REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Rezultati
Izaberite dan za prikaz rezultata:

Pronađeno ukupno 398 utakmica za dan: Subota, 30 April 2011


Muškarci - Jelen Super liga Srbije - 25.kolo
17:00 Čukarički Stankom 1:2 Inđija
17:00 Javor 1:0 Metalac
17:00 BSK Borča 0:1 Sloboda PS
15:00 Jagodina 0:2 Partizan
15:00 Smederevo 1:0 OFK Beograd
17:00 Vojvodina 2:0 Rad
17:00 Spartak ZV 1:2 Borac

Muškarci - Prva liga Srbije - 26.kolo
17:00 Mladi radnik 0:4 Novi Pazar
17:00 Big bul Radnički 2:0 Radnički (S)
17:00 Sinđelić 1:0 BASK
17:00 Napredak 3:1 Zemun
17:00 Banat 1:2 Srem

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Zapad" - 23.kolo
16:00 Sloboda (Č) 3:0 Sloga (P)
16:00 Jedinstvo 2:1 Partizan (BB)
16:00 FAP 1:1 Sloga (BB)
16:00 Budućnost 2:3 Polet (LJ)
16:00 Rudar (K) 1:3 Mačva

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Istok" - 23.kolo
16:30 Svrljig 1:4 Dubočica
16:30 Kopaonik 1:0 Jedinstvo (P)
16:30 Sloga (D) 0:0 Radnički (N)
16:30 Radnički (S) 1:0 Radnik
16:30 Radnički (P) 1:0 Žitorađa

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Vojvodina" - 23.kolo
16:00 Tekstilac Ites 3:0 Sloboda (NK)
16:00 Cement 0:0 Vršac
16:00 Dolina 3:0 Mladost (A)
16:00 Senta 1:0 Sloga (T)
16:00 OFK Kikinda 4:1 Palić
16:00 Mladost (BJ) 0:1 Donji Srem
16:00 Solunac 1:0 ČSK Pivara
16:00 Veternik Viskol 0:3 Radnički (NP)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Beograd" - 23.kolo
17:00 Balkan Mirijevo 3:1 Žarkovo
11:00 Voždovac 1:0 Palilulac

Muškarci - Zone - Zona "Morava" - 23.kolo
16:00 Pobeda 2:0 Jošanica
16:00 Šumadija 1903 1:1 Takovo
16:00 Partizan (C) 1:0 Vodojaža

Muškarci - Zone - Zona "Dunav" - 23.kolo
16:00 GFK Jasenica 1911 4:0 Železničar Inon
16:00 Šapine 1:2 Obilić
16:00 Crvena zvezda (S) 2:0 Gruža
16:00 Morava (VP) 2:1 Sloga (B)
16:00 Zvižd 3:2 Seljak

Muškarci - Zone - Zona "Drina" - 23.kolo
16:00 Polimlje 1:1 Jadar (ST)
16:00 Loznica 2:0 Radnički (V)
16:00 Jedinstvo (V) 6:1 Jadar (GD)
16:00 Ribnica 2:3 Jedinstvo Putevi
16:00 Zlatibor 1:1 Osečina

Muškarci - Zone - Niška zona - 23.kolo
16:30 Ropotovo 4:0 Moravica (S)
16:30 Pusta Reka 3:2 Sloga
16:30 Morava (VH) 2:2 Zaplanjac

Muškarci - Zone - Pomoravsko-Timočka zona - 23.kolo
16:30 Đerdap 5:0 Radnički
16:30 Trgovački 2:0 Borac
16:30 Juhor 6:1 Pepeljevac
16:30 Morava (Ć) 3:1 Slatina
16:30 Župa 4:0 Majdanpek
16:30 Timočanin 2:0 Bor
16:30 Trajal 1:0 Rembas
16:30 SFS Borac 1:0 Kablovi

Muškarci - Zone - Vojvodjanska liga "Istok" - 24.kolo
16:00 Dinamo 2:1 Vojvodina
16:00 Spartak 2:4 Borac
16:00 Obilić 0:2 Bačka 1901
16:00 Jedinstvo 4:0 Bačka (P)
16:00 Kozara 0:4 Zadrugar
16:00 Budućnost 3:0 Radnički (B)
16:00 Radnički (Z) 3:0 AFK
16:00 Bačka Topola 3:0 Proleter

Muškarci - Zone - Vojvodjanska liga "Zapad" - 24.kolo
16:00 Bačka (BP) 3:1 Sloga Radnički
16:00 Jugović 1:1 1. Maj
16:00 Metalac AV 1:7 Radnički (SM)
16:00 Dunav 2:0 Crvena Zvezda
16:00 Polet 2:1 Obilić

