18.11
10:00
Kabel
Crvena zvezda
2
0
|
18.11.2018 10:00 | Kabel | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.11
13:00
Železničar
Bačka 1901
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Železničar | 2 : 0 | Bačka 1901 |
18.11
13:00
Provo
Sloga (PŽ)
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Provo | 0 : 0 | Sloga (PŽ) | |||||
18.11
13:00
Sloga 33
Budućnost Krušik 2014
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Sloga 33 | 0 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
18.11
13:00
Šumadija (A)
Drina
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Šumadija (A) | 1 : 1 | Drina | |||||
18.11
13:00
Mladi radnik 1926
Polet (LJ)
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 0 | Polet (LJ) | |||||
18.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
Tutin
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 0 | Tutin | |||||
18.11
13:00
Smederevo 1924
Proleter Mihajlovac
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Proleter Mihajlovac | |||||
18.11
13:00
Mokra Gora
Jošanica
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Mokra Gora | 1 : 2 | Jošanica | |||||
18.11
13:00
FAP
Loznica
1
0
|
18.11.2018 13:00 | FAP | 1 : 0 | Loznica |
18.11
11:00
SFS Borac
Jagodina Tabane
1
2
|
18.11.2018 11:00 | SFS Borac | 1 : 2 | Jagodina Tabane | |||||
18.11
13:00
Temnić 1924
Rtanj
4
2
|
18.11.2018 13:00 | Temnić 1924 | 4 : 2 | Rtanj | |||||
18.11
13:00
Dunav
Trstenik PPT
5
0
|
18.11.2018 13:00 | Dunav | 5 : 0 | Trstenik PPT | |||||
18.11
13:00
Moravac Orion
OFK Sinđelić
1
3
|
18.11.2018 13:00 | Moravac Orion | 1 : 3 | OFK Sinđelić | |||||
18.11
13:00
Radnički (P)
Radan
7
0
|
18.11.2018 13:00 | Radnički (P) | 7 : 0 | Radan | |||||
18.11
13:00
Budućnost
Jedinstvo (B)
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Budućnost | 3 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
18.11
13:00
Jedinstvo (P)
Radnički (S)
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
18.11
13:00
Pukovac
Car Konstantin
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Pukovac | 1 : 2 | Car Konstantin | |||||
18.11
13:00
GFK Dubočica
Zaplanjac
1
0
|
18.11.2018 13:00 | GFK Dubočica | 1 : 0 | Zaplanjac |
18.11
11:00
OFK Beograd
Stepojevac Vaga
10
0
|
18.11.2018 11:00 | OFK Beograd | 10 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
18.11
13:00
Jedinstvo
Prva Iskra
3
2
|
18.11.2018 13:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
18.11
13:00
IMT
Lokomotiva
1
0
|
18.11.2018 13:00 | IMT | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
18.11
10:00
Grafičar
GSP Polet Dorćol
6
1
|
18.11.2018 10:00 | Grafičar | 6 : 1 | GSP Polet Dorćol | |||||
18.11
13:00
Kolubara
Brodarac
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Kolubara | 2 : 0 | Brodarac |
18.11
13:00
Mladost (O)
Sloga
4
0
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (O) | 4 : 0 | Sloga | |||||
18.11
13:00
Vojvodina 1928
ŽAK
10
0
|
18.11.2018 13:00 | Vojvodina 1928 | 10 : 0 | ŽAK |
18.11
13:00
Borac (Š)
Hajduk (Č)
6
0
|
18.11.2018 13:00 | Borac (Š) | 6 : 0 | Hajduk (Č) | |||||
18.11
13:00
LSK Laćarak
Jedinstvo (SP)
1
1
|
18.11.2018 13:00 | LSK Laćarak | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
18.11
13:00
Hajduk (D)
1. Maj Ruma
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Hajduk (D) | 0 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
18.11
13:00
Hajduk (B)
Radnički (Š)
4
2
|
18.11.2018 13:00 | Hajduk (B) | 4 : 2 | Radnički (Š) |
18.11
13:00
Mladost (T)
Sloga (Č)
2
3
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (T) | 2 : 3 | Sloga (Č) | |||||
18.11
13:00
Tavankut
Crvenka
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Tavankut | 1 : 0 | Crvenka | |||||
18.11
13:00
Bačka
Tekstilac
5
1
|
18.11.2018 13:00 | Bačka | 5 : 1 | Tekstilac | |||||
18.11
13:00
Bajša
Radnički (S)
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Bajša | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
18.11
13:00
Radnički 1912
BSK
5
0
|
18.11.2018 13:00 | Radnički 1912 | 5 : 0 | BSK | |||||
18.11
13:00
Mladost (BP)
Tisa
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (BP) | 0 : 2 | Tisa |
18.11
13:00
Šumadija 1903
Gruža
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | Gruža | |||||
18.11
13:00
Apolon 2018
Sloga
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Apolon 2018 | 0 : 1 | Sloga | |||||
18.11
13:00
Šumadija (T)
Sušica
1
4
|
18.11.2018 13:00 | Šumadija (T) | 1 : 4 | Sušica | |||||
18.11
13:00
Karađorđe
Vodojaža
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Vodojaža | |||||
18.11
13:00
Bane 1931
Polet
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Bane 1931 | 0 : 1 | Polet | |||||
18.11
13:00
Novi Pazar 1928
Real
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Novi Pazar 1928 | 3 : 0 | Real | |||||
18.11
13:00
Goč
Trepča
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Goč | 2 : 1 | Trepča |
18.11
13:00
Karađorđe
OFK Napredak
7
2
|
18.11.2018 13:00 | Karađorđe | 7 : 2 | OFK Napredak | |||||
18.11
13:00
Morava
Rudar
3
2
|
18.11.2018 13:00 | Morava | 3 : 2 | Rudar | |||||
18.11
13:00
OFK Aranđelovac 1979
RSK
1
3
|
18.11.2018 13:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 3 | RSK | |||||
18.11
13:00
VGSK
Borac 1932
0
1
|
18.11.2018 13:00 | VGSK | 0 : 1 | Borac 1932 | |||||
18.11
13:00
Mladi borac
Partizan 1945
1
4
|
18.11.2018 13:00 | Mladi borac | 1 : 4 | Partizan 1945 | |||||
18.11
13:00
Petar Dobrnjac
Udarnik
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Petar Dobrnjac | 1 : 0 | Udarnik | |||||
18.11
13:00
Homoljac
Zvižd
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Homoljac | 1 : 2 | Zvižd |
18.11
13:00
Zadrugar
Železničar
0
3
|
18.11.2018 13:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Železničar | |||||
18.11
13:00
Mačva 2005
Radnički Šabački
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Radnički Šabački | |||||
18.11
13:00
OFK Divci
Radnički (V)
1
0
|
18.11.2018 13:00 | OFK Divci | 1 : 0 | Radnički (V) | |||||
18.11
13:00
Radjevac
Spartak 1924
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Radjevac | 3 : 0 | Spartak 1924 | |||||
18.11
13:00
Radnički Stobeks
Ribnica
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Radnički Stobeks | 3 : 0 | Ribnica | |||||
18.11
13:00
Borac
Brezovica
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Borac | 2 : 1 | Brezovica | |||||
18.11
13:00
Vrelo Sport
OFK Osečina
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Vrelo Sport | 3 : 0 | OFK Osečina |
18.11
13:00
LFK Mladost
Sloboda
5
2
|
18.11.2018 13:00 | LFK Mladost | 5 : 2 | Sloboda | |||||
18.11
13:00
Sevojno
Polet (T)
4
6
|
18.11.2018 13:00 | Sevojno | 4 : 6 | Polet (T) | |||||
18.11
13:00
Prijevor
Orlovac
5
3
|
18.11.2018 13:00 | Prijevor | 5 : 3 | Orlovac | |||||
18.11
13:00
Polimlje
Budućnost
4
1
|
18.11.2018 13:00 | Polimlje | 4 : 1 | Budućnost | |||||
18.11
13:00
Sloga (BB)
Sloga (S)
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (BB) | 0 : 1 | Sloga (S) | |||||
18.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Zlatar
3
2
|
18.11.2018 11:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 2 | Zlatar |
18.11
13:00
Jedinstvo (GS)
Morava
2
2
|
18.11.2018 13:00 | Jedinstvo (GS) | 2 : 2 | Morava | |||||
18.11
11:00
Jedinstvo (P)
Sloga
0
0
|
18.11.2018 11:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 0 | Sloga | |||||
18.11
13:00
Vlasina
Mladost (M)
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Vlasina | 1 : 1 | Mladost (M) | |||||
18.11
13:00
Pusta Reka
Vranjska Banja
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Pusta Reka | 2 : 1 | Vranjska Banja | |||||
18.11
13:00
Pčinja
OFK Niš
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Pčinja | 2 : 1 | OFK Niš | |||||
18.11
13:00
Balkanski
Budućnost
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Balkanski | 3 : 0 | Budućnost | |||||
18.11
13:00
OFK Brzi Brod
Tanasko Rajić
2
0
|
