24.11
13:00
Radnički (NP)
ČSK Pivara
1
2
|
24.11.2018 13:00 | Radnički (NP) | 1 : 2 | ČSK Pivara | |||||
24.11
13:00
Radnički (SM)
Mladost
5
0
|
24.11.2018 13:00 | Radnički (SM) | 5 : 0 | Mladost | |||||
24.11
13:00
Bačka 1901
Radnički (ZR)
1
3
|
24.11.2018 13:00 | Bačka 1901 | 1 : 3 | Radnički (ZR) | |||||
24.11
13:00
Crvena zvezda
Železničar
0
1
|
24.11.2018 13:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Železničar |
24.11
13:00
Loznica
Provo
2
2
|
24.11.2018 13:00 | Loznica | 2 : 2 | Provo | |||||
24.11
13:00
Tutin
Smederevo 1924
2
1
|
24.11.2018 13:00 | Tutin | 2 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
24.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
2
0
|
24.11.2018 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Šumadija (A) | |||||
24.11
13:00
Sloga (PŽ)
Sloga 33
5
5
|
24.11.2018 13:00 | Sloga (PŽ) | 5 : 5 | Sloga 33 |
24.11
13:00
Radnički (S)
Pukovac
7
0
|
24.11.2018 13:00 | Radnički (S) | 7 : 0 | Pukovac | |||||
24.11
13:00
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (P)
2
0
|
24.11.2018 13:00 | Jedinstvo (B) | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
24.11
13:00
OFK Sinđelić
Radnički (P)
0
2
|
24.11.2018 13:00 | OFK Sinđelić | 0 : 2 | Radnički (P) | |||||
24.11
13:00
Trstenik PPT
Moravac Orion
1
0
|
24.11.2018 13:00 | Trstenik PPT | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
24.11
13:00
Rtanj
Dunav
3
5
|
24.11.2018 13:00 | Rtanj | 3 : 5 | Dunav | |||||
24.11
13:00
Jagodina Tabane
Temnić 1924
0
1
|
24.11.2018 13:00 | Jagodina Tabane | 0 : 1 | Temnić 1924 |
24.11
13:00
Brodarac
Radnički (NB)
1
2
|
24.11.2018 13:00 | Brodarac | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
24.11
11:00
GSP Polet Dorćol
Radnički (O)
0
1
|
24.11.2018 11:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 1 | Radnički (O) | |||||
24.11
13:00
Lokomotiva
Grafičar
0
1
|
24.11.2018 13:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Grafičar | |||||
24.11
10:00
BASK
OFK Beograd
1
2
|
24.11.2018 10:00 | BASK | 1 : 2 | OFK Beograd |
24.11
13:00
Radnički (S)
Krajina
1
2
|
24.11.2018 13:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Krajina | |||||
24.11
13:00
OFK Proleter
Vojvodina 1928
0
2
|
24.11.2018 13:00 | OFK Proleter | 0 : 2 | Vojvodina 1928 | |||||
24.11
13:00
BAK
Sloboda
0
1
|
24.11.2018 13:00 | BAK | 0 : 1 | Sloboda | |||||
24.11
13:00
Sloga
Radnički (K)
3
1
|
24.11.2018 13:00 | Sloga | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
24.11
13:00
Kozara
Mladost (O)
2
1
|
24.11.2018 13:00 | Kozara | 2 : 1 | Mladost (O) | |||||
24.11
13:00
Jedinstvo (NB)
Kikinda 1909
5
0
|
24.11.2018 13:00 | Jedinstvo (NB) | 5 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
24.11
13:00
Begej
Budućnost
0
1
|
24.11.2018 13:00 | Begej | 0 : 1 | Budućnost |
24.11
13:00
Radnički (Š)
Sloga (E)
1
0
|
24.11.2018 13:00 | Radnički (Š) | 1 : 0 | Sloga (E) | |||||
24.11
13:00
Sremac Vojka
Hajduk (B)
1
1
|
24.11.2018 13:00 | Sremac Vojka | 1 : 1 | Hajduk (B) | |||||
24.11
13:00
1. Maj Ruma
Sloga (T)
4
0
|
24.11.2018 13:00 | 1. Maj Ruma | 4 : 0 | Sloga (T) |
24.11
13:00
Mladost APA
Mladost (BP)
2
1
|
24.11.2018 13:00 | Mladost APA | 2 : 1 | Mladost (BP) | |||||
24.11
13:00
Radnički (S)
Radnički 1912
0
1
|
24.11.2018 13:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | Radnički 1912 | |||||
24.11
13:00
Crvenka
Bačka
1
1
|
24.11.2018 13:00 | Crvenka | 1 : 1 | Bačka | |||||
24.11
13:00
Sloga (Č)
Tavankut
4
1
|
24.11.2018 13:00 | Sloga (Č) | 4 : 1 | Tavankut |
24.11
13:00
Budućnost
OFK Brzi Brod
2
2
|
24.11.2018 13:00 | Budućnost | 2 : 2 | OFK Brzi Brod | |||||
24.11
13:00
Sloga
Vlasina
1
3
|
24.11.2018 13:00 | Sloga | 1 : 3 | Vlasina | |||||
24.11
13:00
Morava
Jedinstvo (P)
4
3
|
24.11.2018 13:00 | Morava | 4 : 3 | Jedinstvo (P) |
24.11
13:00
BSK
Majdanpek
2
4
|
24.11.2018 13:00 | BSK | 2 : 4 | Majdanpek | |||||
24.11
13:00
Brodoremont
Kablovi
1
0
|
24.11.2018 13:00 | Brodoremont | 1 : 0 | Kablovi | |||||
24.11
13:00
Svrljig
Timok 1919
1
1
|
24.11.2018 13:00 | Svrljig | 1 : 1 | Timok 1919 |
24.11
13:00
Milutinac