Muškarci - Zone - Beogradska zona - 25.kolo
17:00 Vinča 2:2 Milutinac
17:00 Trudbenik 0:0 Radnički (NB)
17:00 Posavac Tišma 1:0 IMT
17:00 Lokomotiva 2:1 Turbina
11:00 Slavija 1:2 Bulbulderac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Raška okružna liga - 23.kolo
16:30 Kraljevo Hajduk 3:5 Rudar
16:30 Goč 3:0 Radnik

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva liga Kragujevca - 25.kolo
16:00 Marsic 10:0 Seljak
16:00 Sloga (L) 2:4 Kosutnjak
16:00 Erdoglija 1931 1:0 Vinogradi DB
16:00 Jedinstvo 3:4 Kolonija
16:00 Jadran 2:2 Šumadija
16:00 Buducnost 2:2 Sloga (D)
16:00 Sloboda 2:1 Sušica
16:00 Srbija 5:2 Arsenal
16:00 Cerovac 1:4 Sumadinac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Braničevska okružna liga - 22.kolo
16:00 Mladost 1:2 VGSK
16:00 Omladinac 2:0 Polet (SD)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga - 22.kolo
16:00 Karađorđe (T) 2:1 Beli Orlovi
16:00 Lokomotiva 2:1 Borac (P)
16:00 Badnjevac 2:0 Karađorđe

Muškarci - Okružne lige - PFL - Mačvanska okružna liga - 22.kolo
17:00 Sindjelić 1:1 Gučevo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kolubarska okružna liga - 24.kolo
OFK Jabučje 2:1 Dimitrije Tucović
Mladost 1:1 Rubribreza
Banjani 5:0 Ribnikar

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga - 22.kolo
GP Zlatibor 5:0 Perućac
15:00 Jasen 4:1 Omladinac
Polet 2:0 Savinac
Crnokosa 0:1 Sevojno
Jedinstvo 2:2 Zlatibor voda

Muškarci - Okružne lige - PFL - Nišavska okružna liga - 24.kolo
16:30 Mladost (O) 3:3 Naša krila
16:30 Dobrič 2:1 Rad
16:30 Radnički 1:3 Mladost (B)
16:30 Bukovik 2:1 Toplica
16:30 Omladinac 6:0 Zemljoradnik
16:30 Morava 1:0 Rutevac
16:30 Jastrebac 4:0 Knežica
16:30 Rasovača 2:3 Napredak

Muškarci - Okružne lige - PFL - Jablanička okružna liga grupa Zapad - 21.kolo
16:00 Čekmin 1:0 Šumadija

Muškarci - Okružne lige - PFL - Jablanička okružna liga grupa Istok - 21.kolo
16:00 SFK Moravac 3:1 Gradac
16:00 OFK Vlasotince 1:0 Jedinstvo (S)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pirotska okružna liga - 16.kolo
15:30 Prčevac 0:1 Gnjilan
12:30 Vladimir Durković 2:0 Tanasko Rajić
15:30 Lužnica 10:0 Zadrugar
15:30 Borac 1:1 Napredak

Muškarci - Okružne lige - PFL - Toplička okružna liga - 22.kolo
17:00 Trbunje 2:3 Jug Bogdan
17:00 Partizanski put 1:4 Topličanin
17:00 Polet 3:2 Borac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga - 22.kolo
Aluminjum 3:0 Proleter

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga - 23.kolo
17:00 Levac 5:2 Kušiljevo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Borska okružna liga - 22.kolo
16:30 Krivelj 1:2 Nemetali
16:30 Rudna Glava 1:0 Brodoremont
16:30 Sloga (K) 0:1 Rudar (B)
16:30 Ključ 3:1 Radnički (K)
16:30 Brestovac 4:1 Dunav

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Rasinska okružna liga - 22.kolo
16:00 Mladost 6:0 Temnić
16:00 Sloga 5:0 Čitluk
16:00 Sloga 2:1 Velika Drenova
16:00 Bošnjane 3:1 Jasika
16:00 Dedina 4:3 Blagotin
16:00 Mladost 2:0 Naupare
16:00 FUD 5:1 Jedinstvo 1936
16:00 Poljoprivrednik 3:0 Trudbenik

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica - 23.kolo
17:00 Potisje 1:0 Jadran
17:00 Bačka 1:0 Tisa
17:00 Tavankut 2:0 Subotica
17:00 Panonija IM Topola 0:2 Proleter
17:00 Njegoš 0:0 Preporod

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Zrenjanin - 22.kolo
Naftagas 5:0 Polet (N)
Bilećanin 2:0 Crvena zvezda (VS)
Mladost 3:1 Mladost
Borac 0:2 Krajina

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Pančevo - 22.kolo
16:30 Partizan (G) 2:3 Kolonija
16:30 Partizan (U) 1:2 Radnički (K)
16:30 Sloga 1:1 Mladost
16:30 Budućnost 2:1 BAK
16:30 Radnički (B) 2:2 Jugoslavija
16:30 Polet 3:4 Slavija
16:30 Budućnost (A) 1:2 Vulturul

