XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 928 utakmica za dan
Nedelja, 26 Oktobar 2014

Fudbal

26.10.2014 17:00 Jagodina 1 : 0 Partizan
26.10.2014 11:00 Polet 5 : 0 Jošanica
26.10.2014 14:00 Radan 1 : 0 Kopaonik
26.10.2014 14:00 Dinamo 3 : 1 Đerdap
26.10.2014 14:00 Hajduk Veljko 1 : 1 OFK Bor
26.10.2014 14:00 PIK Prigrevica 3 : 1 Tekstilac
26.10.2014 13:30 Železnik Lasta 0 : 1 Brodarac 1947
26.10.2014 13:30 Srem 2 : 0 Dorćol
26.10.2014 13:30 Radnički (O) 0 : 3 Zemun
26.10.2014 13:30 Budućnost 3 : 0 Sopot
26.10.2014 13:30 Turbina 1 : 0 Žarkovo
26.10.2014 13:30 Sloboda 2 : 1 Takovo
26.10.2014 13:30 Braća Vuković 1 : 0 Polet
26.10.2014 13:30 Dragačevo 1 : 0 Orlovac
26.10.2014 13:30 Rudar (Bresnica) 1 : 3 Tutin
26.10.2014 13:30 Slavija 1 : 0 Omladinac
26.10.2014 13:30 Šumadinac (B) 1 : 1 RSK
26.10.2014 13:30 Basarac 0 : 1 Železničar (P)
26.10.2014 13:30 Borac 1 : 0 Obilić
26.10.2014 13:30 Homoljac 0 : 0 Gruža
26.10.2014 13:30 Napredak 1 : 2 Mihajlovac 1934
26.10.2014 13:30 Sloboda 0 : 1 Morava
26.10.2014 13:30 Polimlje 2 : 2 OFK Osečina
26.10.2014 13:30 Brezovica 1 : 0 Radnički (V)
26.10.2014 13:30 Zadrugar 2 : 0 Radjevac
26.10.2014 14:00 Jedinstvo (M) 3 : 2 Župa
26.10.2014 14:00 Poljoprivrednik 1 : 1 Žitorađa
26.10.2014 14:00 Juhor 1 : 1 Temnić 1924
26.10.2014 14:00 Levač 1 : 2 Jedinstvo
26.10.2014 14:00 Rembas 3 : 3 Lugomir
26.10.2014 14:00 Moravica 7 : 6 Napredak
26.10.2014 14:00 Kablovi 0 : 2 Bukovik
26.10.2014 14:00 Brodoremont 2 : 3 Dunav
26.10.2014 14:00 Jablanica 0 : 0 Lužnica
26.10.2014 14:00 Jedinstvo (BP) 1 : 1 Sloga
26.10.2014 14:00 BSK Bujanovac 3 : 1 Bobište
26.10.2014 14:00 Mladost 3 : 1 Nebeski andjeli
26.10.2014 14:00 Ropotovo 0 : 2 SFK Morava
26.10.2014 14:00 Hajduk 2 : 1 Ljukovo
26.10.2014 10:00 Index 1 : 0 Jugović
26.10.2014 14:00 Borac 4 : 0 LSK Laćarak
26.10.2014 14:00 OFK Mladost APA 2 : 0 ŽAK
26.10.2014 14:00 Bačka (P) 3 : 1 Zadrugar
26.10.2014 14:00 Mladost (T) 2 : 2 Jadran
26.10.2014 10:00 Subotica 2 : 2 Tisa
26.10.2014 14:00 Tavankut 2 : 1 OFK Vrbas
26.10.2014 14:00 OFK Odžaci 3 : 1 Preporod
26.10.2014 14:00 Crvena Zvezda (RS) 1 : 0 Radnički (S)
26.10.2014 14:00 Železničar 7 : 0 Sloboda
26.10.2014 14:00 Borac (Starčevo) 2 : 2 Borac (Sakule)
26.10.2014 13:30 Baćevac 0 : 1 Lepušnica
26.10.2014 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Vrčin
26.10.2014 13:30 PKB 0 : 0 Stepojevac Vaga
26.10.2014 13:30 Sremčica 4 : 0 Boleč
26.10.2014 10:00 Železničar 0 : 0 Lokomotiva
26.10.2014 13:30 Zvezdara 0 : 2 Radnički (NB)
26.10.2014 14:00 Kraljevo Hajduk 5 : 1 Borac
26.10.2014 14:00 OFK Ras 1 : 1 Radnik
26.10.2014 14:00 Pazar Juniors 2011 2 : 2 Polet
26.10.2014 14:00 Mataruge 0 : 1 Granit
26.10.2014 14:00 Radnički 1 : 2 Karađorđe
26.10.2014 14:00 Ibar 3 : 0 Lazac
26.10.2014 14:00 Ribnica 0 : 1 Budućnost
26.10.2014 14:00 Jedinstvo 1 : 3 Vinogradi DB
26.10.2014 14:00 Korićani 0 : 4 Jadran
26.10.2014 14:00 Šumadinac 3 : 1 Maršić
26.10.2014 13:30 GP Zlatibor 0 : 1 Jedinstvo
26.10.2014 13:30 Napredak 3 : 1 Železničar
26.10.2014 13:30 Omladinac 2 : 5 Crnokosa
26.10.2014 13:30 Prvi partizan 1 : 3 Ariljska rampa
26.10.2014 13:30 Polet 0 : 1 Budućnost
26.10.2014 13:30 Čajetina 3 : 1 Perućac
26.10.2014 13:30 Mladost 0 : 0 Junior Novo Naselje
26.10.2014 13:30 Trlić 1 : 0 Rubribreza
26.10.2014 13:30 Tulari 2 : 0 OFK Divci
26.10.2014 13:30 ZSK 1 : 5 Tešnjar
26.10.2014 13:30 Sovljak 1 : 1 OFK Jabučje
26.10.2014 13:30 Joševa 0 : 1 Pepeljevac
26.10.2014 14:00 Hajduk Stanko 3 : 2 Sindjelić
26.10.2014 14:00 BMR Petlovača 2 : 1 Lipolist
26.10.2014 14:00 Borac (L) 0 : 3 Provo
26.10.2014 14:00 Podrinje 0 : 0 Jedinstvo (Š)
26.10.2014 14:00 Antimon 2 : 0 Borac (V)
26.10.2014 13:30 Junkovac 3 : 0 ŽSK
26.10.2014 13:30 Partizan (D) 2 : 4 Vinča
26.10.2014 13:30 Aranđelovac 5 : 0 Vitlina-Bokanja
26.10.2014 13:30 Omladinac 0 : 0 Borac
26.10.2014 13:30 Šumadinac (S) 2 : 2 BSK
26.10.2014 13:30 Prvi srpski ustanak 3 : 0 Šumadinac (N)
26.10.2014 13:30 Vojvoda Milenko 0 : 1 Zadrugar (T)
26.10.2014 13:30 Makce 4 : 1 Rudar (K)
26.10.2014 13:30 Petar Dobrnjac 2 : 1 Integral
26.10.2014 13:30 Mlava (B) 2 : 4 Radnički 1926
26.10.2014 13:30 Krilaš 1 : 1 Mlava (ML)
26.10.2014 13:30 Trgovački 4 : 6 Šapine
26.10.2014 13:30 Mladost (B) 3 : 2 Đerdap
26.10.2014 14:00 7. Juli 1 : 2 Glavaš
26.10.2014 14:00 Udarnik 2 : 1 Jedinstvo (K)
26.10.2014 11:00 Železničar (S) 2 : 1 Vodice
26.10.2014 14:00 Mladi borac 0 : 1 Proleter
26.10.2014 14:00 Šumadija 2 : 1 Budućnost (MK)
26.10.2014 14:00 SASK 3 : 0 Sloga (M)
26.10.2014 14:00 Železničar (K) 2 : 1 Pobeda
26.10.2014 14:00 Budućnost (R) 1 : 3 Osipaonica
26.10.2014 14:00 Mladost (J) 0 : 3 Kušiljevo
26.10.2014 14:00 Sloga (DV) 2 : 0 BSK