Komgrap
1
2
|
24.11.2018 13:00 | Milutinac | 1 : 2 | Komgrap | |||||
24.11
13:00
Mladenovac
Hajduk
1
0
|
24.11.2018 13:00 | Mladenovac | 1 : 0 | Hajduk | |||||
24.11
13:00
Napredak
Leštane
2
0
|
24.11.2018 13:00 | Napredak | 2 : 0 | Leštane |
24.11
13:00
Mladost (L)
Crvena zvezda (VS)
2
1
|
24.11.2018 13:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
24.11
13:00
Polet
Proleter 2006
2
3
|
24.11.2018 13:00 | Polet | 2 : 3 | Proleter 2006 |
24.11
13:00
Krila Krajine
Vojvodina (T)
0
1
|
24.11.2018 13:00 | Krila Krajine | 0 : 1 | Vojvodina (T) | |||||
24.11
13:00
Tvrđava
ŽAK
2
2
|
24.11.2018 13:00 | Tvrđava | 2 : 2 | ŽAK |
24.11
13:00
Rudar
Partizan
0
0
|
24.11.2018 13:00 | Rudar | 0 : 0 | Partizan |
24.11
13:00
Njegoš
Radnički 1905
2
0
|
24.11.2018 13:00 | Njegoš | 2 : 0 | Radnički 1905 | |||||
24.11
13:00
Panonija IM Topola
Iskra
1
2
|
24.11.2018 13:00 | Panonija IM Topola | 1 : 2 | Iskra | |||||
24.11
13:00
Sloga
Sutjeska
4
1
|
24.11.2018 13:00 | Sloga | 4 : 1 | Sutjeska |
24.11
13:00
Varvarin
Blagotin
2
1
|
24.11.2018 13:00 | Varvarin | 2 : 1 | Blagotin | |||||
24.11
13:00
Ribnik
Kupci
6
4
|
24.11.2018 13:00 | Ribnik | 6 : 4 | Kupci |
24.11
13:00
Sindjelić
Dušan Silni
2
4
|
24.11.2018 13:00 | Sindjelić | 2 : 4 | Dušan Silni | |||||
24.11
13:00
Jevremovac
Mladost (DD)
0
0
|
24.11.2018 13:00 | Jevremovac | 0 : 0 | Mladost (DD) |
24.11
13:00
Jedinstvo Stević
Strela
0
2
|
24.11.2018 13:00 | Jedinstvo Stević | 0 : 2 | Strela |
24.11
13:00
Morava (Ž)
Moravac
3
0
|
24.11.2018 13:00 | Morava (Ž) | 3 : 0 | Moravac | |||||
24.11
13:00
OFK Napredak 1929
Elid
3
0
|
24.11.2018 13:00 | OFK Napredak 1929 | 3 : 0 | Elid |
24.11
13:00
Plana
SASK
0
1
|
24.11.2018 13:00 | Plana | 0 : 1 | SASK | |||||
24.11
13:00
Mladi radnik
Crvena zvezda
2
1
|
24.11.2018 13:00 | Mladi radnik | 2 : 1 | Crvena zvezda |
24.11
13:00
Rudna Glava
Branik
1
0
|
24.11.2018 13:00 | Rudna Glava | 1 : 0 | Branik | |||||
24.11
13:00
Polom
Radnički (K)
3
0
|
24.11.2018 13:00 | Polom | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
24.11
13:00
Poreč
Blizna
5
1
|
24.11.2018 13:00 | Poreč | 5 : 1 | Blizna |
24.11
13:00
Velika Jasikova
OFK Knjaz
4
0
|
24.11.2018 13:00 | Velika Jasikova | 4 : 0 | OFK Knjaz | |||||
24.11
13:00
Rudar Vrška Čuka
Osnić
6
0
|
24.11.2018 13:00 | Rudar Vrška Čuka | 6 : 0 | Osnić |
24.11
13:00
Velika Drenova
Kamenorezac 76
5
2
|
24.11.2018 13:00 | Velika Drenova | 5 : 2 | Kamenorezac 76 |
24.11
13:00
Kupinovac
Šumadinac
3
1
|
24.11.2018 13:00 | Kupinovac | 3 : 1 | Šumadinac | |||||
24.11
13:00
Vinogradar
Jedinstvo (D)
3
0
|
24.11.2018 13:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
24.11
13:00
Osaonica
Ursule
5
2
|
24.11.2018 13:00 | Osaonica | 5 : 2 | Ursule |
24.11
13:00
Radnički
Omladinski
3
0
|
24.11.2018 13:00 | Radnički | 3 : 0 | Omladinski | |||||
24.11
13:00
Beljanica
15. Avgust 1950
3
0
|
24.11.2018 13:00 | Beljanica | 3 : 0 | 15. Avgust 1950 |
24.11
13:00
Todorovce
Real
2
3
|
24.11.2018 13:00 | Todorovce | 2 : 3 | Real | |||||
24.11
13:00
Mladost (B)
Radnik Sušica
4
0
|
24.11.2018 13:00 | Mladost (B) | 4 : 0 | Radnik Sušica | |||||
24.11
13:00
Jedinstvo (Š)
Gradac
1
2
|
24.11.2018 13:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 2 | Gradac |
24.11
13:00
Badljevica
Petrijevac
1
0
|
24.11.2018 13:00 | Badljevica | 1 : 0 | Petrijevac | |||||
24.11
13:00
Landol
Omladinac
1
0
|
24.11.2018 13:00 | Landol | 1 : 0 | Omladinac |
24.11
13:00
Mladost (DL)
FSU Borac 2018
7
0
|
24.11.2018 13:00 | Mladost (DL) | 7 : 0 | FSU Borac 2018 | |||||
24.11
13:00
Turekovac
Atletiko
2
0
|
24.11.2018 13:00 | Turekovac | 2 : 0 | Atletiko | |||||
24.11
13:00
Gornje Sinkovce
SU Donja Lomnica
1
2
|
24.11.2018 13:00 | Gornje Sinkovce | 1 : 2 | SU Donja Lomnica |
24.11
13:00
OFK Marenovo
Parcane
1
6
|
24.11.2018 13:00 | OFK Marenovo | 1 : 6 | Parcane |
24.11
17:00
Čelik
Mladost
0
3
|
24.11.2018 17:00 | Čelik | 0 : 3 | Mladost | |||||
24.11
13:00
Krupa
Željezničar
2
1
|
24.11.2018 13:00 | Krupa | 2 : 1 | Željezničar | |||||
24.11
13:00
Tuzla City
Zrinjski
1
2
|