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sombor - 22.kolo
16:30 Mladost 3:0 Borac
16:30 PIK 1:2 OFK Odžaci
16:30 Omladinac 3:0 Stanišić
16:30 Radnički 0:2 Polet
16:30 BSK 3:2 Crvenka
16:30 Graničar 3:0 Kula

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Novi Sad - 23.kolo
16:00 Stari Grad 1:2 Mladost
16:00 Jedinstvo 1:0 Srbobran
16:00 ŽSK 2:2 Vrbas
16:00 Slavija 2:1 Bečej
16:00 Tvrdjava 1:2 Kabel
16:00 Železničar 0:2 Petrovaradin
16:00 Borac 2:0 Omladinac
16:00 Šajkaš 2:1 Hercegovac

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sremska Mitrovica - 23.kolo
15:00 Hajduk (Š) 4:0 Ljukovo
15:00 Graničar 4:2 Partizan
15:00 Jadran 1:0 Sloven
15:00 Borac Sloga "Milšped" 8:0 Železničar
15:00 Jedinstvo 2:1 Zeka Buljubaša
15:00 Hajduk (B) 3:1 Mladost
15:00 Fruškogorac 0:3 Hajduk
15:00 Podrinje 2:0 LSK Laćarak

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - 25.kolo
17:00 BSK Batajnica 3:1 IM Rakovica
17:00 Komgrap 4:2 Zmaj
17:00 PKB Kovilovo 0:1 Rudar
17:00 Poštar - Zvezdara 2:0 Prva Iskra
17:00 Obilić 3:1 Dunavac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Liga Severnog Kosova - 11.kolo
Radnik 4:1 Rudar
Ibar 3:0 Zvečan
Moša 0:1 Sočanica

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Kraljevo - 22.kolo
16:30 Čibukovac 1:1 Žiča
16:30 Lazac 2:2 Jedinstvo (D)

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga liga Kragujevca - 22.kolo
16:00 Dobrača 4:1 Đuriselac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Dunav - 19.kolo
16:00 RSK 2:2 Đerdap

Muškarci - Međuopštinske lige - Jasenička opštinska liga - 21.kolo
Palanka 0:3 Proleter

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina - 18.kolo
16:00 BSK 1:3 Lepenica

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jadar - 22.kolo
17:00 Crnča 2:1 Bratstvo
17:00 Granit 5:1 Cer
17:00 TE Gučevo 2:4 Stolice

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mačva” - 22.kolo
17:00 Borac 8:0 Mladost(M)

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Aleksinac - 19.kolo
Polet (R) 4:2 Kraljevo
Pobeda 3:0 Katun
Gredetin 0:5 Mladi Radnik
Tempo 0:1 Palilula
Vukašinovac 1:3 Polet (V)
Crvena Zvezda 2:4 Draževac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Leskovac grupa Zapad - 16.kolo
Mladost 1:1 Jasunja
Omladinac 2:3 Navalin
Mladi Borac 3:0 Mladost

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Leskovac grupa Istok - 16.kolo
Nomanica 1:1 Real
Gornje Krajince 0:0 Bratstvo
Moravac 1:9 Umac
Goblen 4:2 Veliko Trnjane

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin - 23.kolo
17:00 Rudar 4:0 Radnicki
17:00 Mladi Radnik 4:0 Javor

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Rasinska okružna liga - 22.kolo
16:00 Donji Kopaonik 7:2 Kupci
16:00 Jedinstvo 3:4 Belović

Muškarci - Međuopštinske lige - GFL Subotica - 15.kolo
17:00 Bratstvo 2:1 Đurđin
17:00 Udarnik 3:0 Elektrovojvodina
17:00 Mala Bosna 3:0 Lokomotiva

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Bačka Topola-Mali Iđoš - 13.kolo
17:00 Olimpija 2:1 Eđšeg

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Kikinda-Novi Bečej - 14.kolo
16:30 Borac 1:2 Jedinstvo
16:30 2. Oktobar 1:3 Napredak

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Žitište-Nova Crnja - 15.kolo
16:30 Borac 10:0 Terekves
16:30 Roham 1:2 Polet
16:30 Proleter 4:0 1.Oktobar

Muškarci - Međuopštinske lige - OFL Zrenjanin - 2.kolo
16:30 Banat 3:5 Naftagas
16:30 OFK Gradnulica 0:0 Lehel
16:30 Jedinstvo 1:3 Radnički Ratar
16:30 Gradnulica Bečkerek 1:2 Radnički

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga grupa Zapad - 25.kolo
16:30 Omladinac (O) 2:2 Jedinstvo Stević
16:30 Glogonj 4:0 BSK Bavanište
16:30 Pobeda 1:3 Železničar (P)
16:30 Unirea 2:3 Borac (S)
16:30 Dolovo 4:1 Vojvodina