18.11.2018 13:00 | OFK Brzi Brod | 2 : 0 | Tanasko Rajić | |||||
18.11
13:00
Jablanica
Mladost (B)
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Jablanica | 1 : 2 | Mladost (B) |
18.11
13:00
Sloga
Levač
4
0
|
18.11.2018 13:00 | Sloga | 4 : 0 | Levač | |||||
18.11
13:00
OFK Lugomir
Jedinstvo (M)
4
0
|
18.11.2018 13:00 | OFK Lugomir | 4 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
18.11
13:00
Rembas
Napredak (D)
3
2
|
18.11.2018 13:00 | Rembas | 3 : 2 | Napredak (D) | |||||
18.11
13:00
Župa
Žitorađa
5
0
|
18.11.2018 13:00 | Župa | 5 : 0 | Žitorađa | |||||
18.11
13:00
OFK Kosanica
Juhor
7
2
|
18.11.2018 13:00 | OFK Kosanica | 7 : 2 | Juhor | |||||
18.11
13:00
Dragocvet
OFK Topličanin
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Dragocvet | 0 : 0 | OFK Topličanin | |||||
18.11
13:00
Morava 1918
Jastrebac (B)
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Morava 1918 | 2 : 0 | Jastrebac (B) | |||||
18.11
13:00
Jastrebac (VŠ)
Bošnjane
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Jastrebac (VŠ) | 3 : 1 | Bošnjane |
18.11
13:00
Majdanpek
Malošište
4
1
|
18.11.2018 13:00 | Majdanpek | 4 : 1 | Malošište | |||||
18.11
13:00
Moravica
Naša krila 1936
4
2
|
18.11.2018 13:00 | Moravica | 4 : 2 | Naša krila 1936 | |||||
18.11
13:00
Đerdap
Svrljig
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Đerdap | 1 : 2 | Svrljig | |||||
18.11
13:00
Timok 1919
Timočanin
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Timok 1919 | 2 : 0 | Timočanin | |||||
18.11
13:00
Bukovik
Rudar Alpos
4
0
|
18.11.2018 13:00 | Bukovik | 4 : 0 | Rudar Alpos | |||||
18.11
13:00
OFK Slatina
Brodoremont
1
1
|
18.11.2018 13:00 | OFK Slatina | 1 : 1 | Brodoremont | |||||
18.11
13:00
Kablovi
Hajduk Veljko
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Kablovi | 1 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
18.11
13:00
Orljane
BSK
8
3
|
18.11.2018 13:00 | Orljane | 8 : 3 | BSK |
18.11
10:00
Torlak
Turbina
3
0
|
18.11.2018 10:00 | Torlak | 3 : 0 | Turbina | |||||
18.11
13:00
BSK Batajnica
Borac
3
0
|
18.11.2018 13:00 | BSK Batajnica | 3 : 0 | Borac | |||||
18.11
13:00
Leštane
Mladenovac
6
3
|
18.11.2018 13:00 | Leštane | 6 : 3 | Mladenovac | |||||
18.11
11:00
Hajduk
Budućnost
3
2
|
18.11.2018 11:00 | Hajduk | 3 : 2 | Budućnost | |||||
18.11
13:00
Komgrap
BSK Baćevac
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Komgrap | 0 : 1 | BSK Baćevac |
18.11
13:00
Vojvodina
Lehel
3
2
|
18.11.2018 13:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Lehel | |||||
18.11
13:00
Rusanda
Omladinac FAM
2
3
|
18.11.2018 13:00 | Rusanda | 2 : 3 | Omladinac FAM | |||||
18.11
13:00
Banat
Polet
5
2
|
18.11.2018 13:00 | Banat | 5 : 2 | Polet | |||||
18.11
13:00
2. Oktobar
Borac
0
1
|
18.11.2018 13:00 | 2. Oktobar | 0 : 1 | Borac | |||||
18.11
13:00
Mladost (BD)
Mladost (L)
3
2
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (BD) | 3 : 2 | Mladost (L) | |||||
18.11
13:00
Crvena zvezda (VS)
Crvena Zvezda (RS)
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 0 | Crvena Zvezda (RS) |
18.11
13:00
Hercegovac
Borac 46
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Hercegovac | 1 : 1 | Borac 46 | |||||
18.11
13:00
Stari Grad
Slavija
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Stari Grad | 3 : 0 | Slavija | |||||
18.11
13:00
OFK Odžaci
Tvrđava
1
4
|
18.11.2018 13:00 | OFK Odžaci | 1 : 4 | Tvrđava | |||||
18.11
13:00
Kula
Lipar
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Kula | 2 : 1 | Lipar | |||||
18.11
13:00
Polet (S)
Radnički 1918
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Polet (S) | 2 : 1 | Radnički 1918 | |||||
18.11
13:00
Kulpin
Krila Krajine
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Kulpin | 0 : 2 | Krila Krajine |
18.11
13:00
Borac (M)
Napredak
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Borac (M) | 2 : 0 | Napredak | |||||
18.11
13:00
Ljukovo
Borac (K)
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Ljukovo | 3 : 1 | Borac (K) | |||||
18.11
13:00
Sloboda (DT)
Jadran
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Sloboda (DT) | 2 : 0 | Jadran | |||||
18.11
13:00
PSK Putinci
Polet (NK)
1
0
|
18.11.2018 13:00 | PSK Putinci | 1 : 0 | Polet (NK) | |||||
18.11
13:00
Graničar 1924
Kupinovo
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Graničar 1924 | 3 : 1 | Kupinovo | |||||
18.11
13:00
Donji Petrovci
Rudar
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Donji Petrovci | 1 : 1 | Rudar |
18.11
13:00
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Prvi srpski ustanak | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
18.11
13:00
Vinča
Šumadinac (N)
4
2
|
18.11.2018 13:00 | Vinča | 4 : 2 | Šumadinac (N) | |||||
18.11
13:00
Trnava
Junkovac
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Trnava | 2 : 1 | Junkovac | |||||
18.11
13:00
Borac
BSK
2
3
|
18.11.2018 13:00 | Borac | 2 : 3 | BSK | |||||
18.11
13:00
Banja
Omladinac
5
1
|
18.11.2018 13:00 | Banja | 5 : 1 | Omladinac |
18.11
13:00
Bačka
Miletić
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Bačka | 3 : 0 | Miletić | |||||
18.11
13:00
Jedinstvo
ŽSK
3
3
|
18.11.2018 13:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | ŽSK | |||||
18.11
13:00
OFK Sirig
Petrovaradin
1
1
|
18.11.2018 13:00 | OFK Sirig | 1 : 1 | Petrovaradin | |||||
18.11
13:00
TSK
Mladost
2
2
|
18.11.2018 13:00 | TSK | 2 : 2 | Mladost |
18.11
13:00
Jadran
Proleter (Nj)
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Jadran | 0 : 0 | Proleter (Nj) | |||||
18.11
13:00
Senta
Sloga
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Senta | 2 : 1 | Sloga | |||||
18.11
13:00
Sutjeska
Vojvodina
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
18.11
13:00
Iskra
Njegoš
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Iskra | 2 : 1 | Njegoš |
18.11
13:30
Javor
Mladost (S)
7
1
|
18.11.2018 13:30 | Javor | 7 : 1 | Mladost (S) | |||||
18.11
13:30
Resavac
Bratstvo
2
3
|
18.11.2018 13:30 | Resavac | 2 : 3 | Bratstvo | |||||
18.11
13:30
OFK Batinac
OFK Bratstvo
4
1
|
18.11.2018 13:30 | OFK Batinac | 4 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
18.11
10:00
Omladinac
Partizan
0
0
|
18.11.2018 10:00 | Omladinac | 0 : 0 | Partizan | |||||
18.11
13:30
Napredak
Juhor
5
4
|
18.11.2018 13:30 | Napredak | 5 : 4 | Juhor | |||||
18.11
13:30
Kušiljevo
Mladost (D)
3
0
|
18.11.2018 13:30 | Kušiljevo | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
18.11
13:30
Hajduk
Mladost (K)
3
0
|
18.11.2018 13:30 | Hajduk | 3 : 0 | Mladost (K) |
18.11
13:00
Zmaj
Borac (P)
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Zmaj | 1 : 2 | Borac (P) | |||||
18.11
13:00
Borac (O)
Poštar Zvezdara
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Borac (O) | 0 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
18.11
13:00
Crvenka
PKB Kovilovo
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Crvenka | 1 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
18.11
13:00
Šumadinac
Sinđelić
5
1
|
18.11.2018 13:00 | Šumadinac | 5 : 1 | Sinđelić |
18.11
13:00
Duboko
Rušanj
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Duboko | 3 : 1 | Rušanj | |||||
18.11
13:00
Zabrežje
Šumadija
3
2
|
18.11.2018 13:00 | Zabrežje | 3 : 2 | Šumadija | |||||
18.11
13:00
Borac
Omladinac
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Borac | 1 : 0 | Omladinac | |||||
18.11
13:00
Budućnost
Lisović
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Budućnost | 2 : 0 | Lisović | |||||
18.11
13:00
Mladost (C)
Radnički
4
1
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (C) | 4 : 1 | Radnički |
18.11
10:00
Selo Mladenovac
Kosmaj
0
6
|
18.11.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 6 | Kosmaj | |||||
18.11
13:00
Boleč
Pudarci
7
0
|
18.11.2018 13:00 | Boleč | 7 : 0 | Pudarci | |||||
18.11
13:00
Kosmajac
Dunavac
3
4
|
18.11.2018 13:00 | Kosmajac | 3 : 4 | Dunavac | |||||
18.11
13:00
Kovačevac
Šumadija
