XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 373 utakmica za dan
Subota, 28 Maj 2016

Fudbal

28.05.2016 17:00 Kozara 3 : 0 Borac
28.05.2016 17:00 Zvijezda 09 2 : 2 Krupa
28.05.2016 17:00 Tekstilac 2 : 1 Mladost (VO)
28.05.2016 17:00 Drina HE 4 : 4 Vlasenica
28.05.2016 17:00 Sutjeska 1 : 1 Sloboda (MG)
28.05.2016 17:00 Leotar 2 : 0 Sloboda (NG)
28.05.2016 17:30 Kladari 5 : 0 Borac (M)
28.05.2016 17:00 Sloga 10 : 0 Novo doba
28.05.2016 17:30 Brodac 2 : 1 Tavna
28.05.2016 17:30 OFK Janja 2009 3 : 2 Mladost
28.05.2016 17:30 Moravac Orion 3 : 0 Timočanin
28.05.2016 17:30 OFK Bor 0 : 4 Jedinstvo (B)
28.05.2016 17:30 Sinđelić 1 : 0 Temnić 1924
28.05.2016 17:30 Sloga (D) 1 : 1 Radan
28.05.2016 17:30 Dunav 2 : 1 Ozren
28.05.2016 17:30 Trstenik PPT 0 : 0 Radnički (S)
28.05.2016 17:30 Car Konstantin 1 : 1 Timok
28.05.2016 17:30 Tabane 1970 0 : 2 Radnički (P)
28.05.2016 17:00 Banat 1 : 2 Radnički (NP)
28.05.2016 17:00 Radnički (Š) 0 : 2 Dunav
28.05.2016 17:00 Borac (S) 1 : 0 Odžaci
28.05.2016 17:00 Železničar 3 : 1 Sloga
28.05.2016 17:00 Radnički (SM) 0 : 1 Cement
28.05.2016 17:00 Vršac 2 : 2 Dolina
28.05.2016 17:00 Bačka 1901 2 : 3 Senta
28.05.2016 17:00 Omladinac 3 : 3 TSC
28.05.2016 17:00 Smederevo 1924 5 : 2 Mokra Gora
28.05.2016 17:00 Šumadija (A) 1 : 0 Jedinstvo
28.05.2016 17:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Jedinstvo Putevi
28.05.2016 17:00 Sloga (K) 0 : 2 Sloga (P)
28.05.2016 17:00 Šumadija 1903 3 : 2 Mihajlovac 1934
28.05.2016 17:30 Kopaonik 1 : 3 Kosanica
28.05.2016 17:30 Svrljig 4 : 2 Šarbanovac
28.05.2016 17:30 Pusta Reka 4 : 0 Jedinstvo (P)
28.05.2016 17:30 Budućnost (O) 3 : 4 Sloga (L)
28.05.2016 17:30 Nebeski Andjeli 1 : 0 Vlasina
28.05.2016 17:30 Lužnica 4 : 0 Mladost (M)
28.05.2016 17:00 Slavia 2 : 3 ŽAK
28.05.2016 17:00 Budućnost 1 : 2 Radnički (K)
28.05.2016 17:00 Kozara 1 : 0 Vršac United
28.05.2016 17:00 Radnički (S) 5 : 4 Proleter (BK)
28.05.2016 17:00 Polet 0 : 0 Jedinstvo (NB)
28.05.2016 17:00 Jedinstvo (BK) 2 : 0 Sloboda
28.05.2016 17:00 Radnički Zrenjanin 3 : 0 Sloga
28.05.2016 17:00 Crvena zvezda (RS) 3 : 0 Mladost (L)
28.05.2016 17:00 Bečej 1918 1 : 1 Bratstvo 1946
28.05.2016 17:00 OFK Mladost APA 1 : 2 Bačka (P)
28.05.2016 17:00 Sloga (Č) 0 : 0 Radnički (S)
28.05.2016 17:00 ŽAK 1 : 1 Subotica
28.05.2016 17:00 Polet (S) 1 : 4 Tisa (A)
28.05.2016 17:00 Balkan 0 : 4 Torlak
28.05.2016 17:00 Grafičar 0 : 0 BSK Batajnica
28.05.2016 17:00 Prva Iskra 3 : 1 Sremčica
28.05.2016 17:00 PKB 1 : 1 Zvezdara
28.05.2016 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Lokomotiva
28.05.2016 17:00 Borac 3 : 1 Hajduk
28.05.2016 17:00 Baćevac 2 : 4 Vrčin
28.05.2016 17:00 Radnički 1926 2 : 0 Borac
28.05.2016 17:00 VGSK 2 : 1 GFK Jasenica 1911
28.05.2016 17:00 Gruža 1 : 1 Rudar
28.05.2016 17:00 Sloga 1940 (BB) 2 : 3 Budućnost
28.05.2016 17:00 Zlatibor 0 : 0 Provo
28.05.2016 17:00 Ribnica 3 : 2 Zadrugar
28.05.2016 17:00 Spartak 1924 5 : 1 OFK Osečina
28.05.2016 17:00 Jošanica 3 : 1 Tutin
28.05.2016 17:30 Blagotin 2 : 1 Ribnik
28.05.2016 17:30 Polet 3 : 2 Jug Bogdan
28.05.2016 17:30 Kaćuša 0 : 2 Kosovac
