XS
SM
MD
LG

24.09.2017 19:00 Napredak : Mačva
24.09.2017 17:00 Crvena zvezda : Vojvodina
24.09.2017 19:00 Mladost (L) : Voždovac
24.09.2017 15:00 Zemun : Spartak ŽK
24.09.2017 19:00 Radnički (N) : Javor Matis
24.09.2017 19:00 Rad : Partizan
24.09.2017 19:00 Čukarički : Borac
24.09.2017 19:00 Radnik : OFK Bačka
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Play Off Crvena zvezda 9 8 1 0 25
2 Play Off Vojvodina 10 7 1 2 22
3 Play Off Partizan 9 6 2 1 20
4 Play Off Spartak ŽK 9 5 3 1 18
5 Play Off Voždovac 10 5 3 2 18
6 Play Off Radnički (N) 10 5 3 2 18
7 Play Off Čukarički 10 5 1 4 16
8 Play Off Mladost (L) 10 3 3 4 12
9 Play Out Mačva 10 4 0 6 12
10 Play Out Zemun 9 3 3 3 12
11 Play Out Radnik 10 3 3 4 12
12 Play Out Napredak 10 3 2 5 11
13 Play Out Rad 10 2 2 6 8
14 Play Out OFK Bačka 10 1 3 6 6
15 Play Out Javor Matis 10 1 1 8 4
16 Play Out Borac 10 1 1 8 4

24.09.2017 16:00 Široki Brijeg : Vitez
23.09.2017 16:00 Radnik : Sarajevo
24.09.2017 15:30 Krupa : Borac
23.09.2017 19:00 Sloboda : Željezničar
23.09.2017 17:00 Zrinjski : Mladost
23.09.2017 16:00 Čelik : GOŠK
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zrinjski 8 7 0 1 21
2 Željezničar 8 6 1 1 19
3 Mladost 8 4 2 2 14
4 Široki Brijeg 8 4 1 3 13
5 Borac 8 4 1 3 13
6 Krupa 8 3 3 2 12
7 Sarajevo 8 3 2 3 11
8 Radnik 8 3 1 4 10
9 GOŠK 8 3 0 5 9
10 Sloboda 8 1 3 4 6
11 Vitez 8 1 1 6 4
12 Čelik 8 1 1 6 4

23.09.2017 16:00 TSC : Bežanija
25.09.2017 16:00 Dinamo : Proleter
24.09.2017 16:00 Budućnost : Radnički (P)
24.09.2017 19:00 Metalac : Temnić 1924
24.09.2017 16:00 ČSK Pivara : Sloboda
24.09.2017 16:00 Jagodina : Inđija
24.09.2017 16:00 Sinđelić : Teleoptik
24.09.2017 15:30 Novi Pazar : Radnički 1923
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Superliga Dinamo 5 4 0 1 12
2 Prelazak u viši rang Superliga Sinđelić 5 3 2 0 11
3 Metalac 5 3 1 1 10
4 Proleter 5 3 0 2 9
5 Novi Pazar 5 2 3 0 9
6 Radnički 1923 5 3 0 2 9
7 Temnić 1924 5 3 0 2 9
8 Inđija 5 3 0 2 9
9 TSC 5 2 2 1 8
10 Budućnost 5 2 1 2 7
11 Bežanija 5 2 0 3 6
12 Sloboda 5 2 0 3 6
13 Prelazak u niži rang ČSK Pivara 5 1 1 3 4
14 Prelazak u niži rang Jagodina 5 1 0 4 3
15 Prelazak u niži rang Radnički (P) 5 0 1 4 1
16 Prelazak u niži rang Teleoptik 5 0 1 4 1