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Kovačevac | 1 : 1 | Šumadija | |||||
18.11
13:00
Velika Krsna
Vrčin
0
4
|
18.11.2018 13:00 | Velika Krsna | 0 : 4 | Vrčin | |||||
18.11
13:00
Rabrovac
Ropočevo
0
3
|
18.11.2018 13:00 | Rabrovac | 0 : 3 | Ropočevo |
18.11
14:00
Backovac Junajted
Lunjevica
1
2
|
18.11.2018 14:00 | Backovac Junajted | 1 : 2 | Lunjevica | |||||
18.11
14:00
Jedinstvo (K)
Spartak
1
2
|
18.11.2018 14:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 2 | Spartak | |||||
18.11
14:00
Jedinstvo (GG)
Rakova
2
1
|
18.11.2018 14:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 1 | Rakova | |||||
18.11
14:00
Omladinac
Zadrugar
1
2
|
18.11.2018 14:00 | Omladinac | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
18.11
14:00
Napredak
Ozrem
3
1
|
18.11.2018 14:00 | Napredak | 3 : 1 | Ozrem |
18.11
13:30
Lasta
Radnik
4
0
|
18.11.2018 13:30 | Lasta | 4 : 0 | Radnik | |||||
18.11
13:30
Gruža
Napredak
1
2
|
18.11.2018 13:30 | Gruža | 1 : 2 | Napredak | |||||
18.11
13:30
Kraljevo Hajduk
Omladinac
1
1
|
18.11.2018 13:30 | Kraljevo Hajduk | 1 : 1 | Omladinac | |||||
18.11
13:30
Rudar
Popovići Vrnjci
4
2
|
18.11.2018 13:30 | Rudar | 4 : 2 | Popovići Vrnjci | |||||
18.11
13:30
Mataruge
Granit
1
1
|
18.11.2018 13:30 | Mataruge | 1 : 1 | Granit | |||||
18.11
13:30
Budućnost
Ribnica
2
2
|
18.11.2018 13:30 | Budućnost | 2 : 2 | Ribnica | |||||
18.11
13:30
OFK Ras
Stubal
4
0
|
18.11.2018 13:30 | OFK Ras | 4 : 0 | Stubal | |||||
18.11
13:30
Ibar
Proleter
2
0
|
18.11.2018 13:30 | Ibar | 2 : 0 | Proleter |
18.11
13:00
Sloga (Ć)
FUD
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (Ć) | 1 : 2 | FUD | |||||
18.11
13:00
Meševo
Vinogradar
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Meševo | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
18.11
13:00
Mačkovac
Donji Kopaonik
5
0
|
18.11.2018 13:00 | Mačkovac | 5 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
18.11
13:00
Kupci
Varvarin
2
5
|
18.11.2018 13:00 | Kupci | 2 : 5 | Varvarin | |||||
18.11
13:00
Mladost (DK)
Sloga (M)
0
5
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (DK) | 0 : 5 | Sloga (M) | |||||
18.11
13:00
Poljoprivrednik
13. April
0
7
|
18.11.2018 13:00 | Poljoprivrednik | 0 : 7 | 13. April |
18.11
13:00
Mladi Borac
Jevremovac
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Mladi Borac | 3 : 0 | Jevremovac | |||||
18.11
13:00
Mladost (DD)
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
18.11
13:00
Duško
Sindjelić
6
0
|
18.11.2018 13:00 | Duško | 6 : 0 | Sindjelić | |||||
18.11
13:00
Mladost (PR)
Hajduk Stanko
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (PR) | 2 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
18.11
13:00
Podrinje
Cer
3
2
|
18.11.2018 13:00 | Podrinje | 3 : 2 | Cer | |||||
18.11
13:00
Sloga (LŠ)
Sloga (BO)
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (LŠ) | 0 : 2 | Sloga (BO) |
18.11
13:00
Partizan (U)
Jedinstvo (V)
1
3
|
18.11.2018 13:00 | Partizan (U) | 1 : 3 | Jedinstvo (V) | |||||
18.11
13:00
Radnički (B)
Jedinstvo Stević
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Radnički (B) | 1 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
18.11
13:00
Strela
Borac (St)
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Strela | 0 : 1 | Borac (St) | |||||
18.11
13:00
Vulturul
Potporanj
0
3
|
18.11.2018 13:00 | Vulturul | 0 : 3 | Potporanj | |||||
18.11
13:00
Dolina
Spartak 1911
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Dolina | 0 : 0 | Spartak 1911 | |||||
18.11
13:00
Vojvodina (S)
Sloga (BNS)
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Vojvodina (S) | 0 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
18.11
13:00
Crvena zvezda
Polet
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Polet |
18.11
13:00
Sloga (B)
Obilić
2
2
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (B) | 2 : 2 | Obilić | |||||
18.11
13:00
Železničar
Borac (K)
4
0
|
18.11.2018 13:00 | Železničar | 4 : 0 | Borac (K) | |||||
18.11
13:00
Budućnost
Trgovački
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Budućnost | 3 : 0 | Trgovački | |||||
18.11
13:00
Rudar (K)
Pomoravlje
0
3
|
18.11.2018 13:00 | Rudar (K) | 0 : 3 | Pomoravlje |
18.11
13:00
Palilula
Sloga
4
2
|
18.11.2018 13:00 | Palilula | 4 : 2 | Sloga | |||||
18.11
13:00
Crvena zvezda
Naisus 1977
2
3
|
18.11.2018 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Naisus 1977 | |||||
18.11
13:00
Mladost (B)
Rasovača
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Rasovača | |||||
18.11
13:00
Zemljoradnik
OFK Napredak 1929
4
0
|
18.11.2018 13:00 | Zemljoradnik | 4 : 0 | OFK Napredak 1929 | |||||
18.11
13:00
Elid
Morava (Ž)
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Elid | 1 : 1 | Morava (Ž) | |||||
18.11
13:00
Moravac
Doljevac
6
0
|
18.11.2018 13:00 | Moravac | 6 : 0 | Doljevac | |||||
18.11
13:00
Padina
Radnički 1947
1
3
|
18.11.2018 13:00 | Padina | 1 : 3 | Radnički 1947 |
18.11
13:00
Osipaonica
Polet
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Osipaonica | 1 : 1 | Polet | |||||
18.11
13:00
Bresje Superior
Mladi radnik
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Bresje Superior | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
18.11
13:00
Crvena zvezda
Podunavac
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Podunavac | |||||
18.11
13:00
Cerovac
Plana
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Cerovac | 0 : 2 | Plana | |||||
18.11
13:00
SASK
Proleter 1947
3
1
|
18.11.2018 13:00 | SASK | 3 : 1 | Proleter 1947 | |||||
18.11
13:00
Sloga (M)
Sloga (L)
3
6
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (M) | 3 : 6 | Sloga (L) | |||||
18.11
13:00
Pobeda
Železničar Kusadak
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Pobeda | 1 : 0 | Železničar Kusadak |
18.11
13:00
Blizna
Krivelj
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Blizna | 3 : 0 | Krivelj | |||||
18.11
11:00
Ključ
Polom
0
2
|
18.11.2018 11:00 | Ključ | 0 : 2 | Polom | |||||
18.11
13:00
Radnički (K)
Zlot
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Radnički (K) | 0 : 1 | Zlot | |||||
18.11
13:00
Branik
Sloga
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Branik | 3 : 1 | Sloga |
18.11
13:00
Kolubara 2
ZSK
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Kolubara 2 | 0 : 0 | ZSK | |||||
18.11
13:00
Tešnjar
Rubribreza
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Tešnjar | 0 : 1 | Rubribreza | |||||
18.11
13:00
Tulari
Ribnikar
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Tulari | 2 : 1 | Ribnikar | |||||
18.11
13:00
Tvrdojevac
Banjani
3
2
|
18.11.2018 13:00 | Tvrdojevac | 3 : 2 | Banjani | |||||
18.11
13:00
Sovljak
OFK Jabučje
5
4
|
18.11.2018 13:00 | Sovljak | 5 : 4 | OFK Jabučje | |||||
18.11
13:00
Iskra
Trlić
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Iskra | 0 : 1 | Trlić |
18.11
13:00
OFK Bagremar
Erdoglija 1931
1
3
|
18.11.2018 13:00 | OFK Bagremar | 1 : 3 | Erdoglija 1931 | |||||
18.11
13:00
Šumadija 1934
Srbija
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Šumadija 1934 | 1 : 0 | Srbija | |||||
18.11
13:00
21. oktobar
Budućnost
3
2
|
18.11.2018 13:00 | 21. oktobar | 3 : 2 | Budućnost | |||||
18.11
13:00
Kutlovo
Slavija
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Kutlovo | 1 : 0 | Slavija | |||||
18.11
13:00
Jedinstvo
Sloboda
4
1
|
18.11.2018 13:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Sloboda | |||||
18.11
13:00
Pobeda 1926
Korićani
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Pobeda 1926 | 1 : 1 | Korićani |
18.11
13:00
Višesava
Čajetina
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Višesava | 0 : 2 | Čajetina | |||||
18.11
13:00
Jasen
Perućac
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Jasen | 2 : 0 | Perućac | |||||
18.11
13:00
Polet
Jedinstvo
6
1
|
18.11.2018 13:00 | Polet | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
18.11
13:00
Omladinac
Crnokosa