26.10.2014 14:00 Budućnost 0 : 3 Morava 1918
26.10.2014 14:00 Mladost (K) 2 : 1 OFK Tekstilac
26.10.2014 14:00 Sloga (V) 1 : 3 Morava
26.10.2014 14:00 Bratstvo 1 : 2 Napredak (D)
26.10.2014 14:00 Mladi radnik 4 : 0 Napredak (Z)
26.10.2014 14:00 OFK Bratstvo 3 : 1 Mladost (D)
26.10.2014 14:00 Kaćuša 3 : 4 Dunđerski
26.10.2014 11:00 Svetlost 4 : 1 Nikodije Stojanović Tatko
26.10.2014 14:00 Borac 3 : 3 Topličanin
26.10.2014 14:00 Dobrič 0 : 0 Polet
26.10.2014 14:00 Omladinac 6 : 1 Mladost 1982
26.10.2014 14:00 Kosovac 1 : 1 Trbunje
26.10.2014 14:00 Jastrebac 8 : 0 Partizanski put
26.10.2014 14:00 Real 2 : 1 Jug Bogdan
26.10.2014 13:30 Jedinstvo 1936 1 : 4 Mačkovac
26.10.2014 13:30 Gradina 2 : 1 Blagotin
26.10.2014 13:30 Vinogradar 5 : 2 Bošnjane
26.10.2014 13:30 Šanac 3 : 0 Omladinac
26.10.2014 13:30 Čitluk 9 : 1 Trudbenik
26.10.2014 13:30 Sloga (Ć) 3 : 0 Mladi radnik
26.10.2014 13:30 Sloga (D) 2 : 1 Gornji Stepoš
26.10.2014 13:30 Naupare 4 : 1 13. April
26.10.2014 13:30 Jastrebac 4 : 2 Mladost
26.10.2014 14:00 Sutjeska 1 : 1 Maglić
26.10.2014 14:00 Mladost 1 : 1 Hajduk
26.10.2014 14:00 Krila Krajine 2 : 2 Mladost Radost
26.10.2014 14:00 Titel 2 : 1 Budućnost
26.10.2014 14:00 Kulpin 2 : 1 Stari Grad
26.10.2014 13:30 Susek 4 : 0 TSK
26.10.2014 13:30 Tatra 1 : 1 OFK Slavija
26.10.2014 13:30 OFK Sirig 0 : 1 Petrovaradin
26.10.2014 13:30 Vinogradar 0 : 3 Dinamo
26.10.2014 PSK Putinci 5 : 2 Budućnost
26.10.2014 Hrtkovci 0 : 0 Hajduk (D)
26.10.2014 Hajduk 1932 0 : 2 Partizan
26.10.2014 Jadran 2 : 0 Donji Petrovci
26.10.2014 Napredak 2 : 2 OFK Zeka Buljubaša
26.10.2014 Sremac Graničar 1924 1 : 1 Hajduk 1925 Podunavac
26.10.2014 13:30 Bačka 4 : 0 Palić
26.10.2014 13:30 Bajša 3 : 0 Krivaja
26.10.2014 13:30 Proleter 2 : 0 Eđšeg
26.10.2014 14:00 Graničar (R) 2 : 1 Mladost
26.10.2014 14:00 Omladinac (B) 5 : 4 Hajduk
26.10.2014 14:00 Rusin 7 : 1 Kordun
26.10.2014 14:00 Kula 2 : 0 Lipar
26.10.2014 14:00 Budućnost (A) 1 : 3 Jugoslavija
26.10.2014 14:00 Mladost (O) 0 : 0 Slavija
26.10.2014 14:00 Radnički (B) 1 : 0 Mladost (V)
26.10.2014 14:00 Crvena zvezda 1 : 2 Polet
26.10.2014 14:00 Partizan (G) 4 : 0 Sloga (BNS)
26.10.2014 14:00 Jedinstvo Stević 3 : 1 BAK
26.10.2014 14:00 Vulturul 0 : 1 Vojvodina
26.10.2014 14:00 Mladost 2 : 0 Zadrugar
26.10.2014 14:00 Crvena zvezda 2 : 4 ŽAK
26.10.2014 14:00 Vojvodina (NM) 1 : 0 Borac
26.10.2014 14:00 Vojvodina 1928 2 : 0 Bilećanin
26.10.2014 14:00 Radnički 1911 2 : 0 Napredak
26.10.2014 14:00 Vojvodina (B) 1 : 1 Naftagas
26.10.2014 13:30 Dunav-Sv.Stefan 3 : 0 Policajac
26.10.2014 13:30 Sindjelić 2012(U) 1 : 2 Brodarac
26.10.2014 13:30 Borac (O) 3 : 2 Banja (VB)
26.10.2014 13:30 Resnik 3 : 2 13. maj
26.10.2014 13:30 Veliki Borak 0 : 0 Šumadija (Š)
26.10.2014 10:00 Borac (L) 0 : 3 Prva Iskra
26.10.2014 13:30 Strelac 4 : 0 Rušanj
26.10.2014 13:30 Budućnost (Z) 2 : 2 Vranić
26.10.2014 13:30 Pinosava 3 : 1 Vlaška
26.10.2014 13:30 Podunavac (R) 0 : 0 OFK Leštane
26.10.2014 13:30 Pudarci 3 : 1 Kovačevac
26.10.2014 13:30 Velika Krsna 1 : 1 Kosmaj
26.10.2014 10:00 Torlak 2 : 1 Vinča
26.10.2014 10:00 Selo Mladenovac 1 : 1 Heroj 1925
26.10.2014 14:00 Mladost (B) 3 : 2 Zaplanjac
26.10.2014 15:00 Borac (T) 0 : 0 Palilula
26.10.2014 14:00 Morava 0 : 0 Jedinstvo
26.10.2014 14:00 Naša krila 1936 3 : 1 Radnički 1947 (Č)
26.10.2014 14:00 Mladi radnik 4 : 1 Malošište
26.10.2014 14:00 Plantaža 2 : 0 Čekmin
26.10.2014 14:00 Železničar 2 : 1 Zloćudovo
26.10.2014 14:00 Jedinstvo (GS) 3 : 1 Vučje
26.10.2014 14:00 Progres 5 : 1 OFK Brza
26.10.2014 14:00 Mladi borac 2 : 5 Sloga
26.10.2014 14:00 Umac 3 : 0 Radnički
26.10.2014 14:00 Mladost 4 : 0 Jedinstvo (G)
26.10.2014 14:00 Mladost 1 : 3 Padež
26.10.2014 14:00 Gnjilan 6 : 1 Dragoš
26.10.2014 14:00 Željuša 1 : 5 Zadrugar
26.10.2014 14:00 Napredak 2 : 3 Jedinstvo
26.10.2014 11:00 Ključ 6 : 0 Krivelj
26.10.2014 14:00 Blizna 7 : 1 Radnički
26.10.2014 14:00 Deli Jovan 2 : 2 Majdanpek
26.10.2014 14:00 Slatina (B) 3 : 0 Sloga
26.10.2014 14:00 Mladost 0 : 3 Budućnost (P)
26.10.2014 14:00 Proleter (M) 1 : 2 Radnički 1936
26.10.2014 14:00 Budućnost (PK) 3 : 2 Rudar
26.10.2014 14:00 Palilulac 3 : 0 Crvena zastava
26.10.2014 14:00 Proleter (DV) 1 : 2 Vrtište
26.10.2014 14:00 Morava 4 : 1 Aluminjum
26.10.2014 14:00 OFK 019 Zaječar 1 : 6 Radnički
26.10.2014 14:00 Mladost 5 : 5 OFK Knjaz
26.10.2014 14:00 Borac 3 : 0 Polet
26.10.2014 14:00 Trebič 3 : 1 Osnić
26.10.2014 14:00 Omladinac 4 : 2 Midžor
26.10.2014 14:00 Sloga 5 : 1 Vratarnica
26.10.2014 14:00 Pavlovac 2 : 0 Bukuroca
26.10.2014 14:00 Čelik 0 : 2 Pčinja
26.10.2014 14:00 Mladost (B) 0 : 0 Vranjska Banja
26.10.2014 14:00 Mladost (S) 3 : 0 Levosoje Talenat
26.10.2014 14:00 Čaglavica 0 : 2 Radnički
