02.12
13:00
Radnički (B)
Partizan (U)
1
2
|
02.12.2018 13:00 | Radnički (B) | 1 : 2 | Partizan (U) | |||||
02.12
13:00
Strela
Jugoslavija
3
0
|
02.12.2018 13:00 | Strela | 3 : 0 | Jugoslavija | |||||
02.12
13:00
Vulturul
Borac (St)
1
3
|
02.12.2018 13:00 | Vulturul | 1 : 3 | Borac (St) | |||||
02.12
13:00
Dolina
Partizan (G)
0
3
|
02.12.2018 13:00 | Dolina | 0 : 3 | Partizan (G) | |||||
02.12
13:00
Vojvodina (S)
Potporanj
1
5
|
02.12.2018 13:00 | Vojvodina (S) | 1 : 5 | Potporanj | |||||
02.12
13:00
Crvena zvezda
Spartak 1911
4
3
|
02.12.2018 13:00 | Crvena zvezda | 4 : 3 | Spartak 1911 | |||||
02.12
13:00
Polet
Sloga (BNS)
4
0
|
02.12.2018 13:00 | Polet | 4 : 0 | Sloga (BNS) |
02.12
12:30
Crvena zvezda
Sloga
4
2
|
02.12.2018 12:30 | Crvena zvezda | 4 : 2 | Sloga | |||||
02.12
12:30
Mladost (B)
Naisus 1977
6
1
|
02.12.2018 12:30 | Mladost (B) | 6 : 1 | Naisus 1977 | |||||
02.12
12:30
Zemljoradnik
Rasovača
4
1
|
02.12.2018 12:30 | Zemljoradnik | 4 : 1 | Rasovača | |||||
02.12
12:30
Elid
Radnički 1924
2
1
|
02.12.2018 12:30 | Elid | 2 : 1 | Radnički 1924 | |||||
02.12
12:30
Moravac
OFK Napredak 1929
2
1
|
02.12.2018 12:30 | Moravac | 2 : 1 | OFK Napredak 1929 | |||||
02.12
12:30
Radnički 1947
Doljevac
3
2
|
02.12.2018 12:30 | Radnički 1947 | 3 : 2 | Doljevac |
02.12
13:00
Šumadija 1934
Mladost (P)
4
1
|
02.12.2018 13:00 | Šumadija 1934 | 4 : 1 | Mladost (P) | |||||
02.12
13:00
21. oktobar
Erdoglija 1931
2
2
|
02.12.2018 13:00 | 21. oktobar | 2 : 2 | Erdoglija 1931 | |||||
02.12
13:00
Kutlovo
Srbija
4
2
|
02.12.2018 13:00 | Kutlovo | 4 : 2 | Srbija | |||||
02.12
13:00
Jedinstvo
Budućnost
1
2
|
02.12.2018 13:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Budućnost | |||||
02.12
13:00
Pobeda 1926
Borac (D)
2
1
|
02.12.2018 13:00 | Pobeda 1926 | 2 : 1 | Borac (D) | |||||
02.12
13:00
Korićani
Jadran
1
1
|
02.12.2018 13:00 | Korićani | 1 : 1 | Jadran |
02.12
13:00
Osnić
OFK Rtanj
1
0
|
02.12.2018 13:00 | Osnić | 1 : 0 | OFK Rtanj | |||||
02.12
13:00
Graničar
Rudar Vrška Čuka
0
3
|
02.12.2018 13:00 | Graničar | 0 : 3 | Rudar Vrška Čuka | |||||
02.12
13:00
OFK 019
Kosovo
6
0
|
02.12.2018 13:00 | OFK 019 | 6 : 0 | Kosovo | |||||
02.12
13:00
OFK Knjaz
Trebič
1
3
|
02.12.2018 13:00 | OFK Knjaz | 1 : 3 | Trebič | |||||
02.12
13:00
Sloga (M)
Bučje Podvis
4
2
|
02.12.2018 13:00 | Sloga (M) | 4 : 2 | Bučje Podvis | |||||
02.12
13:00
Malinik
Omladinac
4
0
|
02.12.2018 13:00 | Malinik | 4 : 0 | Omladinac |
02.12
13:00
Karaš (K)
Ševac
2
2
|
02.12.2018 13:00 | Karaš (K) | 2 : 2 | Ševac |
02.12
12:30
Budućnost
15. Avgust 1950
5
0
|
02.12.2018 12:30 | Budućnost | 5 : 0 | 15. Avgust 1950 |