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Omladinac | 0 : 2 | Crnokosa | |||||
18.11
11:00
Ariljska rampa
Sečica
4
0
|
18.11.2018 11:00 | Ariljska rampa | 4 : 0 | Sečica | |||||
18.11
13:00
Lazarica
Ježevica
5
1
|
18.11.2018 13:00 | Lazarica | 5 : 1 | Ježevica | |||||
18.11
13:00
Lauš
Prvi partizan
3
7
|
18.11.2018 13:00 | Lauš | 3 : 7 | Prvi partizan |
18.11
13:00
Jedinstvo (G)
Železničar
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Železničar | |||||
18.11
13:00
Šumadija
Sloga
4
2
|
18.11.2018 13:00 | Šumadija | 4 : 2 | Sloga | |||||
18.11
13:00
Vučje
Mladi borac
4
1
|
18.11.2018 13:00 | Vučje | 4 : 1 | Mladi borac | |||||
18.11
13:00
Polet
Zloćudovo
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Polet | 3 : 0 | Zloćudovo | |||||
18.11
13:00
OFK Morava
Mladost 1959
1
2
|
18.11.2018 13:00 | OFK Morava | 1 : 2 | Mladost 1959 | |||||
18.11
13:00
Kumarevo 65
OFK Brza
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Kumarevo 65 | 2 : 1 | OFK Brza | |||||
18.11
13:00
Umac
Progres
5
0
|
18.11.2018 13:00 | Umac | 5 : 0 | Progres | |||||
18.11
13:00
Bobište
Čekmin
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Bobište | 0 : 2 | Čekmin |
18.11
13:30
Osnić
Kosovo
5
1
|
18.11.2018 13:30 | Osnić | 5 : 1 | Kosovo | |||||
18.11
13:30
Graničar
Trebič
2
2
|
18.11.2018 13:30 | Graničar | 2 : 2 | Trebič | |||||
18.11
13:30
OFK 019
Velika Jasikova
3
0
|
18.11.2018 13:30 | OFK 019 | 3 : 0 | Velika Jasikova | |||||
18.11
13:30
Sloga (M)
Malinik
0
4
|
18.11.2018 13:30 | Sloga (M) | 0 : 4 | Malinik |
18.11
13:00
Sloboda
Vulkan 1963
1
3
|
18.11.2018 13:00 | Sloboda | 1 : 3 | Vulkan 1963 | |||||
18.11
13:00
Mladost (DK)
Proleter
5
2
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (DK) | 5 : 2 | Proleter | |||||
18.11
13:00
Crvena zastava
Budućnost
4
2
|
18.11.2018 13:00 | Crvena zastava | 4 : 2 | Budućnost | |||||
18.11
13:00
Palilulac
Rudar
0
3
|
18.11.2018 13:00 | Palilulac | 0 : 3 | Rudar | |||||
18.11
13:00
Mladost (L)
Morava
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Morava | |||||
18.11
13:00
Vrtište
Čegar 2013
4
2
|
18.11.2018 13:00 | Vrtište | 4 : 2 | Čegar 2013 |
18.11
14:00
Ropotovo
Oskar
9
0
|
18.11.2018 14:00 | Ropotovo | 9 : 0 | Oskar | |||||
18.11
12:00
Rudar
Mineralac
3
0
|
18.11.2018 12:00 | Rudar | 3 : 0 | Mineralac |
18.11
13:30
Pambukovica
Joševa
2
0
|
18.11.2018 13:30 | Pambukovica | 2 : 0 | Joševa | |||||
18.11
13:30
Gunjevac
Mladost
0
3
|
18.11.2018 13:30 | Gunjevac | 0 : 3 | Mladost | |||||
18.11
13:30
Vrelo
Crvena Jabuka
1
4
|
18.11.2018 13:30 | Vrelo | 1 : 4 | Crvena Jabuka | |||||
18.11
13:30
Polet (DL)
Rudar
5
1
|
18.11.2018 13:30 | Polet (DL) | 5 : 1 | Rudar | |||||
18.11
13:30
Šarbane
Polet (T)
1
2
|
18.11.2018 13:30 | Šarbane | 1 : 2 | Polet (T) |
18.11
13:00
Titel
Jedinstvo
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Titel | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
18.11
13:00
Vinogradar
Borac
1
3
|
18.11.2018 13:00 | Vinogradar | 1 : 3 | Borac | |||||
18.11
13:00
Susek
Obilić
5
0
|
18.11.2018 13:00 | Susek | 5 : 0 | Obilić | |||||
18.11
13:00
Dinamo
Bačka
1
6
|
18.11.2018 13:00 | Dinamo | 1 : 6 | Bačka |
18.11
13:00
Dobrica
Janošik
2
3
|
18.11.2018 13:00 | Dobrica | 2 : 3 | Janošik | |||||
18.11
13:00
Partizan (K)
Borac (VS)
2
3
|
18.11.2018 13:00 | Partizan (K) | 2 : 3 | Borac (VS) | |||||
18.11
13:00
Karaš (J)
Vinogradar
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Karaš (J) | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
18.11
13:00
Ševac
Ratar
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Ševac | 0 : 0 | Ratar | |||||
18.11
13:00
Sloga (M)
Budućnost (A)
0
3
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (M) | 0 : 3 | Budućnost (A) | |||||
18.11
13:00
Karaš (K)
Hajdučica
2
3
|
18.11.2018 13:00 | Karaš (K) | 2 : 3 | Hajdučica |
18.11
13:00
Sloga (L)
Borac
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | Borac | |||||
18.11
13:00
Gradina
Beli Orlovi
8
0
|
18.11.2018 13:00 | Gradina | 8 : 0 | Beli Orlovi | |||||
18.11
13:00
14. Oktobar
Polet 57
1
0
|
18.11.2018 13:00 | 14. Oktobar | 1 : 0 | Polet 57 | |||||
18.11
13:00
Ušće
Omladinac
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Ušće | 3 : 1 | Omladinac |
18.11
13:30
Vinorača
Morava
4
0
|
18.11.2018 13:30 | Vinorača | 4 : 0 | Morava | |||||
18.11
13:30
Mladost (G)
Osaonica
3
1
|
18.11.2018 13:30 | Mladost (G) | 3 : 1 | Osaonica | |||||
18.11
13:30
Ursule
Vinogradar
1
3
|
18.11.2018 13:30 | Ursule | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
18.11
13:30
Jedinstvo (D)
Kupinovac
4
1
|
18.11.2018 13:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 1 | Kupinovac | |||||
18.11
13:30
Šumadinac
Šantarovac
5
2
|
18.11.2018 13:30 | Šumadinac | 5 : 2 | Šantarovac |
18.11
13:30
Mladost (GM)
Napredak
2
0
|
18.11.2018 13:30 | Mladost (GM) | 2 : 0 | Napredak | |||||
18.11
13:30
15. Avgust 1950
Moravac 2015
2
3
|
18.11.2018 13:30 | 15. Avgust 1950 | 2 : 3 | Moravac 2015 | |||||
18.11
13:30
Borac 1805
Radnički
3
2
|
18.11.2018 13:30 | Borac 1805 | 3 : 2 | Radnički | |||||
18.11
13:30
Omladinski
Rudar (St)
0
1
|
18.11.2018 13:30 | Omladinski | 0 : 1 | Rudar (St) | |||||
18.11
13:30
Orlovi
Pomoravlje
1
1
|
18.11.2018 13:30 | Orlovi | 1 : 1 | Pomoravlje |
18.11
13:30
Rakac Stave
Žabari
2
2
|
18.11.2018 13:30 | Rakac Stave | 2 : 2 | Žabari | |||||
18.11
13:30
Komanice
Rajac
7
0
|
18.11.2018 13:30 | Komanice | 7 : 0 | Rajac | |||||
18.11
13:30
Milenko Pavlović
Junior Novo Naselje
1
2
|
18.11.2018 13:30 | Milenko Pavlović | 1 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
18.11
11:00
Jadar 2013
Lukavac
3
2
|
18.11.2018 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 2 | Lukavac | |||||
18.11
13:30
Mladost (VK)
Borac
2
3
|
18.11.2018 13:30 | Mladost (VK) | 2 : 3 | Borac | |||||
18.11
13:30
Polet
Mladost (L)
0
1
|
18.11.2018 13:30 | Polet | 0 : 1 | Mladost (L) | |||||
18.11
13:30
Stari drugari
Popadić
3
2
|
18.11.2018 13:30 | Stari drugari | 3 : 2 | Popadić |
18.11
12:00
Rekreativo 011
13. Maj
3
0
|
18.11.2018 12:00 | Rekreativo 011 | 3 : 0 | 13. Maj | |||||
18.11
13:00
Busije
Sparta Železnik
4
1
|
18.11.2018 13:00 | Busije | 4 : 1 | Sparta Železnik | |||||
18.11
11:00
Mladi Proleter
Penjarol
2
4
|
18.11.2018 11:00 | Mladi Proleter | 2 : 4 | Penjarol | |||||
18.11
13:00
Novi Beograd
Umka
2
3
|
18.11.2018 13:00 | Novi Beograd | 2 : 3 | Umka | |||||
18.11
13:00
BUSK
Dedinje
0
1
|
18.11.2018 13:00 | BUSK | 0 : 1 | Dedinje | |||||
18.11
10:00
Šećeranac Ada
011
1
3
|
18.11.2018 10:00 | Šećeranac Ada | 1 : 3 | 011 |
18.11
13:00
Mladost
Fruškogorac
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Mladost | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
18.11
13:00
OFK Zeka Buljubaša
Mitros
1
2
|
18.11.2018 13:00 | OFK Zeka Buljubaša | 1 : 2 | Mitros | |||||
18.11
13:00
Graničar
Obilić 1993
2
4
|
18.11.2018 13:00 | Graničar | 2 : 4 | Obilić 1993 | |||||
18.11
13:00
Sloga (V)
Šumar
5
3
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (V) | 5 : 3 | Šumar | |||||
18.11
13:00
Donji Srem 2015
Fruška Gora
8
0
|
18.11.2018 13:00 | Donji Srem 2015 | 8 : 0 | Fruška Gora | |||||
18.11
13:00
Sloga (Č)
OFK Bikić
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (Č) | 2 : 1 | OFK Bikić | |||||
18.11
13:00
BSK
Krušedol
4
0
|
18.11.2018 13:00 | BSK | 4 : 0 | Krušedol | |||||
18.11
13:00
Napredak
Hajduk
2
2
|
18.11.2018 13:00 | Napredak | 2 : 2 | Hajduk |
18.11
13:30
Jovo Kursula
Mlada krila
0
0
|
18.11.2018 13:30 | Jovo Kursula | 0 : 0 | Mlada krila | |||||
18.11
13:30
Zvezda
Jedinstvo (D)
2
0
|
18.11.2018 13:30 | Zvezda | 2 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
18.11
13:30
Borac (V)
Borac (A)
8
1
|
18.11.2018 13:30 | Borac (V) | 8 : 1 | Borac (A) | |||||
18.11
13:30
Progorelica
Jedinstvo (G)
1
1
|
18.11.2018 13:30 | Progorelica | 1 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
18.11
13:30
Mineral 2015
Mladi radnik 1925
0
2
|