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga grupa Istok - 22.kolo
16:30 Ševac 6:0 Hajdučica
16:30 Potporanj 3:0 Borac (VG)
16:30 Banat 0:8 Crvena zvezda
16:30 Ratar 2:1 Borac (VS)
16:30 Dunav 5:0 Hajduk
16:30 Karaš (J) 4:1 Karaš (K)
16:30 Sloga 8:0 Jedinstvo

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci - 19.kolo
16:30 Dinamo (S) 0:5 Rusin
16:30 Jedinstvo 2:0 Sloga
16:30 OFK Šikara 1:2 Graničar
16:30 OFK Metalac 0:1 Panonija
16:30 Terekveš 0:1 Omladinac

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Novog Sada - 23.kolo
16:00 Sremac 0:2 TSK
16:00 Mladost 3:1 Fruškogorac
16:00 OFK Sirig 2:0 Partizan

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Srbobran-Vrbas-Bečej - 21.kolo
16:30 Budućnost 3:2 Napredak
16:30 Proleter 7:0 Mladost
16:30 Vojvodina 1:1 Mladost Radost

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac (1. razred) - 17.kolo
17:00 Soko 2:0 Karađorđevo

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Indjija-Stara Pazova - 14.kolo
13:30 Sremac 2:1 Sloga Borac
13:30 Borac 4:1 ČSK Čortanovci
13:30 Polet 1:3 Podunavac
13:30 Dunav 1:2 Fruškogorac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Pećinci - 21.kolo
14:00 Napredak 6:0 Sremac
14:00 Srem 1:4 Popinci
14:00 Kameni 1:0 Graničar
14:00 Lovac 0:3 Sloven
14:00 Sloboda 0:7 Šumar
14:00 Mladost 6:2 Vitez

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Beogradska liga grupa Sava - 19.kolo
17:00 Barajevo 0:1 OFK Zabrežje
17:00 Napredak 1:1 TEK Sloga
17:00 Budućnost 5:1 Sloboda
17:00 Šumadija 2:0 Krtinska

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kraljeva - 23.kolo
17:00 Bogutovačka Banja 0:0 Budućnost
17:00 Stara Čaršija 0:0 Stubal

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Pek-Kučevo - 10.kolo
15:30 Polet 3:0 Radenka
15:30 Homolje 2:0 Kvarc

Muškarci - Opštinske lige - GFL Požarevac - 19.kolo
16:00 Sloga (L) 5:3 Metalac
16:00 Napredak (P) 4:0 Proleter
16:00 Dunav 0:2 Dunavac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Petrovac grupa Zapad - 16.kolo
16:00 Burovac 3:1 Dobrnje
16:00 Laolac 4:3 Soko
16:00 Obilić 1:2 Budućnost
16:00 Zadrugar 2:0 Busur
16:00 B.S.K. 3:0 Mlava
16:00 Radnik 2:2 7 juli

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Petrovac grupa Istok - 13.kolo
16:00 Rudar 1:3 Mladost
16:00 Brana Paunović 0:5 Napredak
16:00 Vukan 1:1 Trgovački
16:00 Melnica 0:3 Rade Milošević

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Knić - 13.kolo
Mladi Radnik 3:2 Kotlenik
Jedinstvo 3:2 Kotlenik (L)
Polet 1:1 Grivac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Aranđelovac - 13.kolo
16:00 Vrbica 6:1 Gorski Car
12:00 Misača 6:0 Venčani

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Krupanj - 8.kolo
17:00 Jedinstvo 2:0 Krasava

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Loznica - 16.kolo
17:00 Mladost (L) 3:2 Jelav
17:00 Prva Iskra 3:2 Mladost (B)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bogatić - 11.kolo
11:00 Napredak 3:2 Radnik
17:00 Omladinac 1:2 Bair
17:00 Stojan Lazarac 3:0 Sumice

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - grupa "Mačva" - 15.kolo
16:30 Cer 0:1 Napredak (R)
16:30 Fortuna 1:1 Zadrugar Milkivit
16:30 Napredak (S) 2:3 Savacijum
16:30 Sloga 8:2 Pofk Letnjikovac
16:30 Culjkovic 7:2 Torpedo

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - Grupa Pocerina - 15.kolo
17:00 Dumaca 2:0 Ceric
17:00 Mladost 3:2 Draginje
17:00 Metlić 4:1 Sava

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Trstenik - 19.kolo
Stara Čaršija 4:1 Morava
16:30 Jugovići 5:0 Beli Orlovi
Omladinac 0:0 Topoljak

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kruševac grupa Rasina - 16.kolo
16:00 Sebecevac 4:1 Grkljane
16:00 Vitanovac 08 4:0 Rasinac
16:00 Mudrakovac 3:0 Polet
16:00 Sloga 2:0 Bukovica
16:00 Rasina 5:0 Stitari