24.11.2018 13:00 | Tuzla City | 1 : 2 | Zrinjski |
24.11
13:00
Željezničar Sport Team
Podrinje
5
1
|
24.11.2018 13:00 | Željezničar Sport Team | 5 : 1 | Podrinje | |||||
24.11
13:00
Tekstilac
Rudar Prijedor
0
2
|
24.11.2018 13:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Rudar Prijedor | |||||
24.11
15:00
Borac
Alfa
3
1
|
24.11.2018 15:00 | Borac | 3 : 1 | Alfa | |||||
24.11
13:00
Kozara
Slavija
2
0
|
24.11.2018 13:00 | Kozara | 2 : 0 | Slavija | |||||
24.11
13:00
Sutjeska
Sloboda
3
0
|
24.11.2018 13:00 | Sutjeska | 3 : 0 | Sloboda | |||||
24.11
13:00
Drina
Sloga
2
2
|
24.11.2018 13:00 | Drina | 2 : 2 | Sloga |
24.11
13:00
Iskra
Lovćen
1
3
|
24.11.2018 13:00 | Iskra | 1 : 3 | Lovćen | |||||
24.11
17:00
Rudar
OFK Petrovac
0
4
|
24.11.2018 17:00 | Rudar | 0 : 4 | OFK Petrovac | |||||
24.11
17:00
Budućnost
Grbalj
1
1
|
24.11.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Grbalj | |||||
24.11
13:00
Zeta
Sutjeska
0
0
|
24.11.2018 13:00 | Zeta | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
24.11
13:00
OFK Titograd
Mornar
1
0
|
24.11.2018 13:00 | OFK Titograd | 1 : 0 | Mornar |
24.11
13:00
Gorštak
Crvena stijena
1
1
|
24.11.2018 13:00 | Gorštak | 1 : 1 | Crvena stijena | |||||
24.11
13:00
Čelik
Bratstvo
0
5
|
24.11.2018 13:00 | Čelik | 0 : 5 | Bratstvo | |||||
24.11
11:00
Karioke
Polet Stars
2
3
|
24.11.2018 11:00 | Karioke | 2 : 3 | Polet Stars |
24.11
13:00
Sloga (R)
Hajduk
1
2
|
24.11.2018 13:00 | Sloga (R) | 1 : 2 | Hajduk |
24.11
16:00
Brighton
Leicester
1
1
|
24.11.2018 16:00 | Brighton | 1 : 1 | Leicester | |||||
24.11
16:00
Everton
Cardiff City
1
0
|
24.11.2018 16:00 | Everton | 1 : 0 | Cardiff City | |||||
24.11
16:00
Fulham
Southampton
3
2
|
24.11.2018 16:00 | Fulham | 3 : 2 | Southampton | |||||
24.11
16:00
Manchester United
Crystal Palace
0
0
|
24.11.2018 16:00 | Manchester United | 0 : 0 | Crystal Palace | |||||
24.11
18:30
Tottenham Hotspur
Chelsea
3
1
|
24.11.2018 18:30 | Tottenham Hotspur | 3 : 1 | Chelsea | |||||
24.11
16:00
Watford
Liverpool
0
3
|
24.11.2018 16:00 | Watford | 0 : 3 | Liverpool | |||||
24.11
16:00
West Ham United
Manchester City
0
4
|
24.11.2018 16:00 | West Ham United | 0 : 4 | Manchester City |
24.11
20:45
Atlético Madrid
Barcelona
1
1
|
24.11.2018 20:45 | Atlético Madrid | 1 : 1 | Barcelona | |||||
24.11
13:00
Eibar
Real Madrid
3
0
|
24.11.2018 13:00 | Eibar | 3 : 0 | Real Madrid | |||||
24.11
18:30
Huesca
Levante
2
2
|
24.11.2018 18:30 | Huesca | 2 : 2 | Levante | |||||
24.11
16:15
Valencia
Rayo Vallecano
3
0
|
24.11.2018 16:15 | Valencia | 3 : 0 | Rayo Vallecano |
24.11
15:30
Bayern
Fortuna
3
3
|
24.11.2018 15:30 | Bayern | 3 : 3 | Fortuna | |||||
24.11
18:30
Schalke 04
Nürnberg
5
2
|
24.11.2018 18:30 | Schalke 04 | 5 : 2 | Nürnberg | |||||
24.11
15:30
Hertha BSC
Hoffenheim
3
3
|
24.11.2018 15:30 | Hertha BSC | 3 : 3 | Hoffenheim | |||||
24.11
15:30
Augsburg
Eintracht
1
3
|
24.11.2018 15:30 | Augsburg | 1 : 3 | Eintracht | |||||
24.11
15:30
Mainz 05
Borussia Dortmund
1
2
|
24.11.2018 15:30 | Mainz 05 | 1 : 2 | Borussia Dortmund | |||||
24.11
15:30
Wolfsburg
RB Leipzig
1
0
|
24.11.2018 15:30 | Wolfsburg | 1 : 0 | RB Leipzig |
24.11
20:30
Internazionale
Frosinone
3
0
|
24.11.2018 20:30 | Internazionale | 3 : 0 | Frosinone | |||||
24.11
18:00
Juventus
SPAL
2
0
|
24.11.2018 18:00 | Juventus | 2 : 0 | SPAL | |||||
24.11
15:00
Udinese
Roma
1
0
|
24.11.2018 15:00 | Udinese | 1 : 0 | Roma |
24.11
20:00
Caen
Monaco
0
1
|
24.11.2018 20:00 | Caen | 0 : 1 | Monaco | |||||
24.11
20:00
Dijon
Bordeaux
0
0
|
24.11.2018 20:00 | Dijon | 0 : 0 | Bordeaux | |||||
24.11
20:00
Nantes
Angers
1
1
|
24.11.2018 20:00 | Nantes | 1 : 1 | Angers | |||||
24.11
17:00
PSG
Toulouse
1
0
|
24.11.2018 17:00 | PSG | 1 : 0 | Toulouse | |||||
24.11
20:00
Reims
Guingamp
2
1
|
24.11.2018 20:00 | Reims | 2 : 1 | Guingamp | |||||
24.11
20:00
Strasbourg
Nîmes
0
1
|
24.11.2018 20:00 | Strasbourg | 0 : 1 | Nîmes |
24.11
16:00
Radnik
Mladost
1
0
|
24.11.2018 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Mladost | |||||
24.11
16:00
Vojvodina
Zemun
0
0
|