28.05.2016 17:30 Topličanin 8 : 0 Dunđerski
28.05.2016 17:30 Rasovača 2 : 3 Polet
28.05.2016 17:00 Poreč 2 : 1 Polom
28.05.2016 17:00 Zlot 4 : 2 Branik
28.05.2016 Rudar 0 : 2 BSK
28.05.2016 Mladost (S) 4 : 2 Vratarnica
28.05.2016 Midžor 4 : 0 Omladinac
28.05.2016 17:30 Zvezda 1 : 0 Spartak
28.05.2016 17:30 Samolica 0 : 3 OFK Alakince
28.05.2016 17:00 GFK Dubočica 6 : 1 Vučje
28.05.2016 17:00 OFK Niš 3 : 0 Vrtište
28.05.2016 17:00 Palilulac 2 : 0 Crvena zastava
28.05.2016 17:30 Partizan (U) 4 : 3 Mladost (O)
28.05.2016 17:30 Dinamo 1945 5 : 1 Jedinstvo Stević
28.05.2016 17:00 Bilećanin 2 : 2 Mladost
28.05.2016 17:00 Kikinda 1909 5 : 1 Banat
28.05.2016 17:00 Graničar (G) 3 : 10 Terekveš
28.05.2016 17:00 Polet 3 : 0 Hajduk
28.05.2016 17:00 Radnički 1918 4 : 0 Omladinac (B)
28.05.2016 17:30 Obilić 3 : 0 Krivaja
28.05.2016 17:30 Panonija IM Topola 1 : 0 Vinogradar
28.05.2016 17:30 Tornjoš 0 : 4 Potisje
28.05.2016 17:30 Susek 2 : 6 Omladinac
28.05.2016 17:30 TSK 5 : 0 Mladost
28.05.2016 17:30 Sofeks 2 : 2 Šajkaš 1908
28.05.2016 17:30 Vinogradar 2 : 0 Železničar
28.05.2016 17:30 Petrovaradin 1 : 1 Index
28.05.2016 17:30 Jedinstvo 2 : 1 OFK Futog
28.05.2016 17:30 Fruškogorski partizan 5 : 4 OFK Sirig
28.05.2016 17:00 Budućnost 4 : 0 TEK Sloga
28.05.2016 17:00 Mladost (Č) 4 : 4 Veliki Borak
28.05.2016 17:00 OFK Zabrežje 2 : 3 Napredak
28.05.2016 17:00 Mladost (C) 4 : 0 Radnički
28.05.2016 17:00 Polet 2 : 1 Strelac
28.05.2016 17:00 Šumadija 8 : 0 OFK Borac
28.05.2016 16:30 Sloboda 2 : 0 Šumadija
28.05.2016 16:30 Bačinac 1 : 1 Mladi borac
28.05.2016 17:00 Polet 4 : 2 Sloga (B)
28.05.2016 17:00 Đerdap 4 : 0 Sloga (Ć)
28.05.2016 17:00 Karađorđe 3 : 7 Vitlina-Bokanja
28.05.2016 17:00 Šumadinac 2 : 2 BSK
28.05.2016 17:00 Jasen 1 : 1 Čajetina
28.05.2016 17:30 Sinđelić 1 : 2 Mladost (P)
28.05.2016 17:00 Sloga (D) 2 : 1 Srbija
28.05.2016 17:00 Vinogradi DB 4 : 5 Šumadinac
28.05.2016 17:00 Ćava 1 : 5 Partizan
28.05.2016 17:30 Goč 0 : 0 Granit
28.05.2016 17:00 Slatina 1 : 1 Miokovci
28.05.2016 17:30 Napredak (Sv) 3 : 1 Polet
28.05.2016 17:30 Mladost (S) 2 : 3 Šumadija
28.05.2016 17:30 Rudar (P) 6 : 1 Radnički
28.05.2016 17:30 Moravac 4 : 1 Javor
28.05.2016 17:30 Hajduk 8 : 0 Napredak Stubica
28.05.2016 17:30 Rudar (SR) 4 : 0 Istok 63
28.05.2016 17:30 Omladinac 1 : 4 Omladinski
28.05.2016 17:30 Rudar Stenjevac 2 : 1 Supska
28.05.2016 17:30 Morava 5 : 2 Budućnost
28.05.2016 17:30 Crni Vrh 3 : 0 Mladost (D)
28.05.2016 17:30 Kolare 0 : 2 Vinorača
28.05.2016 17:30 Blagotin 1 : 2 Resavac
28.05.2016 17:30 Ursule 2 : 1 Juhor
28.05.2016 17:30 Sloga 3 : 1 Šumadinac
28.05.2016 17:30 Osaonica 3 : 0 Mladost (G)
28.05.2016 17:30 Kupinovac 5 : 0 Napredak (SL)
28.05.2016 17:30 Borac 1 : 3 Žabare
28.05.2016 17:30 Polet 5 : 1 OFK Rutevac 1908
28.05.2016 17:30 Vukašinovac 1 : 2 OFK Draževac
28.05.2016 17:30 Tempo 0 : 3 Gredetin
28.05.2016 17:30 Crvena zvezda 7 : 6 Pobeda 1976
28.05.2016 17:30 Velika Jasikova 7 : 1 Šljivar
28.05.2016 17:30 Kastrum 3 : 0 Nacional
28.05.2016 17:00 OFK Bobište 3 : 3 Gradac
28.05.2016 17:00 Sušica 2012 3 : 1 Jedinstvo (G)
28.05.2016 17:00 Jedinstvo (Š) 7 : 3 BSK