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kruševac grupa Morava - 13.kolo
16:00 Srnje 1:2 Parunovac
16:00 Globoder 2:3 Dušan Ristić
16:00 Padez 5:2 BSK
16:00 Zabare 1:1 Mačkovac
16:00 Sanac 3:0 Kruševica

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kruševac grupa Jastrebac - 13.kolo
16:00 Modrica 3:0 Drugari
16:00 Ribare 9:0 Polet
16:00 Dvorane 1:2 Budućnost

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Alibunar-Plandište - 14.kolo
16:30 Graničar 3:0 Vojvodina
16:30 Krajina 3:0 Banat
16:30 Solunac 5:0 Janošik

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bačka Palanka (2. razred) - 12.kolo
17:00 Sloga 4:2 Mladost
17:00 Bački Hajduk 3:0 Borac
17:00 Kulpin 5:2 Naša Zvezda
17:00 Labudnjača 1:2 Neštin

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Barajevo - 11.kolo
15:00 OFK Meljak 0:0 Rožanci
15:00 Veliki Borak 8:0 Šiljakovac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Sopot - 16.kolo
Ropočevo 2:1 Sibnica
Slatina 0:9 4 juli (MP)
Kosmaj 10:1 Mladost (G)
Rogača 2:1 Nemenikuće
Mladost (MI) 5:1 Crvena Zvezda
Vis 1:1 Stojnik

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Grocka - 7.kolo
17:00 Pudarci 3:0 Mladost

Muškarci - Opštinske lige - Treća Beogradska liga "Grupa A" - 12.kolo
17:00 Heroj 4:1 Olimpija
17:00 Mladi proleter 4:0 Mabat

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Lazarevac - 16.kolo
17:00 Petka 1:0 Strmovo

Omladinci - Omladinska liga Srbije - 25.kolo
11:00 Sloga 1:0 Borac
10:00 Čukarički Stankom 0:1 Partizan
11:00 Novi Pazar 1:2 Radnički 1923
11:00 Železničar 1:1 Banat

Omladinci - Niže omladinske lige - PFL Sombor - 22.kolo
14:30 Mladost 2:7 Borac
14:30 PIK 3:2 OFK Odžaci
14:30 Omladinac 6:0 Stanišić
14:30 Radnički 0:2 Polet
14:30 BSK 0:18 Crvenka
14:30 Graničar 1:3 Kula

Omladinci - Niže omladinske lige - Šumadijsko-Podunavska liga - 16.kolo
Crvena zvezda 0:5 Smederevo

Kadeti - Kadetska liga Srbije - 25.kolo
11:00 Teleoptik 2:3 Zemun
11:00 Sloga 1:0 Beograd
15:00 Radnički (N) 0:4 Crvena zvezda

Kadeti - Niže kadetske lige - Kvalitetna PFL Subotica - 13.kolo
10:00 Lokomotiva 1:11 Senta

Kadeti - Niže kadetske lige - Šumadijsko-Podunavska liga - 16.kolo
Zvižd 1:7 Železničar (P)

Kadeti - Niže kadetske lige - PFL Subotica - 23.kolo
15:00 Potisje 11:0 Jadran
15:00 Bačka 1:8 Tisa
15:00 Tavankut 4:2 Subotica
15:00 Panonija IM Topola 2:0 Proleter
15:00 Njegoš 4:0 Preporod

Pioniri - Pionirska liga Srbije - 25.kolo
11:00 Smederevo 0:1 Radnički (N)
13:00 Radnički 1923 3:0 Loznica
15:00 Sloga 2:3 Crvena zvezda

Pioniri - Niže pionirske lige - Kvalitetna PFL Subotica - 20.kolo
10:00 Preporod 3:0 Bačka
11:00 Subotica 2:0 Čantavir

Pioniri - Niže pionirske lige - Šumadijsko-Podunavska liga - 20.kolo
Zvižd 2:1 Mladi radnik (R)
Seljak 3:1 Pinkum
MIP Presing 2:4 AF Duljaj

Petlići - Kvalitetna PFL Subotica - 20.kolo
10:00 Spartak Zlatibor voda 99 9:0 Bačka
09:30 Bačka 1901 98 5:0 Senta
09:30 Subotica 10:0 Čantavir

Muškarci - Super liga - 26.kolo
19:30 Dinamo 21:31 Metaloplastika
18:00 Priboj 27:30 Planinka Prolom voda
19:00 Naisus 23:22 Smederevo
20:00 PKB 31:31 Požarevac

Muškarci - Prva liga - 25.kolo
19:00 Mladost TSK 20:18 Obilić
19:00 Mokra Gora 33:26 Jagodina
19:00 Novi Pazar 37:31 Vrbas Carnex
19:00 Napredak 38:31 Nova Pazova
20:00 Crvena Zvezda 32:32 Bask Soko

