizan
25.10.2014 12:00 Brodarac 3 : 2 Vojvodina
25.10.2014 10:00 BSK Borča 1 : 3 Crvena zvezda
25.10.2014 10:00 Vršac United 3 : 0 Indeks
25.10.2014 10:00 Radnički (S) 3 : 1 Radnički (NP)
25.10.2014 10:00 ČSK Pivara 2 : 2 Proleter (NS)
25.10.2014 10:00 ŽAK 0 : 3 Radnički (SM)
25.10.2014 10:00 Banat 0 : 1 Donji Srem
25.10.2014 10:00 Kabel 0 : 6 Vojvodina
25.10.2014 10:00 Inđija 4 : 2 Proleter 2006
25.10.2014 Timočanin (K) : Borac
25.10.2014 Radnički (N) 2 2 : 0 Dinamo
25.10.2014 Palilulac 2 : 1 Car Konstantin
25.10.2014 14:00 Javor 1 : 3 Sloga
25.10.2014 14:00 Jedinstvo putevi 1 : 0 Goc
25.10.2014 14:00 Sloga 3 : 0 Buducnost
25.10.2014 09:00 Policajac 4 : 2 Radnički (O)
25.10.2014 11:00 Jedinstvo 3 : 0 Sinđelić
25.10.2014 11:30 Lokomotiva 3 : 3 Radnički (NB)
25.10.2014 14:00 Zemun 1 : 2 Žarkovo
25.10.2014 15:00 Mladenovac 2 : 1 Bežanija
25.10.2014 17:00 BASK 2 : 2 Kolubara
25.10.2014 17:00 Brodarac 2 0 : 2 Voždovac
25.10.2014 14:00 Železničar 4 : 0 GFK Jasenica 1911
25.10.2014 11:00 Dolovo 3 : 8 Partizan (G)
25.10.2014 12:00 Borac (St) 6 : 0 Strela
25.10.2014 12:00 Vojvodina 2 : 0 Proleter
25.10.2014 12:00 Obilić 2 : 2 Borac
25.10.2014 12:00 Bečej 6 : 0 Tvrđava
25.10.2014 14:00 Unirea 0 : 10 Vojvodina
25.10.2014 14:30 Spartak 18 : 0 Radnički (B)
25.10.2014 15:00 Borac (Sakule) 4 : 1 Omladinac (O)
25.10.2014 11:30 Kolarac 1 : 4 Crvena zvezda
25.10.2014 11:30 Badljevica 2 : 15 Omladinac
25.10.2014 10:00 Železničar 4 : 1 Jedinstvo
25.10.2014 15:00 Mladost 0 : 5 Vitez
25.10.2014 13:30 Kom 3 : 1 Cetinje
25.10.2014 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Mladost
25.10.2014 13:30 Bratstvo 2 : 0 Bokelj
25.10.2014 11:00 Napredak 2 : 0 Čukarički
25.10.2014 13:00 Radnički 1923 0 : 2 Vojvodina
25.10.2014 12:00 Bačka (BP) 2 : 3 TSC
25.10.2014 12:00 Indeks 1 : 2 OFK Hajduk
25.10.2014 12:00 Vojvodina 3 : 1 Mladost Bambi
25.10.2014 12:00 Vrbas 4 : 1 Proleter 2006
25.10.2014 12:00 Kikinda 0 : 2 Novi Sad
25.10.2014 12:00 Bečej 1918 5 : 0 Radnički (S)
25.10.2014 14:00 Mihajlovac 1934 2 : 4 Rudar
25.10.2014 14:00 Šumadija 1903 1 : 1 Rudar
25.10.2014 14:00 Kiker 1 : 1 AS
25.10.2014 13:00 Bane 1 : 0 Vrnjačka Banja
25.10.2014 16:00 Mladost (V) 1 : 2 Jedinstvo Stević
25.10.2014 15:00 Omladinac 2 : 13 Železničar
25.10.2014 11:00 Sloga 3 : 5 Dolina
25.10.2014 Radnik 1 : 2 Radnički P
25.10.2014 Bor 3 : 0 Kruševac
25.10.2014 Dubočica 1923 0 : 1 Moravac Orion
25.10.2014 Jagodina 2 4 : 1 Hajduk Veljko
25.10.2014 Timok 1 : 1 Real Niš