24.11.2018 16:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Zemun | |||||
24.11
13:00
Napredak
Mačva
2
0
|
24.11.2018 13:00 | Napredak | 2 : 0 | Mačva | |||||
24.11
13:00
Spartak ŽK
OFK Bačka
3
0
|
24.11.2018 13:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | OFK Bačka | |||||
24.11
18:00
Voždovac
Proleter
0
0
|
24.11.2018 18:00 | Voždovac | 0 : 0 | Proleter | |||||
24.11
19:00
Radnički (N)
Crvena zvezda
2
2
|
24.11.2018 19:00 | Radnički (N) | 2 : 2 | Crvena zvezda |
24.11
13:00
Javor Matis
Bečej 1918
1
2
|
24.11.2018 13:00 | Javor Matis | 1 : 2 | Bečej 1918 |
24.11
10:00
Hajduk 1912
TSC
2
2
|
24.11.2018 10:00 | Hajduk 1912 | 2 : 2 | TSC | |||||
24.11
12:00
Radnički (Z)
Petar Puača
1
3
|
24.11.2018 12:00 | Radnički (Z) | 1 : 3 | Petar Puača |
24.11
10:00
Voždovac
Partizan
1
1
|
24.11.2018 10:00 | Voždovac | 1 : 1 | Partizan | |||||
24.11
10:00
Rad
Crvena Zvezda
0
3
|
24.11.2018 10:00 | Rad | 0 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
24.11
13:00
OFK Beograd
Dinamo (P)
3
0
|
24.11.2018 13:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Dinamo (P) |
24.11
12:00
Hajduk 1912
TSC
0
1
|
24.11.2018 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 1 | TSC | |||||
24.11
12:00
Bečkerek 023
RFK N.S. 1921
1
3
|
24.11.2018 12:00 | Bečkerek 023 | 1 : 3 | RFK N.S. 1921 |
24.11
11:00
Polet
Proleter (BK)
4
2
|
24.11.2018 11:00 | Polet | 4 : 2 | Proleter (BK) |
24.11
Napredak
Duel Juniors
5
1
|
24.11.2018 | Napredak | 5 : 1 | Duel Juniors | |||||
24.11
Trstenik PTT
Kopernikus Železničar
2
5
|
24.11.2018 | Trstenik PTT | 2 : 5 | Kopernikus Železničar | |||||
24.11
OFK Radnički
Radnički (P)
12
0
|
24.11.2018 | OFK Radnički | 12 : 0 | Radnički (P) | |||||
24.11
Trajal
Timok
5
1
|
24.11.2018 | Trajal | 5 : 1 | Timok | |||||
24.11
SFS Borac
Real
1
1
|
24.11.2018 | SFS Borac | 1 : 1 | Real | |||||
24.11
Radnički (N)
Dinamo
3
0
|
24.11.2018 | Radnički (N) | 3 : 0 | Dinamo | |||||
24.11
Jagodina
Lider MGM
1
1
|
24.11.2018 | Jagodina | 1 : 1 | Lider MGM | |||||
24.11
Timočanin
Nacional
0
0
|
24.11.2018 | Timočanin | 0 : 0 | Nacional |
24.11
OFK Napredak
Prosoker
3
0
|
24.11.2018 | OFK Napredak | 3 : 0 | Prosoker | |||||
24.11
Djerdap
Morava
5
0
|
24.11.2018 | Djerdap | 5 : 0 | Morava | |||||
24.11
Temnić 1924
Mali Bor
0
1
|
24.11.2018 | Temnić 1924 | 0 : 1 | Mali Bor | |||||
24.11
Hajduk Veljko
Dunav
0
6
|
24.11.2018 | Hajduk Veljko | 0 : 6 | Dunav | |||||
24.11
Bor
Kruševac
3
0
|
24.11.2018 | Bor | 3 : 0 | Kruševac | |||||
24.11
Car Lazar
Kopaonik
0
0
|
24.11.2018 | Car Lazar | 0 : 0 | Kopaonik | |||||
24.11
Župa
Junior
7
1
|
24.11.2018 | Župa | 7 : 1 | Junior | |||||
24.11
Radnički
Jedinstvo
|
24.11.2018 | Radnički | : | Jedinstvo |
24.11
Mladi Borac
Sinđelić
3
0
|
24.11.2018 | Mladi Borac | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
24.11
Dubočica
Real
1
2
|
24.11.2018 | Dubočica | 1 : 2 | Real | |||||
24.11
Lugina
Sloga
1
1
|
24.11.2018 | Lugina | 1 : 1 | Sloga | |||||
24.11
Šampion
Ternoci
3
0
|
24.11.2018 | Šampion | 3 : 0 | Ternoci | |||||
24.11
Topličanin
Vlasina
0
3
|
24.11.2018 | Topličanin | 0 : 3 | Vlasina | |||||
24.11
Radnik
OFK Radnički
0
1
|
24.11.2018 | Radnik | 0 : 1 | OFK Radnički |
24.11
Stajićevo 2017
TSC
5
2
|
24.11.2018 | Stajićevo 2017 | 5 : 2 | TSC | |||||
24.11
Spartak
Voja Gačić
|
24.11.2018 | Spartak | : | Voja Gačić | |||||
24.11
14:00
Bačka
Vojvodina
0
2
|
24.11.2018 14:00 | Bačka | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
24.11
Nova Kolonija
Polet
6
1
|
24.11.2018 | Nova Kolonija | 6 : 1 | Polet |
24.11
17:00
Akademik
Srem
69
114
|
24.11.2018 17:00 | Akademik | 69 : 114 | Srem | |||||
24.11
16:30
Železničar
Mladost Veternik
73
85
|
24.11.2018 16:30 | Železničar | 73 : 85 | Mladost Veternik | |||||
24.11
20:00
Sveti Đorđe
Topola
89
63
|
24.11.2018 20:00 | Sveti Đorđe | 89 : 63 | Topola |
24.11
13:15
Actavis Academy
Sokobanja
96
83
|
24.11.2018 13:15 | Actavis Academy | 96 : 83 | Sokobanja | |||||
24.11
17:00
OKK Junior
Jugbasket
20
0
|
24.11.2018 17:00 | OKK Junior | 20 : 0 | Jugbasket | |||||
24.11
18:30
Niš
Jastrebac
84
91
|