28.05.2016 17:00 Rastina 1918 2 : 1 Aleksa Šantić
28.05.2016 17:00 Crvenka 8 : 0 Jedinstvo 1947
28.05.2016 17:00 Centar 4 : 8 RFK Novi Sad 1921
28.05.2016 17:00 Mladost 0 : 2 Heroj Polet
28.05.2016 17:00 Žitkovica 1 : 3 Kurjače
28.05.2016 17:00 Jedinstvo (Lj) 3 : 0 Polet (V)
28.05.2016 17:00 Napredak 1 : 0 Zadrugar
28.05.2016 17:30 Dušan Silni 3 : 1 Vojvoda Stepa Step.
28.05.2016 17:30 Milicionar 4 : 2 Proleter
28.05.2016 17:00 Crvena Jabuka 1 : 4 Rudar
28.05.2016 17:00 Radnik 2 : 2 Gunjevac
28.05.2016 17:00 Azbest 3 : 1 OFK Bagremar
28.05.2016 17:30 Grdica 1 : 2 Zvezda
28.05.2016 17:30 Partizan 3 : 0 Vrnjci
28.05.2016 17:30 Bjelica 3 : 3 Gorušica
28.05.2016 17:30 Jedinstvo (M) 0 : 3 Šampion
28.05.2016 17:00 OFK Sikole 2 : 3 Graničar
28.05.2016 16:30 Stara Čaršija 1 : 2 Jugovići
28.05.2016 16:30 Mladost 3 : 2 Rujišnik
28.05.2016 16:30 Topoljak 2 : 0 Stevka Božurevka
28.05.2016 17:00 Nomanica 4 : 1 Rudar
28.05.2016 17:00 Pomoravlje 2 : 1 Gornje Krajince
28.05.2016 17:00 Radnik 2013 2 : 2 Badince
28.05.2016 17:00 Grdanica 024 0 : 3 Mladost
28.05.2016 17:00 Bratstvo 2 : 1 Jedinstvo
28.05.2016 17:00 Milanovo 3 : 0 Jašunja
28.05.2016 17:00 Moravac 4 : 1 Gornje Sinkovce
28.05.2016 17:30 Graničar 3 : 0 Naša Krajina
28.05.2016 17:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Solunac
28.05.2016 17:30 Sloga 3 : 2 Dobrica
28.05.2016 17:30 Mladost 2 : 3 Gaj
28.05.2016 17:00 Brana Paunović 0 : 3 Jedinstvo
28.05.2016 17:00 Mladost (L) 0 : 2 Melnica
28.05.2016 17:00 Vukan 5 : 5 Mladost (R)
28.05.2016 17:00 Manastirica 6 : 1 Omladinac B
28.05.2016 10:00 Polet 3 : 5 Mladi Radnik
28.05.2016 Jedinstvo 4 : 1 Kotlenik
28.05.2016 17:00 Borac 1 : 2 Mladost (J)
28.05.2016 17:00 Kralj Petar I 9 : 3 Radoje Domanović
28.05.2016 17:30 Jedinstvo 2014 0 : 3 Mladost (B)
28.05.2016 17:30 Polet 0 : 2 Sloga 1949
28.05.2016 17:30 Krnule 09 0 : 5 Skupljen 2013
28.05.2016 17:30 Sloboda 3 : 0 Bair
28.05.2016 17:30 Omladinac 1 : 2 Premijer
28.05.2016 17:30 Napredak (BP) 6 : 4 Stojan Lazarac
28.05.2016 17:30 Zadrugar 2 : 3 OFK Letnjikovac 1983
28.05.2016 17:30 Napredak 1 : 1 OFK Šabac
28.05.2016 17:30 Letnjikovac 1 : 5 Culjković
28.05.2016 17:30 Metaloplastika 1 : 2 Sloga
28.05.2016 17:30 Kalenić 3 : 0 Sloga
28.05.2016 17:30 Dokmir 1 : 5 Pambukovica
28.05.2016 17:30 Šarbane 0 : 5 OFK Paljuvi
28.05.2016 17:30 Vrelo Sport 6 : 0 Omladinac
28.05.2016 17:30 Stara Čaršija 0 : 6 Lasta
28.05.2016 17:30 Jedinstvo 3 : 0 Morava
28.05.2016 17:30 Mladost 1981 1 : 1 Popovići
28.05.2016 17:30 Bane 1931 2 : 1 Studen Vitez
28.05.2016 17:30 Progorelica 2 : 2 Žiča
28.05.2016 17:30 BSK 2014 2 : 5 Mlada krila
28.05.2016 17:30 Musina reka 1 : 2 Omladinac
28.05.2016 17:00 Mladost 0 : 3 OFK Homolje
28.05.2016 17:00 Best 0 : 5 Jasenovac
28.05.2016 17:00 Zvezda 2 : 5 Budućnost
28.05.2016 17:00 BSK 2015 1 : 1 Sloga
28.05.2016 17:00 Radenka 1 : 2 Budućnost Sena
28.05.2016 17:00 Moravac 3 : 2 Slavija 1915
28.05.2016 17:00 Šumadija 1 : 2 Napredak
28.05.2016 17:00 Karađorđe 2013 3 : 2 Feniks
28.05.2016 17:00 Maovi MH 2 : 5 Šipurske livade
28.05.2016 17:00 Pocerina 1 : 4 OFK Varna
28.05.2016 17:30 Mladost 0 : 1 Mornar