24.09.2017 16:00 Smederevo 1924 : Loznica
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (Ub) : Karađorđe
23.09.2017 16:00 FAP : Šumadija (A)
24.09.2017 16:00 Provo : Polet
23.09.2017 16:00 Mladi radnik 1926 : Železničar
23.09.2017 16:00 Mokra Gora : Tutin
23.09.2017 16:00 Proleter : Zlatibor
23.09.2017 16:00 Budućnost Krušik 2014 : Jedinstvo Putevi
23.09.2017 16:00 Sloga (P) : Šumadija 1903
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (P) 6 4 2 0 14
2 Proleter 6 4 1 1 13
3 Zlatibor 6 4 1 1 13
4 Karađorđe 6 3 2 1 11
5 Smederevo 1924 6 3 2 1 11
6 Provo 6 2 4 0 10
7 Jedinstvo (Ub) 6 3 1 2 10
8 Šumadija (A) 6 2 2 2 8
9 Tutin 6 2 2 2 8
10 Polet 6 1 4 1 7
11 Budućnost Krušik 2014 6 2 1 3 7
12 Šumadija 1903 6 2 1 3 7
13 Mokra Gora 6 1 3 2 6
14 Jedinstvo Putevi 6 1 2 3 5
15 Železničar 6 1 2 3 5
16 FAP 6 1 1 4 4
17 Mladi radnik 1926 6 1 1 4 4
18 Loznica 6 0 2 4 2

23.09.2017 15:30 Sopot : Stepojevac Vaga
24.09.2017 15:30 BSK Batajnica : Žarkovo
24.09.2017 15:30 Radnički (NB) : BSK Borča
23.09.2017 15:30 IMT : BASK
23.09.2017 15:30 Radnički (O) : Prva Iskra
23.09.2017 15:30 OFK Beograd : Jedinstvo
23.09.2017 11:00 GSP Polet - Dorćol 0 : 1 Lokomotiva
23.09.2017 15:30 Kolubara : Grafičar
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Žarkovo 5 5 0 0 15
2 Radnički (NB) 5 4 0 1 12
3 Radnički (O) 5 3 1 1 10
4 Grafičar 5 2 3 0 9
5 OFK Beograd 5 2 3 0 9
6 IMT 5 2 2 1 8
7 BASK 5 2 1 2 7
8 Lokomotiva 6 2 1 3 7
9 Kolubara 5 1 3 1 6
10 GSP Polet - Dorćol 6 2 0 4 6
11 BSK Borča 5 1 2 2 5
12 Stepojevac Vaga 5 1 2 2 5
13 Prva Iskra 5 1 1 3 4
14 Jedinstvo 5 1 1 3 4
15 BSK Batajnica 5 0 2 3 2
16 Sopot 5 0 2 3 2

23.09.2017 15:30 Rtanj : Radan
23.09.2017 15:30 Ozren : Jedinstvo (P)
23.09.2017 15:30 Trstenik PPT : Timok
23.09.2017 15:30 OFK Sinđelić : Tabane 1970
24.09.2017 11:00 Car Konstantin : Dunav
24.09.2017 15:30 Trajal : Radnički (S)
24.09.2017 15:30 Pukovac : Budućnost (P)
23.09.2017 15:30 Jedinstvo (B) : Moravac Orion
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Prva liga Srbije OFK Sinđelić 5 4 0 1 12
2 Trajal 5 4 0 1 12
3 Jedinstvo (P) 5 3 1 1 10
4 Radan 5 3 1 1 10
5 Dunav 5 3 0 2 9
6 Radnički (S) 5 2 1 2 7
7 Budućnost (P) 5 2 1 2 7
8 Trstenik PPT 5 2 1 2 7
9 Moravac Orion 5 2 0 3 6
10 Pukovac 5 1 3 1 6
11 Rtanj 5 1 2 2 5
12 Jedinstvo (B) 5 1 2 2 5
13 Car Konstantin 5 1 2 2 5
14 Ozren 5 1 2 2 5
15 Tabane 1970 5 0 3 2 3
16 Timok 5 0 1 4 1