24.11.2018 18:30 | Niš | 84 : 91 | Jastrebac | |||||
24.11
19:30
Bor RTB
Fair Play
71
72
|
24.11.2018 19:30 | Bor RTB | 71 : 72 | Fair Play |
24.11
18:00
Zekas 75
Jagodina
96
90
|
24.11.2018 18:00 | Zekas 75 | 96 : 90 | Jagodina | |||||
24.11
18:00
Napredak Junior
Požarevac
79
76
|
24.11.2018 18:00 | Napredak Junior | 79 : 76 | Požarevac |
24.11
19:00
Crnokosa
Železničar
84
77
|
24.11.2018 19:00 | Crnokosa | 84 : 77 | Železničar | |||||
24.11
20:00
Radnički VA
Klik
63
75
|
24.11.2018 20:00 | Radnički VA | 63 : 75 | Klik | |||||
24.11
17:30
Čačak 94
Priboj
85
91
|
24.11.2018 17:30 | Čačak 94 | 85 : 91 | Priboj |
24.11
20:30
Borac Zemun
Beko
68
67
|
24.11.2018 20:30 | Borac Zemun | 68 : 67 | Beko |
24.11
16:00
M015
Student 014
20
0
|
24.11.2018 16:00 | M015 | 20 : 0 | Student 014 |
24.11
16:30
Sloga
Play off
72
74
|
24.11.2018 16:30 | Sloga | 72 : 74 | Play off |
24.11
14:30
LA Basket
Borča 2
78
68
|
24.11.2018 14:30 | LA Basket | 78 : 68 | Borča 2 |
24.11
17:20
AS Basket
Mladost 2
91
61
|
24.11.2018 17:20 | AS Basket | 91 : 61 | Mladost 2 |
24.11
19:00
Petrol Olimpija
FMP
88
86
|
24.11.2018 19:00 | Petrol Olimpija | 88 : 86 | FMP | |||||
24.11
17:00
Partizan NIS
Crvena zvezda MTS
71
77
|
24.11.2018 17:00 | Partizan NIS | 71 : 77 | Crvena zvezda MTS | |||||
24.11
21:00
Mega Bemax
Cibona
82
80
|
24.11.2018 21:00 | Mega Bemax | 82 : 80 | Cibona |
24.11
20:00
Vojvodina
Metalac
101
98
|
24.11.2018 20:00 | Vojvodina | 101 : 98 | Metalac | |||||
24.11
17:00
OKK Novi Pazar
Vršac
101
98
|
24.11.2018 17:00 | OKK Novi Pazar | 101 : 98 | Vršac | |||||
24.11
18:00
Beovuk 72
Spartak
102
80
|
24.11.2018 18:00 | Beovuk 72 | 102 : 80 | Spartak | |||||
24.11
20:00
Tamiš
Sloboda
83
82
|
24.11.2018 20:00 | Tamiš | 83 : 82 | Sloboda |
24.11
18:30
Zemun Fitofarmacija
Napredak Bosphorus
78
86
|
24.11.2018 18:30 | Zemun Fitofarmacija | 78 : 86 | Napredak Bosphorus | |||||
24.11
19:30
Zdravlje Leskovac
Sloga
83
66
|
24.11.2018 19:30 | Zdravlje Leskovac | 83 : 66 | Sloga | |||||
24.11
17:00
Plana
Rtanj
80
91
|
24.11.2018 17:00 | Plana | 80 : 91 | Rtanj | |||||
24.11
19:30
KKK Radnički
Proleter Naftagas
87
66
|
24.11.2018 19:30 | KKK Radnički | 87 : 66 | Proleter Naftagas | |||||
24.11
19:00
Mladost (SP)
Konstantin
84
69
|
24.11.2018 19:00 | Mladost (SP) | 84 : 69 | Konstantin |
24.11
13:30
Delfin
Topolčanka
58
74
|
24.11.2018 13:30 | Delfin | 58 : 74 | Topolčanka | |||||
24.11
14:00
Ruma 92
Girl Basket
39
101
|
24.11.2018 14:00 | Ruma 92 | 39 : 101 | Girl Basket |
24.11
19:30
Bežanija
Karađorđevo
60
50
|
24.11.2018 19:30 | Bežanija | 60 : 50 | Karađorđevo |
24.11
14:00
Play Off
Mileševka
35
88
|
24.11.2018 14:00 | Play Off | 35 : 88 | Mileševka | |||||
24.11
19:00
ČA basket
Lim
83
44
|
24.11.2018 19:00 | ČA basket | 83 : 44 | Lim |
24.11
12:00
Rtanj
Paraćin
29
61
|
24.11.2018 12:00 | Rtanj | 29 : 61 | Paraćin | |||||
24.11
14:00
Bagdala
Trstenik
58
64
|
24.11.2018 14:00 | Bagdala | 58 : 64 | Trstenik |
24.11
17:00
Bor
Spartak
83
52
|
24.11.2018 17:00 | Bor | 83 : 52 | Spartak | |||||
24.11
17:00
Šabac
Partizan 1953
63
83
|
24.11.2018 17:00 | Šabac | 63 : 83 | Partizan 1953 | |||||
24.11
16:30
Vrbas Medela
Radivoj Korać
75
81
|
24.11.2018 16:30 | Vrbas Medela | 75 : 81 | Radivoj Korać | |||||
24.11
20:00
Loznica
021
58
69
|
24.11.2018 20:00 | Loznica | 58 : 69 | 021 | |||||
24.11
16:00
Novosadska ŽKA
Kraljevo
77
57
|
24.11.2018 16:00 | Novosadska ŽKA | 77 : 57 | Kraljevo |
24.11
19:15
Srbobran
Ljubovija
74
53
|
24.11.2018 19:15 | Srbobran | 74 : 53 | Ljubovija |
24.11
19:00
FAP Livnica
Antena
3
0
|
24.11.2018 19:00 | FAP Livnica | 3 : 0 | Antena |
24.11
20:00
Partizan
Mladost (T)
3
0
|
24.11.2018 20:00 | Partizan | 3 : 0 | Mladost (T) |
24.11
13:00
Niš 2
Desetka
0
3
|
24.11.2018 13:00 | Niš 2 | 0 : 3 | Desetka | |||||
24.11
19:00
Hajduk Veljko
Pirot
3
0
|
24.11.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Pirot | |||||
24.11
14:00
Radan
Vranje
0
3
|
24.11.2018 14:00 | Radan | 0 : 3 | Vranje |
24.11
19:30
Crnjanski
As Beograd
3
0
|
24.11.2018 19:30 | Crnjanski | 3 : 0 | As Beograd | |||||