18.11.2018 13:30 | Mineral 2015 | 0 : 2 | Mladi radnik 1925 | |||||
18.11
11:00
Metalac
Tavnik
2
2
|
18.11.2018 11:00 | Metalac | 2 : 2 | Tavnik |
18.11
13:00
Karađorđe 2013 (Viš)
Omladinac-Šumadinac
4
0
|
18.11.2018 13:00 | Karađorđe 2013 (Viš) | 4 : 0 | Omladinac-Šumadinac | |||||
18.11
11:00
Karađorđe (V)
Sloga (Z)
2
1
|
18.11.2018 11:00 | Karađorđe (V) | 2 : 1 | Sloga (Z) | |||||
18.11
13:00
Mladost (R)
Mladi radnik
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (R) | 2 : 0 | Mladi radnik | |||||
18.11
13:00
Partizan
Sloga (M)
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Partizan | 1 : 1 | Sloga (M) | |||||
18.11
13:00
Badnjevac
Udarnik Trska 1947
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Badnjevac | 2 : 1 | Udarnik Trska 1947 |
18.11
13:00
Antimon
Velika Reka
4
1
|
18.11.2018 13:00 | Antimon | 4 : 1 | Velika Reka | |||||
18.11
13:00
Jadar (ST)
Sloga
1
3
|
18.11.2018 13:00 | Jadar (ST) | 1 : 3 | Sloga | |||||
18.11
13:00
Milan Orlić
Vidojevica
2
2
|
18.11.2018 13:00 | Milan Orlić | 2 : 2 | Vidojevica | |||||
18.11
13:00
7. Juli
Rudar
4
2
|
18.11.2018 13:00 | 7. Juli | 4 : 2 | Rudar | |||||
18.11
13:00
Prva Iskra
Jedinstvo
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.11
13:00
Mladost
Azbukovica
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Azbukovica |
18.11
10:00
B 2000
Kopljari
3
0
|
18.11.2018 10:00 | B 2000 | 3 : 0 | Kopljari | |||||
18.11
13:00
Radoje Domanović
Šamot
6
1
|
18.11.2018 13:00 | Radoje Domanović | 6 : 1 | Šamot | |||||
18.11
13:00
Mladost (J)
Borac
4
0
|
18.11.2018 13:00 | Mladost (J) | 4 : 0 | Borac | |||||
18.11
13:00
Sloga
Šumadinac (S)
0
7
|
18.11.2018 13:00 | Sloga | 0 : 7 | Šumadinac (S) | |||||
18.11
10:00
Jasenica
Vrbica
8
3
|
18.11.2018 10:00 | Jasenica | 8 : 3 | Vrbica | |||||
18.11
13:00
Trešnjevica
Brezovac
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Trešnjevica | 0 : 2 | Brezovac |
18.11
13:00
Gradac
Lemind 1953
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Gradac | 1 : 0 | Lemind 1953 | |||||
18.11
13:00
Plantaža
Marjan MB
3
4
|
18.11.2018 13:00 | Plantaža | 3 : 4 | Marjan MB | |||||
18.11
13:00
Milanovo
Mladost (B)
8
2
|
18.11.2018 13:00 | Milanovo | 8 : 2 | Mladost (B) | |||||
18.11
13:00
Radnik Sušica
BSK
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Radnik Sušica | 1 : 0 | BSK | |||||
18.11
10:00
Veliko Trnjane
Bratstvo
0
1
|
18.11.2018 10:00 | Veliko Trnjane | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
18.11
13:00
Sloboda
Todorovce
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Sloboda | 3 : 1 | Todorovce | |||||
18.11
13:00
Real
Moravac
4
4
|
18.11.2018 13:00 | Real | 4 : 4 | Moravac |
18.11
13:00
Cer
Budućnost (PD)
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Cer | 1 : 2 | Budućnost (PD) | |||||
18.11
13:00
Drina
Torpedo 1924
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Drina | 3 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
18.11
13:00
Napredak
Gorki
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Napredak | 3 : 0 | Gorki | |||||
18.11
13:00
Majur
Zadrugar
4
1
|
18.11.2018 13:00 | Majur | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
18.11
13:00
Sloboda
Premijer
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | Premijer |
18.11
13:00
Pričinović
Mladost
2
3
|
18.11.2018 13:00 | Pričinović | 2 : 3 | Mladost | |||||
18.11
13:00
Vlašić
Sloga (KR)
4
5
|
18.11.2018 13:00 | Vlašić | 4 : 5 | Sloga (KR) | |||||
18.11
13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Sloga (MA)
5
3
|
18.11.2018 13:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 5 : 3 | Sloga (MA) | |||||
18.11
13:00
Dobrava
Radnički
3
5
|
18.11.2018 13:00 | Dobrava | 3 : 5 | Radnički | |||||
18.11
13:00
Trešnjevka
Sava
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Trešnjevka | 3 : 0 | Sava | |||||
18.11
13:00
Šipurske livade
Provo 2015
6
1
|
18.11.2018 13:00 | Šipurske livade | 6 : 1 | Provo 2015 |
18.11
13:00
Hajduk
Tisa
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Hajduk | 0 : 0 | Tisa | |||||
18.11
13:00
Šampion
Slavija
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Šampion | 0 : 0 | Slavija | |||||
18.11
13:00
AFK
Bačka
2
5
|
18.11.2018 13:00 | AFK | 2 : 5 | Bačka | |||||
18.11
13:00
Graničar
Jedinstvo (M)
4
0
|
18.11.2018 13:00 | Graničar | 4 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
18.11
13:00
Horgoš 1911
Tromedja
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Horgoš 1911 | 3 : 0 | Tromedja | |||||
18.11
13:00
Jadran
Čoka
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Jadran | 3 : 0 | Čoka |
18.11
13:00
Maglić
Budućnost
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Maglić | 0 : 2 | Budućnost | |||||
18.11
13:00
Borac
Krivanj
1
6
|
18.11.2018 13:00 | Borac | 1 : 6 | Krivanj | |||||
18.11
13:00
Bačka (D)
Neštin
1
2
|
18.11.2018 13:00 | Bačka (D) | 1 : 2 | Neštin | |||||
18.11
13:00
Slavija
Mladost
1
3
|
18.11.2018 13:00 | Slavija | 1 : 3 | Mladost |
18.11
13:00
Sirakovo
Polet (V)
4
1
|
18.11.2018 13:00 | Sirakovo | 4 : 1 | Polet (V) | |||||
18.11
13:00
Napredak (P)
Vihor
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Napredak (P) | 1 : 0 | Vihor | |||||
18.11
13:00
Napredak 1934
Stig 1955
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Napredak 1934 | 3 : 1 | Stig 1955 | |||||
18.11
13:00
Dizel
Polet (B)
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Dizel | 2 : 1 | Polet (B) | |||||
18.11
13:00
Sloga (L)
Sloga (M)
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (L) | 0 : 2 | Sloga (M) | |||||
18.11
13:00
Desine
Žika Marković Uča
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Desine | 2 : 1 | Žika Marković Uča |
18.11
13:00
Manastirica
Rade Milošević
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Manastirica | 2 : 1 | Rade Milošević | |||||
18.11
13:00
Napredak 1936
Napredak (S)
2
5
|
18.11.2018 13:00 | Napredak 1936 | 2 : 5 | Napredak (S) | |||||
18.11
13:00
Radnički (K)
Omladinac (B)
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Radnički (K) | 1 : 0 | Omladinac (B) | |||||
18.11
13:00
Zadrugar (T)
Integral
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Zadrugar (T) | 2 : 1 | Integral | |||||
18.11
13:00
Bata Bulić
Jedinstvo (K)
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Bata Bulić | 2 : 1 | Jedinstvo (K) |
18.11
13:00
Egeta
Milutinovac
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Egeta | 3 : 0 | Milutinovac | |||||
18.11
13:00
Lokomotiva
Napredak
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Napredak | |||||
18.11
13:00
Koča Andjelković
Kladušnica
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Koča Andjelković | 3 : 1 | Kladušnica | |||||
18.11
13:00
Mala Vrbica
Rtkovo
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Mala Vrbica | 3 : 0 | Rtkovo |
18.11
13:30
Budućnost
Morava (K)
1
2
|
18.11.2018 13:30 | Budućnost | 1 : 2 | Morava (K) | |||||
18.11
13:30
Čačak 94
BIP
0
8
|
18.11.2018 13:30 | Čačak 94 | 0 : 8 | BIP | |||||
18.11
13:30
Planinac
Prijatelji
2
1
|
18.11.2018 13:30 | Planinac | 2 : 1 | Prijatelji | |||||
18.11
13:30
Mladost (A)
Mršinci
1
1
|
18.11.2018 13:30 | Mladost (A) | 1 : 1 | Mršinci |
18.11
13:00
Petrijevac
Drugovac
10
0
|
18.11.2018 13:00 | Petrijevac | 10 : 0 | Drugovac | |||||
18.11
13:00
Omladinac
7. Juli
2
1
|
18.11.2018 13:00 | Omladinac | 2 : 1 | 7. Juli |
18.11
13:00
Vrbovac
Jezava
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Vrbovac | 0 : 2 | Jezava | |||||
18.11
13:00
OFK Slavija
Skobalj
1
6
|
18.11.2018 13:00 | OFK Slavija | 1 : 6 | Skobalj | |||||
18.11
13:00
Hajduk Veljko 1934
Vučak
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Hajduk Veljko 1934 | 0 : 2 | Vučak | |||||
18.11
13:00
Stari Hrast 2018
Zeppelin 026
7
0
|
18.11.2018 13:00 | Stari Hrast 2018 | 7 : 0 | Zeppelin 026 |
18.11
13:00
Lokomotiva
Mladost
4
1
|
18.11.2018 13:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | Mladost | |||||
18.11
13:00
Jerma
Napredak
