XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 111 utakmica za dan
Nedelja, 18 Februar 2018

Fudbal

18.02.2018 13:00 Radnički (N) 4 : 0 Bačka
18.02.2018 14:00 Mladost 1 : 2 Partizan
18.02.2018 14:30 Radnik 3 : 0 Borac
18.02.2018 17:30 Široki Brijeg 2 : 1 Sarajevo
21' Real Betis 0 : 1 Real Madrid
18.02.2018 12:00 Real Sociedad 3 : 0 Levante
18.02.2018 18:30 Espanyol 1 : 1 Villarreal
18.02.2018 16:15 Atlético Madrid 2 : 0 Athletic Club
18.02.2018 18:00 Borussia Mönchengladbach 0 : 1 Borussia Dortmund
18.02.2018 15:30 Augsburg 0 : 1 Stuttgart
18.02.2018 15:00 Benevento 3 : 2 Crotone
18.02.2018 18:00 Atalanta 1 : 1 Fiorentina
18.02.2018 12:30 Torino 0 : 1 Juventus
20' Milan 1 : 0 Sampdoria
18.02.2018 15:00 Bologna 2 : 1 Sassuolo
18.02.2018 15:00 Napoli 1 : 0 SPAL
18.02.2018 17:00 Lille 2 : 2 Lyon
6' Marseille 0 : 0 Bordeaux
18.02.2018 15:00 Nice 1 : 1 Nantes

Košarka

18.02.2018 17:00 Novi Pazar 98 : 71 Proleter Naftagas
18.02.2018 18:00 Kris Kros : Jedinstvo
18.02.2018 17:30 Mladost Veternik 78 : 48 Dunav 2014
18.02.2018 12:00 Nova Pazova 78 : 68 Sloven
18.02.2018 18:00 Napredak Junior 96 : 83 Prva Petoletka
18.02.2018 18:00 Student : Jagodina
18.02.2018 13:00 Sokobanja 82 : 78 Jablanica
18.02.2018 18:30 Niš : Radnik
18.02.2018 18:00 Borča : Žitko Basket
18.02.2018 18:30 Crvenka 67 : 60 Joker
18.02.2018 19:00 Tisa : Budućnost (NS)
18.02.2018 20:30 Sivac : Karađorđevo
18.02.2018 15:00 Lokomotiva 2016 94 : 89 Pink
18.02.2018 20:00 Jadran : Dinamo
18.02.2018 20:00 Borča 2 : Eko Sport
18.02.2018 16:00 BTC 79 : 73 Sava
18.02.2018 16:30 Barajevo Bambi 49 : 65 Grocka
18.02.2018 13:20 Barajevo : LA Basket
18.02.2018 16:30 Student : Šabac
18.02.2018 16:00 Radivoj Korać : Crvena zvezda
18.02.2018 14:30 Duga : Lim
18.02.2018 17:00 Karaburma 99 : 50 Banovci Dunav
18.02.2018 17:00 Njegoš 69 : 83 Srbobran
18.02.2018 18:00 Čelarevo 64 : 48 Girl Basket
18.02.2018 13:15 Sivac 61 : 91 Radnički (NB)
18.02.2018 14:00 Proleter (NS) 37 : 88 Topolčanka
18.02.2018 16:00 Novosadska ŽKA 48 : 47 Crvena zvezda 2
18.02.2018 20:30 Bežanija : Delfin

Odbojka

18.02.2018 18:00 Novi Sad 3 : 2 Užice
18.02.2018 19:00 Toplički Vitezovi : Bečej
18.02.2018 19:30 Banat : Loznica
18.02.2018 17:00 Srem Iton 3 : 0 FAP Livnica
18.02.2018 17:30 Desetka : Topličanin
18.02.2018 14:00 Radan 0 : 3 Hajduk Veljko
18.02.2018 19:30 Gimnazijalac : Futog
18.02.2018 19:00 Srbijanka 014 : Kraguj-Radnički
18.02.2018 13:00 Stampedo : Paraćin
18.02.2018 18:00 Bor : Pirot
18.02.2018 15:30 Desetka : Student
18.02.2018 16:30 Kuršumlija 3 : 0 Panda
18.02.2018 17:00 Tutin : Sloboda S
18.02.2018 11:00 Leposavić 1 : 3 Mokra Gora
18.02.2018 15:30 Trstenik : Tara
18.02.2018 14:30 Crnokosa Artos : Novi Pazar
18.02.2018 18:45 Odbojka 013 : Novi Sad
18.02.2018 17:00 Mladost (NP) : Ruma
18.02.2018 16:00 Elan Volej 3 : 0 Maks
18.02.2018 Dubočica 3 : 0 Topličanin 2002
18.02.2018 12:00 Radnički : Ribnica
18.02.2018 20:00 Lazarevac : Fortuna plus
18.02.2018 14:30 Tehničar : Imlek
18.02.2018 12:00 Mladenovac : Crvena zvezda
18.02.2018 09:00 Lucky Star : Partizan
18.02.2018 TENT 3 : 2 Imlek
18.02.2018 Sterija 3 : 2 Dunav
18.02.2018 Crvena zvezda 3 : 0 Lucky Star
18.02.2018 Blok Aut 3 : 2 Roda
18.02.2018 Kralj 3 : 1 Volleyland
18.02.2018 14:30 Volleyland : Radnicki
18.02.2018 09:00 AS : Kralj
18.02.2018 12:45 Roda : Partizan
18.02.2018 14:30 Lucky Star : Blok Aut
18.02.2018 11:00 Vizurine Ajkulice : Crvena zvezda
18.02.2018 11:00 Dunav : AS Batajnica
18.02.2018 12:45 Beograd : TENT
18.02.2018 14:25 Feniks Čukarički : SPAS
18.02.2018 14:25 Vizurine Ajkulice : Akademija Singidunum
18.02.2018 16:10 Lucky Star 2 : Novi Beograd
18.02.2018 16:15 Železnik 2012 : Volleyland 2

Rukomet

18.02.2018 19:30 Obilić : Spartak Vojput
18.02.2018 16:00 Kučevo 22 : 22 Pirot
18.02.2018 19:00 Metalac : Halas Jožef

Futsal

18.02.2018 19:15 Novi Pazar : Samo pravo
18.02.2018 19:00 Jastrebac : RB
18.02.2018 17:00 Forum 6 : 4 Sopot
18.02.2018 20:30 Vinter sport : SAS
18.02.2018 20:00 Ivanjica : Srpska
18.02.2018 19:00 Kosjerić : Zlatar 033
18.02.2018 10:00 Flash 5 : 4 Partenon
18.02.2018 15:30 Gročanski : Kolubara
18.02.2018 20:30 Palež : Banjica
18.02.2018 17:00 PP 192 6 : 0 RB 2

FFA

18.02.2018 10:00 TSC B 0 : 2 TSC A
18.02.2018 11:30 Ada 2 : 0 TSC B
18.02.2018 12:00 Bačka B 1 : 1 TSC A
18.02.2018 13:00 TSC A 1 : 1 Jedinstvo
18.02.2018 09:30 Bečej 2 : 0 Ada
18.02.2018 12:30 Jedinstvo 1 : 0 TSC B
18.02.2018 08:30 Bačka B 0 : 3 Bačka A
18.02.2018 09:00 TSC B 1 : 4 Kanjiža
18.02.2018 11:00 TSC A 0 : 1 Bečej
18.02.2018 Kopernikus Železničar 1 : 1 Nacional Milan beli
Sasans je podelio utakmicu
webmaster i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Marinko89 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Danger i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Danger i još 3 korisnika su tipovali utakmicu