REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Rezultati
Izaberite dan za prikaz rezultata:

Pronađeno ukupno 398 utakmica za dan: Subota, 30 April 2011


Muškarci - Jelen Super liga Srbije - 25.kolo
17:00 Čukarički Stankom 1:2 Inđija
17:00 Javor 1:0 Metalac
17:00 BSK Borča 0:1 Sloboda PS
15:00 Jagodina 0:2 Partizan
15:00 Smederevo 1:0 OFK Beograd
17:00 Vojvodina 2:0 Rad
17:00 Spartak ZV 1:2 Borac

Muškarci - Prva liga Srbije - 26.kolo
17:00 Mladi radnik 0:4 Novi Pazar
17:00 Big bul Radnički 2:0 Radnički (S)
17:00 Sinđelić 1:0 BASK
17:00 Napredak 3:1 Zemun
17:00 Banat 1:2 Srem

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Zapad" - 23.kolo
16:00 Sloboda (Č) 3:0 Sloga (P)
16:00 Jedinstvo 2:1 Partizan (BB)
16:00 FAP 1:1 Sloga (BB)
16:00 Budućnost 2:3 Polet (LJ)
16:00 Rudar (K) 1:3 Mačva

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Istok" - 23.kolo
16:30 Svrljig 1:4 Dubočica
16:30 Kopaonik 1:0 Jedinstvo (P)
16:30 Sloga (D) 0:0 Radnički (N)
16:30 Radnički (S) 1:0 Radnik
16:30 Radnički (P) 1:0 Žitorađa

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Vojvodina" - 23.kolo
16:00 Tekstilac Ites 3:0 Sloboda (NK)
16:00 Cement 0:0 Vršac
16:00 Dolina 3:0 Mladost (A)
16:00 Senta 1:0 Sloga (T)
16:00 OFK Kikinda 4:1 Palić
16:00 Mladost (BJ) 0:1 Donji Srem
16:00 Solunac 1:0 ČSK Pivara
16:00 Veternik Viskol 0:3 Radnički (NP)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Beograd" - 23.kolo
17:00 Balkan Mirijevo 3:1 Žarkovo
11:00 Voždovac 1:0 Palilulac

Muškarci - Zone - Zona "Morava" - 23.kolo
16:00 Pobeda 2:0 Jošanica
16:00 Šumadija 1903 1:1 Takovo
16:00 Partizan (C) 1:0 Vodojaža

Muškarci - Zone - Zona "Dunav" - 23.kolo
16:00 GFK Jasenica 1911 4:0 Železničar Inon
16:00 Šapine 1:2 Obilić
16:00 Crvena zvezda (S) 2:0 Gruža
16:00 Morava (VP) 2:1 Sloga (B)
16:00 Zvižd 3:2 Seljak

Muškarci - Zone - Zona "Drina" - 23.kolo
16:00 Polimlje 1:1 Jadar (ST)
16:00 Loznica 2:0 Radnički (V)
16:00 Jedinstvo (V) 6:1 Jadar (GD)
16:00 Ribnica 2:3 Jedinstvo Putevi
16:00 Zlatibor 1:1 Osečina

Muškarci - Zone - Niška zona - 23.kolo
16:30 Ropotovo 4:0 Moravica (S)
16:30 Pusta Reka 3:2 Sloga
16:30 Morava (VH) 2:2 Zaplanjac

Muškarci - Zone - Pomoravsko-Timočka zona - 23.kolo
16:30 Đerdap 5:0 Radnički
16:30 Trgovački 2:0 Borac
16:30 Juhor 6:1 Pepeljevac
16:30 Morava (Ć) 3:1 Slatina
16:30 Župa 4:0 Majdanpek
16:30 Timočanin 2:0 Bor
16:30 Trajal 1:0 Rembas
16:30 SFS Borac 1:0 Kablovi