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Jerma | 1 : 1 | Napredak | |||||
18.11
13:00
Temac
Nišavac
2
2
|
18.11.2018 13:00 | Temac | 2 : 2 | Nišavac | |||||
18.11
13:00
Veliki Suvodol
Željuša
0
3
|
18.11.2018 13:00 | Veliki Suvodol | 0 : 3 | Željuša |
18.11
13:30
Zdravinje
Konjuh
4
0
|
18.11.2018 13:30 | Zdravinje | 4 : 0 | Konjuh | |||||
18.11
13:30
Bukovica
Rasina
2
3
|
18.11.2018 13:30 | Bukovica | 2 : 3 | Rasina | |||||
18.11
13:30
Čarapan
Gornji Stepoš
0
2
|
18.11.2018 13:30 | Čarapan | 0 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
18.11
13:30
Naupare
Sebečevac
1
0
|
18.11.2018 13:30 | Naupare | 1 : 0 | Sebečevac | |||||
18.11
13:30
Mladost VPD
Mudrakovac
1
5
|
18.11.2018 13:30 | Mladost VPD | 1 : 5 | Mudrakovac | |||||
18.11
13:30
Borac
Modrica
3
2
|
18.11.2018 13:30 | Borac | 3 : 2 | Modrica | |||||
18.11
13:30
Parunovac
Žabare
6
6
|
18.11.2018 13:30 | Parunovac | 6 : 6 | Žabare |
18.11
13:00
Maršić
Divostin
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Maršić | 2 : 0 | Divostin | |||||
18.11
13:00
Seljak
Košutnjak
2
4
|
18.11.2018 13:00 | Seljak | 2 : 4 | Košutnjak | |||||
18.11
13:00
Sloga Lužnice 2016
Kolonija
3
1
|
18.11.2018 13:00 | Sloga Lužnice 2016 | 3 : 1 | Kolonija | |||||
18.11
13:00
OFK Žeželj
Bratstvo 1975
0
4
|
18.11.2018 13:00 | OFK Žeželj | 0 : 4 | Bratstvo 1975 | |||||
18.11
13:00
Vinogradi DB
Ćava
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Vinogradi DB | 2 : 0 | Ćava |
18.11
12:30
Borac
Gorobilje
1
3
|
18.11.2018 12:30 | Borac | 1 : 3 | Gorobilje |
18.11
14:00
Mladost
Polet
4
4
|
18.11.2018 14:00 | Mladost | 4 : 4 | Polet | |||||
18.11
14:00
OFK Tamnič
Vrelo
1
0
|
18.11.2018 14:00 | OFK Tamnič | 1 : 0 | Vrelo | |||||
18.11
14:00
Rečka
OFK Sikole
2
2
|
18.11.2018 14:00 | Rečka | 2 : 2 | OFK Sikole | |||||
18.11
14:00
Urovica
Slatina
0
3
|
18.11.2018 14:00 | Urovica | 0 : 3 | Slatina |
18.11
13:00
Kaluđerica 1969
Zaklopača
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Kaluđerica 1969 | 1 : 1 | Zaklopača | |||||
18.11
13:00
Podunavac
Hajduk
11
3
|
18.11.2018 13:00 | Podunavac | 11 : 3 | Hajduk |
18.11
13:30
Donja Mutnica
Popovac
4
0
|
18.11.2018 13:30 | Donja Mutnica | 4 : 0 | Popovac | |||||
18.11
13:30
ISK Izvor
Šumadija
0
2
|
18.11.2018 13:30 | ISK Izvor | 0 : 2 | Šumadija | |||||
18.11
13:30
Heroj
OFK Juhor 2016
3
5
|
18.11.2018 13:30 | Heroj | 3 : 5 | OFK Juhor 2016 | |||||
18.11
13:30
Radnik
Razvitak
0
5
|
18.11.2018 13:30 | Radnik | 0 : 5 | Razvitak | |||||
18.11
13:30
Jedinstvo
Budućnost
0
0
|
18.11.2018 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Budućnost |
18.11
11:00
SU Donja Lomnica
Jašunja
2
1
|
18.11.2018 11:00 | SU Donja Lomnica | 2 : 1 | Jašunja | |||||
18.11
10:00
Napredak
Gornje Krajince
3
0
|
18.11.2018 10:00 | Napredak | 3 : 0 | Gornje Krajince | |||||
18.11
13:00
FSU Borac 2018
ŠFU Derbi 2016
5
2
|
18.11.2018 13:00 | FSU Borac 2018 | 5 : 2 | ŠFU Derbi 2016 |
18.11
11:00
Žabar
OFK Jelen
0
4
|
18.11.2018 11:00 | Žabar | 0 : 4 | OFK Jelen | |||||
18.11
11:00
Mladost Svileuva
Volujac
2
3
|
18.11.2018 11:00 | Mladost Svileuva | 2 : 3 | Volujac | |||||
18.11
11:00
Galeb
Borac BTG
5
2
|
18.11.2018 11:00 | Galeb | 5 : 2 | Borac BTG | |||||
18.11
11:00
Mladost Slatina
OFK Varna
0
0
|
18.11.2018 11:00 | Mladost Slatina | 0 : 0 | OFK Varna | |||||
18.11
11:00
Jedinstvo
Cerić
1
4
|
18.11.2018 11:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Cerić |
18.11
13:00
Pocerina
Sloga
0
3
|
18.11.2018 13:00 | Pocerina | 0 : 3 | Sloga | |||||
18.11
11:00
Culjković
Napredak
5
1
|
18.11.2018 11:00 | Culjković | 5 : 1 | Napredak |
18.11
11:00
Brgule
Zvizdar
0
2
|
18.11.2018 11:00 | Brgule | 0 : 2 | Zvizdar | |||||
18.11
11:00
Kolubara
Sloga
3
0
|
18.11.2018 11:00 | Kolubara | 3 : 0 | Sloga | |||||
18.11
11:00
Murgaš
Vukona
4
1
|
18.11.2018 11:00 | Murgaš | 4 : 1 | Vukona | |||||
18.11
11:00
OFK Stublenica
Jedinstvo
3
0
|
18.11.2018 11:00 | OFK Stublenica | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.11
11:00
Budućnost 1995
Dokmir
3
1
|
18.11.2018 11:00 | Budućnost 1995 | 3 : 1 | Dokmir |
18.11
13:00
Dvorane
Grkljane
|
18.11.2018 13:00 | Dvorane | : | Grkljane | |||||
18.11
13:00
Štitari
Polet (K)
|
18.11.2018 13:00 | Štitari | : | Polet (K) | |||||
18.11
11:00
Mladost 2015
Vratare
|
18.11.2018 11:00 | Mladost 2015 | : | Vratare | |||||
18.11
13:00
Makrešane
Kruševica
|
18.11.2018 13:00 | Makrešane | : | Kruševica | |||||
18.11
13:00
Gaglovo
Polet (Š)
|
18.11.2018 13:00 | Gaglovo | : | Polet (Š) |
18.11
11:00
Napredak 1927
Sloga 1945
3
0
|
18.11.2018 11:00 | Napredak 1927 | 3 : 0 | Sloga 1945 | |||||
18.11
11:00
Jedinstvo (S)
BSK 1924
1
1
|
18.11.2018 11:00 | Jedinstvo (S) | 1 : 1 | BSK 1924 | |||||
18.11
11:00
Stig (C)
Stig (MC)
2
1
|
18.11.2018 11:00 | Stig (C) | 2 : 1 | Stig (MC) |
18.11
13:00
Bukorovac
Azbest
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Bukorovac | 3 : 0 | Azbest | |||||
18.11
13:00
Dobrača
Hajduk
1
1
|
18.11.2018 13:00 | Dobrača | 1 : 1 | Hajduk |
18.11
15:00
Jezero
Kopaonik
0
2
|
18.11.2018 15:00 | Jezero | 0 : 2 | Kopaonik |
18.11
13:00
Arsenal
Bokelj
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Arsenal | 1 : 0 | Bokelj | |||||
18.11
13:00
Dečić
Jedinstvo
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Dečić | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.11
13:00
Jezero
Berane
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Jezero | 2 : 0 | Berane | |||||
18.11
13:00
Kom
Igalo
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Kom | 1 : 0 | Igalo | |||||
18.11
13:00
Otrant
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Otrant | 0 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 |
18.11
14:00
Adria
Polet Stars
2
1
|
18.11.2018 14:00 | Adria | 2 : 1 | Polet Stars | |||||
18.11
14:00
Bratstvo
Karioke
0
3
|
18.11.2018 14:00 | Bratstvo | 0 : 3 | Karioke | |||||
18.11
13:00
Drezga
Čelik
5
0
|
18.11.2018 13:00 | Drezga | 5 : 0 | Čelik |
18.11
13:00
Hajduk
Cetinje
1
4
|
18.11.2018 13:00 | Hajduk | 1 : 4 | Cetinje | |||||
18.11
11:00
Sloga (R)
Sloga (SB)
0
3
|
18.11.2018 11:00 | Sloga (R) | 0 : 3 | Sloga (SB) |
18.11
13:00
Metalac
Inđija
2
2
|
18.11.2018 13:00 | Metalac | 2 : 2 | Inđija | |||||
18.11
13:00
Javor Matis
OFK Žarkovo
7
1
|
18.11.2018 13:00 | Javor Matis | 7 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
18.11
13:00
Zlatibor
TSC
1
3
|
18.11.2018 13:00 | Zlatibor | 1 : 3 | TSC | |||||
18.11
13:00
Sinđelić
Bečej 1918
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Sinđelić | 0 : 0 | Bečej 1918 | |||||
18.11
13:00
Budućnost
Trajal
0
1
|
18.11.2018 13:00 | Budućnost | 0 : 1 | Trajal | |||||
18.11
13:00
Bežanija
Teleoptik
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Bežanija | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
18.11
13:00
Novi Pazar
Sloboda
0
0
|
18.11.2018 13:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | Sloboda | |||||
18.11
13:00
Radnički 1923
Borac
1
0
|
18.11.2018 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Borac |
18.11
13:00
Karađorđe
Sloga (P)
2
0
|
18.11.2018 13:00 | Karađorđe | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
18.11
13:00
Loznica
Šumadija (A)
2
3
|
18.11.2018 13:00 | Loznica | 2 : 3 | Šumadija (A) | |||||
18.11
13:00
Mladost
Novi Pazar
5
0
|
18.11.2018 13:00 | Mladost | 5 : 0 | Novi Pazar | |||||
18.11
13:00
Sloga (K)
Metalac
0
2
|
18.11.2018 13:00 | Sloga (K) | 0 : 2 | Metalac | |||||
18.11
13:00
Smederevo 1924
Radnički 1923
0
6
|
18.11.2018 13:00 | Smederevo 1924 | 0 : 6 | Radnički 1923 | |||||
18.11
13:00
Mačva
Mladi radnik 1926
12
0
|
18.11.2018 13:00 | Mačva | 12 : 0 | Mladi radnik 1926 |
18.11
10:00
Dinamo 1945
OFK Bačka (BP)
3
1
|
18.11.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 1 | OFK Bačka (BP) | |||||
18.11
10:00
Radnički (SM)
Petar Puača
3
1
|
18.11.2018 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 1 | Petar Puača | |||||
18.11
10:00
Radnički (Z)
Omladinac