Muškarci - Druge lige - Druga liga Centar - 25.kolo
18:00 Morava Dunav Osiguranje 38:32 Sloga
18:00 Kolubara 2 38:27 Majdanpek
18:00 Radnički Morava 44:40 Šamot 65
18:00 Sindjelić 30:27 Smederevo 2
18:00 Stari grad 26:29 Radnički
18:00 Novi Beograd 40:15 Metalac
18:00 Studentski grad 25:24 Zemun

Muškarci - Druge lige - Druga liga Jug - 21.kolo
18:00 Užice 30:35 Bane
19:00 Jastrebac 28:21 Arilje
18:00 Dubočica 54 26:26 Knjaževac

Muškarci - Prve Srpske lige - Prva Srpska liga Morava - 21.kolo
Hajduk Veljko 27:26 Niška Banja
Pirot 42:28 Paraćin
Bela Palanka 33:26 Radnički
BSK Heba 10:0 Brestovac

Žene - Superliga - 22.kolo
20:00 Cepelin 28:30 Max Sport
19:00 Knjaz Miloš 37:31 Naisa
19:00 Zaječar 46:20 Jugopetrol Radnički
19:00 Jagodina 42:25 Medicinar

Žene - Prva liga - 20.kolo
16:00 Kučevo 38:34 Metalac A.D.
18:00 Radnički Lepenica 37:22 Proleter Superprotein
17:00 Napredak 31:23 Pirot

Žene - Druge lige - Druga liga Centar - 19.kolo
18:00 Mladi Radnik 26:29 Radnički
18:00 Zemun 31:15 Metalac-Valjevo
18:00 Slodes 25:27 Železnik 1963
18:00 Loznica grad 19:32 Sloga

Žene - Druge lige - Druga liga Jug - 18.kolo
19:00 Knjaževac 40:29 RTB Bor
17:30 Đerdap 36:25 Kopaonik

Žene - Prve Srpske lige - Prva Srpska liga Morava - 16.kolo
Niška Banja 33:4 Knjaževac 2
Vlasotince 22:29 Dubočica
Radan 19:19 Zaječar 2