23.09.2017 16:00 Bratstvo 1946 : Radnički (NP)
23.09.2017 16:00 Radnički (Š) : Borac (S)
24.09.2017 16:00 Dunav : Mladost (BJ)
24.09.2017 16:00 Železničar : Crvena zvezda (NS)
23.09.2017 16:00 Radnički (SM) : Dinamo 1945
23.09.2017 16:00 Bačka 1901 : Bečej 1918
23.09.2017 16:00 Radnički (ZR) : Odžaci
23.09.2017 16:00 Omladinac (NB) : Cement
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bečej 1918 5 5 0 0 15
2 Omladinac (NB) 5 5 0 0 15
3 Borac (S) 5 4 1 0 13
4 Cement 5 4 0 1 12
5 Odžaci 5 5 0 0 12
6 Crvena zvezda (NS) 5 3 0 2 9
7 Bratstvo 1946 5 2 2 1 8
8 Mladost (BJ) 5 2 1 2 7
9 Dinamo 1945 5 2 0 3 6
10 Radnički (ZR) 5 2 0 3 6
11 Radnički (NP) 5 1 1 3 4
12 Dunav 5 1 0 4 3
13 Železničar 5 1 0 4 3
14 Bačka 1901 5 0 1 4 1
15 Radnički (SM) 5 0 0 5 0
16 Radnički (Š) 5 0 0 5 0

23.09.2017 16:00 Slavija : Sloboda (Č)
24.09.2017 16:00 Jošanica : Karađorđe (R)
24.09.2017 16:00 Orlovac : Bane
23.09.2017 16:00 Goč : Sušica
24.09.2017 16:00 Dragačevo : Radnički (K)
23.09.2017 18:00 LFK Mladost : Takovo
23.09.2017 16:00 Ovčar : Arsenal
23.09.2017 16:00 Trepča : Sloga (K)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Trepča 5 4 0 1 12
2 Goč 5 3 2 0 11
3 Jošanica 5 3 1 1 10
4 LFK Mladost 5 3 1 1 10
5 Karađorđe (R) 5 3 1 1 10
6 Sloga (K) 5 2 3 0 9
7 Orlovac 5 2 2 1 8
8 Takovo 5 2 2 1 8
9 Bane 5 2 1 2 7
10 Sloboda (Č) 5 2 1 2 7
11 Sušica 5 1 2 2 5
12 Slavija 5 1 1 3 4
13 Dragačevo 5 1 1 3 4
14 Ovčar 5 0 2 3 2
15 Arsenal 5 0 1 4 1
16 Radnički (K) 5 0 1 4 1

24.09.2017 16:00 Napredak : Sloga 33
24.09.2017 16:00 Šumadija : Mladi borac
23.09.2017 16:00 VGSK : Mladi radnik (R)
23.09.2017 16:00 Rudar 2001 : Zvižd
24.09.2017 16:00 Proleter : Homoljac
24.09.2017 16:00 Morava (VP) : Udarnik
24.09.2017 16:00 RSK : Gruža
24.09.2017 16:00 Borac (Ž) : Petar Dobrnjac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zvižd 5 4 0 1 12
2 Sloga 33 5 4 0 1 12
3 Gruža 5 3 2 0 11
4 Morava (VP) 5 3 1 1 10
5 RSK 5 3 1 1 10
6 Rudar 2001 5 3 1 1 10
7 Napredak 5 3 0 2 9
8 Mladi radnik (R) 5 3 0 2 9
9 Udarnik 5 2 1 2 7
10 Petar Dobrnjac 5 2 1 2 7
11 Homoljac 5 2 0 3 6
12 Proleter 5 1 2 2 5
13 VGSK 5 1 1 3 4
14 Mladi borac 5 1 0 4 3
15 Šumadija 5 0 0 5 0
16 Borac (Ž) 5 0 0 5 0