24.11
17:40
Lucky Star
Rudar
3
0
|
24.11.2018 17:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Rudar | |||||
24.11
13:00
Blok Aut
Šumadija
0
3
|
24.11.2018 13:00 | Blok Aut | 0 : 3 | Šumadija | |||||
24.11
15:00
Roda
Karađorđe
0
3
|
24.11.2018 15:00 | Roda | 0 : 3 | Karađorđe |
24.11
18:00
Srem Eaton 2
Sloven
1
3
|
24.11.2018 18:00 | Srem Eaton 2 | 1 : 3 | Sloven | |||||
24.11
18:00
Mladost
Dunav Voley 2
3
0
|
24.11.2018 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Dunav Voley 2 |
24.11
19:00
Stražilovo
Klek Srbijašume 2
3
0
|
24.11.2018 19:00 | Stražilovo | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 | |||||
24.11
18:00
Mladost 1973
Kikinda
3
0
|
24.11.2018 18:00 | Mladost 1973 | 3 : 0 | Kikinda |
24.11
20:30
Hajduk Veljko 2
Ozren
2
3
|
24.11.2018 20:30 | Hajduk Veljko 2 | 2 : 3 | Ozren |
24.11
Mladi radnik
Radnički
3
1
|
24.11.2018 | Mladi radnik | 3 : 1 | Radnički |
24.11
Mladenovac
Borac (St)
0
3
|
24.11.2018 | Mladenovac | 0 : 3 | Borac (St) | |||||
24.11
Smederevo Carina
Niš
2
3
|
24.11.2018 | Smederevo Carina | 2 : 3 | Niš | |||||
24.11
20:00
Futog
Novi Sad
0
3
|
24.11.2018 20:00 | Futog | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
24.11
VGSK
Napredak 037
3
2
|
24.11.2018 | VGSK | 3 : 2 | Napredak 037 |
24.11
17:00
Užice
Bavanište
3
1
|
24.11.2018 17:00 | Užice | 3 : 1 | Bavanište | |||||
24.11
16:00
Timok
Toplički Vitezovi
3
1
|
24.11.2018 16:00 | Timok | 3 : 1 | Toplički Vitezovi | |||||
24.11
19:00
Jagodina
Metalac Takovo
1
3
|
24.11.2018 19:00 | Jagodina | 1 : 3 | Metalac Takovo |
24.11
18:00
Bor
Student
3
1
|
24.11.2018 18:00 | Bor | 3 : 1 | Student | |||||
24.11
18:00
Pirot
Panda
0
3
|
24.11.2018 18:00 | Pirot | 0 : 3 | Panda | |||||
24.11
19:00
Knjaževac
Zaječar
3
2
|
24.11.2018 19:00 | Knjaževac | 3 : 2 | Zaječar |
24.11
18:00
Panonija
Slavija
3
0
|
24.11.2018 18:00 | Panonija | 3 : 0 | Slavija |
24.11
18:00
Tara
Sloga 031
3
0
|
24.11.2018 18:00 | Tara | 3 : 0 | Sloga 031 | |||||
24.11
12:00
Bambi volej
Kosovska Mitrovica
3
0
|
24.11.2018 12:00 | Bambi volej | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
24.11
18:30
AS Batajnica
Mladi Radnik
3
1
|
24.11.2018 18:30 | AS Batajnica | 3 : 1 | Mladi Radnik | |||||
24.11
15:30
Fortuna Plus
Lucky Star
2
3
|
24.11.2018 15:30 | Fortuna Plus | 2 : 3 | Lucky Star | |||||
24.11
17:00
Lazarevac
Imlek
3
2
|
24.11.2018 17:00 | Lazarevac | 3 : 2 | Imlek | |||||
24.11
12:15
Tehničar (Sd)
Red Fox-Smeč 5
0
3
|
24.11.2018 12:15 | Tehničar (Sd) | 0 : 3 | Red Fox-Smeč 5 |
24.11
20:00
Avala
Dunav
3
0
|
24.11.2018 20:00 | Avala | 3 : 0 | Dunav |
24.11
18:00
Hercegovina
Žitište
3
2
|
24.11.2018 18:00 | Hercegovina | 3 : 2 | Žitište | |||||
24.11
18:30
Vršac
Kikinda
0
3
|
24.11.2018 18:30 | Vršac | 0 : 3 | Kikinda |
24.11
18:00
CVS
Apatin
0
3
|
24.11.2018 18:00 | CVS | 0 : 3 | Apatin | |||||
24.11
14:00
Libero
Goks IN
2
3
|
24.11.2018 14:00 | Libero | 2 : 3 | Goks IN |
24.11
19:00
Dunav
Maks
3
0
|
24.11.2018 19:00 | Dunav | 3 : 0 | Maks |
24.11
12:30
Mladost
Bagljaš 023
0
3
|
24.11.2018 12:30 | Mladost | 0 : 3 | Bagljaš 023 | |||||
24.11
18:00
NS Volej tim
Blok Aut
3
0
|
24.11.2018 18:00 | NS Volej tim | 3 : 0 | Blok Aut |
24.11
17:00
Radnički 1977
Paraćin
0
3
|
24.11.2018 17:00 | Radnički 1977 | 0 : 3 | Paraćin | |||||
24.11
16:00
Smeč SV
Ravno
3
1
|
24.11.2018 16:00 | Smeč SV | 3 : 1 | Ravno |
24.11
12:00
Rudar
VGSK
0
3
|
24.11.2018 12:00 | Rudar | 0 : 3 | VGSK |
24.11
17:00
Hajduk Veljko
Ozren
3
0
|
24.11.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Ozren |
24.11
Partizan
Vizura
2
3
|
24.11.2018 | Partizan | 2 : 3 | Vizura | |||||
24.11
TENT
Dinamo
3
1
|
24.11.2018 | TENT | 3 : 1 | Dinamo | |||||
24.11
Železničar
Jedinstvo (SP)
3
2
|
24.11.2018 | Železničar | 3 : 2 | Jedinstvo (SP) |
24.11
Takovo Zvezda Helios
Omladinac
0
3
|
24.11.2018 | Takovo Zvezda Helios | 0 : 3 | Omladinac | |||||
24.11
Smederevo
Srem
1
3
|
24.11.2018 | Smederevo | 1 : 3 | Srem | |||||
24.11
Srbijanka 014
FOK
3
0
|
24.11.2018 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | FOK | |||||
24.11