Muškarci - Zone - Vojvodjanska liga "Istok" - 24.kolo
16:00 Dinamo 2:1 Vojvodina
16:00 Spartak 2:4 Borac
16:00 Obilić 0:2 Bačka 1901
16:00 Jedinstvo 4:0 Bačka (P)
16:00 Kozara 0:4 Zadrugar
16:00 Budućnost 3:0 Radnički (B)
16:00 Radnički (Z) 3:0 AFK
16:00 Bačka Topola 3:0 Proleter

Muškarci - Zone - Vojvodjanska liga "Zapad" - 24.kolo
16:00 Bačka (BP) 3:1 Sloga Radnički
16:00 Jugović 1:1 1. Maj
16:00 Metalac AV 1:7 Radnički (SM)
16:00 Dunav 2:0 Crvena Zvezda
16:00 Polet 2:1 Obilić

Muškarci - Zone - Beogradska zona - 25.kolo
17:00 Vinča 2:2 Milutinac
17:00 Trudbenik 0:0 Radnički (NB)
17:00 Posavac Tišma 1:0 IMT
17:00 Lokomotiva 2:1 Turbina
11:00 Slavija 1:2 Bulbulderac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Raška okružna liga - 23.kolo
16:30 Kraljevo Hajduk 3:5 Rudar
16:30 Goč 3:0 Radnik

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva liga Kragujevca - 25.kolo
16:00 Marsic 10:0 Seljak
16:00 Sloga (L) 2:4 Kosutnjak
16:00 Erdoglija 1931 1:0 Vinogradi DB
16:00 Jedinstvo 3:4 Kolonija
16:00 Jadran 2:2 Šumadija
16:00 Buducnost 2:2 Sloga (D)
16:00 Sloboda 2:1 Sušica
16:00 Srbija 5:2 Arsenal
16:00 Cerovac 1:4 Sumadinac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Braničevska okružna liga - 22.kolo
16:00 Mladost 1:2 VGSK
16:00 Omladinac 2:0 Polet (SD)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga - 22.kolo
16:00 Karađorđe (T) 2:1 Beli Orlovi
16:00 Lokomotiva 2:1 Borac (P)
16:00 Badnjevac 2:0 Karađorđe

Muškarci - Okružne lige - PFL - Mačvanska okružna liga - 22.kolo
17:00 Sindjelić 1:1 Gučevo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kolubarska okružna liga - 24.kolo
OFK Jabučje 2:1 Dimitrije Tucović
Mladost 1:1 Rubribreza
Banjani 5:0 Ribnikar

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga - 22.kolo
GP Zlatibor 5:0 Perućac
15:00 Jasen 4:1 Omladinac
Polet 2:0 Savinac
Crnokosa 0:1 Sevojno
Jedinstvo 2:2 Zlatibor voda

Muškarci - Okružne lige - PFL - Nišavska okružna liga - 24.kolo
16:30 Mladost (O) 3:3 Naša krila
16:30 Dobrič 2:1 Rad
16:30 Radnički 1:3 Mladost (B)
16:30 Bukovik 2:1 Toplica
16:30 Omladinac 6:0 Zemljoradnik
16:30 Morava 1:0 Rutevac
16:30 Jastrebac 4:0 Knežica
16:30 Rasovača 2:3 Napredak

Muškarci - Okružne lige - PFL - Jablanička okružna liga grupa Zapad - 21.kolo
16:00 Čekmin 1:0 Šumadija

Muškarci - Okružne lige - PFL - Jablanička okružna liga grupa Istok - 21.kolo
16:00 SFK Moravac 3:1 Gradac
16:00 OFK Vlasotince 1:0 Jedinstvo (S)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pirotska okružna liga - 16.kolo
15:30 Prčevac 0:1 Gnjilan
12:30 Vladimir Durković 2:0 Tanasko Rajić
15:30 Lužnica 10:0 Zadrugar
15:30 Borac 1:1 Napredak