28.05.2016 17:30 Rudar 1 : 1 OFK Petrovac
28.05.2016 17:30 Budućnost 1 : 0 Zeta
28.05.2016 17:30 Bokelj 0 : 1 Iskra
28.05.2016 17:30 Sutjeska 4 : 1 Lovćen
28.05.2016 17:30 Dečić 3 : 1 Grbalj
28.05.2016 17:30 Cetinje 0 : 0 Brskovo
28.05.2016 17:30 Bratstvo 0 : 1 Ibar
28.05.2016 17:30 Berane 2 : 2 Kom
28.05.2016 17:30 Radnički 5 : 1 Jezero
28.05.2016 17:30 Igalo 1 : 4 Grafičar
28.05.2016 14:00 Čukarički 4 : 0 Radnički 1923
28.05.2016 10:00 Veternik 0 : 3 Inđija
28.05.2016 10:00 Hajduk Junior 4 : 2 Radnički (S)
28.05.2016 11:00 Javor 1 : 2 Budućnost
28.05.2016 11:00 Metalac (K) 3 : 2 Rudar
28.05.2016 11:00 FAP 0 : 4 Sloboda (Č)
28.05.2016 11:30 Zemun 2 : 1 BASK
28.05.2016 10:00 Jedinstvo 0 : 3 Voždovac
28.05.2016 09:30 Radnički (NB) 0 : 6 BSK Borča
28.05.2016 10:00 Kolubara 1 : 2 Radnički (O)
28.05.2016 10:30 Siti Sport Klub 2 : 1 IM Rakovica
28.05.2016 11:00 Dolina 3 : 2 Glogonj
28.05.2016 11:00 Borac (S) 9 : 2 Unirea
28.05.2016 11:00 Partizan (G) 4 : 1 C.zvezda
28.05.2016 17:00 Budućnost (A) 6 : 1 Borac (S)
28.05.2016 10:00 Rad 1 : 1 Internacional
28.05.2016 10:00 Bežanija 2 : 1 Zemun
28.05.2016 10:00 011 1 : 2 OFK Beograd
28.05.2016 10:00 BASK 3 : 2 Brodarac
28.05.2016 10:00 IMT 4 : 1 Lokomotiva
28.05.2016 10:00 BSK Borča 2 : 1 Voždovac
28.05.2016 10:00 Radnički NBG 1 : 1 Sinđelić
28.05.2016 10:00 Turbina 4 : 3 Srem
28.05.2016 10:00 GSP Polet 1 : 2 PKB
28.05.2016 17:00 IMT 1 : 2 Brodarac 1947
28.05.2016 11:00 Zmaj 1953 1 : 4 011
28.05.2016 11:00 Omladinac 6 : 1 Banja
28.05.2016 11:00 Dunavac Grocka 7 : 0 Torlak
28.05.2016 16:30 Sloga 7 : 1 Mladi radnik 1940
28.05.2016 19:30 Budućnost 1 : 1 Kom
28.05.2016 12:00 Grbalj 4 : 2 Bokelj
28.05.2016 19:30 Lovćen 3 : 0 Rudar
28.05.2016 19:30 OFK Petrovac 1 : 4 Dečić
28.05.2016 19:30 Mladost 14 : 0 Cetinje
28.05.2016 19:30 Zeta 4 : 1 Ibar
28.05.2016 19:30 Sutjeska 1 : 3 Bratstvo
28.05.2016 19:30 Iskra 2 : 0 Berane
28.05.2016 15:00 Novi Pazar 3 : 2 Zemun
28.05.2016 11:30 Čukarički 3 : 0 OFK Hajduk
28.05.2016 11:00 Indeks 3 : 4 Radnički
28.05.2016 15:00 Radnički (NP) 0 : 7 Radnički (SM)
28.05.2016 12:00 Inđija 7 : 3 RFK NS 1921
28.05.2016 16:00 IM Rakovica 1 : 3 Sindjelić
28.05.2016 12:30 Radnički 0 : 1 Lokomotiva
28.05.2016 09:00 Teleoptik 3 : 1 Borča
28.05.2016 13:00 Voždovac 1 : 0 Studentski Grad
28.05.2016 09:00 011 0 : 3 BASK
28.05.2016 11:30 IMT 0 : 7 Radnički (O)
28.05.2016 14:30 Bežanija 2 : 0 Žarkovo
28.05.2016 16:00 Brodarac 1947 1 : 1 Trudbenik
28.05.2016 12:00 Savacijum 2 : 3 Loznica
28.05.2016 11:30 Senta 8 : 0 Vinogradar
28.05.2016 10:00 AFK 0 : 3 Njerš Ištvan
28.05.2016 12:00 POFK Savacium 3 : 2 Rađevac
28.05.2016 13:00 Grbalj 1 : 0 Bokelj
28.05.2016 15:00 OFK Petrovac 4 : 1 Dečić
28.05.2016 15:00 Lovćen 3 : 0 Rudar
28.05.2016 11:00 Mladost 5 : 1 Brskovo
28.05.2016 11:00 Zeta 3 : 2 Jedinstvo
28.05.2016 11:00 Budućnost 2 : 2 Igalo
28.05.2016 11:00 Sutjeska 3 : 0 Graficar
28.05.2016 12:00 Iskra 0 : 3 Jezero
28.05.2016 12:00 Radnicki 1 : 2 Mornar
28.05.2016 10:00 Široki Brijeg 3 : 2 Drina
28.05.2016 10:00 Travnik 0 : 4 Olimpic
28.05.2016 10:00 Sarajevo 4 : 2 Sloboda
28.05.2016 10:00 Zrinjski 2 : 1 Mladost