25.10.2014 Radnički (N) 2 1 : 0 Dinamo
25.10.2014 Napredak 2 : 1 Topličanin
25.10.2014 Palilulac 2 : 2 Nacional
25.10.2014 09:00 Železnik Lasta 1 : 6 IMT
25.10.2014 10:00 Baćevac 0 : 3 IM Rakovica
25.10.2014 11:00 Radnički (O) 5 : 2 Budućnost (D)
25.10.2014 12:30 Zmaj 1953 1 : 4 Bežanija
25.10.2014 12:30 Novi Beograd 0 : 0 Heroj 1925
25.10.2014 13:00 Sindjelić 2012 1 : 6 Milenium
25.10.2014 14:30 Borac Ostružnica 0 : 6 BSK 1925
25.10.2014 PKB 1 : 0 Trudbenik
25.10.2014 Banja 0 : 8 Zvezdara
25.10.2014 Balkan 0 : 2 PKB Kovilovo
25.10.2014 Komgrap 1 : 2 Mladenovac
25.10.2014 GSP Polet 1 : 2 Studentski Grad
25.10.2014 Siti Sport Klub 3 : 0 Palilulac
25.10.2014 13:00 Mladost 0 : 2 Vitez
25.10.2014 10:00 Bačka (BP) 5 : 2 TSC
25.10.2014 10:00 Indeks 1 : 2 OFK Hajduk
25.10.2014 10:00 FK Vojvodina 5 : 0 Mladost Bambi
25.10.2014 10:00 Vrbas 2 : 5 Proleter 2006
25.10.2014 10:00 Kikinda 1 : 0 Novi Sad
25.10.2014 10:00 Bečej 1918 1 : 0 Radnički (S)
25.10.2014 11:00 Trstenik PPT 3 : 0 Hajduk Veljko
25.10.2014 11:00 Kruševac 3 : 4 Kopernikus Železničar
25.10.2014 11:00 Jagodina 8 : 1 Timok
25.10.2014 14:00 Petlić 7 : 2 Badnjevac
25.10.2014 14:00 GFK Jasenica 1911 6 : 1 Šumadija
25.10.2014 14:00 Zvižd 1 : 3 Pinkum
25.10.2014 14:00 Karađorđe 2 : 3 Sloga (PM)
25.10.2014 14:00 AF Duljaj 0 : 2 Presing
25.10.2014 14:00 Obilić 8 : 0 Rudar
25.10.2014 14:00 Mihajlovac 1934 1 : 3 Semendria 1924
25.10.2014 10:00 Tornjoš 0 : 8 Bačka
25.10.2014 13:30 Sloga 7 : 2 Karaš (J)
25.10.2014 11:00 Partizan (U) 5 : 2 Radnički 1927
25.10.2014 09:30 Dinamo 5 : 0 Jugoslavija
25.10.2014 11:00 Vojvodina 3 : 2 Proleter (M)
25.10.2014 12:00 Polet 0 : 10 Stenli
25.10.2014 10:00 BAK 0 : 4 Radnički (K)
25.10.2014 12:00 Jedinstvo Stević 3 : 1 Železničar
25.10.2014 11:30 Dinamo 1945 4 : 2 Vršac United
25.10.2014 10:00 Borac 1 : 1 Banat
25.10.2014 09:30 Petar Urošev 10 : 0 Proleter (BK)
25.10.2014 10:00 Napredak 4 : 0 Šumadija
25.10.2014 10:00 Plana 4 : 1 Pobeda
25.10.2014 11:00 Sloga 0 : 0 Apolon 4
25.10.2014 11:00 Kiker 5 : 0 Vrnjačka Banja
25.10.2014 13:00 Novi Pazar 2 : 0 Šumadija 1903
25.10.2014 11:00 Apolon 2 : 1 Radnički
25.10.2014 14:00 Šampion 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
25.10.2014 14:00 Mačva : Železničar
25.10.2014 14:00 Akademac 1 : 0 Jedinstvo
25.10.2014 14:00 Radnički 0 : 8 Loznica
25.10.2014 14:00 Mačva 2005 1 : 4 Šabac
25.10.2014 14:00 Savacijum 5 : 0 Senjak
25.10.2014 13:30 Mladost Radost 1 : 1 Mladost (L)