Muškarci - Okružne lige - PFL - Toplička okružna liga - 22.kolo
17:00 Trbunje 2:3 Jug Bogdan
17:00 Partizanski put 1:4 Topličanin
17:00 Polet 3:2 Borac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga - 22.kolo
Aluminjum 3:0 Proleter

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga - 23.kolo
17:00 Levac 5:2 Kušiljevo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Borska okružna liga - 22.kolo
16:30 Krivelj 1:2 Nemetali
16:30 Rudna Glava 1:0 Brodoremont
16:30 Sloga (K) 0:1 Rudar (B)
16:30 Ključ 3:1 Radnički (K)
16:30 Brestovac 4:1 Dunav

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Rasinska okružna liga - 22.kolo
16:00 Mladost 6:0 Temnić
16:00 Sloga 5:0 Čitluk
16:00 Sloga 2:1 Velika Drenova
16:00 Bošnjane 3:1 Jasika
16:00 Dedina 4:3 Blagotin
16:00 Mladost 2:0 Naupare
16:00 FUD 5:1 Jedinstvo 1936
16:00 Poljoprivrednik 3:0 Trudbenik

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica - 23.kolo
17:00 Potisje 1:0 Jadran
17:00 Bačka 1:0 Tisa
17:00 Tavankut 2:0 Subotica
17:00 Panonija IM Topola 0:2 Proleter
17:00 Njegoš 0:0 Preporod

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Zrenjanin - 22.kolo
Naftagas 5:0 Polet (N)
Bilećanin 2:0 Crvena zvezda (VS)
Mladost 3:1 Mladost
Borac 0:2 Krajina

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Pančevo - 22.kolo
16:30 Partizan (G) 2:3 Kolonija
16:30 Partizan (U) 1:2 Radnički (K)
16:30 Sloga 1:1 Mladost
16:30 Budućnost 2:1 BAK
16:30 Radnički (B) 2:2 Jugoslavija
16:30 Polet 3:4 Slavija
16:30 Budućnost (A) 1:2 Vulturul

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sombor - 22.kolo
16:30 Mladost 3:0 Borac
16:30 PIK 1:2 OFK Odžaci
16:30 Omladinac 3:0 Stanišić
16:30 Radnički 0:2 Polet
16:30 BSK 3:2 Crvenka
16:30 Graničar 3:0 Kula

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Novi Sad - 23.kolo
16:00 Stari Grad 1:2 Mladost
16:00 Jedinstvo 1:0 Srbobran
16:00 ŽSK 2:2 Vrbas
16:00 Slavija 2:1 Bečej
16:00 Tvrdjava 1:2 Kabel
16:00 Železničar 0:2 Petrovaradin
16:00 Borac 2:0 Omladinac
16:00 Šajkaš 2:1 Hercegovac

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sremska Mitrovica - 23.kolo
15:00 Hajduk (Š) 4:0 Ljukovo
15:00 Graničar 4:2 Partizan
15:00 Jadran 1:0 Sloven
15:00 Borac Sloga "Milšped" 8:0 Železničar
15:00 Jedinstvo 2:1 Zeka Buljubaša
15:00 Hajduk (B) 3:1 Mladost
15:00 Fruškogorac 0:3 Hajduk
15:00 Podrinje 2:0 LSK Laćarak

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - 25.kolo
17:00 BSK Batajnica 3:1 IM Rakovica
17:00 Komgrap 4:2 Zmaj
17:00 PKB Kovilovo 0:1 Rudar
17:00 Poštar - Zvezdara 2:0 Prva Iskra
17:00 Obilić 3:1 Dunavac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Liga Severnog Kosova - 11.kolo
Radnik 4:1 Rudar
Ibar 3:0 Zvečan
Moša 0:1 Sočanica

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Kraljevo - 22.kolo
16:30 Čibukovac 1:1 Žiča
16:30 Lazac 2:2 Jedinstvo (D)

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga liga Kragujevca - 22.kolo
16:00 Dobrača 4:1 Đuriselac