26.10.2014 14:00 Gračanica 5 : 0 Sitnica
26.10.2014 14:00 Ugljare 1 : 8 Gracko
26.10.2014 13:00 Izmornik 2 : 1 Sloga
26.10.2014 15:00 Rudar 3 : 2 Mineralac
26.10.2014 15:00 Kriva Reka 2 : 2 Kusce
26.10.2014 13:00 Morava 0 : 3 Oskar
26.10.2014 13:30 Ibar 1 : 0 Kopaonik
26.10.2014 13:30 Moša 0 : 3 Rudar
26.10.2014 14:00 Dunav 4 : 0 Dobrica
26.10.2014 14:00 Vojvodina (CC) 4 : 3 Borac (VG)
26.10.2014 14:00 Jedinstvo (V) 1 : 2 Borac (VS)
26.10.2014 14:00 Potporanj 4 : 2 Partizan (K)
26.10.2014 14:00 Vladimirovac 5 : 1 Karaš (J)
26.10.2014 14:00 Ševac 2 : 1 Ratar
26.10.2014 14:00 Vojvodina (S) 2 : 1 Partizan (U)
26.10.2014 14:00 Borac (P) 1 : 3 Stari Tamiš
26.10.2014 14:00 Proleter 5 : 1 Budućnost (BB)
26.10.2014 14:00 BSK Bavanište 2 : 5 Plavi Dunav 1932
26.10.2014 14:00 Dolovo 0 : 1 Dinamo 1945
26.10.2014 14:00 Kolonija 1 : 3 Strela
26.10.2014 14:00 Polet 0 : 3 Unirea
26.10.2014 14:00 Pobeda 2 : 1 Spartak 1911
26.10.2014 14:00 Tempo 3 : 3 Omladinac (O)
26.10.2014 14:00 Napredak 1 : 2 Partizan
26.10.2014 14:00 Morava 4 : 0 Ursule
26.10.2014 14:00 Vinorača 3 : 1 Juhor
26.10.2014 14:00 Crni Vrh 2 : 2 Blagotin
26.10.2014 14:00 Mladost 6 : 4 Kupinovac
26.10.2014 14:00 Javor 7 : 0 Radnički
26.10.2014 14:00 Napredak (St) 2 : 1 Hajduk
26.10.2014 14:00 OFK Batinac 3 : 0 Polet
26.10.2014 14:00 Moravac 2 : 2 Rudar (P)
26.10.2014 14:00 Istok 63 3 : 1 Šumadija
26.10.2014 Graničar (K) 4 : 2 Napredak
26.10.2014 Sloga 1 : 2 Borac (K)
26.10.2014 OFK Brestač 0 : 2 Podrinje
26.10.2014 Noćaj 4 : 2 Graničar (G)
26.10.2014 10:00 Fruška Gora 1 : 4 Obilić 1993
26.10.2014 ČSK 1939 0 : 5 Jedinstvo (M)
26.10.2014 Fruškogorac 4 : 2 Železničar
26.10.2014 Jedinstvo (P) 3 : 0 Borac (M)
26.10.2014 14:00 Dinamo 0 : 0 Crvenka
26.10.2014 14:00 Aleksa Šantić 4 : 0 Jedinstvo (R)
26.10.2014 14:00 Rastina 1918 0 : 2 OFK Metalac
26.10.2014 14:00 Partizan 0 : 2 OFK Šikara
26.10.2014 14:00 ASK 5 : 0 Omladinac
26.10.2014 14:00 Naftagas 1 : 0 Proleter 2006
26.10.2014 14:00 Potisje 3 : 0 Borac
26.10.2014 14:00 Rusanda 0 : 2 Lehel
26.10.2014 14:00 OFK Gradnulica 0 : 6 Banat
26.10.2014 14:00 ŽFK Banat Bagljaš 0 : 2 OFK Klek
26.10.2014 14:00 Tavnik 5 : 1 Zvezda
26.10.2014 14:00 Real 1 : 2 Proleter
26.10.2014 14:00 Magnohrom 0 : 2 Napredak
26.10.2014 14:00 Morava (M) 3 : 2 Partizan
26.10.2014 14:00 Budućnost 4 : 2 Čibukovac
26.10.2014 14:00 Stubal 4 : 0 Morava (S)
26.10.2014 14:00 Bačka 4 : 0 Iskra
26.10.2014 14:00 Obilić 0 : 1 Napredak
26.10.2014 14:00 Mladost 0 : 1 Vojvodina
26.10.2014 14:00 Jedinstvo (G) 6 : 0 Jedinstvo (BPS)
26.10.2014 14:00 Budućnost 2 : 1 Hajduk
26.10.2014 14:00 Sloga 0 : 7 Miletić
26.10.2014 Omladinac 6 : 1 Sušica 2012
26.10.2014 Polet 0 : 4 Kumarevo 65
26.10.2014 Moravac 3 : 2 Morava (G)
26.10.2014 OFK Morava 4 : 0 Lemind 1953
26.10.2014 Gradac 6 : 1 Mladost (DL)
26.10.2014 Navalin 2 : 5 Sloboda
26.10.2014 14:00 Partizan 3 : 1 Budućnost
26.10.2014 14:00 Napredak 1 : 0 Proleter
26.10.2014 14:00 Mladi Borac 0 : 1 Cer
26.10.2014 14:00 Gorki 3 : 2 Radnik
26.10.2014 14:00 Drina 1 : 0 Sloga
26.10.2014 14:00 Jedinstvo 3 : 0 Mladost (DB)
26.10.2014 11:00 Studenac 4 : 2 Mladost (B)
26.10.2014 14:00 Velika Reka 5 : 1 Borac
26.10.2014 14:00 Stolice 1 : 5 Cer
26.10.2014 14:00 Sloga (LŠ) 0 : 1 Milan Orlić
26.10.2014 14:00 Čobanče 3 : 1 7. Juli
26.10.2014 13:30 Rubin (Z) 3 : 0 Varvarin
26.10.2014 13:30 Ribnik 6 : 1 Donji Kopaonik
26.10.2014 13:30 Beli Orlovi 0 : 1 14. Oktobar
26.10.2014 13:30 Sloga 0 : 1 Mladost (DK)
26.10.2014 13:30 Stari Trstenik 0 : 4 Rubin (DS)
26.10.2014 13:30 Borac 2 : 1 Sremac Beomal
26.10.2014 13:30 Bačka 5 : 2 Fruškogorac
26.10.2014 14:30 Polet (R) 4 : 2 Tempo
26.10.2014 11:00 Kraljevo 0 : 3 Jedinstvo GVD
26.10.2014 14:00 Pobeda 1976 6 : 3 OFK Rutevac 1908
26.10.2014 14:30 2. Oktobar 1 : 3 Delija
26.10.2014 14:30 Jedinstvo 5 : 2 Napredak
26.10.2014 13:30 Beloševac 0 : 3 Jadar 2013
26.10.2014 13:30 Gradac 2 : 0 Borac
26.10.2014 13:30 Kolubara 2 5 : 4 Komanice
26.10.2014 13:30 Liplje 0 : 7 Milenko Pavlović
26.10.2014 13:30 Ribnikar 1 : 0 Polet
26.10.2014 13:30 Rajac 2 : 3 Iskra
26.10.2014 13:30 Mladi rudar 10 : 2 Žabare
26.10.2014 13:30 Misača 2 : 1 Sloga
26.10.2014 11:00 B 2000 1 : 1 Mladost
26.10.2014 13:30 Kopljari 1 : 1 Trnava
26.10.2014 13:30 Radoje Domanović 5 : 4 Plaskovac
26.10.2014 13:30 Proleter 2 : 3 Ranilović
26.10.2014 13:30 Omladinac (Š) 4 : 0 Omladinac (B)
26.10.2014 13:30 Dragoš 3 : 1 Polet
26.10.2014 13:30 BSK 1924 3 : 1 Budućnost
26.10.2014 13:30 Borac 2 : 2 Radnički
26.10.2014 13:30 Rudar 4 : 0 Napredak 1927
26.10.2014 14:00 Bački Hajduk 2 : 2 Slavija
26.10.2014 14:00 Neštin 2 : 1 Krivanj
26.10.2014 14:00 Mladost 1 : 5 Borac 46
26.10.2014 14:00 Bačka 3 : 1 Vajska