Beograd
Valjevo
3
0
|
24.11.2018 | Beograd | 3 : 0 | Valjevo | |||||
24.11
Jedinstvo (Ue)
Vranje
0
3
|
24.11.2018 | Jedinstvo (Ue) | 0 : 3 | Vranje |
24.11
17:00
Futog
Gimnazijalac
0
3
|
24.11.2018 17:00 | Futog | 0 : 3 | Gimnazijalac | |||||
24.11
16:00
Sterija
Milenijum
3
1
|
24.11.2018 16:00 | Sterija | 3 : 1 | Milenijum | |||||
24.11
20:00
Zlatibor
Radnički (Bg)
0
3
|
24.11.2018 20:00 | Zlatibor | 0 : 3 | Radnički (Bg) | |||||
24.11
16:30
Kralj
Leskovac-98
3
0
|
24.11.2018 16:30 | Kralj | 3 : 0 | Leskovac-98 | |||||
24.11
18:00
Ivanjica
Inđija
3
1
|
24.11.2018 18:00 | Ivanjica | 3 : 1 | Inđija |
24.11
10:45
Vizurine Ajkulice
Železnik 2012
3
1
|
24.11.2018 10:45 | Vizurine Ajkulice | 3 : 1 | Železnik 2012 | |||||
24.11
10:45
Crvena zvezda
Beograd
0
3
|
24.11.2018 10:45 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Beograd | |||||
24.11
12:45
Sterija
AS Batajnica
0
3
|
24.11.2018 12:45 | Sterija | 0 : 3 | AS Batajnica | |||||
24.11
13:30
TENT
Lazarevac
2
3
|
24.11.2018 13:30 | TENT | 2 : 3 | Lazarevac | |||||
24.11
09:00
Blok Aut
Mladenovac
1
3
|
24.11.2018 09:00 | Blok Aut | 1 : 3 | Mladenovac | |||||
24.11
09:00
AS
Kolubara
3
0
|
24.11.2018 09:00 | AS | 3 : 0 | Kolubara | |||||
24.11
12:45
Roda
Lucky Star
3
1
|
24.11.2018 12:45 | Roda | 3 : 1 | Lucky Star | |||||
24.11
14:45
Imlek
Partizan
1
3
|
24.11.2018 14:45 | Imlek | 1 : 3 | Partizan |
24.11
09:00
Novi Beograd
Radnički
0
3
|
24.11.2018 09:00 | Novi Beograd | 0 : 3 | Radnički | |||||
24.11
11:30
Obrenovac
Dunav
0
3
|
24.11.2018 11:30 | Obrenovac | 0 : 3 | Dunav | |||||
24.11
12:45
Volleyland
Pionir
3
0
|
24.11.2018 12:45 | Volleyland | 3 : 0 | Pionir | |||||
24.11
10:45
Crnjanski
Akademija Singidunum
0
3
|
24.11.2018 10:45 | Crnjanski | 0 : 3 | Akademija Singidunum |
24.11
19:00
Jabuka
Dolovo
27
24
|
24.11.2018 19:00 | Jabuka | 27 : 24 | Dolovo | |||||
24.11
17:00
Radnički 1958
Apatin
24
25
|
24.11.2018 17:00 | Radnički 1958 | 24 : 25 | Apatin | |||||
24.11
18:00
Sivac 69
Hercegovina
44
27
|
24.11.2018 18:00 | Sivac 69 | 44 : 27 | Hercegovina |
24.11
20:00
Sloga
Radnički
26
25
|
24.11.2018 20:00 | Sloga | 26 : 25 | Radnički |
24.11
19:00
Bane
Karađorđe
26
29
|
24.11.2018 19:00 | Bane | 26 : 29 | Karađorđe | |||||
24.11
17:00
Prva Petoletka
Župa
39
24
|
24.11.2018 17:00 | Prva Petoletka | 39 : 24 | Župa |
24.11
18:00
Rtanj
Zaječar 1949
21
32
|
24.11.2018 18:00 | Rtanj | 21 : 32 | Zaječar 1949 |
24.11
19:30
Dalmatinac
Potisje Pleteks
20
29
|
24.11.2018 19:30 | Dalmatinac | 20 : 29 | Potisje Pleteks | |||||
24.11
18:00
Crepaja
Slavija
23
35
|
24.11.2018 18:00 | Crepaja | 23 : 35 | Slavija | |||||
24.11
18:00
PIK Prigrevica
Radnički
30
21
|
24.11.2018 18:00 | PIK Prigrevica | 30 : 21 | Radnički | |||||
24.11
17:30
Somborelektro
Naftagas
37
23
|
24.11.2018 17:30 | Somborelektro | 37 : 23 | Naftagas |
24.11
14:30
Radnicki 1964 2
Novi Pazar 2
36
26
|
24.11.2018 14:30 | Radnicki 1964 2 | 36 : 26 | Novi Pazar 2 |
24.11
15:30
Mladost Vranje
Radan
28
21
|
24.11.2018 15:30 | Mladost Vranje | 28 : 21 | Radan |
24.11
19:00
Sloga
Obilić
16
29
|
24.11.2018 19:00 | Sloga | 16 : 29 | Obilić | |||||
24.11
19:00
Šamot 65
Rudar
26
18
|
24.11.2018 19:00 | Šamot 65 | 26 : 18 | Rudar | |||||
24.11
18:00
Dinamo
Metaloplastika
32
27
|
24.11.2018 18:00 | Dinamo | 32 : 27 | Metaloplastika |
24.11
20:00
Lokomotiva
Radnički 1964
22
34
|
24.11.2018 20:00 | Lokomotiva | 22 : 34 | Radnički 1964 | |||||
24.11
19:00
Bela Palanka
Zlatar
27
23
|
24.11.2018 19:00 | Bela Palanka | 27 : 23 | Zlatar | |||||
24.11
19:00
Žitorađa
Kuršumlija
28
33
|
24.11.2018 19:00 | Žitorađa | 28 : 33 | Kuršumlija | |||||
24.11
17:30
Dubočica 54
Hajduk Veljko
38
30
|
24.11.2018 17:30 | Dubočica 54 | 38 : 30 | Hajduk Veljko | |||||
24.11
17:00
Priboj
Vranje 1957
24
27
|
24.11.2018 17:00 | Priboj | 24 : 27 | Vranje 1957 |
24.11
20:30
SC Voždovac 2012
Požarevac
25
22
|
24.11.2018 20:30 | SC Voždovac 2012 | 25 : 22 | Požarevac | |||||
24.11
19:30
Jedinstvo
Jugović
23
17
|
24.11.2018 19:30 | Jedinstvo | 23 : 17 | Jugović | |||||
24.11
17:30
Loznica
Mačva
25
29
|