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Dunav - 19.kolo
16:00 RSK 2:2 Đerdap

Muškarci - Međuopštinske lige - Jasenička opštinska liga - 21.kolo
Palanka 0:3 Proleter

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina - 18.kolo
16:00 BSK 1:3 Lepenica

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jadar - 22.kolo
17:00 Crnča 2:1 Bratstvo
17:00 Granit 5:1 Cer
17:00 TE Gučevo 2:4 Stolice

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mačva” - 22.kolo
17:00 Borac 8:0 Mladost(M)

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Aleksinac - 19.kolo
Polet (R) 4:2 Kraljevo
Pobeda 3:0 Katun
Gredetin 0:5 Mladi Radnik
Tempo 0:1 Palilula
Vukašinovac 1:3 Polet (V)
Crvena Zvezda 2:4 Draževac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Leskovac grupa Zapad - 16.kolo
Mladost 1:1 Jasunja
Omladinac 2:3 Navalin
Mladi Borac 3:0 Mladost

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Leskovac grupa Istok - 16.kolo
Nomanica 1:1 Real
Gornje Krajince 0:0 Bratstvo
Moravac 1:9 Umac
Goblen 4:2 Veliko Trnjane

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin - 23.kolo
17:00 Rudar 4:0 Radnicki
17:00 Mladi Radnik 4:0 Javor

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Rasinska okružna liga - 22.kolo
16:00 Donji Kopaonik 7:2 Kupci
16:00 Jedinstvo 3:4 Belović

Muškarci - Međuopštinske lige - GFL Subotica - 15.kolo
17:00 Bratstvo 2:1 Đurđin
17:00 Udarnik 3:0 Elektrovojvodina
17:00 Mala Bosna 3:0 Lokomotiva

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Bačka Topola-Mali Iđoš - 13.kolo
17:00 Olimpija 2:1 Eđšeg

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Kikinda-Novi Bečej - 14.kolo
16:30 Borac 1:2 Jedinstvo
16:30 2. Oktobar 1:3 Napredak

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Žitište-Nova Crnja - 15.kolo
16:30 Borac 10:0 Terekves
16:30 Roham 1:2 Polet
16:30 Proleter 4:0 1.Oktobar

Muškarci - Međuopštinske lige - OFL Zrenjanin - 2.kolo
16:30 Banat 3:5 Naftagas
16:30 OFK Gradnulica 0:0 Lehel
16:30 Jedinstvo 1:3 Radnički Ratar
16:30 Gradnulica Bečkerek 1:2 Radnički

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga grupa Zapad - 25.kolo
16:30 Omladinac (O) 2:2 Jedinstvo Stević
16:30 Glogonj 4:0 BSK Bavanište
16:30 Pobeda 1:3 Železničar (P)
16:30 Unirea 2:3 Borac (S)
16:30 Dolovo 4:1 Vojvodina

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga južnobanatska liga grupa Istok - 22.kolo
16:30 Ševac 6:0 Hajdučica
16:30 Potporanj 3:0 Borac (VG)
16:30 Banat 0:8 Crvena zvezda
16:30 Ratar 2:1 Borac (VS)
16:30 Dunav 5:0 Hajduk
16:30 Karaš (J) 4:1 Karaš (K)
16:30 Sloga 8:0 Jedinstvo

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci - 19.kolo
16:30 Dinamo (S) 0:5 Rusin
16:30 Jedinstvo 2:0 Sloga
16:30 OFK Šikara 1:2 Graničar
16:30 OFK Metalac 0:1 Panonija
16:30 Terekveš 0:1 Omladinac

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Novog Sada - 23.kolo
16:00 Sremac 0:2 TSK
16:00 Mladost 3:1 Fruškogorac
16:00 OFK Sirig 2:0 Partizan