02.12
13:00
Petrijevac
Lunjevac
5
2
|
02.12.2018 13:00 | Petrijevac | 5 : 2 | Lunjevac | |||||
02.12
13:00
Omladinac
Badljevica
4
2
|
02.12.2018 13:00 | Omladinac | 4 : 2 | Badljevica |
02.12
13:00
Vrbovac
Skobalj
0
10
|
02.12.2018 13:00 | Vrbovac | 0 : 10 | Skobalj | |||||
02.12
13:00
Jezava
Vučak
0
1
|
02.12.2018 13:00 | Jezava | 0 : 1 | Vučak | |||||
02.12
13:00
OFK Slavija
Budućnost
3
0
|
02.12.2018 13:00 | OFK Slavija | 3 : 0 | Budućnost | |||||
02.12
13:00
Hajduk Veljko 1934
Zeppelin 026
3
0
|
02.12.2018 13:00 | Hajduk Veljko 1934 | 3 : 0 | Zeppelin 026 |
02.12
14:30
Podunavac
Mladost
5
1
|
02.12.2018 14:30 | Podunavac | 5 : 1 | Mladost |
02.12
11:00
SU Donja Lomnica
Rudar 1973
3
3
|
02.12.2018 11:00 | SU Donja Lomnica | 3 : 3 | Rudar 1973 | |||||
02.12
10:00
Napredak
Turekovac
1
1
|
02.12.2018 10:00 | Napredak | 1 : 1 | Turekovac | |||||
02.12
13:00
FSU Borac 2018
Gornje Krajince
3
2
|
02.12.2018 13:00 | FSU Borac 2018 | 3 : 2 | Gornje Krajince |
02.12
13:00
Željezničar
Široki Brijeg
2
3
|
02.12.2018 13:00 | Željezničar | 2 : 3 | Široki Brijeg | |||||
02.12
13:00
GOŠK
Radnik
1
1
|
02.12.2018 13:00 | GOŠK | 1 : 1 | Radnik |
02.12
13:00
Igalo
Berane
1
1
|
02.12.2018 13:00 | Igalo | 1 : 1 | Berane | |||||
02.12
13:00
Bokelj
Jezero
0
0
|
02.12.2018 13:00 | Bokelj | 0 : 0 | Jezero | |||||
02.12
13:00
Dečić
Otrant
1
0
|
02.12.2018 13:00 | Dečić | 1 : 0 | Otrant | |||||
02.12
13:00
Jedinstvo
Arsenal
2
0
|
02.12.2018 13:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Arsenal | |||||
02.12
13:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Kom
1
1
|
02.12.2018 13:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 1 : 1 | Kom |
02.12
16:30
Adria
Karioke
0
1
|
02.12.2018 16:30 | Adria | 0 : 1 | Karioke | |||||
02.12
13:00
Polet Stars
Čelik
4
2
|
02.12.2018 13:00 | Polet Stars | 4 : 2 | Čelik | |||||
02.12
13:00
Bratstvo
Zabjelo
1
1
|
02.12.2018 13:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Zabjelo | |||||
02.12
13:00
Drezga
Gorštak
1
1
|
02.12.2018 13:00 | Drezga | 1 : 1 | Gorštak | |||||
02.12
13:30
Crvena stijena
Ribnica
3
0
|
02.12.2018 13:30 | Crvena stijena | 3 : 0 | Ribnica |
02.12
13:00
Hajduk
Sloga (SB)
3
1
|
02.12.2018 13:00 | Hajduk | 3 : 1 | Sloga (SB) | |||||
02.12
14:00
Cetinje
Sloga (R)
1
1
|
02.12.2018 14:00 | Cetinje | 1 : 1 | Sloga (R) |
02.12
15:05
Arsenal
Tottenham Hotspur
4
2
|
02.12.2018 15:05 | Arsenal | 4 : 2 | Tottenham Hotspur | |||||
02.12
13:00
Chelsea
Fulham
2
0
|
02.12.2018 13:00 | Chelsea | 2 : 0 | Fulham | |||||
02.12
17:15
Liverpool
Everton
1
0
|
02.12.2018 17:15 | Liverpool | 1 : 0 | Everton |
02.12
20:45
Deportivo Alavés