25.10.2014 13:30 Borac 2 3 : 0 Omladinac
25.10.2014 13:30 OFK Nacional AG 4 : 0 Pionir 028
25.10.2014 10:00 Donjošorac : Borac
25.10.2014 10:00 Mladost 7 : 1 Lipolist
25.10.2014 10:00 OFK Atletiko 3 : 4 OFK Šabac
25.10.2014 10:00 POFK Savacium 22 : 0 POFK Letnjikovac
25.10.2014 10:00 Radnički : BMR Petlovača
25.10.2014 10:00 Bambi 5 : 1 VGSK
25.10.2014 09:00 Lepušnica 1 : 1 Avala
25.10.2014 09:00 Sinđelić 11 : 2 Palilulac
25.10.2014 10:00 Crvena Zvezda MML 1 : 0 FSFV
25.10.2014 11:00 Hajduk 1 : 0 Beograd 1929
25.10.2014 Turbina 0 : 2 Obrenovac 1905
25.10.2014 Stepojevac Vaga 0 : 5 Radnički
25.10.2014 Mladenovac 0 : 0 Lokomotiva
25.10.2014 10:00 Šumadija 1903 3 : 0 Jerina
25.10.2014 10:00 Čoka 5 : 2 Tavankut
25.10.2014 Zeleznicar 1 : 3 OFK Osecina
25.10.2014 Ribnica 0 : 3 Radnicki
25.10.2014 Sampion 0 : 2 Budućnost-Krušik 1
25.10.2014 Polet 0 : 6 Omladinac
25.10.2014 Jedinstvo 2 0 : 8 Budućnost-Krušik 2
25.10.2014 13:30 Gaučosi 0 : 1 Bubamara
25.10.2014 13:30 Čačak 94 0 : 4 Javor
25.10.2014 13:30 Sloboda 6 : 0 Srpski Orlovi
25.10.2014 13:30 Kinder 1 : 4 Borac 1
25.10.2014 13:30 Metalac 3 : 1 Borac 2
25.10.2014 13:30 Mladost 5 : 0 Takovo
25.10.2014 ND 2011 2 : 2 OFK Vlada Dimitrijević
25.10.2014 BASK 3 : 2 Zemun
25.10.2014 Voždovac 2 : 0 BSK Borča
25.10.2014 Teleoptik 7 : 0 Sindjelić
25.10.2014 Rad 1 : 1 Čukarički
25.10.2014 Crvena zvezda 0 : 0 OFK Beograd
25.10.2014 Kolubara 1 : 2 Radnički Obrenovac
25.10.2014 Bežanija 0 : 8 Partizan
25.10.2014 10:00 Institut 2 : 1 Studentski Grad
25.10.2014 Sindjelić 2012 1 : 1 Srem Jakovo
25.10.2014 Radnicki (NB) 0 : 4 BSK 1925
25.10.2014 Tempo 3 : 3 Zmaj 1953
25.10.2014 Brodarac 1 : 1 Dominus
25.10.2014 Fer Plej 06 3 : 0 Šumadinac
25.10.2014 IMT 4 : 1 Budućnost (D)
25.10.2014 Ada 5 : 1 Milutinac
25.10.2014 Torlak 2 : 2 Banja
25.10.2014 GSP Polet 3 : 6 Poštar
25.10.2014 Zvezdara 1 : 2 Crvena Zvezda MML
25.10.2014 Internacional 0 : 0 PKB Kovilovo
25.10.2014 Atakante 2 : 4 Zmajevi
25.10.2014 Lepušnica 9 : 0 Rušanj
25.10.2014 OLE 2 : 1 Hajduk
25.10.2014 Resnik 0 : 7 Policajac
25.10.2014 FSFV 2 : 1 Borac
25.10.2014 Sremčica 7 : 2 Milenium
25.10.2014 Napredak 1 : 0 Železničar
25.10.2014 Lokomotiva 1 : 8 Sećeranac Ada
25.10.2014 20:30 OFK Beograd B 3 : 1 011 B
25.10.2014 Podrinje 0 : 3 Loznica 04
25.10.2014 OFK Beograd 7 : 0 Dominus
25.10.2014 Crvena zvezda 4 : 0 Teleoptik
25.10.2014 Rad 11 : 0 Vrčin
25.10.2014 Voždovac 1 : 1 Fair Play 06
25.10.2014 15:30 Sveti Stefan 4 : 1 Banja