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Srbobran-Vrbas-Bečej - 21.kolo
16:30 Budućnost 3:2 Napredak
16:30 Proleter 7:0 Mladost
16:30 Vojvodina 1:1 Mladost Radost

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac (1. razred) - 17.kolo
17:00 Soko 2:0 Karađorđevo

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Indjija-Stara Pazova - 14.kolo
13:30 Sremac 2:1 Sloga Borac
13:30 Borac 4:1 ČSK Čortanovci
13:30 Polet 1:3 Podunavac
13:30 Dunav 1:2 Fruškogorac

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Pećinci - 21.kolo
14:00 Napredak 6:0 Sremac
14:00 Srem 1:4 Popinci
14:00 Kameni 1:0 Graničar
14:00 Lovac 0:3 Sloven
14:00 Sloboda 0:7 Šumar
14:00 Mladost 6:2 Vitez

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Beogradska liga grupa Sava - 19.kolo
17:00 Barajevo 0:1 OFK Zabrežje
17:00 Napredak 1:1 TEK Sloga
17:00 Budućnost 5:1 Sloboda
17:00 Šumadija 2:0 Krtinska

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kraljeva - 23.kolo
17:00 Bogutovačka Banja 0:0 Budućnost
17:00 Stara Čaršija 0:0 Stubal

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Pek-Kučevo - 10.kolo
15:30 Polet 3:0 Radenka
15:30 Homolje 2:0 Kvarc

Muškarci - Opštinske lige - GFL Požarevac - 19.kolo
16:00 Sloga (L) 5:3 Metalac
16:00 Napredak (P) 4:0 Proleter
16:00 Dunav 0:2 Dunavac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Petrovac grupa Zapad - 16.kolo
16:00 Burovac 3:1 Dobrnje
16:00 Laolac 4:3 Soko
16:00 Obilić 1:2 Budućnost
16:00 Zadrugar 2:0 Busur
16:00 B.S.K. 3:0 Mlava
16:00 Radnik 2:2 7 juli

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Petrovac grupa Istok - 13.kolo
16:00 Rudar 1:3 Mladost
16:00 Brana Paunović 0:5 Napredak
16:00 Vukan 1:1 Trgovački
16:00 Melnica 0:3 Rade Milošević

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Knić - 13.kolo
Mladi Radnik 3:2 Kotlenik
Jedinstvo 3:2 Kotlenik (L)
Polet 1:1 Grivac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Aranđelovac - 13.kolo
16:00 Vrbica 6:1 Gorski Car
12:00 Misača 6:0 Venčani

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Krupanj - 8.kolo
17:00 Jedinstvo 2:0 Krasava

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Loznica - 16.kolo
17:00 Mladost (L) 3:2 Jelav
17:00 Prva Iskra 3:2 Mladost (B)

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bogatić - 11.kolo
11:00 Napredak 3:2 Radnik
17:00 Omladinac 1:2 Bair
17:00 Stojan Lazarac 3:0 Sumice

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - grupa "Mačva" - 15.kolo
16:30 Cer 0:1 Napredak (R)
16:30 Fortuna 1:1 Zadrugar Milkivit
16:30 Napredak (S) 2:3 Savacijum
16:30 Sloga 8:2 Pofk Letnjikovac
16:30 Culjkovic 7:2 Torpedo

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Šabac - Grupa Pocerina - 15.kolo
17:00 Dumaca 2:0 Ceric
17:00 Mladost 3:2 Draginje
17:00 Metlić 4:1 Sava

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Trstenik - 19.kolo
Stara Čaršija 4:1 Morava
16:30 Jugovići 5:0 Beli Orlovi
Omladinac 0:0 Topoljak

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kruševac grupa Rasina - 16.kolo
16:00 Sebecevac 4:1 Grkljane
16:00 Vitanovac 08 4:0 Rasinac
16:00 Mudrakovac 3:0 Polet
16:00 Sloga 2:0 Bukovica
16:00 Rasina 5:0 Stitari