Sevilla
1
1
|
02.12.2018 20:45 | Deportivo Alavés | 1 : 1 | Sevilla | |||||
02.12
18:30
Barcelona
Villarreal
2
0
|
02.12.2018 18:30 | Barcelona | 2 : 0 | Villarreal | |||||
02.12
12:00
Real Betis
Real Sociedad
1
0
|
02.12.2018 12:00 | Real Betis | 1 : 0 | Real Sociedad | |||||
02.12
16:15
Girona
Atlético Madrid
1
1
|
02.12.2018 16:15 | Girona | 1 : 1 | Atlético Madrid |
02.12
15:30
RB Leipzig
Borussia Mönchengladbach
2
0
|
02.12.2018 15:30 | RB Leipzig | 2 : 0 | Borussia Mönchengladbach | |||||
02.12
18:00
Eintracht
Wolfsburg
1
2
|
02.12.2018 18:00 | Eintracht | 1 : 2 | Wolfsburg |
02.12
18:00
Chievo
Lazio
1
1
|
02.12.2018 18:00 | Chievo | 1 : 1 | Lazio | |||||
02.12
15:00
Frosinone
Cagliari
1
1
|
02.12.2018 15:00 | Frosinone | 1 : 1 | Cagliari | |||||
02.12
12:30
Milan
Parma
2
1
|
02.12.2018 12:30 | Milan | 2 : 1 | Parma | |||||
02.12
15:00
Sassuolo
Udinese
0
0
|
02.12.2018 15:00 | Sassuolo | 0 : 0 | Udinese | |||||
02.12
15:00
Torino
Genoa
2
1
|
02.12.2018 15:00 | Torino | 2 : 1 | Genoa | |||||
02.12
20:30
Roma
Internazionale
2
2
|
02.12.2018 20:30 | Roma | 2 : 2 | Internazionale |
02.12
21:00
Bordeaux
PSG
2
2
|
02.12.2018 21:00 | Bordeaux | 2 : 2 | PSG | |||||
02.12
17:00
Olympique Marseille
Reims
0
0
|
02.12.2018 17:00 | Olympique Marseille | 0 : 0 | Reims | |||||
02.12
17:00
Rennes
Strasbourg
1
4
|
02.12.2018 17:00 | Rennes | 1 : 4 | Strasbourg | |||||
02.12
15:00
Toulouse
Dijon
2
2
|
02.12.2018 15:00 | Toulouse | 2 : 2 | Dijon |
02.12
18:00
Crvena zvezda
Voždovac
2
0
|
02.12.2018 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Voždovac |
02.12
13:00
Trajal
Javor Matis
1
3
|
02.12.2018 13:00 | Trajal | 1 : 3 | Javor Matis |
02.12
13:00
Napredak
Brodarac
1
2
|
02.12.2018 13:00 | Napredak | 1 : 2 | Brodarac |
02.12
12:00
Proleter 2006
Petar Puača
2
7
|
02.12.2018 12:00 | Proleter 2006 | 2 : 7 | Petar Puača |
02.12
18:00
Sloven
Sveti Đorđe
70
83
|
02.12.2018 18:00 | Sloven | 70 : 83 | Sveti Đorđe |
02.12
13:00
Radnik
Fair Play
76
67
|
02.12.2018 13:00 | Radnik | 76 : 67 | Fair Play | |||||
02.12
17:00
Dimitrovgrad
OKK Junior
90
86
|
02.12.2018 17:00 | Dimitrovgrad | 90 : 86 | OKK Junior |
02.12
15:30
Borča
Astra
89
60
|
02.12.2018 15:30 | Borča | 89 : 60 | Astra | |||||
02.12
12:30
Slodes
Barajevo
88
45
|
02.12.2018 12:30 | Slodes | 88 : 45 | Barajevo |
02.12
18:00
Mladost 2014
Osečina
66
84
|
02.12.2018 18:00 | Mladost 2014 | 66 : 84 | Osečina | |||||
02.12
20:00
Student 014
Ub
104
88
|
02.12.2018 20:00 | Student 014 | 104 : 88 | Ub | |||||
02.12
18:00
Rađevac
Loznica
63
92
|
02.12.2018 18:00 | Rađevac | 63 : 92 | Loznica |
02.12
19:30
Ivanjica
Morava
83
87