28.05.2016 10:00 Čelik 1 : 3 Velež
28.05.2016 10:00 Rudar Prijedor 0 : 1 Željezničar
28.05.2016 10:00 Slavija 1 : 1 Vitez
28.05.2016 10:00 Borac 2 : 2 Radnik
28.05.2016 10:00 Radnički 1 : 6 Spartak
28.05.2016 17:00 Radnički (NP) 2 : 0 Radnički (SM)
28.05.2016 10:00 Inđija 1 : 3 RFK N.S. 1921
28.05.2016 10:00 Voždovac 0 : 1 Čukarički
28.05.2016 11:00 Brodarac 0 : 3 Crvena zvezda
28.05.2016 13:30 Teleoptik 0 : 1 OFK Beograd
28.05.2016 12:00 Rad 6 : 1 BSK
28.05.2016 09:00 Zemun 11 : 0 Bežanija
28.05.2016 10:00 Radnički (O) 1 : 2 Lokomotiva
28.05.2016 13:00 Internacional 2 : 1 BSK 1925
28.05.2016 15:30 Radnički (NB) 0 : 1 Studentski Grad
28.05.2016 10:00 AF Djokić 1 : 2 Mladi radnik 1940
28.05.2016 10:00 13.maj 1 : 2 Institut
28.05.2016 14:30 IMT 7 : 0 Borac P.
28.05.2016 10:00 Srem J. 10 : 0 Budućnost D.
28.05.2016 Jedinstvo (V) 4 : 3 Vršac
28.05.2016 11:00 Njerš Ištvan 3 : 0 Subotica
28.05.2016 09:30 Senta 2 : 1 Spartak
28.05.2016 10:00 Sremčica 3 : 0 Zvezdara
28.05.2016 10:00 Hajduk 8 : 5 Dorćol
28.05.2016 10:00 Radnički 3 : 0 Strelac
28.05.2016 Sloga 036 : Trijumf
28.05.2016 Jerina : Požarevac
28.05.2016 11:00 Mašinac 1 : 1 Radnički 2012
28.05.2016 13:30 Kolibri 0 : 5 Napredak
28.05.2016 11:00 Jagodina 4 : 1 Levač
28.05.2016 11:30 Teleoptik 5 : 0 Brodarac
28.05.2016 14:00 Rad 4 : 0 Čukarički
28.05.2016 09:00 BSK Borča 2 : 0 OFK Beograd
28.05.2016 10:00 Sindjelić 2012 0 : 6 Studentski Grad
28.05.2016 10:00 IMT 12 : 0 Budućnost (D)
28.05.2016 12:00 Bežanija 1 : 4 BSK 1925
28.05.2016 17:00 Olimpik 6 : 0 Fer Plej 06
28.05.2016 17:00 Ada 1 : 4 Balkan
28.05.2016 10:00 Arena SU 9 : 0 Subotica '04
28.05.2016 10:00 Subotica '03 2 : 1 Senta
28.05.2016 10:00 Bačka 1901 5 : 1 Spartak '03
28.05.2016 09:00 Feniks 0 : 2 Radnički
28.05.2016 09:50 Sloga 3 : 0 Duboko
28.05.2016 10:40 Posavina 0 : 4 Obrenovac 1905

Košarka

Rukomet

28.05.2016 18:00 Crvena zvezda 19 : 25 Vojvodina
28.05.2016 19:00 Spartak Vojput 30 : 28 Sloga
28.05.2016 Železničar 1949 : Morava
28.05.2016 Požarevac : Rudar
28.05.2016 Jugović : Radnički
28.05.2016 19:00 Crvena zvezda 37 : 33 Lavovi BP
28.05.2016 19:00 Kikinda 24 : 27 Inđija
28.05.2016 19:00 Jedinstvo 31 : 27 Banatski Karlovac
28.05.2016 19:00 Apatin 29 : 27 Metalac
28.05.2016 19:00 Jabuka 31 : 26 Hercegovina
28.05.2016 19:00 Jastrebac 41 : 36 Aleksinac
28.05.2016 19:00 Jagodina 30 : 25 BSK Heba
28.05.2016 19:00 Srem SM 30 : 30 Radnički 1958
28.05.2016 19:00 Kljajićevo 26 : 28 Sivac
28.05.2016 19:00 Radnički (JT) 31 : 22 Vojvoda Stepa
28.05.2016 19:00 Mladost TSK 27 : 27 Potisje Pleteks
28.05.2016 19:00 Crvenka 2 33 : 34 Hajduk
28.05.2016 19:00 Mladost 29 : 18 Slavija
28.05.2016 19:00 Beočin 30 : 30 Nova Pazova
28.05.2016 13:30 Dorćol 39 : 33 Prva Iskra Barič
28.05.2016 18:00 Sjenica 32 : 24 Užice
28.05.2016 Glogonj 19 : 39 Budućnost
28.05.2016 Omladinac (D) 36 : 16 Gaj
28.05.2016 Radnički 20 : 39 Crepaja
28.05.2016 Dolovo 43 : 19 Unirea
28.05.2016 Omladinac (I) 30 : 23 Jabuka 2
28.05.2016 18:00 Drina 38 : 35 Hercegovina
28.05.2016 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 25 : 31 Leotar
28.05.2016 19:00 Laki 40 : 27 Ravangrad