Košarka

25.10.2014 21:00 Mega Leks 85 : 66 Union Olimpija
25.10.2014 21:00 Budućnost VOLI 101 : 79 Cibona
25.10.2014 17:00 Szolnoki Olaj 81 : 67 Levski Sofija
25.10.2014 19:00 Krka 85 : 52 MZT Skopje
25.10.2014 19:00 Partizan NIS 84 : 77 Metalac Farmakom
25.10.2014 17:00 Smederevo 1953 71 : 66 Jagodina
25.10.2014 19:30 Sloga 106 : 79 Spartak
25.10.2014 19:00 Borac 64 : 56 Napredak Rubin
25.10.2014 20:00 Konstantin 97 : 72 OKK Beograd
25.10.2014 19:00 Zdravlje Leskovac 88 : 75 Vojvodina
25.10.2014 18:00 Pirot 82 : 81 Meridiana
25.10.2014 19:00 Plana 96 : 87 Kolubara LA 2003
25.10.2014 18:00 Mladost Admiral 89 : 64 Mladost (SP)
25.10.2014 19:00 Sloboda 89 : 88 Srem
25.10.2014 15:00 Radnički VA Bodža 79 : 67 Morava
25.10.2014 14:00 M015 20 : 0 Mionica
25.10.2014 18:00 Klik 112 : 50 Čačak 94
25.10.2014 16:30 Ivanjica 92 : 65 Rađevac
25.10.2014 15:00 Trepča 86 : 69 Požarevac
25.10.2014 16:20 Milan Trivić 2 49 : 65 Zvezdara 2
25.10.2014 18:30 Surčin Dobanovci 69 : 60 Zvezda
25.10.2014 10:30 Kadet 80 : 59 Budućnost
25.10.2014 17:30 Sloboda NS 72 : 81 Crvenka Dunav
25.10.2014 16:00 Feniks 86 : 71 Vojvodina NM
25.10.2014 12:30 Mladost Veternik 91 : 83 Karađorđevo
25.10.2014 19:00 Bagljaš 88 : 66 Kikinda
25.10.2014 17:00 Radnički 96 : 87 Ru koš
25.10.2014 17:00 BSK Junior 20 : 0 Negotin
25.10.2014 13:30 Vukovi Merošina 47 : 99 Radan
25.10.2014 14:30 Radnički 1950 84 : 56 Sloga (D)
25.10.2014 15:00 Sloga (P) 66 : 74 Student BB
25.10.2014 21:00 Beko 95 : 87 BKK Radnički
25.10.2014 17:00 BNS 63 : 57 Železničar
25.10.2014 20:00 Sveti Đorđe 107 : 74 Ruma
25.10.2014 19:00 Hajduk 84 : 65 Stara Pazova
25.10.2014 19:00 Akademik 49 : 50 Dunav
25.10.2014 14:30 Futog MD Tupanjac 63 : 75 Vrbas
25.10.2014 16:00 Jug 56 : 71 Knjaževac
25.10.2014 18:30 Niš Fair playy 93 : 61 Dimitrovgrad
25.10.2014 16:30 OKK Junior 77 : 80 Jastrebac
25.10.2014 18:00 Mladost Vesna 51 : 77 Sokobanja
25.10.2014 19:00 Radnik 71 : 60 Rtanj
25.10.2014 17:00 Ibar 90 : 68 Jedinstvo
25.10.2014 18:00 Zeta 2011 83 : 71 Danilovgrad
25.10.2014 18:00 Lovćen 68 : 79 Mornar
25.10.2014 19:00 Sutjeska 82 : 57 Ulcinj
25.10.2014 20:05 Teodo 85 : 76 ABS Primorje
25.10.2014 18:30 Crvena zvezda 73 : 58 Srbobran
25.10.2014 17:00 Šumadija 91 : 38 Spartak
25.10.2014 19:00 Vrbas Medela 63 : 53 Bor
25.10.2014 18:00 Šabac 82 : 85 Partizan
25.10.2014 20:30 Student Radnički 70 : 57 Paraćin
25.10.2014 15:00 Topličanin 2012 20 : 0 Nikolić Akademija
25.10.2014 18:00 Stara Pazova 37 : 121 Topolčanka
25.10.2014 14:30 Kovin 71 : 77 Čelarevo
25.10.2014 15:00 Velika Kikinda 49 : 86 Basket Star
25.10.2014 Plej 2 44 : 43 Bane
25.10.2014 Stari Ras 29 : 67 Polet
25.10.2014 Novi Pazar 2012 61 : 49 Goč
25.10.2014 Sjenica 67 : 24 Kings
25.10.2014 Plej 1 102 : 75 Mašinac