3
0
|
18.11.2018 10:00 | Radnički (Z) | 3 : 0 | Omladinac | |||||
18.11
10:00
Proleter (NS)
OFK Vršac
3
1
|
18.11.2018 10:00 | Proleter (NS) | 3 : 1 | OFK Vršac | |||||
18.11
10:00
Hajduk 1912
Vojvodina
0
4
|
18.11.2018 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
18.11
10:00
Bačka 1901
Borac (NS)
0
3
|
18.11.2018 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 3 | Borac (NS) |
18.11
11:00
Loznica
Šumadija (A)
2
4
|
18.11.2018 11:00 | Loznica | 2 : 4 | Šumadija (A) | |||||
18.11
11:00
Mladost (L)
Novi Pazar
0
3
|
18.11.2018 11:00 | Mladost (L) | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
18.11
11:00
Šumadija 1903
Javor Matis
4
1
|
18.11.2018 11:00 | Šumadija 1903 | 4 : 1 | Javor Matis | |||||
18.11
11:00
Sloga (K)
Metalac (GM)
0
2
|
18.11.2018 11:00 | Sloga (K) | 0 : 2 | Metalac (GM) | |||||
18.11
11:00
Smederevo 1924
Radnički 1923
1
3
|
18.11.2018 11:00 | Smederevo 1924 | 1 : 3 | Radnički 1923 | |||||
18.11
11:00
Mačva
Mladi radnik 1926
7
0
|
18.11.2018 11:00 | Mačva | 7 : 0 | Mladi radnik 1926 |
18.11
12:00
Dinamo 1945
OFK Bačka (BP)
4
0
|
18.11.2018 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | OFK Bačka (BP) | |||||
18.11
10:00
Proleter 2006
Inđija
4
0
|
18.11.2018 10:00 | Proleter 2006 | 4 : 0 | Inđija | |||||
18.11
10:00
Radnički (S)
RFK N.S. 1921
1
1
|
18.11.2018 10:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | RFK N.S. 1921 | |||||
18.11
12:00
Železničar
TSC
2
3
|
18.11.2018 12:00 | Železničar | 2 : 3 | TSC | |||||
18.11
12:00
Hajduk 1912
Vojvodina
0
3
|
18.11.2018 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
18.11
12:00
Bačka 1901
Borac (NS)
4
0
|
18.11.2018 12:00 | Bačka 1901 | 4 : 0 | Borac (NS) |
18.11
Radnički (N)
Trajal
4
2
|
18.11.2018 | Radnički (N) | 4 : 2 | Trajal | |||||
18.11
Real 2
Sinđelić
2
1
|
18.11.2018 | Real 2 | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
18.11
Jagodina Tabane
Jedinstvo
6
0
|
18.11.2018 | Jagodina Tabane | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.11
Timok 1919
Nacional
1
0
|
18.11.2018 | Timok 1919 | 1 : 0 | Nacional |
18.11
Vodojaža
Napredak
9
0
|
18.11.2018 | Vodojaža | 9 : 0 | Napredak | |||||
18.11
Jasenica 2017
OFK Aranđelovac 1979
9
0
|
18.11.2018 | Jasenica 2017 | 9 : 0 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
18.11
Karađorđe
RSK
7
0
|
18.11.2018 | Karađorđe | 7 : 0 | RSK |
18.11
11:30
Čukarički MK
Studentski Grad MK
7
0
|
18.11.2018 11:30 | Čukarički MK | 7 : 0 | Studentski Grad MK |
18.11
10:00
Kosmet
Kiker
0
1
|
18.11.2018 10:00 | Kosmet | 0 : 1 | Kiker |
18.11
09:00
Radnički NB
BSK 1925
6
0
|
18.11.2018 09:00 | Radnički NB | 6 : 0 | BSK 1925 | |||||
18.11
18:00
Ada
Studentski Grad
8
4
|
18.11.2018 18:00 | Ada | 8 : 4 | Studentski Grad | |||||
18.11
10:45
IMT
Sinđelić
1
0
|
18.11.2018 10:45 | IMT | 1 : 0 | Sinđelić |
18.11
11:00
VGSK
Napredak (P)
3
0
|
18.11.2018 11:00 | VGSK | 3 : 0 | Napredak (P) | |||||
18.11
11:00
Obilić
Rudar 2001
2
3
|
18.11.2018 11:00 | Obilić | 2 : 3 | Rudar 2001 | |||||
18.11
11:00
Železničar
Homoljac
4
1
|
18.11.2018 11:00 | Železničar | 4 : 1 | Homoljac |
18.11
Respekt
Pčelinjo 2
3
1
|
18.11.2018 | Respekt | 3 : 1 | Pčelinjo 2 |
18.11
12:15
Omladinac
Star
69
63
|
18.11.2018 12:15 | Omladinac | 69 : 63 | Star | |||||
18.11
17:30
Mladost Veternik
Akademik
129
34
|
18.11.2018 17:30 | Mladost Veternik | 129 : 34 | Akademik |
18.11
18:00
Morava
Actavis Academy
81
64
|
18.11.2018 18:00 | Morava | 81 : 64 | Actavis Academy | |||||
18.11
20:00
Sokobanja
Jablanica
67
77
|
18.11.2018 20:00 | Sokobanja | 67 : 77 | Jablanica |
18.11
18:00
Student
Železničar
71
92
|
18.11.2018 18:00 | Student | 71 : 92 | Železničar |
18.11
13:30
Slodes
Torlak
102
72
|
18.11.2018 13:30 | Slodes | 102 : 72 | Torlak |
18.11
15:20
Mix
Ub
56
54
|
18.11.2018 15:20 | Mix | 56 : 54 | Ub | |||||
18.11
18:00
Mladost 2014
M015
68
78
|
18.11.2018 18:00 | Mladost 2014 | 68 : 78 | M015 | |||||
18.11
20:00
Student 014
Loznica
83
95
|
18.11.2018 20:00 | Student 014 | 83 : 95 | Loznica |
18.11
16:30
Sloga
Užice
81
75
|
18.11.2018 16:30 | Sloga | 81 : 75 | Užice | |||||
18.11
18:30
Ivanjica
Mileševac
86
82
|
18.11.2018 18:30 | Ivanjica | 86 : 82 | Mileševac |
18.11
18:20
Mladenovac
LA Basket
97
88
|
18.11.2018 18:20 | Mladenovac | 97 : 88 | LA Basket |
18.11
13:15
BASK
AS Basket
64
84
|
18.11.2018 13:15 | BASK | 64 : 84 | AS Basket |
18.11
18:20
Mladenovac
LA Basket
97
88
|
18.11.2018 18:20 | Mladenovac | 97 : 88 | LA Basket |
18.11
17:00
Krka
Mega Bemax
82
69
|
18.11.2018 17:00 | Krka | 82 : 69 | Mega Bemax | |||||
18.11
19:00
Budućnost VOLI
Partizan NIS
75
71
|
18.11.2018 19:00 | Budućnost VOLI | 75 : 71 | Partizan NIS |
18.11
20:00
Proleter Naftagas
Vrbas
74
62
|
18.11.2018 20:00 | Proleter Naftagas | 74 : 62 | Vrbas |
18.11
17:30
Jedinstvo
Delfin
37
90
|
18.11.2018 17:30 | Jedinstvo | 37 : 90 | Delfin | |||||
18.11
13:00
Sivac
Girl Basket
49
59
|
18.11.2018 13:00 | Sivac | 49 : 59 | Girl Basket |
18.11
14:00
Užice
Zvečan
43
50
|
18.11.2018 14:00 | Užice | 43 : 50 | Zvečan |
18.11
20:30
Radnički (Bg)
Duga
49
82
|
18.11.2018 20:30 | Radnički (Bg) | 49 : 82 | Duga | |||||
18.11
18:00
Radnički 2016
Vršac d.o.o.
102
41
|
18.11.2018 18:00 | Radnički 2016 | 102 : 41 | Vršac d.o.o. |
18.11
15:00
Gračanica
FAP Livnica
0
3
|
18.11.2018 15:00 | Gračanica | 0 : 3 | FAP Livnica | |||||
18.11
Antena
Ribnica 2
2
3
|
18.11.2018 | Antena | 2 : 3 | Ribnica 2 | |||||
18.11
13:00
Partizan
Gračac
0
3
|
18.11.2018 13:00 | Partizan | 0 : 3 | Gračac |
18.11
18:00
Sombor
Partizan
1
3
|
18.11.2018 18:00 | Sombor | 1 : 3 | Partizan | |||||
18.11
18:00
Mladost (T)
Vojvodina NS Seme 2
1
3
|
18.11.2018 18:00 | Mladost (T) | 1 : 3 | Vojvodina NS Seme 2 | |||||
18.11
20:00
Kulpin
Dunav Volley
3
1
|
18.11.2018 20:00 | Kulpin | 3 : 1 | Dunav Volley |
18.11
17:00
Topličanin 97
Radan
3
0
|
18.11.2018 17:00 | Topličanin 97 | 3 : 0 | Radan | |||||
18.11
16:00
Desetka
Topličanin
1
3
|
18.11.2018 16:00 | Desetka | 1 : 3 | Topličanin |
18.11
19:00
Šumadija
Lucky Star
1
3
|
18.11.2018 19:00 | Šumadija | 1 : 3 | Lucky Star |
18.11
19:45
Vojvodina NS Seme 3
Mladost
3
1
|
18.11.2018 19:45 | Vojvodina NS Seme 3 | 3 : 1 | Mladost |
18.11
16:00
Kikinda
Botafogo
3
0
|
18.11.2018 16:00 | Kikinda | 3 : 0 | Botafogo | |||||
18.11
19:00
Mladost 1973
Klek Srbijašume 2
3
0
|
18.11.2018 19:00 | Mladost 1973 | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 |
18.11
14:30
Flaka
Morava
1
3
|
18.11.2018 14:30 | Flaka | 1 : 3 | Morava |
18.11
16:00
Pin
Hajduk Veljko 2
3
0
|
18.11.2018 16:00 | Pin | 3 : 0 | Hajduk Veljko 2 | |||||
18.11
17:00
Ozren
Knjaževac
3
2
|
18.11.2018 17:00 | Ozren | 3 : 2 | Knjaževac | |||||
18.11
17:00
Dunav Stars
Viner
3
2
|
18.11.2018 17:00 | Dunav Stars | 3 : 2 | Viner |
18.11
Loznica
Ribnica
0
3
|
18.11.2018 | Loznica | 0 : 3 | Ribnica |
18.11
13:00
Jagodina
Užice
3
2
|
18.11.2018 13:00 | Jagodina | 3 : 2 | Užice | |||||
18.11
18:00
Srem Eaton
Timok
3
1
|
18.11.2018 18:00 | Srem Eaton | 3 : 1 | Timok | |||||
18.11
18:00
Toplički Vitezovi
Banat
2
3
|
18.11.2018 18:00 | Toplički Vitezovi | 2 : 3 | Banat |
18.11
16:00
Zaječar
Kuršumlija
3
1
|
18.11.2018 16:00 | Zaječar | 3 : 1 | Kuršumlija | |||||
18.11
12:00
Stampedo
Pirot
3
1
|
18.11.2018 12:00 | Stampedo | 3 : 1 | Pirot | |||||
18.11
14:00
Desetka
Dubočica
3
2
|
18.11.2018 14:00 | Desetka | 3 : 2 | Dubočica |
18.11
20:00
Slavija
Odbojka 013
1
3
|
18.11.2018 20:00 | Slavija | 1 : 3 | Odbojka 013 | |||||
18.11
15:00
Volley Stars
Lavice 07
0
3
|
18.11.2018 15:00 | Volley Stars | 0 : 3 | Lavice 07 |
18.11
17:00
Mokra Gora
Sloboda S
0
3
|
18.11.2018 17:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Sloboda S | |||||
18.11
13:00
Crnokosa Artos
Leposavić
3
0
|
18.11.2018 13:00 | Crnokosa Artos | 3 : 0 | Leposavić | |||||
18.11
14:30
Kosovska Mitrovica
Tara
3
0
|
18.11.2018 14:30 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Tara | |||||
18.11
14:00
Sloga 031