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kruševac grupa Morava - 13.kolo
16:00 Srnje 1:2 Parunovac
16:00 Globoder 2:3 Dušan Ristić
16:00 Padez 5:2 BSK
16:00 Zabare 1:1 Mačkovac
16:00 Sanac 3:0 Kruševica

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kruševac grupa Jastrebac - 13.kolo
16:00 Modrica 3:0 Drugari
16:00 Ribare 9:0 Polet
16:00 Dvorane 1:2 Budućnost

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Alibunar-Plandište - 14.kolo
16:30 Graničar 3:0 Vojvodina
16:30 Krajina 3:0 Banat
16:30 Solunac 5:0 Janošik

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Bačka Palanka (2. razred) - 12.kolo
17:00 Sloga 4:2 Mladost
17:00 Bački Hajduk 3:0 Borac
17:00 Kulpin 5:2 Naša Zvezda
17:00 Labudnjača 1:2 Neštin

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Barajevo - 11.kolo
15:00 OFK Meljak 0:0 Rožanci
15:00 Veliki Borak 8:0 Šiljakovac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Sopot - 16.kolo
Ropočevo 2:1 Sibnica
Slatina 0:9 4 juli (MP)
Kosmaj 10:1 Mladost (G)
Rogača 2:1 Nemenikuće
Mladost (MI) 5:1 Crvena Zvezda
Vis 1:1 Stojnik

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Grocka - 7.kolo
17:00 Pudarci 3:0 Mladost

Muškarci - Opštinske lige - Treća Beogradska liga "Grupa A" - 12.kolo
17:00 Heroj 4:1 Olimpija
17:00 Mladi proleter 4:0 Mabat

Muškarci - Druge opštinske lige - Druga opštinska liga Lazarevac - 16.kolo
17:00 Petka 1:0 Strmovo

Omladinci - Omladinska liga Srbije - 25.kolo
11:00 Sloga 1:0 Borac
10:00 Čukarički Stankom 0:1 Partizan
11:00 Novi Pazar 1:2 Radnički 1923
11:00 Železničar 1:1 Banat

Omladinci - Niže omladinske lige - PFL Sombor - 22.kolo
14:30 Mladost 2:7 Borac
14:30 PIK 3:2 OFK Odžaci
14:30 Omladinac 6:0 Stanišić
14:30 Radnički 0:2 Polet
14:30 BSK 0:18 Crvenka
14:30 Graničar 1:3 Kula

Omladinci - Niže omladinske lige - Šumadijsko-Podunavska liga - 16.kolo
Crvena zvezda 0:5 Smederevo

Kadeti - Kadetska liga Srbije - 25.kolo
11:00 Teleoptik 2:3 Zemun
11:00 Sloga 1:0 Beograd
15:00 Radnički (N) 0:4 Crvena zvezda

Kadeti - Niže kadetske lige - Kvalitetna PFL Subotica - 13.kolo
10:00 Lokomotiva 1:11 Senta

Kadeti - Niže kadetske lige - Šumadijsko-Podunavska liga - 16.kolo
Zvižd 1:7 Železničar (P)

Kadeti - Niže kadetske lige - PFL Subotica - 23.kolo
15:00 Potisje 11:0 Jadran
15:00 Bačka 1:8 Tisa
15:00 Tavankut 4:2 Subotica
15:00 Panonija IM Topola 2:0 Proleter
15:00 Njegoš 4:0 Preporod

Pioniri - Pionirska liga Srbije - 25.kolo
11:00 Smederevo 0:1 Radnički (N)
13:00 Radnički 1923 3:0 Loznica
15:00 Sloga 2:3 Crvena zvezda

Pioniri - Niže pionirske lige - Kvalitetna PFL Subotica - 20.kolo
10:00 Preporod 3:0 Bačka
11:00 Subotica 2:0 Čantavir