24.09.2017 15:30 Rudar Alpos : Moravica
24.09.2017 11:00 Sloga : Bukovik
24.09.2017 15:30 Majdanpek : BSK
23.09.2017 15:30 Đerdap : Timočanin
24.09.2017 15:30 Naša krila : Hajduk Veljko
23.09.2017 15:30 Zaplanjac : Brodoremont
24.09.2017 15:30 Malošište : Kablovi
24.09.2017 15:30 Šarbanovac : Svrljig
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Srpska liga Istok Zaplanjac 5 4 0 1 12
2 Naša krila 5 4 0 1 12
3 Šarbanovac 5 3 1 1 10
4 Timočanin 5 2 3 0 9
5 Moravica 5 2 3 0 9
6 Svrljig 5 3 0 2 9
7 Brodoremont 5 2 1 2 7
8 Đerdap 5 2 1 2 7
9 Bukovik 5 1 3 1 6
10 Sloga 5 1 2 2 5
11 Hajduk Veljko 5 1 2 2 5
12 Kablovi 5 1 1 3 4
13 Rudar Alpos 5 1 1 3 4
14 Malošište 5 1 1 3 4
15 Majdanpek 5 1 1 3 4
16 BSK 5 0 2 3 2

24.09.2017 15:30 Jastrebac : Žitorađa
24.09.2017 15:30 Jedinstvo : Morava 1918
23.09.2017 15:30 OFK Topličanin : Bošnjane
24.09.2017 15:30 Sloga (Ć) : Sloga (D)
24.09.2017 15:30 Levač : Napredak
24.09.2017 15:30 Župa : OFK Lugomir
23.09.2017 15:30 SFS Borac : Poljoprivrednik
23.09.2017 15:30 OFK Kosanica : Kopaonik
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Topličanin 5 4 1 0 13
2 Kopaonik 5 4 1 0 13
3 SFS Borac 5 3 1 1 10
4 Sloga (D) 5 3 0 2 9
5 Jastrebac 5 3 0 2 9
6 OFK Lugomir 5 2 2 1 8
7 Napredak 5 2 1 2 7
8 OFK Kosanica 5 1 3 1 6
9 Žitorađa 5 1 2 2 5
10 Poljoprivrednik 5 1 2 2 5
11 Morava 1918 5 1 2 2 5
12 Bošnjane 5 1 2 2 5
13 Levač 5 1 1 3 4
14 Jedinstvo 5 1 1 3 4
15 Sloga (Ć) 5 1 1 3 4
16 Župa 5 0 2 3 2

23.09.2017 15:30 Budućnost (O) : Sloga (L)
24.09.2017 15:30 OFK Niš : Jablanica
23.09.2017 15:30 Nebeski Andjeli : Vranjska Banja
24.09.2017 15:30 Polet 1980 : Vlasina
23.09.2017 15:30 Pusta Reka : OFK Brzi Brod
23.09.2017 15:30 Lužnica : Tanasko Rajić
23.09.2017 15:30 Balkanski : Morava (VH)
23.09.2017 15:30 GFK Dubočica : Pčinja
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 GFK Dubočica 5 4 1 0 13
2 Pčinja 5 4 1 0 13
3 Vranjska Banja 5 3 2 0 11
4 OFK Niš 5 3 1 1 10
5 Tanasko Rajić 5 3 0 2 9
6 OFK Brzi Brod 5 3 0 2 9
7 Balkanski 5 3 0 2 9
8 Nebeski Andjeli 5 2 1 2 7
9 Budućnost (O) 5 2 1 2 7
10 Vlasina 5 2 1 2 7
11 Morava (VH) 5 2 1 2 7
12 Sloga (L) 5 1 1 3 4
13 Jablanica 5 1 1 3 4
14 Polet 1980 5 1 0 4 3
15 Pusta Reka 5 0 1 4 1
16 Lužnica 5 0 0 5 0