26.10.2014 13:30 Napredak (B) 6 : 1 Dunavac
26.10.2014 13:30 Dizel 4 : 2 Kurjače
26.10.2014 13:30 OFK Braničevo 2 : 1 Žitkovica
26.10.2014 13:30 Sloga (Ć) 5 : 1 Sloga (D)
26.10.2014 13:30 Jedinstvo (D) 2 : 1 Borac (K)
26.10.2014 13:30 Morava (M) 1 : 1 Rakova
26.10.2014 13:30 Čačak 94 2 : 0 Planinac
26.10.2014 13:30 Budućnost 6 : 0 BIP
26.10.2014 13:30 Morava (K) 3 : 2 Vujan
26.10.2014 13:30 Strelac 0 : 3 Kej
26.10.2014 13:30 Prijatelji 0 : 0 Lugovi
26.10.2014 13:00 Šampion 0 : 5 Tornjoš
26.10.2014 13:30 Paštrić 2 : 5 Tolić
26.10.2014 13:30 Proleter 1 : 5 Stari drugari
26.10.2014 13:30 Toplica 3 : 3 Gornji Mušić
26.10.2014 13:30 Popadić 1 : 0 Mladost
26.10.2014 13:30 Orao 0 : 0 Gornji Lajkovac
26.10.2014 14:00 Seljak 1 : 1 OFK Bagremar
26.10.2014 14:00 Kutlovo 1 : 0 Košutnjak
26.10.2014 14:00 21. oktobar 2 : 0 Mladost Teferič
26.10.2014 14:00 Šumarice 2008 0 : 6 Srbija
26.10.2014 14:00 Hajduk 1 : 3 Zastava
26.10.2014 14:00 Kremenac 2 : 2 Šumadija 1934
26.10.2014 14:00 Botunje 5 : 1 Sloga
26.10.2014 14:00 Azbest 2 : 3 Žeželj
26.10.2014 Olimpija 4 : 1 Budućnost
26.10.2014 1.Oktobar 3 : 2 Terekves
26.10.2014 14:00 Omladinac 6 : 0 Jasenica
26.10.2014 14:00 Polet 2 : 3 Karadjordje
26.10.2014 14:00 Sloga 1948 (M) 3 : 0 Morava 1949
26.10.2014 14:00 Mladost 1954 (DM) 3 : 0 Supovac
26.10.2014 14:00 Mramor 1927 4 : 1 Čegar 2013 (K)
26.10.2014 14:00 Sečanica 3 : 5 Delijski Vis
26.10.2014 14:00 Čegar 1946 (DM) 3 : 1 Mladost (DK)
26.10.2014 13:30 Institut 2 : 1 Šećeranac Ada
26.10.2014 10:00 Busije 0 : 5 Borac (P)
26.10.2014 13:30 Šumadinac (B) 2 : 0 Obilić
26.10.2014 13:30 BUSK 0 : 1 Studenski Grad
26.10.2014 13:30 Posavac 2 : 1 OFK Petrovčić
26.10.2014 11:00 Sloga 2 : 2 Lajkovac
26.10.2014 14:00 Strmovo 1968 2 : 1 Ratkovac
26.10.2014 12:00 Glumač 5 : 2 Duškovci
26.10.2014 14:00 Sečica 7 : 1 Dobrinjac
26.10.2014 12:00 Savinac 1933 4 : 2 Blagaja
26.10.2014 14:00 Plavi Tok 3 : 3 Pobeda
26.10.2014 14:00 Bakionica 3 : 0 Borac
26.10.2014 14:00 Lazarica 1 : 3 Ježevica
26.10.2014 14:00 Avijatičar 6 : 1 Trešnjica
26.10.2014 13:30 Ozrem PMH 7 : 2 Ozremica
26.10.2014 13:30 Brezak 3 : 4 Velereč 94
26.10.2014 13:30 Šumadija 4 : 2 Mladost 09
26.10.2014 13:30 Omladinac 1 : 3 Jablanica
26.10.2014 13:30 Šilopaj 1 : 2 Majdan
26.10.2014 14:00 Samarinovac 0 : 3 OFK Sikole
26.10.2014 14:00 OFK Tamnič 1 : 1 Smedovac
26.10.2014 14:00 BSK 1934 10 : 0 Graničar
26.10.2014 14:00 Ratar 3 : 0 Srbovo
26.10.2014 14:00 Čubra 4 : 0 Urovica
26.10.2014 14:00 Kovilovo 2 : 2 Polet
26.10.2014 11:00 Miloševo 1 : 0 Malajnica
26.10.2014 13:30 OFK Mladost 2 : 0 Minel
26.10.2014 14:00 Pobeda 3 : 1 Jerma
26.10.2014 13:30 Đurđin 0 : 2 Dušan Silni
26.10.2014 13:30 Žednik 3 : 4 Solid
26.10.2014 13:30 Elektrovojvodina 6 : 0 Bratstvo
26.10.2014 13:30 Udarnik 1 : 4 Lokomotiva
26.10.2014 13:30 Čantavir 0 : 2 Hajduk
26.10.2014 14:00 Velika reka 4 : 3 Lokomotiva
26.10.2014 14:00 Egeta 6 : 1 Koča Andjelković
26.10.2014 14:00 Lovćen 5 : 3 Velika Vrbica
26.10.2014 14:00 Rtkovo 0 : 1 Omladinac
26.10.2014 14:00 Mala Vrbica 4 : 2 Napredak
26.10.2014 13:30 OFK Stublenica 2 : 0 Gunjevac
26.10.2014 13:30 Proleter 0 : 1 Polet
26.10.2014 13:30 Polet 4 : 1 Omladinac
26.10.2014 13:30 Dimitrije Tucović 2 : 1 Kalenić
26.10.2014 13:30 Tvrdojevac 5 : 1 Rudar
26.10.2014 14:00 Grlište 5 : 1 Kastrum
26.10.2014 14:00 Timok 3 : 1 Šljivar
26.10.2014 14:00 Polet 1959 4 : 0 Lovac
26.10.2014 14:00 Budućnost 2 : 5 Beli Orlovi
26.10.2014 13:30 Brezova 0 : 1 Bratstvo
26.10.2014 13:30 Gradina 4 : 3 Radnički
26.10.2014 13:30 Vrelo 3 : 3 Prilike
26.10.2014 13:30 Gorušica 2 : 0 Bjelica
26.10.2014 13:30 Marjan 4 : 1 Karađorđe
26.10.2014 13:30 Sloga 4 : 0 Beli Orlovi
26.10.2014 13:30 Kotlenik 1 : 4 Grivac
26.10.2014 13:30 Kusovac 2 : 5 Lokomotiva
26.10.2014 13:30 Bare 2 : 7 Pobeda
26.10.2014 13:30 Mladost MG 2 : 2 Crvena zvezda
26.10.2014 13:30 Mladost (R) 0 : 1 BSK
26.10.2014 13:30 Vučak 1 : 0 Jezava
26.10.2014 13:30 Skobalj 3 : 1 Hajduk Veljko 1934
26.10.2014 13:30 Borac 1932 4 : 1 Vrbovac
26.10.2014 13:30 Lunjevac 0 : 1 Podunavac
26.10.2014 14:30 Pobeda 0 : 3 Tomislavci
26.10.2014 14:30 Sokolac 3 : 0 Njegoš B
26.10.2014 14:30 Jedinstvo 1952 3 : 3 Omladinac
26.10.2014 14:30 Sloboda 2013 2 : 2 Mladost
26.10.2014 14:30 Sloga 0 : 2 Hajduk
26.10.2014 14:00 Sloga (K) 10 : 1 Galeb
26.10.2014 14:00 Mrovska 4 : 4 Dobrava
26.10.2014 14:00 Radnički (K) 6 : 2 Volujac
26.10.2014 14:00 Mladost (Z) 2 : 2 Cerić
26.10.2014 14:00 Vlašić 2 : 1 Trešnjevka
26.10.2014 14:00 Karađorđe 1 : 0 Jevremovac
26.10.2014 13:30 Jedinstvo 2 : 2 Hajduk
26.10.2014 13:30 Tromedja 0 : 8 Jadran
26.10.2014 13:30 Graničar 2 : 1 Slavija
26.10.2014 14:00 Vinogradar 1 : 1 Karaš (K)
26.10.2014 14:00 Hajduk 4 : 1 Vitorul