Odbojka

25.10.2014 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Ribnica
25.10.2014 18:00 Đerdap 0 : 3 Radnički
25.10.2014 19:00 Inđija 0 : 3 Spartak
25.10.2014 19:00 Mladi radnik 3 : 1 Novi Pazar-Junior
25.10.2014 19:00 VA 014 0 : 3 Niš
25.10.2014 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Užice
25.10.2014 18:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Spartak
25.10.2014 15:30 Novi Sad 3 : 0 Bukovica Putevi
25.10.2014 16:00 Modriča Optima 0 : 3 Radnik
25.10.2014 16:30 Kakanj 78 3 : 0 Ilijaš
25.10.2014 15:00 Jedinstvo 2 : 3 Domaljevac
25.10.2014 17:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Student
25.10.2014 18:00 Tempo 1 : 3 Drina
25.10.2014 19:00 Maglić 3 : 0 Majevica
25.10.2014 19:00 FAP Livnica 3 : 1 Napredak 037
25.10.2014 15:00 Gračanica 0 : 3 Libero Ča
25.10.2014 17:00 Jagodina 3 : 0 Hajduk Veljko
25.10.2014 14:00 Toplički Vitezovi 0 : 3 Dubočica
25.10.2014 20:00 Mladost 2 : 3 Vrbas
25.10.2014 18:00 Stražilovo 3 : 2 Futog
25.10.2014 20:00 Bavanište 1 : 3 Proleter
25.10.2014 18:00 Dunav Volley 3 : 0 Hercegovina
25.10.2014 17:00 Srem Iton 2 : 3 Vojvodina 2
25.10.2014 20:00 Smederevo Carina 3 : 1 Mladenovac
25.10.2014 14:40 Roda 3 : 1 Jedinstvo (K)
25.10.2014 20:00 Jedinstvo (MZ) 0 : 3 Rudar
25.10.2014 19:00 Partizan 2012 3 : 0 Kneginja Milica Trstenik
25.10.2014 19:00 Goč 1 : 3 Knez Lazar
25.10.2014 15:30 Vojvodina 3 3 : 2 Merkur
25.10.2014 19:00 Maglić 1953 3 : 0 Vest
25.10.2014 11:30 MOK Topličanin 97 3 : 0 Mladost (B)
25.10.2014 17:00 Radan 1 : 3 Surdulica
25.10.2014 15:00 Mladost (B) 0 : 3 Mladost (V)
25.10.2014 17:00 Morava 3 : 0 Junior
25.10.2014 19:00 Mladost 3 : 0 Klek Srbijašume 2
25.10.2014 14:00 Banat 3 : 1 Kikinda
25.10.2014 20:00 Kraguj 3 : 0 Kolubara
25.10.2014 17:00 Dinamo 3 : 1 Tent
25.10.2014 19:00 Vizura 3 : 0 Crvena zvezda
25.10.2014 17:00 Futog 3 : 1 Klek Srbijašume
25.10.2014 17:00 Radnički 2 : 3 Valjevo
25.10.2014 20:00 Beograd 3 : 0 Crnokosa Artos
25.10.2014 19:00 Modriča 3 : 0 HE na Drini
25.10.2014 19:00 Bihać Preminger 3 : 0 BL Volley
25.10.2014 19:00 Kula Gradačac 3 : 1 Radnik
25.10.2014 19:00 Vogošća 3 : 1 Sloboda Tuzlafarm
25.10.2014 14:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Stakorina
25.10.2014 19:00 Derventa 0 : 3 Slavija
25.10.2014 17:00 Glasinac 3 : 1 Jahorina
25.10.2014 16:00 Maglić 1 : 3 Hercegovac
25.10.2014 17:00 Balkana MP 3 : 0 Prijedor
25.10.2014 17:00 Pliva 1 : 3 Smeč
25.10.2014 16:00 Bratunac 3 : 1 Drina
25.10.2014 16:00 Kotor Varoš 3 : 1 Ukrina
25.10.2014 17:00 Tutin 3 : 1 Sloboda S