23.09.2017 16:00 Vršac united : Budućnost
23.09.2017 16:00 Kozara : Radnički (K)
23.09.2017 16:00 Jedinstvo (BK) : Radnički (S)
24.09.2017 16:00 Vojvodina 1928 : Mladost (O)
24.09.2017 16:00 ŽAK : Polet
24.09.2017 16:00 Sloga : Kikinda 1909
23.09.2017 16:00 Proleter : Begej
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (NB) : Sloboda (NK)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloboda (NK) 5 4 0 1 12
2 Kikinda 1909 5 3 2 0 11
3 Vršac united 5 3 1 1 10
4 Kozara 5 3 1 1 10
5 Mladost (O) 5 2 2 1 8
6 Vojvodina 1928 5 2 2 1 8
7 Jedinstvo (BK) 5 2 1 2 7
8 ŽAK 5 2 1 2 7
9 Proleter 5 2 1 2 7
10 Jedinstvo (NB) 5 2 1 2 7
11 Radnički (S) 5 1 3 1 6
12 Radnički (K) 5 1 2 2 5
13 Budućnost 5 1 1 3 4
14 Begej 5 1 1 3 4
15 Sloga 5 1 0 4 3
16 Polet 5 0 1 4 1

24.09.2017 16:00 Bačka (P) : Tisa
24.09.2017 16:00 Preporod : Radnički (S)
24.09.2017 16:00 Mladost (BP) : Tavankut
23.09.2017 16:00 Sloga (Č) : Tekstilac
23.09.2017 16:00 Srbobran : Potisje
24.09.2017 16:00 BSK : Polet (K)
24.09.2017 16:00 Mladost (T) : Budućnost (G)
24.09.2017 16:00 Zadrugar : Mladost Apa
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (BP) 5 4 1 0 13
2 Srbobran 5 3 2 0 11
3 Radnički (S) 5 3 1 1 10
4 Sloga (Č) 5 3 1 1 10
5 Potisje 5 3 1 1 10
6 BSK 5 3 0 2 9
7 Tisa 5 2 2 1 8
8 Mladost (T) 5 2 1 2 7
9 Budućnost (G) 5 2 1 2 7
10 Zadrugar 5 2 0 3 6
11 Preporod 5 1 2 2 5
12 Polet (K) 5 1 2 2 5
13 Tavankut 5 1 1 3 4
14 Mladost Apa 5 1 1 3 4
15 Tekstilac 5 1 0 4 3
16 Bačka (P) 5 0 0 5 0

23.09.2017 16:00 Hajduk (D) : Sloga (T)
24.09.2017 16:00 Kupinovo : Sremac
23.09.2017 16:00 Jedinstvo (SP) : Borac (NS)
24.09.2017 16:00 Hajduk (B) : Sloga (E)
24.09.2017 10:00 Kabel : Index
23.09.2017 16:00 OFK Slavija : Borac (Š)
24.09.2017 16:00 Podunavac : LSK Laćarak
24.09.2017 16:00 Hajduk (Č) : Jugović
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jedinstvo (SP) 5 4 1 0 13
2 Sloga (E) 5 4 0 1 12
3 Hajduk (Č) 5 3 1 1 10
4 Hajduk (D) 5 3 1 1 10
5 Borac (Š) 5 2 2 1 8
6 Podunavac 5 2 2 1 8
7 Kabel 5 2 2 1 8
8 Sloga (T) 5 2 2 1 8
9 Index 5 2 1 2 7
10 Hajduk (B) 5 2 0 3 6
11 Borac (NS) 5 2 0 3 6
12 LSK Laćarak 5 1 2 2 5
13 Jugović 5 1 1 3 4
14 OFK Slavija 5 1 0 4 3
15 Sremac 5 0 2 3 2
16 Kupinovo 5 0 1 4 1