24.11.2018 17:30 | Loznica | 25 : 29 | Mačva | |||||
24.11
19:00
Vrbas Petrol
Crvenka
27
23
|
24.11.2018 19:00 | Vrbas Petrol | 27 : 23 | Crvenka | |||||
24.11
19:30
Kolubara
Morava
28
33
|
24.11.2018 19:30 | Kolubara | 28 : 33 | Morava |
24.11
19:00
Halas Jožef
Kikinda
17
25
|
24.11.2018 19:00 | Halas Jožef | 17 : 25 | Kikinda | |||||
24.11
20:00
Laki
Spartak
19
25
|
24.11.2018 20:00 | Laki | 19 : 25 | Spartak |
24.11
18:00
Vranje
Radan
26
21
|
24.11.2018 18:00 | Vranje | 26 : 21 | Radan | |||||
24.11
16:00
Vlasotince
Radnički
25
29
|
24.11.2018 16:00 | Vlasotince | 25 : 29 | Radnički | |||||
24.11
19:00
Đerdap
Rtanj
26
26
|
24.11.2018 19:00 | Đerdap | 26 : 26 | Rtanj | |||||
24.11
19:30
Naisa 2
Hajduk Veljko
20
15
|
24.11.2018 19:30 | Naisa 2 | 20 : 15 | Hajduk Veljko | |||||
24.11
16:30
Žitorađa
Dubočica
39
14
|
24.11.2018 16:30 | Žitorađa | 39 : 14 | Dubočica |
24.11
BVK Crvena zvezda
OVK POŠK
11
7
|
24.11.2018 | BVK Crvena zvezda | 11 : 7 | OVK POŠK | |||||
24.11
20:00
Šabac
Primorac
12
10
|
24.11.2018 20:00 | Šabac | 12 : 10 | Primorac | |||||
24.11
19:00
Jug CO
Partizan
17
4
|
24.11.2018 19:00 | Jug CO | 17 : 4 | Partizan | |||||
24.11
18:00
Jadran HN
Jadran ST
11
7
|
24.11.2018 18:00 | Jadran HN | 11 : 7 | Jadran ST | |||||
24.11
19:00
HAVK Mladost
Mornar BS
12
7
|
24.11.2018 19:00 | HAVK Mladost | 12 : 7 | Mornar BS |
24.11
19:30
KVK Radnički
Valjevo
21
9
|
24.11.2018 19:30 | KVK Radnički | 21 : 9 | Valjevo | |||||
24.11
20:00
Primorje EB
Medveščak
14
4
|
24.11.2018 20:00 | Primorje EB | 14 : 4 | Medveščak | |||||
24.11
19:00
Vojvodina
Nais
12
9
|
24.11.2018 19:00 | Vojvodina | 12 : 9 | Nais | |||||
24.11
19:00
Koper 1958
Zadar 1952
5
6
|
24.11.2018 19:00 | Koper 1958 | 5 : 6 | Zadar 1952 | |||||
24.11
20:00
Galeb
VA Cattaro
8
9
|
24.11.2018 20:00 | Galeb | 8 : 9 | VA Cattaro | |||||
24.11
18:00
Budva
Solaris
11
8
|
24.11.2018 18:00 | Budva | 11 : 8 | Solaris |
24.11
Bečej
Zemun
6
8
|
24.11.2018 | Bečej | 6 : 8 | Zemun | |||||
24.11
Taš
Stari Grad
6
10
|
24.11.2018 | Taš | 6 : 10 | Stari Grad | |||||
24.11
TENT
Dunav
11
9
|
24.11.2018 | TENT | 11 : 9 | Dunav |
24.11
Singidunum
ŽAK
13
7
|
24.11.2018 | Singidunum | 13 : 7 | ŽAK | |||||
24.11
Rasina
Spartak Prozivka
10
10
|
24.11.2018 | Rasina | 10 : 10 | Spartak Prozivka | |||||
24.11
Palilula
Valis
8
8
|
24.11.2018 | Palilula | 8 : 8 | Valis | |||||
24.11
Novi Beograd 11. april
Banja Luka
27
8
|
24.11.2018 | Novi Beograd 11. april | 27 : 8 | Banja Luka |
24.11
Palilula
Taš 2000
17
4
|
24.11.2018 | Palilula | 17 : 4 | Taš 2000 | |||||
24.11
Crvena zvezda
Vojvodina
13
5
|
24.11.2018 | Crvena zvezda | 13 : 5 | Vojvodina |
24.11
19:00
RB
Vinter sport
1
9
|
24.11.2018 19:00 | RB | 1 : 9 | Vinter sport | |||||
24.11
21:00
FON
Vranje
7
0
|
24.11.2018 21:00 | FON | 7 : 0 | Vranje | |||||
24.11
19:00
Ekonomac
Smederevo
11
0
|
24.11.2018 19:00 | Ekonomac | 11 : 0 | Smederevo | |||||
24.11
20:00
Nova Pazova
Srpska
5
1
|
24.11.2018 20:00 | Nova Pazova | 5 : 1 | Srpska |
24.11
17:30
Put-inženjering
BSK
3
2
|
24.11.2018 17:30 | Put-inženjering | 3 : 2 | BSK |
24.11
20:15
Bjankoneri Futsal
Futsal Trebinje
6
6
|
24.11.2018 20:15 | Bjankoneri Futsal | 6 : 6 | Futsal Trebinje | |||||
24.11
18:00
Gročanski
Konjarnik
2
6
|
24.11.2018 18:00 | Gročanski | 2 : 6 | Konjarnik |
24.11
19:00
Indians 2013
Kikinda
8
4
|
24.11.2018 19:00 | Indians 2013 | 8 : 4 | Kikinda |
24.11
Karađorđe 2015
SFU Leposavić
3
4
|
24.11.2018 | Karađorđe 2015 | 3 : 4 | SFU Leposavić |
24.11
15:00
Gvozdeni puk
Gurgusovac
6
0
|
24.11.2018 15:00 | Gvozdeni puk | 6 : 0 | Gurgusovac |
24.11
Partizan
Crvena zvezda
20
30
|
24.11.2018 | Partizan | 20 : 30 | Crvena zvezda |
24.11
16:30
Vojvodina
Mladost
0
2
|
24.11.2018 16:30 | Vojvodina | 0 : 2 | Mladost | |||||
24.11
18:30
Slavija Junior
Medveščak
3
2
|
24.11.2018 18:30 | Slavija Junior | E 3 : 2 | Medveščak | |||||
24.11
17:15
Zagreb
ECE Celje
6
3
|
24.11.2018 17:15 | Zagreb | 6 : 3 | ECE Celje | |||||
24.11
18:30
Crvena zvezda
Triglav
3
1
|
24.11.2018 18:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Triglav |