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
FCRS 2 | 0
Sumadija Kragujevac - Napredak Markovac 0:2
RADISA -Darosava 0 | 0
У финалној утакмици фудбалског купа Аранђеловца,у Даросави су се састали ФК Партизан 1945 - ФК Шумадија 0:3 /полувреме 0:2/.Пред око 100 гледалаца српсколигаш је оправдао улогу фаворита и освојио пехар.Терен за игру је одлично припремљен,временски услови идеални за игру,а актери расположени.Питање победника је решено већ после 16.минута.Наиме,у 14.минуту Симић доводи госте у вођство,а само два минута касније,Марјановић постиже и други погодак.Коначан резултат постављен је прелепим поготком Симића у 76.минуту.Домаћи тим пружио је достојан отпор и оправдао улогу финалисте купа.Утакмицу је судио Милан Стевановић са помоћницима Ђорђем Максимовић и Бранком Радичевић.Делегат утакмице Јовица Мрљеш.Победнички пехар капитену гостију Марку Нићифоровић уручио је председник Фудбалског савеза Топлица Вукић.Домаћину је припао утешни пехар,намењен финалисти купа.Утакмица је протекла у правој спортској атмосвери.По завршетку утакмице,домаћин се побринуо да треће полувреме на "Требежу",обележи ово финале.Заједничким снагама,са Фудбалским савезом су подељени трошкови у организацији заједничке вечере.Овим путем се захваљујемо свим гостима,као и Ловачкој организацији из нашег места,који су припремили предиван гулаш за све присутне.Данас су сви актери овог финала победили !!!
Paulinho 0 | 0
@Trbusnica Puno hvala za informacije o Fk Loznica. Ove informacije su mi značajne jer ne živim više u Loznici, pokušavam da odgledam par utakmica godišnje kada dodjem u Loznicu. Moram da priznam da mi nedostaje atmosfera sa Lagatora. Bilo mi je čudno kada sam čuo da je Zeka Savić potpisao za Loznicu jer mislim da je čovek napunio 40 godina. U pravu ste, gde bi nam bio kraj da sada imamo u timu nekog Zeku, Vladicu Petrovića, Sašu Josipovica ili Predraga Gajića.
trener sa licencom 0 | 2
Sramota je da igraci kao sto su Rankovic a pogotovo Turkovic igraju taj rang takmicenja... Trebalo bi da se uprava kluba Sumadije(Veterinari) zapitaju kako su to dozvolili...
djora 3 | 0
za admine: odlozeni mec Beogradske zone, Zeleznicar - PKB, zavrsen 2:0, nisam mogao sam da upisem, nesto blokira... i molim vas da nas postedite komentara 12-godisnjaka koji se prepucavaju na ovom sajtu oko toga cija je livada od terena lepsa i veca i ko ce pre da udje u takozvanu super ligu 9mada ne znam sta je u njoj super)
Garinca 2 | 0
Slabo pratim ligu ispod a kako stvari trenutno stoje igracete cetvrti rang sledece godine pa ne bih dolazio, hvala bogu da idu u Ns, lep grad, lep vazduh a komsijska opstina, sada ljudi iz Ns-a dolaze da rade u najrazvijeniju opstinu u drzavi tj Backu Palanku
Pancevacki patriota 1 | 4
@Garinca Pancevo nije duplo vece od Backe Palanke nego jos i vise. Ne racunajuci okolinu Pancevo ima 75 hiljada stanovnika a vi samo 30 hiljada. Koliko samo vasih studenata ima po Novom Sadu i Beograd i tamo ostaju niko se ne vraca nazad ha ha. Sto se tice velicine klubova zasto racunas samo dobra sfrj??? Igrao se fudbal i posle a od raspada sfrj Dinamo je igrao 5-6 sezona a vama je ovo prva sezona od kako se sfrj raspala koliko znam. Dakle nasa je bliska proslost i verovatno buducnost jer Dinamo ce za neku godinu u superligu samo da se rese ovi neki problemi koje klub ima za vratom. Za koga Backa igra u drugoj ligi? Ko Backu prati i kome je bitna? Pustite bre klubove sa armijom navijaca kao sto je Dinamo da vidite sta je atmosfera na stadionu i sta je glasna podrska. Mozda vi imate vise ljudi na stadionu ali to su mirni gledaoci koji grickaju semenke, pozivam te da dodjes u Pancevo da vidis kako se navija i kako se daje podrska.
Colina Arandjelovac 1 | 1
FINALE Kupa FSO Aranđelovac u Darosavi , danas od 15,30h igraju FK PARTIZAN - FK ŠUMADIJA . Sudije utakmice su 1. Stevanović Milan 2. Maksimović Đorđe 3. Radičević Branko i delegat je Mrlješ Jovica .
Zhajk90 1 | 1
FK Sloga Maradik - FK Borac (Jarkovci) 2:1 (1:0)Iz minuta u minut na utakmici u Maradiku.2 min. - Prvi korner na utakmici za domaćine, ali odbrana Borca izbacuje loptu što dalje od svog gola.3 min. - Faul nad Radoševićem, i prilika da Maradičani zaprete iz slobodnog udarca sa oko 32m. od protivničkog gola.Slobodnjak je izvodio odlični centarhalf Luka Djokić, ali ovog puta nije najbolje šutnuo loptu onako kako on to najbolje zna, bez opasnosti po gol gostiju iz Jarkovaca.5 min. - Solidan pas prema Višnjiću, ali je linijski sudija podigao zastavicu i prekinuo napad Maradičana.8 min. - Već treći faul nad Radoševićem, veoma raspoloženim igračem za ovo kratko vreme koje je prošlo na utakmici.Maradičani su tražili žuti karton, ali glavni sudija je oprostio igraču Borca, ali očigledno je da će svaki naredni faul biti sankcionisan za žuti karton.12 min. - Drugi korner na utakmici za Maradičane, a korner je odlično izveo Milošević, i pronašao štopera Lendvaja, koji se nekako snašao da šutne loptu sa nogom,ali je lopta je završila pored gola.13 min. - Greška Bogunovića u odbrani Sloge, ali se ubrzo ispravio sa brzim faulom, pa tako sprečio da Borac dodje do dobre šanse za gol.16 min. - Korner za Maradik, ovog puta bez prilike.18 min. - Konačno je i Borac zapretio sa šutom od 20m.