Pioniri - Niže pionirske lige - Šumadijsko-Podunavska liga - 20.kolo
Zvižd 2:1 Mladi radnik (R)
Seljak 3:1 Pinkum
MIP Presing 2:4 AF Duljaj

Petlići - Kvalitetna PFL Subotica - 20.kolo
10:00 Spartak Zlatibor voda 99 9:0 Bačka
09:30 Bačka 1901 98 5:0 Senta
09:30 Subotica 10:0 Čantavir

Muškarci - Super liga - 26.kolo
19:30 Dinamo 21:31 Metaloplastika
18:00 Priboj 27:30 Planinka Prolom voda
19:00 Naisus 23:22 Smederevo
20:00 PKB 31:31 Požarevac

Muškarci - Prva liga - 25.kolo
19:00 Mladost TSK 20:18 Obilić
19:00 Mokra Gora 33:26 Jagodina
19:00 Novi Pazar 37:31 Vrbas Carnex
19:00 Napredak 38:31 Nova Pazova
20:00 Crvena Zvezda 32:32 Bask Soko

Muškarci - Druge lige - Druga liga Centar - 25.kolo
18:00 Morava Dunav Osiguranje 38:32 Sloga
18:00 Kolubara 2 38:27 Majdanpek
18:00 Radnički Morava 44:40 Šamot 65
18:00 Sindjelić 30:27 Smederevo 2
18:00 Stari grad 26:29 Radnički
18:00 Novi Beograd 40:15 Metalac
18:00 Studentski grad 25:24 Zemun

Muškarci - Druge lige - Druga liga Jug - 21.kolo
18:00 Užice 30:35 Bane
19:00 Jastrebac 28:21 Arilje
18:00 Dubočica 54 26:26 Knjaževac

Muškarci - Prve Srpske lige - Prva Srpska liga Morava - 21.kolo
Hajduk Veljko 27:26 Niška Banja
Pirot 42:28 Paraćin
Bela Palanka 33:26 Radnički
BSK Heba 10:0 Brestovac

Žene - Superliga - 22.kolo
20:00 Cepelin 28:30 Max Sport
19:00 Knjaz Miloš 37:31 Naisa
19:00 Zaječar 46:20 Jugopetrol Radnički
19:00 Jagodina 42:25 Medicinar

Žene - Prva liga - 20.kolo
16:00 Kučevo 38:34 Metalac A.D.
18:00 Radnički Lepenica 37:22 Proleter Superprotein
17:00 Napredak 31:23 Pirot

Žene - Druge lige - Druga liga Centar - 19.kolo
18:00 Mladi Radnik 26:29 Radnički
18:00 Zemun 31:15 Metalac-Valjevo
18:00 Slodes 25:27 Železnik 1963
18:00 Loznica grad 19:32 Sloga

Žene - Druge lige - Druga liga Jug - 18.kolo
19:00 Knjaževac 40:29 RTB Bor
17:30 Đerdap 36:25 Kopaonik

Žene - Prve Srpske lige - Prva Srpska liga Morava - 16.kolo
Niška Banja 33:4 Knjaževac 2
Vlasotince 22:29 Dubočica
Radan 19:19 Zaječar 2