|
02.12.2018 19:30 | Ivanjica | 83 : 87 | Morava |
02.12
16:20
Borča 2
Barajevo Bambi
112
51
|
02.12.2018 16:20 | Borča 2 | 112 : 51 | Barajevo Bambi |
02.12
18:20
Cerak
Mladost 2
77
50
|
02.12.2018 18:20 | Cerak | 77 : 50 | Mladost 2 | |||||
02.12
20:20
Ras
Zvezdara
83
71
|
02.12.2018 20:20 | Ras | 83 : 71 | Zvezdara |
02.12
18:20
Cerak
Mladost 2
77
50
|
02.12.2018 18:20 | Cerak | 77 : 50 | Mladost 2 | |||||
02.12
16:20
Borča 2
Barajevo Bambi
112
51
|
02.12.2018 16:20 | Borča 2 | 112 : 51 | Barajevo Bambi |
02.12
20:00
Proleter Naftagas
Mladost (SP)
65
75
|
02.12.2018 20:00 | Proleter Naftagas | 65 : 75 | Mladost (SP) | |||||
02.12
19:30
Kolubara LA 2003
KKK Radnički
123
122
|
02.12.2018 19:30 | Kolubara LA 2003 | 123 : 122 | KKK Radnički |
02.12
16:00
Sivac
Delfin
64
86
|
02.12.2018 16:00 | Sivac | 64 : 86 | Delfin | |||||
02.12
16:30
Girl Basket
Stara Pazova
62
55
|
02.12.2018 16:30 | Girl Basket | 62 : 55 | Stara Pazova | |||||
02.12
19:00
Jedinstvo
Ruma 92
81
60
|
02.12.2018 19:00 | Jedinstvo | 81 : 60 | Ruma 92 |
02.12
13:15
Art Basket
Bežanija
95
44
|
02.12.2018 13:15 | Art Basket | 95 : 44 | Bežanija |
02.12
19:00
Trstenik
Rtanj
73
43
|
02.12.2018 19:00 | Trstenik | 73 : 43 | Rtanj | |||||
02.12
19:00
Sistem 2000
Bagdala
85
76
|
02.12.2018 19:00 | Sistem 2000 | 85 : 76 | Bagdala | |||||
02.12
19:00
Zicer
Gimnazijalac
51
53
|
02.12.2018 19:00 | Zicer | 51 : 53 | Gimnazijalac | |||||
02.12
19:00
Paraćin
Svrljig
82
55
|
02.12.2018 19:00 | Paraćin | 82 : 55 | Svrljig |
02.12
18:00
Beroe
Celje
79
74
|
02.12.2018 18:00 | Beroe | 79 : 74 | Celje |
02.12
16:30
Student
Novosadska ŽKA
75
83
|
02.12.2018 16:30 | Student | 75 : 83 | Novosadska ŽKA | |||||
02.12
18:00
021
Crvena zvezda
66
94
|
02.12.2018 18:00 | 021 | 66 : 94 | Crvena zvezda |
02.12
14:00
Ljubovija
Radnički (Kg)
70
66
|
02.12.2018 14:00 | Ljubovija | 70 : 66 | Radnički (Kg) |
02.12
15:00
Gračanica
Antena
3
2
|
02.12.2018 15:00 | Gračanica | 3 : 2 | Antena | |||||
02.12
15:00
Putevi
Tehničar
3
0
|
02.12.2018 15:00 | Putevi | 3 : 0 | Tehničar |
02.12
18:00
Proleter
Vrbas
3
0
|
02.12.2018 18:00 | Proleter | 3 : 0 | Vrbas |
02.12
19:00
Šumadija
Roda
3
0
|
02.12.2018 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | Roda | |||||
02.12
19:00
Sloga 2015
Crnjanski
1
3
|
02.12.2018 19:00 | Sloga 2015 | 1 : 3 | Crnjanski |
02.12
15:00
Kikinda
Stražilovo
3
2
|
02.12.2018 15:00 | Kikinda | 3 : 2 | Stražilovo | |||||
02.12
18:00
Klek Srbijašume 2
Inđija
3
0
|
02.12.2018 18:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 0 | Inđija |
02.12
Partizan
Vojvodina NS Seme
2
3
|
02.12.2018 | Partizan | 2 : 3 | Vojvodina NS Seme | |||||