Šut je bio veoma slab, pa tako se završilo  bez opasnosti za Slogu.20 min. - Mala nepažnja u odbrani Maradika mogla je da ih puno košta, ali je šut Borca sa razdaljine od 18m. bio nedovoljno jak i precizan, pa je golman Maradika bez problema intervenisao.25 min. - Još jedan solidan pokušaj Borca, ovog puta sa razdaljine od 8m., a opet je izostajala preciznost.30 min. - Jedna duga lopta sa sredine terena prema mladom i perspektivnom Curkoviću, koji se dobro snašao i glavom spustio loptu prema Višnjiću.Višnjić je šutnuo, ali je golman Borca dobro intervenisao, i tako sačuvao svoj gol.37 min. GOOOL - Dobar prodor Miloševića po levoj strani terena, i još bolji centaršut u peterac, a tamo je bio na pravom mestu Višnjić, koji je zakucao loptu u gol gostiju.38 min. - Ubrzano se našao u prilici za gol i napadač Maradika Janjanin, a golman Borca je odbranio i poslao loptu u korner.39 min. - Slobodan udarac za Maradik.Radošević je odlično centrirao, a za "dlaku" je falilo trenutno jedinom strelcu na utakmici, da ponovo postigne gol glavom.45 min. - Borac je zapretio iz slobodnjaka, a golman Maradika nije hteo ništa da rizikuje, pa je boksovao loptu što dalje od svog gola.45 min.+ 1min. - Oštar start nad Višnnjićem, pa je jedan igrač Borca zasluženo "požuteo" na utakmici.Radošević je još jednom dao dobru loptu u šesnaesterac Borca, ali ni ovog puta se nisu dobro snašli igrači Maradika.Ubrzo posle toga je sudija svirao kraj poluvremena.47min. - Prvi su gosti zapretili u drugom poluvremenu, bez ozbiljnih problema za golmana Sloge.Posle toga u narednom napadu Maradičane prave višak po desnoj strani, a dvojac koji je učestvovao u jedinom golu do sada su zamenili uloge. Višnjić je centrirao i pronašao Miloševića, koji je na prvu postigao gol, ali je gol poništen zbog ofsajda.Maradičani su se žalili na odluku linijskog sudije, ali je očigledno da je bilo ofsajda, barem se tako videlo iz mog ugla.Pravilna odluka linijskog sudije.53 min. - Dobar udarac napadača Borca, i na sreću golmana Maradika lopta je prošla pored same prečke.58 min. - Slobodan udarac za Slogu, iz kosa sa desne strane, to je pozicija za centriranje.Milošević je ipak odlučio da iznenadi golmana Borca, pa je šutnuo loptu u bliži ugao gola, a da je bio malo precizniji lopta bi gotovo sigurno završila u golu.Ovako je nekako golman uspeo da inteveniše , i  spasi svoj gol.65 min. - Posle jednog neopreznog starta crveni karton za jednog igrača Borca, pa su Mardičani dobili igrača više od ovog minuta.72 min. - Kratak prekid utakmice zbog povrede igrača Borca, a ovaj prekid je dobro došao gostima.GOOOL- Borac je u 74. minutu bez neke naročite igre uspeo da postigne gol.Posle centaršuta sa desne strane u peterac Sloge, praktično je pogodjen napadač Borca i lopta je završila u golu.Posle primljenog gola sa igračem više Mardičani su malo živnuli i imali odličnu priliku u 79.min.Janjanin je još jednom bio neprecizan, a ovog puta je glavom šutirao, i golman Borca je praktično bio savladan, s obzirom da je već izašao sa svog gola, ipak lopta završava preko gola.81 min. GOOOL - Individualnost i snalažljivost Višnjića je dovelo do toga da Maradičani stignu do novog vođstva na meču.Dobro je zalomio dva igrača u šesnaestercu, i loptu prosledio u suprotan ugao gola, gde se bacio golman Borca, i time još više ulepšao gol Višnjića.84 min. - Janjanin je baš bio uporan da otme loptu odbrambenom igraču Borca, i to mu je uspelo.Praktično je "navukao" igrača Borca da napravi faul za penal, a glavni sudija je pokazao na belu tačku.Još jednom se istinito pokazalo ono staro fudbalsko pravilo, koje glasi:Igrač nad kojim je načinjen faul ne treba da šutira penal.Janjanin je mogao da reši utakmicu, ali je traljavo šutnuo, a lopta je završila pored  leve stative, i tako dao još nade gostima da dodju barem do boda.Još veću nadu im je dao mladi igrač Maradika koji je ušao u 85. min u igru.Simetić je mlad igrač i ima dosta toga da uči, a ovo mu je neko važno iskustvo da zna šta da radi u budućnosti.Napravio je dve kobne greške, i dobio za manje od dva minuta, po dva žuta kartona, pa su i Maradičani ostali bez igrača manje na terenu od 87. min.Ipak do kraja utakmice bez prilika, pa su Maradičani uzeli veoma važna tri boda, jer ih u narednom kolu očekuje derbi sa svojim komšijama iz Krušedola.Pozdrav iz Maradika!
Garinca 4 | 0
Vi iz Panceva ste stvarno cudna sorta, sto lepo kao ljudi ne kazete:"jeste, Pancevo je duplo vece mesto od Palanke ali je njihova Backa skoro duplo bolji klub od naseg Dinama" Sto je to tesko reci(ako ne verujete pogledajte sajt fss-a), jednostavno nama iz Palanke niste reper, zao mi je ali tako je, mi nismo veci klub od Vose, Spartaka ili pocivseg Proletera ali od vas jesmo, zao mi je ali tako je, sta ces istorija ne laze, (sto bi moje kolege istoricari rekli) mi imamo vise bodova u drugom rangu takmicenja od vas u trecem i za kraj kao sto sam vec rekao gledajte vi sebe, ostavite bolje klubove (Backu) na miru, mi ne napadamo Vosu, vi nemojte nas, i za kraj primitee pozdrave iz Sente kao sto cete primiti pozdrav iz Banata sledece nedelje
Postavite komentar