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
ZONE 0 | 0
Raspored održavanja konferencija i utvrđivanja takmičarskih brojeva za sezonu 2014/2015: Zona "Drina" - 30. jul 2014. Zona "Zapad" - 31. jul 2014. Zona "Dunav" - 31. jul 2014. Zona "Istok" - 1. avgust 2014. Zona "Morava" - 1. avgust 2014. Zonska liga Beograda - 4. avgust 2014. Zona "Jug" - 4. avgust 2014. Bačka zona - nepoznato Banatska zona - nepoznato Novosadsko-sremska zona - nepoznato@
Kinzi 1 | 0
Prijateljske utakmice: ZVIZD (Kucevo) - BASARAC (Misljenovac) 2:0, ZELEZNICAR (Pozarevac) - RSK (Rabrovo) 2:2
lazar 2 | 0
Naravno da ce biti podeljena na dve podrucne,danas su me zvali ljudi iz saveza da me obaveste o svemu Ns i okolina jedna podrucna i druga kao sto si rekao Vrbas, Srbobran ,Becej,Titel,Tabalj,B.Palanka inace sam sekretar u fk "Proleter" Ravno selo...
skipi 2 | 0
Da li je moguce da ce sloga sa ovakvim sastavom da doceka pocetak prvenstva u prvoj ligi,,,danas protiv timoka za koga su nastupili neki pioniri, sloga se predstavila sa dva tima gde i ronalda da dovedu bio bi uz takve saigrace smesan...da se ne bi brukala sloga mora da pronadje centarfora, i dva dodra stopera,a u vezi bar dva kvalitetna igraca. trenutno za slogu u prvoj ligi mogu da igraju samo 3-4 igraca od danas predstavljenih dvadeset igraca,,,dojucerasnji igraci bumbarevog brda, zonasa metalca i karadjordja nisu ni priblizni kvalitetu za prvu ligu srbije,,ali koliko para. toliko i muzike..steta za nekolicinu igraca koji imaju ugovore do decembra sto ce trpeti u ovakvoj ekipi....srecno sloga...
N. Jakovljević 0 | 0
@lazar Lazare zar nije Područna liga Novog Sada podeljena sad praktično 2 područne lige kao što je bilo pre oko 10-ak godina? Ja sam čuo da će se igrati jedna područna liga samo sa klubovima iz GFS Novi Sad i druga sa ostalim klubovima tzv liga Južne Bačke (Bačka Palanka, Vrbas, Titel-Žabalj). Verovatno se ta vest odnosi upravo na tu ligu, pošto je ista objavljena i na sajtu TFS Novi Sad.
Stefan P-B 0 | 0
Sutra komferencija klubova SLZ i znacemo raspored utakmica za narednu sezonu
zd 1 | 1
Извучени су парови квалитетних лига Србија у млашим категоријама.У првoм кoлу Омлaдинске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Метaлaц, Гoрњи Милaнoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц - ФК БСК, Бoрчa 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Брoдaрaц, Беoгрaд 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Нoви Пaзaр, Нoви Пaзaр 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц У првoм кoлу Кaдетске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Слoгa, Лескoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Мaчвa, Шaбaц - ФК Земун, Земун 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Телеoптик, Земун 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц
lazar 0 | 2
Дана 05.августа 2014. године (УТОРАК) са почетком у 18,оо часова у Новом Саду Масарикова бр.25 (3.спрат), одржаће се I. КОНФЕРЕНЦИЈА клубова Подручне фудбалске ТФС, са следећим, ДНЕВНИМ РЕДОМ Избор председника и заменика Конференције Подручне лиге за 2014/2015. год. Информација о такмичарским органима Подручне лиге Пропозиције такмичења Упутство о обавезном лиценцирању службених лица на утакмицама ПФЛ са детаљним објашњењем у вези попуњавања Упитника Одлука о календару такмичења за јесењу сезону такмичарске 2014/52015.год. Извлачење такмичарски бројева, утврђивање тњрмина одигравања утакмица и састав лиге за такмичарску 2014/2014. годину Одлука о макнадама за обављање службене дужности на утакмицама и износа чланарине за програмске активности Текућа питања Обавезују се сви фудбалски клубови да обавезно присуствују Конференцији ПФЛ. ИЗВРШНИ ОДБОР ТФС
Lokalni sport 1 | 1
Састав Јасеничке Лиге: 1. Церовац 2013, 2. "Пролетер" Мала Плана, 3. Бачинац, 4. "Будућност Влашки До", 5. "Бели Орлови" Придворице, 6. "Ударник" Баничина, 7. "Паланка" С.Паланка, 8. "Колонија" С. Паланка,...
sibirac 0 | 0
zona?
Postavite komentar
srbijasport.bet