Stopanja
3
2
|
18.11.2018 14:00 | Sloga 031 | 3 : 2 | Stopanja |
18.11
17:00
Karadjordje
Partizan 2
1
3
|
18.11.2018 17:00 | Karadjordje | 1 : 3 | Partizan 2 | |||||
18.11
16:00
Ribnica
AS Batajnica
3
0
|
18.11.2018 16:00 | Ribnica | 3 : 0 | AS Batajnica |
18.11
18:30
Blok Aut
Volleyland
0
3
|
18.11.2018 18:30 | Blok Aut | 0 : 3 | Volleyland | |||||
18.11
13:00
Crnjanski
Avala
0
3
|
18.11.2018 13:00 | Crnjanski | 0 : 3 | Avala |
18.11
19:45
Železničar
Fenix Čukarički
3
0
|
18.11.2018 19:45 | Železničar | 3 : 0 | Fenix Čukarički |
18.11
13:15
Mladenovac
Železnik 2012
1
3
|
18.11.2018 13:15 | Mladenovac | 1 : 3 | Železnik 2012 |
18.11
12:00
KI 0230
Vršac
3
0
|
18.11.2018 12:00 | KI 0230 | 3 : 0 | Vršac |
18.11
16:00
Goks IN
Merkur
3
0
|
18.11.2018 16:00 | Goks IN | 3 : 0 | Merkur |
18.11
14:00
Star
Štrand Volej
3
0
|
18.11.2018 14:00 | Star | 3 : 0 | Štrand Volej | |||||
18.11
17:00
Maks
Dunav Volej
0
3
|
18.11.2018 17:00 | Maks | 0 : 3 | Dunav Volej |
18.11
16:30
Novi Sad 2
NS Volej tim
3
2
|
18.11.2018 16:30 | Novi Sad 2 | 3 : 2 | NS Volej tim |
18.11
12:00
Ozren
Knjaževac 2
1
3
|
18.11.2018 12:00 | Ozren | 1 : 3 | Knjaževac 2 | |||||
18.11
15:00
Đerdap
Viner
3
1
|
18.11.2018 15:00 | Đerdap | 3 : 1 | Viner |
18.11
Jedinstvo (SP)
Partizan
3
1
|
18.11.2018 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Partizan | |||||
18.11
Železničar
Klek-MD Zrenjanin
3
0
|
18.11.2018 | Železničar | 3 : 0 | Klek-MD Zrenjanin |
18.11
Jedinstvo (Ue)
Takovo Zvezda Helios
0
3
|
18.11.2018 | Jedinstvo (Ue) | 0 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
18.11
Valjevo
Srbijanka 014
0
3
|
18.11.2018 | Valjevo | 0 : 3 | Srbijanka 014 |
18.11
17:00
Leskovac-98
Zlatibor
0
3
|
18.11.2018 17:00 | Leskovac-98 | 0 : 3 | Zlatibor | |||||
18.11
15:00
Radnički (Bg)
Sterija
3
1
|
18.11.2018 15:00 | Radnički (Bg) | 3 : 1 | Sterija |
18.11
09:00
Lucky Star
Roda
0
3
|
18.11.2018 09:00 | Lucky Star | 0 : 3 | Roda | |||||
18.11
12:30
Železničar
Blok Aut
0
3
|
18.11.2018 12:30 | Železničar | 0 : 3 | Blok Aut | |||||
18.11
14:30
Partizan
Crvena zvezda
0
3
|
18.11.2018 14:30 | Partizan | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
18.11
10:45
Crnjanski
Mladenovac
2
3
|
18.11.2018 10:45 | Crnjanski | 2 : 3 | Mladenovac |
18.11
10:30
TENT
Radnicki
3
0
|
18.11.2018 10:30 | TENT | 3 : 0 | Radnicki | |||||
18.11
09:00
Lucky Star
Partizan
0
3
|
18.11.2018 09:00 | Lucky Star | 0 : 3 | Partizan | |||||
18.11
12:30
Roda
Crvena zvezda
0
3
|
18.11.2018 12:30 | Roda | 0 : 3 | Crvena zvezda |
18.11
10:45
AS Batajnica
AS
1
3
|
18.11.2018 10:45 | AS Batajnica | 1 : 3 | AS | |||||
18.11
10:45
Beograd
Sterija
2
3
|
18.11.2018 10:45 | Beograd | 2 : 3 | Sterija | |||||
18.11
09:00
Kralj
Blok Aut
1
3
|
18.11.2018 09:00 | Kralj | 1 : 3 | Blok Aut |
18.11
17:00
Nova Pazova 1957
Banatski Karlovac
35
37
|
18.11.2018 17:00 | Nova Pazova 1957 | 35 : 37 | Banatski Karlovac | |||||
18.11
19:00
Inđija
Dolovo
27
24
|
18.11.2018 19:00 | Inđija | 27 : 24 | Dolovo |
18.11
18:00
Metalac Gorenje
Rakovica
30
29
|
18.11.2018 18:00 | Metalac Gorenje | 30 : 29 | Rakovica | |||||
18.11
16:00
Rekreativo
Sloga
19
21
|
18.11.2018 16:00 | Rekreativo | 19 : 21 | Sloga | |||||
18.11
16:00
Smederevo
Metaloplastika 2
29
28
|
18.11.2018 16:00 | Smederevo | 29 : 28 | Metaloplastika 2 |
18.11
14:00
Župa
Bane
31
26
|
18.11.2018 14:00 | Župa | 31 : 26 | Bane | |||||
18.11
18:30
Sloga
Prva Petoletka
30
41
|
18.11.2018 18:30 | Sloga | 30 : 41 | Prva Petoletka | |||||
18.11
17:00
Karađorđe
Metalac
35
32
|
18.11.2018 17:00 | Karađorđe | 35 : 32 | Metalac |
18.11
18:00
Pirot
Radnički
33
38
|
18.11.2018 18:00 | Pirot | 33 : 38 | Radnički | |||||
18.11
18:00
Jastrebac
Rtanj
27
27
|
18.11.2018 18:00 | Jastrebac | 27 : 27 | Rtanj |
18.11
19:00
Radnički
Crepaja
31
26
|
18.11.2018 19:00 | Radnički | 31 : 26 | Crepaja | |||||
18.11
17:00
Slavija
Dalmatinac
40
21
|
18.11.2018 17:00 | Slavija | 40 : 21 | Dalmatinac |
18.11
19:00
Arif Knjaz 1957
Majdanpek
31
27
|
18.11.2018 19:00 | Arif Knjaz 1957 | 31 : 27 | Majdanpek |
18.11
18:00
Novi Pazar 2
Užice
36
37
|
18.11.2018 18:00 | Novi Pazar 2 | 36 : 37 | Užice | |||||
18.11
17:30
Beli andjeo
Mokra Gora 2
36
24
|
18.11.2018 17:30 | Beli andjeo | 36 : 24 | Mokra Gora 2 | |||||
18.11
19:00
Krusevac
Radnicki 1964 2
29
21
|
18.11.2018 19:00 | Krusevac | 29 : 21 | Radnicki 1964 2 |
18.11
15:00
Morava 84
Vranje 1957 - 2
27
25
|
18.11.2018 15:00 | Morava 84 | 27 : 25 | Vranje 1957 - 2 |
18.11
18:00
Borac
Grafičar
26
25
|
18.11.2018 18:00 | Borac | 26 : 25 | Grafičar | |||||
18.11
12:00
Sivac 69/2
Graničar
24
21
|
18.11.2018 12:00 | Sivac 69/2 | 24 : 21 | Graničar |
18.11
20:00
Topličanin
Dubočica 54
23
28
|
18.11.2018 20:00 | Topličanin | 23 : 28 | Dubočica 54 |
18.11
18:00
Požarevac
Kolubara
24
28
|
18.11.2018 18:00 | Požarevac | 24 : 28 | Kolubara | |||||
18.11
17:30
Proleter
Loznica
25
19
|
18.11.2018 17:30 | Proleter | 25 : 19 | Loznica | |||||
18.11
19:00
Mačva
Jedinstvo
26
22
|
18.11.2018 19:00 | Mačva | 26 : 22 | Jedinstvo |
18.11
17:30
Laki
Jadran
23
23
|
18.11.2018 17:30 | Laki | 23 : 23 | Jadran | |||||
18.11
19:00
Spartak
Halas Jožef
25
20
|
18.11.2018 19:00 | Spartak | 25 : 20 | Halas Jožef | |||||
18.11
19:00
Mokrin
Proleter (Ž)
23
17
|
18.11.2018 19:00 | Mokrin | 23 : 17 | Proleter (Ž) | |||||
18.11
18:00
Mladost
Dolovo (Ž)
39
30
|
18.11.2018 18:00 | Mladost | 39 : 30 | Dolovo (Ž) |
18.11
18:30
Košutnjak
Atenica
15
20
|
18.11.2018 18:30 | Košutnjak | 15 : 20 | Atenica |
18.11
12:00
Rudar
Mladi radnik
25
31
|
18.11.2018 12:00 | Rudar | 25 : 31 | Mladi radnik | |||||
18.11
21:00
Beograd
Medicinar 2
28
24
|
18.11.2018 21:00 | Beograd | 28 : 24 | Medicinar 2 |
18.11
19:00
Rtanj
Vlasotince
32
22
|
18.11.2018 19:00 | Rtanj | 32 : 22 | Vlasotince | |||||
18.11
15:00
Radan
Bor - RTB 2
45
15
|
18.11.2018 15:00 | Radan | 45 : 15 | Bor - RTB 2 |
18.11
16:00
Junior
Voždovac 1955
22
27
|
18.11.2018 16:00 | Junior | 22 : 27 | Voždovac 1955 | |||||
18.11
17:00
Medicinar
Mladost
21
28
|
18.11.2018 17:00 | Medicinar | 21 : 28 | Mladost | |||||
18.11
18:00
Bor RTB
Vojvodina
21
32
|
18.11.2018 18:00 | Bor RTB | 21 : 32 | Vojvodina |
18.11
18:00
ORK Beograd
Požarevac
35
25
|
18.11.2018 18:00 | ORK Beograd | 35 : 25 | Požarevac |
18.11
18:30
Dunav
Taš
6
12
|
18.11.2018 18:30 | Dunav | 6 : 12 | Taš | |||||
18.11
17:30
Stari Grad
Bečej
9
6
|
18.11.2018 17:30 | Stari Grad | 9 : 6 | Bečej |
18.11
18:45
Dorćol
Singidunum
9
6
|
18.11.2018 18:45 | Dorćol | 9 : 6 | Singidunum |
18.11
Taš 2000
Crvena zvezda
5
13
|
18.11.2018 | Taš 2000 | 5 : 13 | Crvena zvezda | |||||
18.11
Vojvodina
Palilula
11
13
|
18.11.2018 | Vojvodina | 11 : 13 | Palilula |
18.11
18:00
Novi Pazar
Nova Pazova
0
3
|
18.11.2018 18:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Nova Pazova |
18.11
20:00
Banjica
Pirot
11
0
|
18.11.2018 20:00 | Banjica | 11 : 0 | Pirot |
18.11
18:30
Radnički 2010
Miners
2
5
|
18.11.2018 18:30 | Radnički 2010 | 2 : 5 | Miners | |||||
18.11
20:30
Akademac
Bele crkve
5
4
|
18.11.2018 20:30 | Akademac | 5 : 4 | Bele crkve | |||||
18.11
19:30
BSK
Bor
6
3
|
18.11.2018 19:30 | BSK | 6 : 3 | Bor |
18.11
20:00
Kikinda
Viking
2
5
|
18.11.2018 20:00 | Kikinda | 2 : 5 | Viking |
18.11
20:30
Šljivici
Bezbednost 192
11
4
|
18.11.2018 20:30 | Šljivici | 11 : 4 | Bezbednost 192 |
18.11
20:00
Pirgos
Niš 92
3
3
|
18.11.2018 20:00 | Pirgos | 3 : 3 | Niš 92 |
18.11
15:30
Lindoret
Radnik
7
3
|
18.11.2018 15:30 | Lindoret | 7 : 3 | Radnik | |||||
18.11
17:00
As
Rosulja
1
3
|
18.11.2018 17:00 | As | 1 : 3 | Rosulja |
18.11
Dinamo 1954
GRK Vršac
0
25
|
18.11.2018 | Dinamo 1954 | 0 : 25 | GRK Vršac | |||||
18.11
14:00
GRK Vršac
Dinamo 1954
36
29
|
18.11.2018 14:00 | GRK Vršac | 36 : 29 | Dinamo 1954 |
18.11
15:30
Vojvodina
Slavija Junior
2
4
|
18.11.2018 15:30 | Vojvodina | 2 : 4 | Slavija Junior | |||||
18.11
17:30
Crvena zvezda
ECE Celje
4
1
|
18.11.2018 17:30 | Crvena zvezda | 4 : 1 | ECE Celje |