25.10.2014 17:00 Putevi Trendteks 1 : 3 Zlatibor
25.10.2014 18:00 Gimnazijalac 3 : 0 Tajm
25.10.2014 17:00 Ivanjica 0 : 3 Libero ČA
25.10.2014 14:00 Student 3 : 0 Hajduk Veljko
25.10.2014 18:00 Majdanpek FBC 3 : 2 Bor
25.10.2014 20:00 FOK 3 : 0 Slavija
25.10.2014 20:00 Eaton Srem Tempo 2 1 : 3 Mladost
25.10.2014 19:00 Jedinstvo 2 3 : 0 Vršac
25.10.2014 17:00 Lazarevac 3 : 1 Mladi Radnik
25.10.2014 20:15 As 3 : 0 Šumadija
25.10.2014 19:00 Ub 0 : 3 Sterija
25.10.2014 14:30 Imlek 3 : 0 Poštar 064
25.10.2014 12:00 Mladost 3 : 0 Gimnazijalac 2
25.10.2014 11:00 Župa 0 : 3 Kraljevo
25.10.2014 17:00 Napredak 037 0 : 3 Trstenik
25.10.2014 12:00 Leposavić 3 : 0 Raška
25.10.2014 16:00 Sjenica 3 : 1 Bambi volej
25.10.2014 13:00 Priboj 3 : 0 Lučani
25.10.2014 14:00 Tara 2 0 : 3 Forma
25.10.2014 Rađevac 3 : 0 Jedinstvo
25.10.2014 Proleter 3 : 0 Park 015
25.10.2014 Zaslon 3 : 0 Tamnava Voćar
25.10.2014 Osečina 0 : 3 Mali Zvornik
25.10.2014 Ribnica 0 : 3 Srbijanka 014
25.10.2014 15:00 Grbić 3 : 2 NS Tim
25.10.2014 13:15 BiT 0 : 3 Žabalj Volej
25.10.2014 20:30 Novi Sad 0 : 3 Partizan
25.10.2014 16:30 Hajduk 1 : 3 Volejstars
25.10.2014 15:00 Panonija 3 : 1 Apatin
25.10.2014 16:00 Bečej 3 : 2 Gox-IN
25.10.2014 19:00 Hercegovina 3 : 2 Krajišnik
25.10.2014 14:00 Proleter 3 : 1 Žitište
25.10.2014 19:00 Volejstars 2 : 3 MD Zrenjanin 2
25.10.2014 18:15 Banat 3 : 0 Radnički
25.10.2014 15:00 Star 0 : 3 Mladost
25.10.2014 18:00 Maks 3 : 1 Eaton Srem Tempo 3
25.10.2014 14:00 BSK 0 : 3 Pusta Reka
25.10.2014 15:00 Radan 3 : 0 Surdulica
25.10.2014 12:00 Vlasina 3 : 0 Mladost 2
25.10.2014 15:00 Leskovac 98 2 1 : 3 BSK
25.10.2014 Zaječar 3 : 0 Ozren
25.10.2014 11:00 Poreč 0 : 3 Đerdap
25.10.2014 Knjaževac 3 : 0 ŽOK 030
25.10.2014 Timok 3 : 1 Bor II
25.10.2014 18:30 Volleyland 3 : 1 Roda 2
25.10.2014 09:30 Crnjanski 3 : 1 Fenix Čukarički
25.10.2014 20:00 Volejbol 2000 0 : 3 Turija
25.10.2014 15:00 Libero 2 : 3 SK Volej
25.10.2014 10:30 Dunav Volej 3 : 1 Fortuna
25.10.2014 Jedinstvo 4 3 : 0 Mladost
25.10.2014 Dunav 2 : 3 Sremac
25.10.2014 Mitrovica 3 : 0 Sirmium
25.10.2014 Sloga 1 : 3 Eaton Srem Tempo 4
25.10.2014 Srem 022 0 : 3 Prvi Tempo
25.10.2014 Mladost 0 : 3 Radinci Volej
25.10.2014 Mladost 0 : 3 Merkur 2
25.10.2014 Voriors 0 : 3 Soko
25.10.2014 Goks In 2 0 : 3 Vrbas 2
25.10.2014 Partizan 0 : 3 Elan Volej
25.10.2014 Volfland 0 : 3 Jedinstvo
25.10.2014 Senta 1 : 3 Zlatica
25.10.2014 Subotica 3 : 2 NIS Spartak 3
25.10.2014 Kikinda 2 3 : 0 Topola
25.10.2014 Vollejstar 1 : 3 Čoka
25.10.2014 Panonija 0 : 3 Boom Volley