26.10.2014 14:00 Pobeda 0 : 5 Omladinac
26.10.2014 14:00 Radnički 1927 3 : 2 Jedinstvo (O)
26.10.2014 14:00 Mladost 2 : 2 Zlatica
26.10.2014 14:00 MSK 0 : 1 Proleter
26.10.2014 14:00 OFK Stajićevo 0 : 10 Jedinstvo
26.10.2014 14:00 Sloga 5 : 3 Tamiš
26.10.2014 13:30 Dunavac 1 : 0 Metalac
26.10.2014 13:30 Sloga (D) 8 : 0 Stig 1955
26.10.2014 13:30 Napredak (P) 4 : 0 Pobeda
26.10.2014 13:30 Proleter 0 : 4 Ljubičevo
26.10.2014 13:30 Napredak 1947 1 : 2 Sloga (L)
26.10.2014 13:30 Sopot 1 : 0 Mip Majdan
26.10.2014 14:00 Petrovac 74 3 : 2 Skupljen 2013
26.10.2014 14:00 Torpedo 2 : 2 Hajduk
26.10.2014 14:00 Verko 0 : 3 Mladost (B)
26.10.2014 11:00 Mladost (S) 3 : 0 Sinošević
26.10.2014 11:00 Zablaće 2 : 1 Bojić
26.10.2014 11:00 Šipurske livade 1 : 2 Pocerina
26.10.2014 14:00 Borac 3 : 0 Slavija
26.10.2014 14:00 Polet 0 : 5 OFK Radnički
26.10.2014 14:00 Lazarevac 2 : 2 Bistrica
26.10.2014 14:00 BSK 1 : 3 Budućnost
26.10.2014 14:00 Sloboda 1 : 2 OFK Burovo
26.10.2014 11:00 Vreoci 0 : 8 TEK Sloga
26.10.2014 14:00 Mladi borac 3 : 1 Mladi radnik
26.10.2014 14:00 Popovac 4 : 2 Budućnost (L)
26.10.2014 14:00 Omladinac 1 : 1 OFK Borac
26.10.2014 14:00 Jedinstvo 2 : 4 ISK Izvor
26.10.2014 14:00 Mladost 1 : 0 Buljane
26.10.2014 14:00 Vlasina 2014 0 : 3 Jašunja
26.10.2014 14:00 Sremski vitezovi 2 : 1 Mladost (P)
26.10.2014 14:00 Car Uroš 3 : 0 Sloga
26.10.2014 14:00 Vojvodina 4 : 0 Planinac
26.10.2014 14:00 Borac 5 : 1 Jedinstvo
26.10.2014 14:00 OFK Kraljevci 1 : 0 27. Oktobar
26.10.2014 14:00 Sremac 3 : 0 Polet
26.10.2014 14:00 Mladost (B) 1 : 2 Fruškogorac
26.10.2014 14:00 Rudar 1973 4 : 1 Radnik 2013
26.10.2014 14:00 Atletiko 2 : 1 Veternica 1926
26.10.2014 14:00 Mladost 1 : 0 Graničar
26.10.2014 14:00 Lovac 9 : 1 Vitez
26.10.2014 14:00 Srem 1 : 3 Sloboda
26.10.2014 14:00 Šumar 1 : 6 Sremac
26.10.2014 14:00 Kameni 4 : 1 Sloven
26.10.2014 14:00 Sloga 4 : 0 Borac (S)
26.10.2014 14:00 Krušedol 1 : 2 Polet
26.10.2014 14:00 Borac (J) 3 : 0 Dunav
26.10.2014 14:00 Sremac 1 : 0 Grgurevci
26.10.2014 14:00 Borac (VR) 0 : 1 BSK
26.10.2014 14:00 Sloga (Z) 1 : 1 Srem
26.10.2014 14:00 Borac (R) 1 : 3 Sloga (Č)
26.10.2014 14:00 Sloboda 2 : 2 OFK Bosut
26.10.2014 14:00 Napredak 0 : 5 Mitros
26.10.2014 14:30 Borac 0 : 3 OFK Bačinci
26.10.2014 14:30 Bratstvo 2 : 2 OFK Bingula
26.10.2014 14:30 Graničar 1 : 4 Sremac
26.10.2014 14:30 OFK Bikić 0 : 2 Napredak
26.10.2014 14:30 Omladinac (M) 3 : 1 Hajduk
26.10.2014 14:30 Jedinstvo 1 : 4 Jednota
26.10.2014 14:30 Omladinac (B) 1 : 2 Sinđelić
26.10.2014 13:30 Mladost (VK) 6 : 0 Zadrugar
26.10.2014 13:30 Rakac Stave 5 : 1 Kotešica
26.10.2014 13:30 Lukavac 3 : 2 Mali korak
26.10.2014 13:30 Dupljaj 4 : 0 Žabari
26.10.2014 13:30 Mladi radnik 0 : 3 Bujačić
26.10.2014 13:30 Burovac 2 : 0 7. juli
26.10.2014 13:30 BSK 6 : 2 Omladinac B
26.10.2014 13:30 Beljina 2 : 3 Barajevo
26.10.2014 13:30 Lisović 0 : 2 OFK Meljak
26.10.2014 14:00 Omladinac 5 : 4 Studen Vitez
26.10.2014 14:00 Žiča 3 : 1 Mlada krila
26.10.2014 14:00 Progorelica 5 : 1 BSK 2014
26.10.2014 14:00 Musina reka 1 : 0 Bogutovačka Banja
26.10.2014 14:00 Mladost 1981 2 : 1 Jovo Kursula
26.10.2014 14:00 Zgodačica 1 : 2 Jedinstvo
26.10.2014 14:00 Popovići 2 : 3 Stara Čaršija
26.10.2014 14:00 Trnava 2 : 2 Partizan (M)
26.10.2014 14:00 Osaonica 3 : 3 Sloboda
26.10.2014 14:00 OFK Borac 1 : 0 Omladinac
26.10.2014 14:00 Morava (R) 2 : 0 Jedinstvo
26.10.2014 14:00 Šantarovac 1 : 0 Bresje
26.10.2014 13:30 Zvezda 2 : 2 Vukićevica
26.10.2014 13:30 Jedinstvo 2 : 1 Polet
26.10.2014 13:30 Rvati 1 : 5 Belo Polje
26.10.2014 13:30 Posavina 6 : 3 Poljane
26.10.2014 13:30 Duboko 7 : 1 Trstenica
26.10.2014 13:30 Borac 2 : 0 OFK Urovci
26.10.2014 13:30 Omladinac 3 : 2 Krtinska
26.10.2014 10:00 Trešnjevica 1 : 0 Venčani
26.10.2014 10:00 Brezovac 3 : 2 Šamot
26.10.2014 10:00 Gorski car 11 : 1 Prvi srpski ustanak II
26.10.2014 14:00 Jelav 1 : 0 Hajduk
26.10.2014 14:00 Mladost (DD) 0 : 3 Granit
26.10.2014 14:00 Prva Iskra 4 : 1 TE Gučevo
26.10.2014 14:00 Zelenika 0 : 3 Sindjelić
26.10.2014 14:00 Resava 3 : 0 15. Avgust 1950
26.10.2014 13:30 Sloboda 1948 1 : 1 Morava
26.10.2014 13:30 Vinogradar 0 : 9 Kamenorezac 76
26.10.2014 13:30 Jugovići 3 : 0 Omladinac
26.10.2014 11:00 Šumice 2 : 3 Mladost (O)
26.10.2014 11:00 Sloboda 0 : 3 Bair
26.10.2014 15:00 OFK Slatina 2 : 1 Drlupa
26.10.2014 15:00 Rudar 2012 : Mladost
26.10.2014 15:00 Sloga 2012 1 : 4 OFK Rogača
26.10.2014 13:30 Mladost (CK) 1 : 0 Karadjordje 2013
26.10.2014 13:30 Feniks 0 : 1 Badnjevac
26.10.2014 13:30 Napredak 4 : 1 Šumadija
26.10.2014 15:00 Jugovići 1976 2 : 1 Borac
26.10.2014 10:00 Baličevac 1974 3 : 0 Belfast
26.10.2014 11:00 Torpedo 1924 1 : 1 Sloga