Vaterpolo

Futsal

28.05.2016 14:15 Handy United 16 : 1 Kolubara
28.05.2016 16:15 Intelektualac 4 : 5 Ekonomist
28.05.2016 12:15 Samo pravo 7 : 7 Grocanski
28.05.2016 18:15 TMF 3 : 5 Euromotus

Ragbi 13

28.05.2016 Voždovac : Novi Beograd
28.05.2016 Soko : Vojna akademija

Američki fudbal

28.05.2016 17:00 Knights 38 : 0 Hawks
Аки Пантелић i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Аки Пантелић i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
PLAN SEMINARA ZA SUDIJE I DELEGATE ZA JESENJI DEO TAKMIČARSKE 2017/2018. GODINE OFSB organizuje Seminar za fudbalske sudije i delegate – instruktore i delegate – sportske radnike, koji se nalaze na listama Beogradskih liga. CILj SEMINAR Edukacija sudija i delegata o bitnim pitanjima iz Pravila fudbalske igare, kao i primena propisa i propozicija FS Beograda. VAŽNA OBAVEŠTENjA Teoretski deo Seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na stadionu FK: ,,Partizan“. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka 10.08.2017.godine do 15 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 18,00 časova. IZVRŠNI ODBOR OFSB JE NA SVOJOJ SEDNICI DONEO ODLUKU DA SVE SUDIJE, DELEGATI POSMATRAČI I SPORSKI RADNICI KOJI SE POJAVE NA DRUGI (PONOVNI SEMINAR) PLAĆAJU KOTIZACIJU U VISINI TAKSE U ZAVISNOSTI OD LIGE NA KOJOJ SE NALAZE. Ova odluka se odnosi na sve sudije i delegate koji iz bilo kojih razloga se nisu pojavili ili nisu uspešno položili prvi seminar. Uplatu kotizacije izvršiti na t.r 145-22501-81 a svrha je uplata članarine za seminar. Korisnik je Fudbalski savez Beograda NAPOMENA: U prilogu obaveštenja je detaljan plan, program i satnica seminara. Predsednik OFSB Dejan Nedić s.r. PLAN I PROGRAM SEMINARA ZONSKE LIGE BEOGRADA SUBOTA, 12.08.2017. – SUDIJE, DELEGATI POSMATRAČI I DELEGATI SPORTSKI RADNICI 09:00 – 9:15 – Otvaranje seminara 09:15 – 10:00 – Izmene PFI za 2017/18 10:00 – 10:15 – Pauza 10:15 – 11:00 – Test PFI 11:00 – 11:20 – Razgovor sa komesarima 11:20 – 12:00 – UEFA RAP 2017:1 12:00 – 12:10 – Pauza 12:10 – 13:00 – UEFA RAP 2017/1 NEDELjA, 13.08.2017. – SUDIJE Do 8:00 – Dolazak sudija 08:30 – 09:30 – Testiranje fizičke spremnosti sudija Zonske lige Beograda 09:30 – 10:30 – Testiranje fizičke spremnosti sudija pomoćnika Zonske lige Beograda PLAN I PROGRAM SEMINARA PRVE BEOGRADSKE LIGE SUBOTA, 12.08.2017. – SUDIJE, DELEGATI POSMATRAČI I DELEGATI SPORTSKI RADNICI 15:00 – 15:15 – Otvaranje seminara 15:15 – 16:00 – Izmene PFI za 2017/18 16:00 – 16:15 – Pauza 16:15 – 17:00 – Test PFI 17:00 – 17:20 – Razgovor sa komesarima 17:20 – 18:00 – UEFA RAP 2017:1 18:00 – 18:10 – Pauza 18:10 – 19:00 UEFA RAP 2017:1 NEDELjA, 13.08.2017. SUDIJE Do 10:00 Dolazak sudija 10:30 – 12:00 – Testiranje fizičke spremnosti sudija Prve Beogradske lige NAPOMENA: I na ovogodišnjim seminarima biće nagrađene sudije koje ostvare zapažene rezultate na proverama fizičke i teoretske spremnosti po sledećem principu: FIZIČKE NORME: Sudije Zonske lige Beograda, hod 18“ – nagrada 0,02 na konačni prosek ocena Pomoćne sudije Zonske lige Beograda i sudije Prve beogradske lige – hod 20“ – nagrada 0,02 TEORETSKA