02.12
Spartak (Lj)
VA 014 Bauwesen
3
0
|
02.12.2018 | Spartak (Lj) | 3 : 0 | VA 014 Bauwesen |
02.12
Napredak 037
Mladenovac
1
3
|
02.12.2018 | Napredak 037 | 1 : 3 | Mladenovac | |||||
02.12
Loznica
VGSK
3
0
|
02.12.2018 | Loznica | 3 : 0 | VGSK | |||||
02.12
Novi Sad
Ribnica
0
3
|
02.12.2018 | Novi Sad | 0 : 3 | Ribnica |
02.12
20:00
Mladost
Jagodina
3
1
|
02.12.2018 20:00 | Mladost | 3 : 1 | Jagodina | |||||
02.12
18:00
Srem Eaton
Borac (Par)
3
2
|
02.12.2018 18:00 | Srem Eaton | 3 : 2 | Borac (Par) | |||||
02.12
16:00
Toplički Vitezovi
Dubočica
0
3
|
02.12.2018 16:00 | Toplički Vitezovi | 0 : 3 | Dubočica |
02.12
20:00
Student
Pirot
0
3
|
02.12.2018 20:00 | Student | 0 : 3 | Pirot | |||||
02.12
17:30
Desetka
Bor
3
1
|
02.12.2018 17:30 | Desetka | 3 : 1 | Bor |
02.12
17:00
Novi Sad
Lavice 07
3
0
|
02.12.2018 17:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Lavice 07 | |||||
02.12
15:30
Elan Volej
Futog Vest
0
3
|
02.12.2018 15:30 | Elan Volej | 0 : 3 | Futog Vest |
02.12
16:00
Mokra Gora
Novi Pazar
0
3
|
02.12.2018 16:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
02.12
17:00
Kosovska Mitrovica
Leposavić
3
0
|
02.12.2018 17:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Leposavić | |||||
02.12
14:00
Sloga 031
Bambi volej
3
1
|
02.12.2018 14:00 | Sloga 031 | 3 : 1 | Bambi volej |
02.12
14:00
Ribnica
Šumadija
0
3
|
02.12.2018 14:00 | Ribnica | 0 : 3 | Šumadija |
02.12
18:30
Blok Aut
AS
1
3
|
02.12.2018 18:30 | Blok Aut | 1 : 3 | AS | |||||
02.12
13:00
Crnjanski
Akademija Singidunum
3
1
|
02.12.2018 13:00 | Crnjanski | 3 : 1 | Akademija Singidunum | |||||
02.12
17:00
Obilić
Avala
2
3
|
02.12.2018 17:00 | Obilić | 2 : 3 | Avala |
02.12
17:00
Kolubara
Železničar
3
0
|
02.12.2018 17:00 | Kolubara | 3 : 0 | Železničar |
02.12
18:30
Železnik 2012
Spas
3
1
|
02.12.2018 18:30 | Železnik 2012 | 3 : 1 | Spas | |||||
02.12
11:30
Obrenovac
Vizurine Ajkulice
3
0
|
02.12.2018 11:30 | Obrenovac | 3 : 0 | Vizurine Ajkulice |
02.12
18:00
Kikinda
Banat
3
1
|
02.12.2018 18:00 | Kikinda | 3 : 1 | Banat |
02.12
15:30
Goks IN
Vrbas
2
3
|
02.12.2018 15:30 | Goks IN | 2 : 3 | Vrbas |
02.12
19:00
Jadran
Štrand Volej
0
3
|
02.12.2018 19:00 | Jadran | 0 : 3 | Štrand Volej | |||||
02.12
17:00
NS Tim
Star
0
3
|
02.12.2018 17:00 | NS Tim | 0 : 3 | Star | |||||
02.12
18:00
Maks
Srem 2
1
3
|
02.12.2018 18:00 | Maks | 1 : 3 | Srem 2 |
02.12
13:00
Blok Aut
Grbić
3
1
|
02.12.2018 13:00 | Blok Aut | 3 : 1 | Grbić | |||||
02.12
18:00
Bečej
NS Volej tim
0
3
|
02.12.2018 18:00 | Bečej | 0 : 3 | NS Volej tim |
02.12
18:00
Ozren
Bor 2
3
1
|
02.12.2018 18:00 | Ozren | 3 : 1 | Bor 2 | |||||