26.10.2014 11:00 Mladost 2 : 7 Korman
26.10.2014 14:00 Pomoravlje 6 : 7 Jedinstvo
26.10.2014 14:00 BSK 1 : 2 Mladost
26.10.2014 14:00 Budućnost 7 : 2 Proleter
26.10.2014 14:00 Zvezda 0 : 3 Best
26.10.2014 14:00 Jasenovac 5 : 0 Mlava
26.10.2014 14:00 Borac 3 : 1 Zadrugar
26.10.2014 14:00 OFK Selište 0 : 3 OFK Homolje
26.10.2014 14:00 Mladost 6 : 2 Budućnost
26.10.2014 14:00 Mladi Borac 0 : 2 Kumane
26.10.2014 14:00 Graničar 2013 1 : 4 Desine
26.10.2014 14:00 Ram 0 : 1 Radnički
26.10.2014 14:00 Pečanica 0 : 1 Pek
26.10.2014 14:00 Sloga-TOP 2 : 0 Srednjevo
26.10.2014 Srnje 2 : 2 Vratare
26.10.2014 Pasjak 2 : 2 Gaglovo
26.10.2014 Konjuh 3 : 2 Mladost VPD
26.10.2014 13:30 Kruševica 1 : 7 Čarapan
26.10.2014 13:30 Pepeljevac 1947 5 : 3 Vitanovac 08
26.10.2014 13:30 Polet (Š) 5 : 2 Jablanica
26.10.2014 13:30 Štitari 1 : 5 Zdravinje
26.10.2014 13:30 Polet (K) 4 : 2 Grkljane
26.10.2014 10:00 OFK Jarmenovci 3 : 4 Krćevac 04
26.10.2014 14:00 Kobilje 8 : 0 Sloga
26.10.2014 14:00 Radnik 4 : 0 Stig (MC)
26.10.2014 11:00 Kolubara 4 : 2 Strelac 001
26.10.2014 13:30 OFK Takovo 2 : 0 Vukona
26.10.2014 14:00 Sloga 3 : 0 Brgule
26.10.2014 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Vrelo
26.10.2014 14:00 Pambukovica 6 : 1 Sloga
26.10.2014 14:00 Murgaš 2012 1 : 2 Čučuge
26.10.2014 14:00 Šarbane 3 : 0 Zvizdar
26.10.2014 14:00 Dokmir 3 : 1 OFK Paljuvi
26.10.2014 14:00 Goša 1 : 1 Polet
26.10.2014 14:00 OFK Gnjila 6 : 1 Baštovan
26.10.2014 14:00 Vražogrnac 2 : 3 Garevina
26.10.2014 14:00 Mladost (G) 5 : 0 Mladi Gorani
26.10.2014 13:30 Šumadija 1962 3 : 0 Omladinac
26.10.2014 13:30 Ivanča 3 : 1 Napredak (M)
26.10.2014 13:30 Napredak (D) 3 : 2 Šepšin
26.10.2014 13:30 Sloga 0 : 8 OFK Mladenovac
26.10.2014 13:30 Borac 1 : 2 OFK Student
26.10.2014 14:00 Mladost Virine 0 : 0 Krušar
26.10.2014 14:00 Sloga 3 : 0 Budućnost
26.10.2014 14:00 Polet 3 : 5 Supska
26.10.2014 13:30 Kom 1 : 1 Arsenal
26.10.2014 13:30 Jedinstvo 0 : 0 Ibar
26.10.2014 13:30 Iskra 2 : 1 Dečić
26.10.2014 13:30 Bratstvo 1 : 1 Jezero
26.10.2014 13:30 Radnički 2 : 0 Zabjelo
26.10.2014 13:30 Igalo 1 : 1 Cetinje
26.10.2014 17:00 Borac 1 : 0 Sloboda
26.10.2014 13:30 Mladost 0 : 3 Željezničar
26.10.2014 14:30 Velež 2 : 0 Mladost (R)
26.10.2014 14:30 Mladost (BS) 3 : 2 Proleter
26.10.2014 14:30 Lokomotiva 1 : 1 Gorica
26.10.2014 14:30 Sloga Junajted 1 : 0 Ilićka 01
26.10.2014 14:30 Jedinstvo 1 : 1 Rudar
26.10.2014 14:30 Radnički 2 : 1 Glasinac 2011
26.10.2014 14:30 Ozren 4 : 1 Liješće
26.10.2014 14:30 Mineral 2 : 5 Borac (Š)
26.10.2014 14:30 Borac (KD) 2 : 2 Modriča
26.10.2014 14:30 Omarska 0 : 2 Župa Superpetrol
26.10.2014 14:30 Mladost 3 : 0 Ljubić
26.10.2014 14:30 Gomionica 2 : 1 Potkozarje
26.10.2014 14:30 Budućnost 0 : 1 Dubrave
26.10.2014 14:30 Ravan 2 : 1 Brdo
26.10.2014 14:30 Sloga (T) 3 : 2 FSA
26.10.2014 14:30 Željezničar 9 : 2 Polet 1926
26.10.2014 14:30 Vranjak 3 : 0 Crvena zvijezda (G)
26.10.2014 14:30 Rudanka 1 : 0 Trebava
26.10.2014 14:30 Budućnost 3 : 2 Skugrić
26.10.2014 14:30 Posavina 2 : 1 Ozren
26.10.2014 14:30 Lokanj 3 : 1 Bratstvo
26.10.2014 14:30 Šekovići 0 : 0 Jedinstvo (R)
26.10.2014 14:30 Zadrugar 3 : 2 Podrinje
26.10.2014 14:30 Guber 3 : 0 Srpska Varoš
26.10.2014 14:30 Jardan 2 : 2 Birač
26.10.2014 14:30 Trnovica 2 : 3 Proleter-RJ
26.10.2014 14:30 Borac (ID) 0 : 0 Gorica
26.10.2014 14:30 Čelinac 4 : 1 Rekreativo
26.10.2014 11:00 Krajina 0 : 2 Željezničar
26.10.2014 14:30 Šnjegotina 3 : 2 Vrbas
26.10.2014 14:30 Ukrina 4 : 2 Kladari Gornji
26.10.2014 14:30 Sloga (DP) 1 : 1 Bratstvo
26.10.2014 14:30 Sloga (J) 4 : 1 Zvijezda
26.10.2014 14:30 Borac 5 : 1 Mladost (T)
26.10.2014 14:30 Crkvina 2 : 0 Pelagićevo
26.10.2014 14:30 Sloboda 2 : 4 Rudar
26.10.2014 14:30 Mladost (D) 3 : 1 Zadrugar
26.10.2014 14:30 Mladost (G) 4 : 1 Milan
26.10.2014 14:30 Sloga DIPO 1 : 0 Torpedo
26.10.2014 14:30 Mladi Krajišnik 5 : 3 Borac (Š)
26.10.2014 14:30 Biseri 3 : 0 Tamaris
26.10.2014 14:30 Kozara 8 : 1 Jablanica
26.10.2014 14:30 Mladost (B) 2 : 0 Borac (M)
26.10.2014 13:00 Budućnost (S) 2 : 3 Jadar
26.10.2014 13:00 Branjevo 0 : 0 Tabanci
26.10.2014 13:00 Jasenica 2 : 1 Budućnost (P)
26.10.2014 14:30 Željezničar 1 : 1 Berek 1975
26.10.2014 14:30 Plamen 1 : 1 Slaven
26.10.2014 14:30 Gomjenica 2 : 0 Knežopoljac
26.10.2014 14:30 Mrakovica 2 : 2 Bratstvo
26.10.2014 14:30 Brzi 5 : 2 Radnik Urije
26.10.2014 14:30 Sloga 3 : 0 Kozara
26.10.2014 14:30 Magnojević 01 2 : 2 BUK
26.10.2014 14:30 Jedinstvo 2 : 1 Balatun
26.10.2014 14:30 Semberija 0 : 1 Novo Doba
26.10.2014 14:30 BSK Ledinci 3 : 0 Priboj
26.10.2014 14:30 Drina Amajlije 4 : 1 Međaši
26.10.2014 14:30 Sloboda 3 : 0 Sloga 94
26.10.2014 14:30 Partizan 1 : 1 Akademac-UIS