23.09.2017 13:30 West Ham : Tottenham
23.09.2017 16:00 Burnley : Huddersfield
23.09.2017 16:00 Everton : Bournemouth
23.09.2017 16:00 Manchester City : Crystal Palace
23.09.2017 16:00 Southampton : Manchester Utd
23.09.2017 16:00 Stoke : Chelsea
23.09.2017 16:00 Swansea : Watford
23.09.2017 18:30 Leicester : Liverpool
24.09.2017 17:00 Brighton : Newcastle
25.09.2017 21:00 Arsenal : WBA
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Manchester Utd 5 4 1 0 13
2 Učešće u evropskim takmičenjima Manchester City 5 4 1 0 13
3 Učešće u evropskim takmičenjima Chelsea 5 3 1 1 10
4 Učešće u evropskim takmičenjima Newcastle 5 3 0 2 9
5 Učešće u evropskim takmičenjima Tottenham 5 2 2 1 8
6 Huddersfield 5 2 2 1 8
7 Burnley 5 2 2 1 8
8 Liverpool 5 2 2 1 8
9 Southampton 5 2 2 1 8
10 WBA 5 2 2 1 8
11 Watford 5 2 2 1 8
12 Arsenal 5 2 1 2 7
13 Stoke 5 1 2 2 5
14 Swansea 5 1 2 2 5
15 Leicester 5 1 1 3 4
16 Brighton 5 1 1 3 4
17 West Ham 5 1 1 3 4
18 Prelazak u niži rang Everton 5 1 1 3 4
19 Prelazak u niži rang Bournemouth 5 1 0 4 3
20 Prelazak u niži rang Crystal Palace 5 0 0 5 0

23.09.2017 20:00 Bordeaux : Guingamp
23.09.2017 20:00 Caen : Amiens SC
22.09.2017 20:45 Lille 0 : 4 Monaco
23.09.2017 20:00 Lyon : Dijon
24.09.2017 21:00 Marseille : Toulouse
23.09.2017 20:00 Metz : Troyes
23.09.2017 17:00 Montpellier : PSG
22.09.2017 19:00 Nice 2 : 2 Angers
24.09.2017 15:00 Saint-Étienne : Rennes
24.09.2017 17:00 Strasbourg : Nantes
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima PSG 6 6 0 0 18
2 Učešće u evropskim takmičenjima Monaco 7 6 0 1 18
3 Učešće u evropskim takmičenjima Saint-Étienne 6 4 1 1 13
4 Učešće u evropskim takmičenjima Bordeaux 6 3 3 0 12
5 Lyon 6 3 2 1 11
6 Nice 7 3 1 3 10
7 Marseille 6 3 1 2 10
8 Nantes 6 3 1 2 10
9 Caen 6 3 0 3 9
10 Guingamp 6 3 0 3 9
11 Angers 7 1 5 1 8
12 Montpellier 6 2 1 3 7
13 Toulouse 6 2 1 3 7
14 Amiens SC 6 2 0 4 6
15 Rennes 6 1 2 3 5
16 Troyes 6 1 2 3 5
17 Lille 7 1 2 4 5
18 Play Out Dijon 6 1 1 4 4
19 Prelazak u niži rang Strasbourg 6 1 1 4 4
20 Prelazak u niži rang Metz 6 1 0 5 3

22.09.2017 20:30 Bayern 2 : 2 Wolfsburg
23.09.2017 15:30 RB Leipzig : Eintracht
23.09.2017 15:30 Hoffenheim : Schalke 04
23.09.2017 15:30 Werder : Freiburg
23.09.2017 15:30 Mainz 05 : Hertha BSC
23.09.2017 15:30 Stuttgart : Augsburg
23.09.2017 18:30 Borussia Dortmund : Borussia Mönchengladbach
24.09.2017 15:30 Hannover 96 : Köln
24.09.2017 18:00 Bayer Leverkusen : Hamburger SV
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Bayern 6 4 1 1 13
2 Učešće u evropskim takmičenjima Borussia Dortmund 4 3 1 0 10
3 Učešće u evropskim takmičenjima Augsburg 5 3 1 1 10
4 Učešće u evropskim takmičenjima Hannover 96 4 3 1 0 10
5 Učešće u evropskim takmičenjima Schalke 04 5 3 0 2 9
6 Učešće u evropskim takmičenjima Hoffenheim 4 2 2 0 8
7 Borussia Mönchengladbach 5 2 2 1 8
8 RB Leipzig 5 2 1 2 7
9 Hamburger SV 4 2 0 2 6
10 Wolfsburg 6 1 3 2 6
11 Stuttgart 5 2 0 3 6
12 Hertha BSC 4 1 2 1 5
13 Bayer Leverkusen 4 1 1 2 4
14 Eintracht 4 1 1 2 4
15 Mainz 05 4 1 0 3 3
16 Play Out Werder 5 0 2 3 2
17 Prelazak u niži rang Freiburg 4 0 2 2 2
18 Prelazak u niži rang Köln 4 0 0 4 0