Rukomet

25.10.2014 19:00 Planinka Prolom voda 22 : 21 Požarevac
25.10.2014 19:00 Jugović 30 : 25 Spartak Vojput
25.10.2014 18:45 Partizan 46 : 17 Kolubara
25.10.2014 18:30 PKB 25 : 30 Crvenka Jaffa
25.10.2014 19:00 Zlatar 29 : 32 Morava
25.10.2014 19:00 Napredak 31 : 22 Mokra Gora
25.10.2014 20:00 Dinamo 29 : 35 Vrbas
25.10.2014 18:00 Sloga 36 : 14 Crvena Zvezda
25.10.2014 19:00 Vranje 1957 34 : 30 Žitorađa
25.10.2014 19:00 Topličanin 30 : 23 Hajduk Veljko
25.10.2014 20:00 Knjaževac 37 : 35 Mladost 1949
25.10.2014 18:00 Jastrebac 32 : 26 ORK Bela Palanka
25.10.2014 19:00 BSK Heba 26 : 20 ORK Vlasotince
25.10.2014 18:00 Hercegovina 36 : 38 Banatski Karlovac
25.10.2014 19:00 Jedinstvo 30 : 28 Vladimirovac
25.10.2014 20:00 Sloga 27 : 35 Bask Soko
25.10.2014 20:45 Sportski Centar Voždovac 2012 29 : 30 Smederevo
25.10.2014 20:30 Studentski grad 28 : 33 Partizan 2
25.10.2014 19:00 Šamot 65 29 : 25 Radnički 2
25.10.2014 15:00 Beli andjeo 28 : 30 Arilje
25.10.2014 19:00 Prva Petoletka 22 : 28 Lokomotiva
25.10.2014 16:30 : Jabuka
25.10.2014 16:00 Kljajićevo 36 : 29 Radnički (K)
25.10.2014 20:00 Kikinda 24 : 19 Srem Sm
25.10.2014 Ub : Kosmaj
25.10.2014 20:00 Radnički 29 : 22 Umčari
25.10.2014 Mladost 1949 2 : Radnički
25.10.2014 19:00 Paraćin 28 : 37 Đerdap
25.10.2014 16:00 Rembas 42 : 24 Brestovac
25.10.2014 20:00 Majdanpek 19 : 30 Rudar
25.10.2014 Štrpce Tandems : Knez Lazar 2
25.10.2014 17:30 Goč Merkur 37 : 31 Karađorđe
25.10.2014 19:00 Bane 30 : 31 Župa 54 2
25.10.2014 18:00 Hidroelektrana 42 : 25 Mladost 2
25.10.2014 19:00 Omladinac 34 : 13 Arilje 2
25.10.2014 Mladost (V) 32 : 26 Budućnost
25.10.2014 Mladost (O) 30 : 26 Unirea
25.10.2014 Spartak : Banatski Karlovac
25.10.2014 Gaj 20 : 41 Omladinac (D)
25.10.2014 Dolovo 37 : 23 Omladinac (I)
25.10.2014 19:00 Sombor 32 : 23 Rusin
25.10.2014 19:00 Prigrevica 30 : 19 Borac
25.10.2014 14:00 Grafičar (B) 32 : 31 Dalmatinac
25.10.2014 19:00 Graničar (G) 35 : 28 Vojput 2
25.10.2014 17:15 Partizan 30 : 33 Beočin
25.10.2014 19:30 Vojka 18 : 42 Slavija
25.10.2014 13:00 Bačka Palanka 34 : 25 Ruma
25.10.2014 19:00 ŽSK 2 : Eret
25.10.2014 Napredak : Partizan (I)
25.10.2014 15:30 Gradnulica 36 : 19 Jedinstvo
25.10.2014 18:00 Vojvoda Stepa 39 : 18 Partizan (H)
25.10.2014 18:00 Naftagas 27 : 24 Crvena Zvezda 2
25.10.2014 15:00 Mačva 2 : Metaloplastika 3
25.10.2014 17:00 Zrinjski 22 : 32 Prijedor
25.10.2014 20:00 Izviđač 41 : 21 Gradačac
25.10.2014 18:00 Bosna (V) 24 : 40 Bosna (S)
25.10.2014 19:00 Krivaja 36 : 37 Vogošća
25.10.2014 18:00 Gračanica 36 : 35 Konjuh
25.10.2014 18:00 Sloboda 25 : 31 Derventa
25.10.2014 18:00 Leotar 34 : 28 Čelinac
25.10.2014 18:00 Hercegovac 22 : 24 Kozara Mlijekoprodukt
25.10.2014 18:00 Kotor Varoš 25 : 30 Golić Šarić
25.10.2014 18:00 Vojvodina 26 : 26 Nexe
25.10.2014 18:00 Zagreb 27 : 18 Radnički
25.10.2014 20:15 Metalurg 24 : 17 Borac m:tel
25.10.2014 18:00 Kikinda 21 : 41 Jagodina
25.10.2014 17:30 Naisa 39 : 26 Crvena Zvezda
25.10.2014 19:00 Radnički KG 33 : 20 Železničar
25.10.2014 19:00 Radnički (S) 27 : 22 Junior
25.10.2014 18:00 Lokomotiva 25 : 29 Zrinjski
25.10.2014 17:30 Izviđač : Vrbas
25.10.2014 18:30 Ilidža 24 : 17 Goražde
25.10.2014 16:00 Borac 32 : 23 Bihać
25.10.2014 16:00 Požarevac 27 : 23 Loznica grad
25.10.2014 18:00 Sloga 34 : 18 Mačva
25.10.2014 Petrovaradin 19 : 28 Mladost
25.10.2014 Temerin 28 : 11 Sloven
25.10.2014 Vrbas 26 : 29 Radnički
25.10.2014 Halas Jožef 18 : 27 Pančevo
25.10.2014 Srem 36 : 17 Apatin
25.10.2014 Spartak 31 : 23 Ravangrad
25.10.2014 13:00 Prijepolje 29 : 25 Metalac AD
25.10.2014 18:00 Župa 18 : 19 Čačak
25.10.2014 Topličanin 36 : 26 Vranje
25.10.2014 Crveni krst 28 : 15 Jagodina 2
25.10.2014 Rtanj 32 : 25 Đerdap
25.10.2014 Mladost 20 : 25 Bor RTB
25.10.2014 Knjaževac 25 : 24 Pirot
25.10.2014 Cepelin 23 : 12 Rudar
25.10.2014 Tikvara 40 : 30 Jadran
25.10.2014 Laki 41 : 12 Jabuka 95
25.10.2014 Gradnulica 26 : 13 Mladost
25.10.2014 Jedinstvo 21 : 20 Želja
25.10.2014 Naftagas 34 : 9 Miletić
25.10.2014 Dolovo 30 : 22 Partizan
25.10.2014 Žitorađa 18 : 19 Dubočica
25.10.2014 Radan 17 : 21 Naisa 2
25.10.2014 Niška Banja 33 : 16 Aleksinac
25.10.2014 Paraćin 20 : 36 Morava Han
25.10.2014 Vlasotince 29 : 21 Remesiana
25.10.2014 11:00 Mladost 19 : 17 Senta
25.10.2014 17:30 Klenak 09 44 : 17 Rusin
25.10.2014 17:30 Temerin 2 29 : 32 Radnički
25.10.2014 Mladost 2 : Eret
25.10.2014 18:00 Sonta 32 : 6 Odžaci
25.10.2014 Hajduk 24 : 14 Železničar 2