26.10.2014 14:30 Polet 4 : 3 Jedinstvo (C)
26.10.2014 15:00 BSK 0 : 1 Borac 1975
26.10.2014 14:30 Zvijezda 2 : 1 Polet
26.10.2014 15:00 Zborište 0 : 0 Hajduk
26.10.2014 15:00 Vučijak 1 : 3 Borac (L)
26.10.2014 15:00 27. Juli 3 : 1 4. Juli
26.10.2014 15:00 Borac (K) 0 : 2 Željezničar
26.10.2014 14:30 Partizan 4 : 2 Mladost
26.10.2014 14:30 Sloga (KG) 1 : 1 Trebavac
26.10.2014 14:30 Zadrugar 1 : 3 Bosna 1977
26.10.2014 14:30 Omladinac 5 : 3 Radnički
26.10.2014 14:30 Skugrić 1964 1 : 1 Sloga 73
26.10.2014 14:30 Blatna 3 : 1 Rasavci
26.10.2014 14:30 Moštanica 3 : 3 Rudar
26.10.2014 14:30 Podgrmeč 2 : 1 Svodna
26.10.2014 14:30 Partizan 1 : 0 Omladinac
26.10.2014 17:30 Budućnost 4 : 2 Crni vrh
26.10.2014 17:30 Biseri 2 : 1 Vrbas
26.10.2014 17:30 Studenac 0 : 3 Kladari
26.10.2014 17:30 Bratstvo 2 : 1 Crvena zemlja
26.10.2014 15:00 Crvena zvijezda 2 : 3 Mladost (S)
26.10.2014 15:00 Omladinac 3 : 1 Mladost (T)
26.10.2014 15:00 Gredice 5 : 0 Mladost 2003
26.10.2014 15:00 Brezik 3 : 1 Sveti Jovan
26.10.2014 15:00 Sava 04 3 : 2 Krbeti
26.10.2014 15:00 Mladost (L) 0 : 4 Obilić
26.10.2014 15:00 Grčica 0 : 1 Jugović
26.10.2014 Bobetino Brdo 3 : 1 Zadrugar
26.10.2014 Sloboda 3 : 0 Borac
26.10.2014 Budućnost Red Star 3 : 1 Jedinstvo
26.10.2014 Slijepčevići 3 : 0 Čelik
26.10.2014 14:00 20. Oktobar 1 : 4 Strmovo
26.10.2014 14:00 Sloga 5 : 1 Šumadinac
26.10.2014 14:00 Sloga Radnički 2 : 2 Mašinac
26.10.2014 14:00 Spartak 6 : 0 Vojvodina
26.10.2014 14:00 LASK Crvena zvezda 1 : 0 Napredak
26.10.2014 14:00 Trijumf 0 : 1 Požarevac
26.10.2014 10:30 Jagodina 0 : 0 Lemind Lavice
26.10.2014 15:00 Željezničar 2011 0 : 1 Mladost
26.10.2014 14:00 SFK 2000 3 : 1 Banjaluka
26.10.2014 14:00 Užice 2 : 2 Slatke Male
26.10.2014 13:00 Karađorđe 1 : 1 Šabac
26.10.2014 10:30 Gradac 0 : 8 Šumadija 1903
26.10.2014 Radnički (N) 0 : 3 Jagodina
26.10.2014 14:00 OFK Beograd 4 : 1 Borac
26.10.2014 11:00 Rad 1 : 1 Radnički 1923
26.10.2014 13:30 Spartak 3 : 0 Metalac
26.10.2014 Radnik 1 : 2 Radnički (P)
26.10.2014 14:00 Mladost 5 : 1 Sloboda
26.10.2014 14:00 FAP 1 : 0 Rudar
26.10.2014 14:00 Metalac 0 : 0 Metalac
26.10.2014 14:00 Sloboda 4 : 1 Polet
26.10.2014 13:00 Internacional 5 : 0 PKB
26.10.2014 12:00 Budućnost 6 : 3 Sloga
26.10.2014 12:00 Sloboda 3 : 2 7. Juli
26.10.2014 12:00 Podunavac 0 : 5 Mladi radnik
26.10.2014 12:00 SASK 2 : 3 Borac
26.10.2014 12:00 Osipaonica 3 : 1 Proleter
26.10.2014 12:00 Vodice 0 : 3 Železničar
26.10.2014 12:00 Sloga 4 : 0 Mladi borac
26.10.2014 12:00 Glavaš 3 : 0 Udarnik
26.10.2014 12:00 Sutjeska 3 : 1 Maglić
26.10.2014 12:00 Mladost 6 : 0 Hajduk
26.10.2014 12:00 Krila Krajine 1 : 1 Mladost Radost
26.10.2014 12:00 Titel 3 : 0 Budućnost
26.10.2014 12:00 Kulpin 0 : 4 Stari Grad
26.10.2014 Vučak 2 : 3 Jezava
26.10.2014 11:00 Loznica 4 : 2 Mačva
26.10.2014 12:00 Drina 0 : 2 Široki Brijeg
26.10.2014 14:45 Olimpic 0 : 1 Slavija
26.10.2014 14:30 Čelik 0 : 2 Zrinjski
26.10.2014 14:00 Travnik 0 : 1 Radnik
26.10.2014 15:00 Velež 2 : 2 Sloboda
26.10.2014 15:00 Borac 2 : 0 Zvijezda Gradačac
26.10.2014 13:30 Grbalj 1 : 3 Lovćen
26.10.2014 13:30 Zeta 2 : 0 Dečić
26.10.2014 13:30 Mornar 5 : 2 Mogren
26.10.2014 13:30 Budućnost 3 : 0 Berane
26.10.2014 14:00 OFK Petrovac 2 : 3 Sutjeska
26.10.2014 Radnički (N) 0 : 3 Jagodina
26.10.2014 11:00 OFK Beograd 2 : 2 Borac
26.10.2014 13:30 Rad 3 : 0 Mačva
26.10.2014 10:00 Zemun 0 : 1 Crvena zvezda
26.10.2014 11:00 Spartak 1 : 0 Sloga
26.10.2014 11:00 Novi Pazar 5 : 0 Sloga
26.10.2014 12:00 Radnički 0 : 3 Jedinstvo
26.10.2014 12:00 Železničar 4 : 0 Loznica
26.10.2014 12:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 3 Šabac
26.10.2014 Zvižd 3 : 0 Basarac
26.10.2014 Borac 2 : 1 VGSK
26.10.2014 10:00 Drina 1 : 3 Široki Brijeg
26.10.2014 12:45 Olimpic 2 : 0 Slavija
26.10.2014 12:30 Čelik 2 : 2 Zrinjski
26.10.2014 12:00 Travnik 0 : 2 Radnik
26.10.2014 13:00 Velež 0 : 2 Sloboda
26.10.2014 13:00 Borac 2 : 0 Zvijezda Gradačac
26.10.2014 08:30 Železnik Lasta 1 : 3 Boleč
26.10.2014 13:00 BSK 3 : 0 IMT
26.10.2014 14:30 GSP Polet 6 : 0 Budućnost
26.10.2014 17:30 Brodarac 1947 5 : 3 IM Rakovica
26.10.2014 11:00 Real 3 : 2 Radnički (P)
26.10.2014 11:00 Timočanin : Napredak
26.10.2014 11:00 Bor 1 : 1 Dinamo
26.10.2014 11:00 Radnički (N) 0 : 2 SFS Borac
26.10.2014 11:00 Sloga 1 : 5 Red Star
26.10.2014 10:00 Čoka 7 : 2 Sloga
26.10.2014 10:00 Šampion 2 : 3 AFK
26.10.2014 10:00 Polet 1 : 6 Vladimirovac
26.10.2014 12:00 Vršac 11 : 3 Vulturul
26.10.2014 10:00 Ševac 2 : 2 Budućnost (A)
26.10.2014 10:00 Dolina 1 : 6 Smederevo 1924
26.10.2014 10:00 Borac (P) 3 : 0 Borac (S)
26.10.2014 10:00 Budućnost 1 : 8 Sloga
26.10.2014 10:00 Sloboda 5 : 2 7. Juli
26.10.2014 10:00 Podunavac : Mladi radnik