24.09.2017 15:00 Cagliari : Chievo
24.09.2017 15:00 Crotone : Benevento
24.09.2017 20:45 Fiorentina : Atalanta
24.09.2017 15:00 Verona : Lazio
24.09.2017 15:00 Internazionale : Genoa
23.09.2017 20:45 Juventus : Torino
23.09.2017 15:00 Roma : Udinese
24.09.2017 12:30 Sampdoria : Milan
24.09.2017 18:00 Sassuolo : Bologna
23.09.2017 18:00 SPAL : Napoli
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Internazionale 5 4 1 0 13
2 Učešće u evropskim takmičenjima Napoli 4 4 0 0 12
3 Učešće u evropskim takmičenjima Juventus 4 4 0 0 12
4 Učešće u evropskim takmičenjima Lazio 4 3 1 0 10
5 Učešće u evropskim takmičenjima Roma 4 3 0 1 9
6 Učešće u evropskim takmičenjima Milan 4 3 0 1 9
7 Torino 4 2 2 0 8
8 Sampdoria 3 2 1 0 7
9 Fiorentina 4 2 0 2 6
10 Cagliari 4 2 0 2 6
11 Bologna 5 1 2 2 5
12 Atalanta 4 1 1 2 4
13 Chievo 4 1 1 2 4
14 SPAL 4 1 1 2 4
15 Udinese 4 1 0 3 3
16 Genoa 4 0 1 3 1
17 Sassuolo 4 0 1 3 1
18 Prelazak u niži rang Crotone 4 0 1 3 1
19 Prelazak u niži rang Verona 4 0 1 3 1
20 Prelazak u niži rang Benevento 5 0 0 5 0

23.09.2017 16:15 Alavés : Real Madrid
23.09.2017 18:30 Málaga : Athletic Club
24.09.2017 12:00 Espanyol : La Coruña
23.09.2017 13:00 Atlético Madrid 2 : 0 Sevilla
24.09.2017 18:30 Las Palmas : Leganés
23.09.2017 20:45 Girona : Barcelona
24.09.2017 16:15 Getafe : Villarreal
25.09.2017 21:00 Real Betis : Levante
24.09.2017 18:30 Eibar : Celta Vigo
24.09.2017 20:45 Real Sociedad : Valencia
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Barcelona 5 5 0 0 15
2 Učešće u evropskim takmičenjima Atlético Madrid 6 4 2 0 14
3 Učešće u evropskim takmičenjima Sevilla 6 4 1 1 13
4 Učešće u evropskim takmičenjima Valencia 5 2 3 0 9
5 Učešće u evropskim takmičenjima Real Sociedad 4 3 0 1 9
6 Učešće u evropskim takmičenjima Real Betis 5 3 0 2 9
7 Real Madrid 5 2 2 1 8
8 Athletic Club 5 2 1 2 7
9 Leganés 5 2 1 2 7
10 Villarreal 4 2 0 2 6
11 Levante 4 1 3 0 6
12 Las Palmas 5 2 0 3 6
13 Eibar 5 2 0 3 6
14 Girona 5 1 2 2 5
15 Getafe 4 1 1 2 4
16 La Coruña 5 1 1 3 4
17 Celta Vigo 3 1 0 2 3
18 Prelazak u niži rang Espanyol 3 0 1 2 1
19 Prelazak u niži rang Alavés 5 0 0 5 0
20 Prelazak u niži rang Málaga 5 0 0 5 0

djomla67 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Mramorak je tipovao utakmicu
Dzank i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dzank i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Dzank i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Dzank i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Saleee89 je tipovao utakmicu