PROVERA: Sudije koje imaju 19 i 20 tačnih – 0,02 Sudije koje imaju 17 i 18 tačnih – 0,01 u konačnom proseku PLAN I PROGRAM SEMINARA MEĐUOPŠTINSKE LIGE BEOGRADA SUBOTA, 19.08.2017. – SUDIJE, DELEGATI POSMATRAČI , DELEGATI SPORTSKI RADNICI I DELEGATI LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 09:00 – 9:15 – Otvaranje seminara 09:15 – 10:00 – Izmene PFI za 2017/18 10:00 – 10:15 – Pauza 10:15 – 11:00 – Test PFI 11:00 – 11:20 – Razgovor sa komesarima 11:20 – 12:00 – UEFA RAP 2017:1 12:00 – 12:10 – Pauza 12:10 – 13:00 – UEFA RAP 2017/1 NEDELjA, 20.08.2017. – SUDIJE Do 8:00 – Dolazak sudija 08:30 – 09:30 – Testiranje fizičke spremnosti sudija Međuopštinkse lige PLAN I PROGRAM SEMINARA LIGE MLAproverlllllllllllll OFSB organizuje Seminar za fudbalske sudije i delegate – instruktore i delegate – skoji se nlistamliga FSBeograda. CILJ SEMINARA: Edukacija sudija i delegata o bitnim pitanjima iz Pravila fudbalske igare, kao i primena propisa i propozicija FS Beograda. VAŽNA OBAVEŠTENJA: Teoretski deo Seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na stadionu FK ,,Partizan“. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka 10.08.2017.godine do 15 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 18,00 časova. IZVRŠNI ODBOR OFSB JE NA SVOJOJ SEDNICI DONEO ODLUKU DA SVE SUDIJE, DELEGATI POSMATRAČI I SPORSKI RADNICI KOJI SE POJAVE NA DRUGI (PONOVNI SEMINAR) PLAĆAJU KOTIZACIJU U VISINI TAKSE U ZAVISNOSTI OD LIGE NA KOJOJ SE NALAZE. Ova odluka se odnosi na sve sudije i delegate koji iz bilo kojih razloga se nisu pojavili ili nisu uspešno položili prvi seminar. Uplatu kotizacije izvršiti na t.r 145-22501-81 a svrha je uplata članarine za seminar. Korisnik je Fudbalski savez Beograda NAPOMENA: U prilogu obaveštenja je detaljan plan, program i satnica seminara. PLAN I PROGRAM SEMINARA ZONSKE LIGE BEOGRADA: SUBOTA, 12.08.2017. – SUDIJE, DELEGATI POSMATRAČI I DELEGATI SPORTSKI RADNICI 09:00 – 9:15 – Otvaranje seminara 09:15 – 10:00 – Izmene PFI za 2017/18 10:00 – 10:15 – Pauza 10:15 – 11:00 – Test PFI 11:00 – 11:20 – Razgovor sa komesarima 11:20 – 12:00 – UEFA RAP 2017/18 12:00 – 12:10 – Pauza 12:10 – 13:00 – UEFA RAP 2017/18 NEDELJA, 13.08.2017. – SUDIJE Do 8:00 – Dolazak sudija 08:30 – 09:30 – Testiranje fizičke spremnosti sudija Zonske lige Beograda 09:30 – 10:30 – Testiranje fizičke spremnosti sudija pomoćnika Zonske lige Beograda PLAN I PROGRAM SEMINARA PRVE BEOGRADSKE LIGE: SUBOTA, 12.08.2017. – SUDIJE, DELEGATI POSMATRAČI I DELEGATI SPORTSKI RADNICI 15:00 – 15:15 – Otvaranje seminara 15:15 – 16:00 – Izmene PFI za 2017/18 16:00 – 16:15 – Pauza 16:15 – 17:00 – Test PFI 17:00 – 17:20 – Razgovor sa komesarima 17:20 – 18:00 – UEFA RAP 2017/18 18:00 – 18:10 – Pauza 18:10 – 19:00 UEFA RAP 2017/18NEDELJA, 13.08.2017. SUDIJE Do 10:00 Dolazak sudija 10:30 – 12:00 – Testiranje fizičke spremnosti sudija Prve Beogradske lige NAPOMENA: I na ovogodišnjim seminarima biće nagrađene sudije koje ostvare zapažene rezultate na proverama fizičke i teoretske spremnosti po sledećem principu: FIZIČKE NORME: Sudije Zonske lige Beograda, hod 18“ – nagrada 0,02 