02.12
15:00
Viner
Knjaževac 2
1
3
|
02.12.2018 15:00 | Viner | 1 : 3 | Knjaževac 2 |
02.12
Spartak (Su)
TENT
2
3
|
02.12.2018 | Spartak (Su) | 2 : 3 | TENT |
02.12
Roda
Jedinstvo (Ue)
3
1
|
02.12.2018 | Roda | 3 : 1 | Jedinstvo (Ue) | |||||
02.12
Omladinac
Smederevo
0
3
|
02.12.2018 | Omladinac | 0 : 3 | Smederevo |
02.12
17:00
Leskovac-98
Ivanjica
2
3
|
02.12.2018 17:00 | Leskovac-98 | 2 : 3 | Ivanjica | |||||
02.12
15:00
Radnički (Bg)
Kralj
3
1
|
02.12.2018 15:00 | Radnički (Bg) | 3 : 1 | Kralj |
02.12
18:00
Hercegovina
Jabuka
25
31
|
02.12.2018 18:00 | Hercegovina | 25 : 31 | Jabuka | |||||
02.12
19:00
Inđija
Mladost TSK
22
22
|
02.12.2018 19:00 | Inđija | 22 : 22 | Mladost TSK | |||||
02.12
20:00
Dolovo
Banatski Karlovac
38
26
|
02.12.2018 20:00 | Dolovo | 38 : 26 | Banatski Karlovac |
02.12
21:00
Partizan 2
Sloga
30
36
|
02.12.2018 21:00 | Partizan 2 | 30 : 36 | Sloga | |||||
02.12
21:00
Sindjelić
BASK Soko
30
25
|
02.12.2018 21:00 | Sindjelić | 30 : 25 | BASK Soko | |||||
02.12
18:00
Smederevo
Novi Beograd
31
29
|
02.12.2018 18:00 | Smederevo | 31 : 29 | Novi Beograd |
02.12
16:30
Šamot 65 2
Bane
31
29
|
02.12.2018 16:30 | Šamot 65 2 | 31 : 29 | Bane | |||||
02.12
17:00
Goč Merkur
Metalac
31
30
|
02.12.2018 17:00 | Goč Merkur | 31 : 30 | Metalac |
02.12
18:00
Pirot
Jagodina
28
32
|
02.12.2018 18:00 | Pirot | 28 : 32 | Jagodina | |||||
02.12
19:00
Jastrebac
Vlasotince
17
28
|
02.12.2018 19:00 | Jastrebac | 17 : 28 | Vlasotince | |||||
02.12
20:00
Paraćin
Aleksinac
26
41
|
02.12.2018 20:00 | Paraćin | 26 : 41 | Aleksinac |
02.12
17:00
Metalac
Vojvoda Stepa
28
24
|
02.12.2018 17:00 | Metalac | 28 : 24 | Vojvoda Stepa | |||||
02.12
17:00
Slavija
PIK Prigrevica
43
27
|
02.12.2018 17:00 | Slavija | 43 : 27 | PIK Prigrevica | |||||
02.12
19:00
Senta
Dalmatinac
27
28
|
02.12.2018 19:00 | Senta | 27 : 28 | Dalmatinac |
02.12
16:00
Dubočica 54 2
Mladost Vranje
32
30
|
02.12.2018 16:00 | Dubočica 54 2 | 32 : 30 | Mladost Vranje | |||||
02.12
19:00
Progres
Vranje 1957 - 2
26
26
|
02.12.2018 19:00 | Progres | 26 : 26 | Vranje 1957 - 2 |
02.12
18:00
Novi Pazar
Metaloplastika
27
24
|
02.12.2018 18:00 | Novi Pazar | 27 : 24 | Metaloplastika |
02.12
19:00
Lokomotiva
Bela Palanka
22
28
|
02.12.2018 19:00 | Lokomotiva | 22 : 28 | Bela Palanka |
02.12
18:00
Požarevac
Morava
22
21
|
02.12.2018 18:00 | Požarevac | 22 : 21 | Morava | |||||
02.12
17:30
Proleter
Vrbas Petrol
33
31
|
02.12.2018 17:30 | Proleter | 33 : 31 | Vrbas Petrol | |||||
02.12
19:00
Mačva
Lavovi BP
23
22
|
02.12.2018 19:00 | Mačva | 23 : 22 | Lavovi BP | |||||
02.12
19:00
SC Voždovac 2012
Jedinstvo