26.10.2014 10:00 SASK 2 : 2 Borac
26.10.2014 10:00 Osipaonica 5 : 5 Proleter
26.10.2014 10:00 Budućnost 0 : 6 Morava
26.10.2014 10:00 Vodice 1 : 9 Železničar
26.10.2014 10:00 Sloga 0 : 4 Mladi borac
26.10.2014 10:00 Glavaš 0 : 0 Udarnik
26.10.2014 11:00 Pazar Juniors 1 : 0 AS
26.10.2014 11:00 Bane 0 : 1 Bubamara
26.10.2014 11:00 Provo 2 : 1 Mladost 2013
26.10.2014 11:00 Hajduk 1 : 4 Jedinstvo 1945
26.10.2014 13:30 Takovo 2 : 5 Dragačevo
26.10.2014 14:00 Sport Klub 1999 2 : 1 Mokra Gora
26.10.2014 12:30 Sport Klub 1999 0 : 1 Kosmet
26.10.2014 Granit 1 : 16 OFK Vlada Dimitrijević
26.10.2014 Trepča 0 : 0 Kosmet
26.10.2014 10:00 Jelen : Jedinstvo
26.10.2014 10:00 RSK 1 : 8 Homoljac
26.10.2014 10:00 MIP Majdan : Zvižd
26.10.2014 10:00 Trudbenik 1 : 6 Internacional
26.10.2014 14:00 PKB Kovilovo 4 : 3 PKB
26.10.2014 11:00 Mačvanka 0 : 1 Šabac
26.10.2014 15:00 AS-07 0 : 9 Mačva
26.10.2014 10:00 Spartak '03 0 : 9 Arena Su
26.10.2014 09:30 TSC 1 : 3 Senta
26.10.2014 Trepča 1 : 2 Kosmet
26.10.2014 Sport Klub 99 0 : 0 Kolasin
26.10.2014 Sinđelić 2 : 1 Cer
26.10.2014 Borac (K) 1 : 3 Banja Koviljača
26.10.2014 Luk 0 : 4 Loznica 05

Košarka

26.10.2014 19:00 Zadar 63 : 79 Crvena zvezda Telekom
26.10.2014 20:00 Železničar 77 : 72 Play off
26.10.2014 18:00 Mileševac 123 : 64 Vladimirci
26.10.2014 18:30 Sloga (PM) 63 : 62 Paraćin
26.10.2014 13:30 Basket 64 : 83 Bane
26.10.2014 18:00 Temnić 71 : 77 Zekas 75
26.10.2014 17:00 Kopaonik 81 : 89 Studenica
26.10.2014 16:20 Borča 83 : 98 Barajevo
26.10.2014 16:30 Grocka 98 : 45 Vitez 2
26.10.2014 19:00 Sivac 115 : 123 Sport Key Plus
26.10.2014 16:30 LSK 75 : 67 Jadran
26.10.2014 12:45 Družina Kozlovac 85 : 59 Pink
26.10.2014 19:30 Kris Kros 86 : 60 Partizan
26.10.2014 21:00 Mladost (Z) 79 : 55 Zicer
26.10.2014 19:30 Svilajnac 74 : 81 Zlatibor
26.10.2014 20:00 Ub 84 : 92 Šabac
26.10.2014 21:00 Vitez 67 : 75 Torlak
26.10.2014 13:20 Zvezdara 83 : 44 Umka 2009
26.10.2014 13:15 Milan Trivić 83 : 54 BASK
26.10.2014 18:00 Topola 79 : 71 Jedinstvo
26.10.2014 18:00 Kuršumlija 91 : 94 Prokuplje
26.10.2014 19:00 Bor RTB 85 : 83 Jablanica
26.10.2014 20:00 Vojvodina 106 : 87 Vršac Swisslion
26.10.2014 14:00 Gimnazijalac Partizan 106 : 55 Radnik
26.10.2014 20:00 Proleter (ZR) 110 : 40 Proleter (NS)
26.10.2014 17:00 Železničar 55 : 79 Time Out
26.10.2014 15:30 Karaburma 55 : 81 Kraljevo
26.10.2014 19:00 Budućnost 71 : 62 Triglav

Odbojka

26.10.2014 17:00 Železničar 0 : 3 Jedinstvo
26.10.2014 17:00 Borac 3 : 0 VGSK
26.10.2014 14:00 Ljubinje 3 : 1 Gradiška
26.10.2014 17:00 Metalac Takovo 3 : 0 Brezovica
26.10.2014 17:00 Gračac 1 : 3 Partizan
26.10.2014 18:00 Desetka 3 : 1 Vranje
26.10.2014 14:30 Topličanin 3 : 2 Borac
26.10.2014 14:00 Milenijum 3 : 0 Timok
26.10.2014 16:30 Obrenovac 3 : 1 Loznica
26.10.2014 19:00 Šumadija 1 : 3 Karađorđe
26.10.2014 13:00 Rudar 1 : 3 Tehničar
26.10.2014 13:00 Novi Pazar Junior 1 : 3 Ribnica 2
26.10.2014 12:00 Šid 3 : 1 Botafogo
26.10.2014 20:00 Radnički Beograd 0 : 3 Jedinstvo
26.10.2014 18:00 NIS Spartak 2 : 3 Železničar
26.10.2014 16:00 Jagodina 0 : 3 Takovo Zvezda Helios
26.10.2014 18:00 Jedinstvo 3 : 1 MD Zrenjanin
26.10.2014 16:00 Ekonomac 0 : 3 Eaton Srem Tempo
26.10.2014 14:00 Mladost 2 : 3 Laktaši
26.10.2014 16:00 Han Pijesak 3 : 0 Rudar
26.10.2014 16:00 Velež 1 : 3 Rudo
26.10.2014 16:00 Ljubinje 3 : 0 Zelengora
26.10.2014 16:00 Inova 3 : 0 Nikos Kambera
26.10.2014 16:00 Kozara 3 : 0 Panter
26.10.2014 18:00 Tara 1 : 3 Borac
26.10.2014 16:00 Desetka 2 : 3 Vranje
26.10.2014 17:00 Mladost 3 : 0 Kuršumlija
26.10.2014 12:00 Milenijum 3 : 1 Leskovac 98
26.10.2014 17:00 Ruma 3 : 2 Kikinda
26.10.2014 19:00 Vrbas 3 : 2 Omladinac
26.10.2014 17:00 Spartak 3 : 0 Smederevo
26.10.2014 17:00 Mokra Gora 3 : 0 Zvečan
26.10.2014 13:30 Koteks 0 : 3 Kosovska Mitrovica
26.10.2014 16:00 Novi Pazar 3 : 1 Bane
26.10.2014 12:00 Čačak 0 : 3 Arilje
26.10.2014 16:00 Zlatar 3 : 0 Stars
26.10.2014 16:00 Smeč SV 3 : 1 Ravno
26.10.2014 14:30 Smeč 5 3 : 1 Karadjordje
26.10.2014 11:00 VST 2 : 3 NS Volej tim
26.10.2014 12:00 NIS Spartak 2 3 : 0 Sutjeska
26.10.2014 15:30 Merkur 0 : 3 CVS
26.10.2014 15:00 KI 0230 1 : 3 Odbojka 013
26.10.2014 17:00 Beočin Metal 2 : 3 Trijumf 2013
26.10.2014 13:00 Pusta Reka 3 : 2 Topličanin
26.10.2014 13:00 Futog 2 1 : 3 Slavija
26.10.2014 19:00 NS Volej Tim 2 3 : 1 NS Volej
26.10.2014 10:30 Smeč 1 : 3 Štrand Volej

Rukomet

26.10.2014 17:00 Železničar 1949 24 : 22 Rudar
26.10.2014 18:00 Crvena Zvezda 24 : 27 Metaloplastika
26.10.2014 17:00 ORK Bor 26 : 30 Dubočica 54
26.10.2014 19:00 Inđija 48 : 22 Mladost
26.10.2014 19:00 Nova Pazova 25 : 33 ŽSK
26.10.2014 18:00 Proleter 24 : 19 Apatin
26.10.2014 18:00 Loznica 17 : 29 Rekreativo