na konačni prosek ocenaPomoćne sudije Zonske lige Beograda i sudije Prve beogradske lige – hod 20“ – nagrada 0,02 TEORETSKA PROVERA: Sudije koje imaju 19 i 20 tačnih – 0,02Sudije koje imaju 17 i 18 tačnih – 0,01 u konačnom proseku PLAN I PROGRAM SEMINARA MEĐUOPŠTINSKE LIGE BEOGRADA: SUBOTA, 19.08.2017. – SUDIJE, DELEGATI POSMATRAČI, DELEGATI SPORTSKI RADNICI I DELEGATI LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 09:00 – 9:15 – Otvaranje seminara 09:15 – 10:00 – Izmene PFI za 2017/18 10:00 – 10:15 – Pauza 10:15 – 11:00 – Test PFI 11:00 – 11:20 – Razgovor sa komesarima 11:20 – 12:00 – UEFA RAP 2017/18 12:00 – 12:10 – Pauza 12:10 – 13:00 – UEFA RAP 2017/18 NEDELJA, 20.08.2017. – SUDIJE Do 8:00 – Dolazak sudija 08:30 – 09:30 – Testiranje fizičke spremnosti sudija Međuopštinkse lige PLAN I PROGRAM SEMINARA LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUBOTA, 19.08.2017. – SUDIJE Do 10:00 - Dolazak sudija 10:30 - 12:30 - Testiranje fizičke spremnosti sudija liga mlađih kategorija FSB
U prostorijama FS Beograda održana je 9. sednica Izvršnog FS Beograda. Ovaj sastanak bio je od izuzetne važnosti za predstojeću takmičarsku sezonu 2017/2018 u ligama koje organizuje i vodi Fudbalski savez Beograda, jer je donet niz odluka koje se odnose na start takmičenja.Na dnevnom redu bilo je 11 tačaka. Na početku sednice, pošto je usvojen zapisnik sa prethodnog zasedanja, članovi IO FSB usvojili su i Finansijski izveštaj FS Beograda za period od 01.01.2017. do 30.06.2017. godine. U nastavku zasedanja članovi Izvršnog odbora FSB su usvojili niz važnih i neophodnih akata u vezi sa startom takmičarske sezone 2017/2018. Tako je jednoglasno usvojena Odluka o izmeni i dopuni sistema takmičenja FS Beograda za sezonu 2017/2018, a uz to su usvojene Propoziicije za prvenstvo liga na teritoriji FSB za sezonu 2017/2018 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FSB za sezonu 2017/2018.Usled odustajanja od takmičenja FK Brodarac 1947 iz Srpske lige - grupa Beograd neophodno je bilo doneti Odluku o popuni liga u takmičarskoj sezoni 2017/2018, prema kojoj će upražnjeno mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd zauzeti FK BASK. Ovim pomeranjem otvoreno je i po jedno mesto u Zonskoj ligi Beograda i Prvoj beogradskoj ligi grupa A koja će u skladu sa propozicijama takmičenja za takmičarsku sezonu 2016/2017 popuniti prvi potisnuti klubovi iz tih liga te će se u takmičenju Zonske lige Beograda obresti FK Balkan iz Mirijeva, a u Prvoj beogradskoj ligi grupa A FK Institut iz Zemun Polja. Pošto su lige popunjene doneta je i Odluka o konačnom sastavu liga u nadležnosti FS Beograda za takmičarsku sezonu 2017/2018, a usvojeno je i Uputstvo za odigravanje utakmica „baraža“ za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2017/2018. U nastavku zasedanja doneto je još nekoliko važnih odluka: Odluka o imenovanju komesara liga u nadležnosti FS Beograda i članova komisija FS Beograda, zatim Odluka o usvajanju lista sudija i delegata za svih liga u nadležnosti FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2017/2018.
Nikolica037 je postavio sliku