31
20
|
02.12.2018 19:00 | SC Voždovac 2012 | 31 : 20 | Jedinstvo |
02.12
16:00
Radnički
Halas Jožef
21
29
|
02.12.2018 16:00 | Radnički | 21 : 29 | Halas Jožef | |||||
02.12
18:00
Mokrin
Ravangrad
26
17
|
02.12.2018 18:00 | Mokrin | 26 : 17 | Ravangrad |
02.12
17:00
Mladi radnik
Medicinar 2
29
24
|
02.12.2018 17:00 | Mladi radnik | 29 : 24 | Medicinar 2 | |||||
02.12
19:00
Metalac 2015
Beograd
27
25
|
02.12.2018 19:00 | Metalac 2015 | 27 : 25 | Beograd | |||||
02.12
18:00
Rudar
Voždovac 1955 2
25
25
|
02.12.2018 18:00 | Rudar | 25 : 25 | Voždovac 1955 2 |
02.12
17:00
Hajduk Veljko
Žitorađa
19
24
|
02.12.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 19 : 24 | Žitorađa |
02.12
16:00
Kučevo
ORK Beograd
26
28
|
02.12.2018 16:00 | Kučevo | 26 : 28 | ORK Beograd |
02.12
Vojvodina
Crvena zvezda
8
9
|
02.12.2018 | Vojvodina | 8 : 9 | Crvena zvezda |
02.12
19:00
Zlatar 33
Borac
5
2
|
02.12.2018 19:00 | Zlatar 33 | 5 : 2 | Borac | |||||
02.12
19:00
Kosjerić
Metalac Kolorado
1
4
|
02.12.2018 19:00 | Kosjerić | 1 : 4 | Metalac Kolorado | |||||
02.12
19:00
Raška
Župski rubin
3
9
|
02.12.2018 19:00 | Raška | 3 : 9 | Župski rubin | |||||
02.12
20:15
Kragujevac Wild Boars
Partenon
4
6
|
02.12.2018 20:15 | Kragujevac Wild Boars | 4 : 6 | Partenon |
02.12
18:30
Radnički 2010
Leskovac
5
0
|
02.12.2018 18:30 | Radnički 2010 | 5 : 0 | Leskovac | |||||
02.12
20:30
Akademac
Aleksinac 2015
2
1
|
02.12.2018 20:30 | Akademac | 2 : 1 | Aleksinac 2015 | |||||
02.12
21:00
BSK
Bele crkve
7
1
|
02.12.2018 21:00 | BSK | 7 : 1 | Bele crkve | |||||
02.12
21:00
Bor
Put-inženjering
6
3
|
02.12.2018 21:00 | Bor | 6 : 3 | Put-inženjering |
02.12
20:00
Tango
Leteći Holandjanin
6
9
|
02.12.2018 20:00 | Tango | 6 : 9 | Leteći Holandjanin | |||||
02.12
19:00
Hajduk
Novi Sad
2
3
|
02.12.2018 19:00 | Hajduk | 2 : 3 | Novi Sad |
02.12
21:00
Kraljevićevo
Indians 2013
9
2
|
02.12.2018 21:00 | Kraljevićevo | 9 : 2 | Indians 2013 | |||||
02.12
21:00
Kikinda
Tisa
1
5
|
02.12.2018 21:00 | Kikinda | 1 : 5 | Tisa | |||||
02.12
20:00
Forum
Dinamo
2
4
|
02.12.2018 20:00 | Forum | 2 : 4 | Dinamo |
02.12
17:30
Šljivici
Loznica Grad 2018
9
2
|
02.12.2018 17:30 | Šljivici | 9 : 2 | Loznica Grad 2018 |
02.12
20:00
Pirgos
Ozren
10
4
|
02.12.2018 20:00 | Pirgos | 10 : 4 | Ozren | |||||
02.12
16:30
Niš 92
Babušnica 2011
7
1
|
02.12.2018 16:30 | Niš 92 | 7 : 1 | Babušnica 2011 |
02.12
19:30
Lindoret
Zadrugar 2017
6
2
|
02.12.2018 19:30 | Lindoret | 6 : 2 | Zadrugar 2017 | |||||
02.12
17:00
As
Dolap
7
3
|
02.12.2018 17:00 | As | 7 : 3 | Dolap |
02.12
Dorćol
Crvena zvezda
14
22
|
02.12.2018 | Dorćol | 14 : 22 | Crvena zvezda |