Vaterpolo

25.10.2014 20:30 Jadran ST 4 : 15 Radnički Kon Tiki
25.10.2014 19:00 AVK Branik 8 : 16 Budva
25.10.2014 19:00 Primorje EB 17 : 4 OVK POŠK
25.10.2014 21:15 HAVK Mladost 16 : 8 Partizan Raiffeisen
25.10.2014 20:00 BVK Crvena zvezda 12 : 5 Medveščak
25.10.2014 20:00 Primorac 5 : 9 Jadran HN

Futsal

25.10.2014 18:00 Nevesinje 1 : 6 Tango
25.10.2014 17:00 Brotnjo 6 : 4 Seljak
25.10.2014 20:30 Centar 7 : 0 Čelinac
25.10.2014 16:00 Raška 1 : 5 Metalac Kolorado
25.10.2014 21:00 Leteći Holandjanin 14 : 1 Kikinda
25.10.2014 20:00 Šampion 2 : 4 Tango Liman
25.10.2014 Bajina Bašta : Požarevac
25.10.2014 12:00 Kosjerić 2 : 0 Kareli
25.10.2014 18:00 Bellatores 4 : 4 Flash
25.10.2014 21:00 Župski Rubin 7 : 3 Orao Čaršija
25.10.2014 18:00 Apa Futsal 6 : 5 Sombor

Ragbi 13

25.10.2014 14:30 Dorćol 18 : 0 Bijeli Zečevi

Hokej

25.10.2014 18:00 Tisza Volán 4 : 10 Beostar

Ragbi 15

25.10.2014 ZRS Smartson 17 : 28 Nada Dalmacija
dejan030 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
dejan030 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
dejan030 je tipovao utakmicu
vulovic9095 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 je tipovao utakmicu
FKSD1924 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu