XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 724 utakmica za dan
Nedelja, 24 Septembar 2017

Fudbal

24.09.2017 19:00 Napredak : Mačva
24.09.2017 17:00 Crvena zvezda : Vojvodina
24.09.2017 19:00 Mladost (L) : Voždovac
24.09.2017 15:00 Zemun : Spartak ŽK
24.09.2017 19:00 Radnički (N) : Javor Matis
24.09.2017 19:00 Rad : Partizan
24.09.2017 19:00 Čukarički : Borac
24.09.2017 19:00 Radnik : OFK Bačka
24.09.2017 16:00 Budućnost : Radnički (P)
24.09.2017 19:00 Metalac : Temnić 1924
24.09.2017 16:00 ČSK Pivara : Sloboda
24.09.2017 16:00 Jagodina : Inđija
24.09.2017 16:00 Sinđelić : Teleoptik
24.09.2017 15:30 Novi Pazar : Radnički 1923
24.09.2017 16:00 Smederevo 1924 : Loznica
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (Ub) : Karađorđe
24.09.2017 16:00 Provo : Polet
24.09.2017 11:00 Car Konstantin : Dunav
24.09.2017 15:30 Trajal : Radnički (S)
24.09.2017 15:30 Pukovac : Budućnost (P)
24.09.2017 16:00 Dunav : Mladost (BJ)
24.09.2017 16:00 Železničar : Crvena zvezda (NS)
24.09.2017 15:30 BSK Batajnica : Žarkovo
24.09.2017 15:30 Radnički (NB) : BSK Borča
24.09.2017 16:00 Jošanica 2 : 2 Karađorđe (R)
24.09.2017 16:00 Orlovac : Bane
24.09.2017 16:00 Dragačevo : Radnički (K)
24.09.2017 16:00 Napredak : Sloga 33
24.09.2017 16:00 Šumadija : Mladi borac
24.09.2017 16:00 Proleter : Homoljac
24.09.2017 16:00 Morava (VP) : Udarnik
24.09.2017 16:00 RSK : Gruža
24.09.2017 16:00 Borac (Ž) : Petar Dobrnjac
24.09.2017 16:00 Borac : OFK Osečina
24.09.2017 16:00 Radnički Stobex : Radjevac
24.09.2017 15:30 OFK Niš : Jablanica
24.09.2017 15:30 Polet 1980 : Vlasina
24.09.2017 15:30 Rudar Alpos : Moravica
24.09.2017 11:00 Sloga : Bukovik
24.09.2017 15:30 Majdanpek : BSK
24.09.2017 15:30 Naša krila : Hajduk Veljko
24.09.2017 15:30 Malošište : Kablovi
24.09.2017 15:30 Šarbanovac : Svrljig
24.09.2017 15:30 Jastrebac : Žitorađa
24.09.2017 15:30 Jedinstvo : Morava 1918
24.09.2017 15:30 Sloga (Ć) : Sloga (D)
24.09.2017 15:30 Levač : Napredak
24.09.2017 15:30 Župa : OFK Lugomir
24.09.2017 16:00 Vojvodina 1928 : Mladost (O)
24.09.2017 16:00 ŽAK : Polet
24.09.2017 16:00 Sloga : Kikinda 1909
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (NB) : Sloboda (NK)
24.09.2017 16:00 Kupinovo : Sremac
24.09.2017 16:00 Hajduk (B) : Sloga (E)
24.09.2017 10:00 Kabel : Index
24.09.2017 16:00 Podunavac : LSK Laćarak
24.09.2017 16:00 Hajduk (Č) : Jugović
24.09.2017 16:00 Bačka (P) : Tisa
24.09.2017 16:00 Preporod : Radnički (S)
24.09.2017 16:00 Mladost (BP) : Tavankut
24.09.2017 16:00 BSK : Polet (K)
24.09.2017 16:00 Mladost (T) : Budućnost (G)
24.09.2017 16:00 Zadrugar : Mladost Apa
24.09.2017 18:00 Turbina : Leštane
24.09.2017 15:30 Sremčica : Zvezdara
24.09.2017 10:00 Torlak : Milutinac
24.09.2017 15:30 Srem : Hajduk
24.09.2017 15:30 Vojvodina (NM) : Omladinac
24.09.2017 15:30 Rusanda : Vojvodina (B)
24.09.2017 15:30 Borac : Naftagas (E)
24.09.2017 15:30 Lehel : Banat
24.09.2017 15:30 Mladost (BD) : Krajina
24.09.2017 15:00 Hajduk : Bratstvo
24.09.2017 15:00 Mladi radnik : Partizan
24.09.2017 15:00 Kušiljevo : Mladost (S)
24.09.2017 15:00 Napredak : OFK Tekstilac
24.09.2017 15:00 Juhor : Kolare
24.09.2017 15:00 Rembas : OFK Bratstvo
24.09.2017 15:00 Zemljoradnik : OFK Batinac
24.09.2017 15:00 Dragocvet : Resavac
24.09.2017 16:00 Crvena zvezda : Dunav
24.09.2017 16:00 Vulturul : Vojvodina (Cr)
24.09.2017 16:00 Strela : Vojvodina (S)
24.09.2017 16:00 Vojvodina (CC) : Partizan (U)
24.09.2017 16:00 Radnički (B) : Borac (St)
24.09.2017 16:00 Dolina : BAK
24.09.2017 16:00 Jugoslavija : Sloga (BNS)
24.09.2017 16:30 Borac (M) : Sloven
24.09.2017 16:30 Budućnost : Ljukovo
24.09.2017 16:30 Jadran : Železničar
24.09.2017 16:30 PSK Putinci : Graničar 1924
24.09.2017 16:30 Sloboda (DT) : Borac (K)
24.09.2017 15:30 Kula : Budućnost (P)
24.09.2017 15:30 Rusin : Krila Krajine
24.09.2017 15:30 Slavija : Hercegovac
24.09.2017 15:30 Stari Grad : Budućnost (M)
24.09.2017 15:30 Lipar : Vojvodina
24.09.2017 15:30 Proleter (NJ) : Njegoš
24.09.2017 10:00 Subotica : Sutjeska
24.09.2017 15:30 Senta : Napredak
24.09.2017 15:30 Vinogradar : Iskra
24.09.2017 15:30 Jadran : Bajša
24.09.2017 15:30 Nemetali : BSK
24.09.2017 15:30 Slatina : Čubra
24.09.2017 15:30 Deli Jovan : Rudna Glava
24.09.2017 15:30 Komgrap : Borac (P)
24.09.2017 15:30 Institut : Poštar Zvezdara
24.09.2017 15:30 Dunav : Šumadinac
24.09.2017 15:30 Zmaj : Borac (O)
24.09.2017 15:30 Sinđelić : PKB Padinska Skela
24.09.2017 15:30 Lisović : Urovci
24.09.2017 15:30 Strelac : Rušanj
24.09.2017 15:30 BSK : Radnički (R)
24.09.2017 15:30 Budućnost : Zabrežje
24.09.2017 15:30 Mladost (C) : Omladinac
24.09.2017 15:30 Mladost (B) : Radnički (D)
24.09.2017 15:30 Dunavac : Selo Mladenovac
24.09.2017 15:30 Vrčin : Vinča
24.09.2017 15:30 Šumadija : Kosmaj
24.09.2017 15:30 Pudarci : Velika Krsna
24.09.2017 15:30 Kovačevac : Boleč
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (V) : Jedinstvo (Š)
24.09.2017 15:30 Radnički Šabački : Mladost (P)
24.09.2017 15:30 Sloga : Mladi Borac
24.09.2017 15:30 Duško : Majur
24.09.2017 15:30 Podrinje : Cer
24.09.2017 15:30 Mladost (DD) : Cerić
24.09.2017 16:00 Bare : Lokomotiva
24.09.2017 16:00 Aranđelovac : Borac
24.09.2017 16:00 Partizan : Trnava
24.09.2017 16:00 Šatornja : Vinča
24.09.2017 16:00 Omladinac (DR) : Mladost MG
24.09.2017 16:00 BSK : ŽSK
24.09.2017 16:00 Šumadinac : Junkovac
24.09.2017 16:00 Prvi srpski ustanak : Banja
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (Š) : Čekmin
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (G) : Polet
24.09.2017 15:30 Zloćudovo : OFK Brza
24.09.2017 15:30 Kumarevo 65 : Bobište
24.09.2017 15:30 Progres : Mladost (V)
24.09.2017 15:30 Vučje : Umac
24.09.2017 15:30 Sloga : Jedinstvo (GS)
24.09.2017 15:30 Železničar : Mladi borac
24.09.2017 16:00 7. Juli : Šumadija
24.09.2017 16:00 Cerovac : Vrbovac
24.09.2017 16:00 Sloga : SASK
24.09.2017 16:00 Podunavac : Pobeda
24.09.2017 16:00 Sloboda : Osipaonica
24.09.2017 16:00 Borac : Crvena zvezda
24.09.2017 16:00 Radnik : Polet
24.09.2017 16:00 Obilić : Mihajlovac 1934
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (K) : Rudar
24.09.2017 16:00 Lunjevica : Zadrugar
24.09.2017 16:00 Brezak 1936 : Šumadija 1923
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (GG) : Napredak
24.09.2017 16:00 Backovac Junajted : Slatina
24.09.2017 16:00 Prijevor : Mladost (P)
24.09.2017 16:00 Polet (T) : Spartak
24.09.2017 16:00 Omladinac (Z) : Parmenac
24.09.2017 15:30 Sloga (M) : Naupare
24.09.2017 15:30 Ribnik : 13. April
24.09.2017 15:30 Čitluk : Jastrebac
24.09.2017 15:30 Sloga (D) : Blagotin
24.09.2017 15:30 Šanac : Juhor
24.09.2017 15:30 Kupci : Donji Kopaonik
24.09.2017 15:30 Vinogradar : FUD
24.09.2017 16:00 Radnik : Budućnost (V)
24.09.2017 16:00 Mladost (B) : Polet (SD)
24.09.2017 16:00 Makce : Đerdap
24.09.2017 16:00 Sloga (B) : Mlava (ML)
24.09.2017 16:00 Napredak 1936 : Zadrugar (T)
24.09.2017 16:00 Železničar : Rudar (K)
24.09.2017 16:00 Padež : Dragoš
24.09.2017 16:00 Borac : Zadrugar
24.09.2017 16:00 Spartak : Rajko Mitić
24.09.2017 11:00 Jedinstvo : Gnjilan
24.09.2017 16:00 Popovići : Stubal
24.09.2017 16:00 Novi Pazar 1928 : Budućnost
24.09.2017 16:00 Radnik : Mataruge
24.09.2017 16:00 Polet : Ibar
24.09.2017 16:00 Real : Rudar
24.09.2017 16:00 Borac : Granit
24.09.2017 16:00 Proleter : Ribnica
24.09.2017 16:00 Jedinstvo : Železničar
24.09.2017 16:00 Čajetina 4 : 4 Crnokosa
24.09.2017 16:00 Jasen : Perućac
24.09.2017 16:00 Savinac : Zlatar
24.09.2017 16:00 Polet : Lazarica
24.09.2017 16:00 Omladinac : Lauš
24.09.2017 13:00 Ariljska rampa : Višesava
24.09.2017 16:00 Prvi partizan 2 : 1 Ježevica
24.09.2017 15:30 Kačer : Mladost
24.09.2017 15:30 Iskra : Trlić
24.09.2017 15:30 Brezovica : Radnik
24.09.2017 15:30 Tešnjar : ZSK
24.09.2017 15:30 Tulari : Banjani
24.09.2017 16:30 Sloga (D) : Partizan
24.09.2017 16:30 Jedinstvo : Srbija
24.09.2017 16:30 Sloboda : Borac (D)
24.09.2017 16:30 Šumadija 1934 : Šumadinac (KG)
24.09.2017 16:30 Mladost : Kutlovo
24.09.2017 16:30 Zastava : Kolonija
24.09.2017 16:30 Budućnost : Korićani
24.09.2017 15:30 Sloga : Zemljoradnik
24.09.2017 15:30 Morava (Ž) : Moravac (ZT)
24.09.2017 15:30 Crvena zvezda : Doljevac 1971
24.09.2017 15:30 Dobrič 1974 : Radnički 1924
24.09.2017 15:30 Moravac (Č) : Palilula
24.09.2017 15:30 Mladost (B) : Rasovača
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (GM) : Vrtište
24.09.2017 15:30 Budućnost : Mladost (L)
24.09.2017 15:30 Proleter (DV) : AZ Borac 2014
24.09.2017 15:30 Sloboda : Stevan Nešticki
24.09.2017 15:30 Mladost (M) : Rudar
24.09.2017 15:30 Morava : Crvena zastava
24.09.2017 15:30 Proleter (M) : Čegar 2013
24.09.2017 16:00 Petrovaradin : RFK Novi Sad 1921
24.09.2017 16:00 Sofeks : Veternik
24.09.2017 16:00 Tatra : Šajkaš 1908
24.09.2017 16:00 Bačka 1923 : OFK Sirig
24.09.2017 16:00 Proleter : Mladost
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (G) : Jedinstvo (R)
24.09.2017 16:00 Rudar (G) : OFK Rtanj 2016
24.09.2017 16:00 OFK 019 : Malinik
24.09.2017 16:00 Rgotina : Graničar
24.09.2017 16:00 Radnički (L) : Mladost
24.09.2017 16:00 Omladinac : Sloga
24.09.2017 16:00 OFK Knjaz : Bučje
24.09.2017 16:00 Osnić : Trebič
24.09.2017 Real : Polet
24.09.2017 NS Tatko : Partizanski put
24.09.2017 Svetlost Badnjevac : Omladinac
24.09.2017 Mladost 1982 : Kosovac
24.09.2017 Dundjerski : Borac
24.09.2017 Pobeda : Kaćuša
24.09.2017 15:30 Trešnjevka : OFK Alakince
24.09.2017 15:30 Ternoci : Čelik
24.09.2017 15:30 Vihor : Mladost (B)
24.09.2017 15:30 Lugina : Pavlovac
24.09.2017 15:30 BSK Bujanovac : FSU Južna pruga
24.09.2017 16:00 Borac (A) : Mladost
24.09.2017 16:00 Metalac : Napredak
24.09.2017 16:00 Kraljevo Hajduk : Tavnik
24.09.2017 16:00 Mineral 2015 : Grdica
24.09.2017 16:00 Partizan : Mlada krila
24.09.2017 16:00 Magnohrom : Jedinstvo (D)
24.09.2017 16:00 Gruža : Lasta
24.09.2017 16:00 Lazac : Jedinstvo (G)
24.09.2017 15:00 15. Avgust 1950 : Rudar (SR)
24.09.2017 15:00 Javor : Budućnost
24.09.2017 15:00 Istok 63 : Šumadija
24.09.2017 15:00 Moravac : Beljanica
24.09.2017 15:00 Mladost (GM) : Omladinski
24.09.2017 15:00 OFK Borac : Borac 1805
24.09.2017 15:00 Mladost (J) : Omladinac
24.09.2017 15:00 Sloga : Šumadinac
24.09.2017 15:00 Morava (R) : Mladost (D)
24.09.2017 15:00 Mladost (T) : Mladost (K)
24.09.2017 15:00 Šantarovac : Budućnost (Đ)
24.09.2017 15:00 Jedinstvo : Ursule
24.09.2017 15:00 Kupinovac : Vinorača
24.09.2017 15:00 Mladost (G) : Zenit
24.09.2017 15:00 Morava (KS) : Sinđelić 1934
24.09.2017 16:30 Fruškogorac : Fruška Gora
24.09.2017 16:30 Sloboda : Donji Srem 2015
24.09.2017 16:30 Mladost (B) : OFK Zeka Buljubaša
24.09.2017 16:30 OFK Brestač : Hajduk
24.09.2017 16:30 Polet : Mitros
24.09.2017 16:30 OFK Bikić : Graničar (K)
24.09.2017 16:30 Graničar (O) : Sloga
24.09.2017 16:30 Donji Petrovci : Napredak
24.09.2017 16:00 Budućnost (A) : Ševac
24.09.2017 16:00 Borac (VS) : Polet
24.09.2017 16:00 Vladimirovac : Borac (VG)
24.09.2017 16:00 Vinogradar : Potporanj
24.09.2017 16:00 Dobrica : Janošik
24.09.2017 16:00 Hajdučica : Partizan (K)
24.09.2017 16:00 Slavia : Pobeda
24.09.2017 16:00 Spartak 1911 : Polet
24.09.2017 16:00 Tempo : Mundial
24.09.2017 16:00 Mladost (V) : Omladinac 1927
24.09.2017 16:00 Glogonj : Unirea
24.09.2017 16:00 Borac (P) : BSK Bavanište
24.09.2017 16:00 Partizan (G) : Proleter
24.09.2017 16:00 Budućnost (BB) : Kolonija
24.09.2017 16:00 Stari Tamiš : Omladinac (D)
24.09.2017 16:00 Dolovo : Jedinstvo
24.09.2017 15:30 Velika Reka : Jedinstvo (Z)
24.09.2017 15:30 Milan Orlić : Prva Iskra
24.09.2017 15:30 Stolice : Borac
24.09.2017 15:30 Antimon : Jedinstvo (MZ)
24.09.2017 15:30 7. Juli : Jadar
24.09.2017 15:30 Mladost (B) : Cerova
24.09.2017 15:30 Sloga (S) : Rudar
24.09.2017 15:30 Sveti Stefan : Posavac Tišma
24.09.2017 15:30 Mladi Proleter : Rekreativo 011
24.09.2017 10:00 Šećeranac Ada : Novi Beograd
24.09.2017 15:30 BUSK : Petrovčić
24.09.2017 15:30 Partizan : Poštar
24.09.2017 10:00 Lepušnica : Crvenka
24.09.2017 15:30 Mladost : Minel
24.09.2017 15:30 Pinosava : Umčari
24.09.2017 15:30 PKB Kovilovo : Pionir
24.09.2017 15:30 OFK Borac : Barajevo
24.09.2017 15:30 Guncate : Veliki Borak
24.09.2017 15:30 Velika Mostanica : Beljina
24.09.2017 15:30 Hajduk Stanko : Drina
24.09.2017 15:30 Omladinac : Budućnost (PD)
24.09.2017 15:30 Mladost : Budućnost (Z)
24.09.2017 15:30 Napredak : Sloga
24.09.2017 15:30 Mladost (PB) : Mladost (PP)
24.09.2017 15:30 Karađorđe : Dobrava
24.09.2017 15:30 Sloga : Trešnjevka
24.09.2017 15:30 Vojvoda Stepa Stepanović : Vlašić
24.09.2017 15:30 Miloš Pocerac : Radnički
24.09.2017 15:30 Pričinović : Šipurske livade
24.09.2017 15:30 Omladinac : Šumadija
24.09.2017 15:30 BSK : Bratstvo
24.09.2017 15:30 Real : Milanovo
24.09.2017 15:30 OFK Morava : Moravac (P)
24.09.2017 15:30 Gradac : Marjan MB
24.09.2017 15:30 Mladost (B) : Sušica 2012
24.09.2017 15:30 Plantaža : Radnički
24.09.2017 15:30 Joševa : OFK Stublenica
24.09.2017 15:30 Vrelo : Polet (T)
24.09.2017 15:30 Gunjevac : Kalenić
24.09.2017 15:30 Ratkovac : Polet (DL)
24.09.2017 15:30 Čučuge : OFK Paljuvi
24.09.2017 15:30 Mladost (VK) : Kolubara 2
24.09.2017 11:00 Bujačić : Mladost (L)
24.09.2017 15:30 Rajac : Milenko Pavlović
24.09.2017 15:30 Borac : Kotešica
24.09.2017 15:30 Polet : Stari drugari
24.09.2017 15:30 Rakac Stave : OFK Brđanac
24.09.2017 11:00 Jadar 2013 : Komanice
24.09.2017 15:30 Rubin (DS) : Jugovići
24.09.2017 15:30 Mladi Gorani : Sloga (L)
24.09.2017 15:30 Trudbenik : Varvarin
24.09.2017 15:30 Omladinac : 14. Oktobar
24.09.2017 15:30 Stari Trstenik : Ušće
24.09.2017 15:30 Beli Orlovi : Gradina
24.09.2017 15:30 Borac : Rubin (Z)
24.09.2017 15:30 Napredak Č : Omladinac
24.09.2017 15:30 Budućnost : Roham
24.09.2017 15:30 Proleter : 1.Oktobar
24.09.2017 15:30 Terekves : Bega
24.09.2017 15:30 Borac : Napredak BT
24.09.2017 15:30 2. Oktobar : Delija
24.09.2017 16:30 OFK Žeželj : Maršić
24.09.2017 16:30 21. oktobar : Pobeda
24.09.2017 16:30 Košutnjak : Divostin
24.09.2017 16:30 Seljak : Bratstvo 1975
24.09.2017 16:30 Azbest : Vinogradi DB
24.09.2017 11:00 Ratar 0 : 2 OFK Napredak 1929
24.09.2017 15:30 Pobeda 1976 : OFK Rutevac 1908
24.09.2017 11:00 Gredetin : Tempo
24.09.2017 15:30 Škriljac : Borac
24.09.2017 11:00 OFK Sloga : Polet (V)
24.09.2017 Omladinac (D) : Jedinstvo
24.09.2017 Radnički 1918 : Polet
24.09.2017 Aleksa Šantić : Dinamo 1923
24.09.2017 Dunav : Kordun
24.09.2017 Omladinac (B) : Hajduk
24.09.2017 16:00 Sloga : Jasenica
24.09.2017 16:00 Ranilović : B 2000
24.09.2017 11:00 Šumadinac : Kopljari
24.09.2017 16:00 Mladi rudar : Šamot
24.09.2017 16:00 Brezovac : Kralj Petar I
24.09.2017 10:00 Vitlina-Bokanja : Plaskovac
24.09.2017 16:00 Napredak (P) : Obilić (Ž)
24.09.2017 16:00 Dizel : Žika Marković Uča
24.09.2017 16:00 Stig 1955 : Sloga (M)
24.09.2017 16:00 Desine : Dunavac (P)
24.09.2017 16:00 Sirakovo : Napredak 1934
24.09.2017 16:00 Radnički (P) : Basarac
24.09.2017 16:00 BSK 1924 : Bata Bulić
24.09.2017 16:00 Krilaš : Radnički (K)
24.09.2017 16:00 Napredak (S) : Jasenovac
24.09.2017 16:00 Integral : Omladinac (S)
24.09.2017 16:00 Omladinac (B) : Manastirica
24.09.2017 15:30 Đurđin : Palić
24.09.2017 15:30 OFK Mala Bosna 2015 : Žednik
24.09.2017 15:30 Elektrovojvodina : Udarnik Višnjevac
24.09.2017 15:30 Lokomotiva : Bratstvo
24.09.2017 15:30 Solid : Hajduk
24.09.2017 15:30 Čantavir : Bikovo
24.09.2017 16:00 Vis : Vojvoda
24.09.2017 13:00 Rudar 2012 : Stojnik
24.09.2017 13:00 OFK Slatina : Mladost (MI)
24.09.2017 15:00 Popović : Nemenikuće
24.09.2017 16:00 Obilić : Čenej
24.09.2017 16:00 Hajduk : Miletić
24.09.2017 16:00 Dinamo : Železničar
24.09.2017 16:00 Fruškogorac : Moskva
24.09.2017 16:00 Borac : Susek
24.09.2017 15:30 Jadran : Šampion
24.09.2017 15:30 Sloga : Čoka
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (M) : Bačka
24.09.2017 15:30 Graničar : Tromedja
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (SK) : Tornjoš
24.09.2017 15:30 Slavija : AFK
24.09.2017 16:00 Mladost Radost : Budućnost
24.09.2017 16:00 Pobeda : Vojvodina
24.09.2017 16:00 Obilić : Krivaja
24.09.2017 16:00 Mladost : Sloboda
24.09.2017 16:00 Eđšeg : Jedinstvo
24.09.2017 16:00 Željuša : Sloga
24.09.2017 16:00 Lokomotiva : Nišavac
24.09.2017 16:00 Veliki Suvodol : Mladost
24.09.2017 16:00 Jedinstvo : Bjelica
24.09.2017 16:00 Brezova : Radnički
24.09.2017 16:00 Vrelo : Gorušica
24.09.2017 16:00 Jelica : Prilike
24.09.2017 16:00 Gradina : Dedinje Junajted
24.09.2017 16:00 Sloga : Bratstvo
24.09.2017 16:00 Vujan : Gavrilo Princip
24.09.2017 16:00 Morava (M) : Morava (K)
24.09.2017 16:00 Budućnost : Mladost (A)
24.09.2017 16:00 Čačak 94 : Kej
24.09.2017 16:00 Planinac : Rakova
24.09.2017 16:00 Prijatelji : Malba
24.09.2017 11:00 Karađorđe (V) : Pobeda 1938
24.09.2017 16:00 Crvena zvezda : BSK
24.09.2017 16:00 Sloga (M) : Mladost (R)
24.09.2017 16:00 Partizan (BB) : Omladinac (V)
24.09.2017 16:00 Napredak (MK) : Veteran 2015
24.09.2017 16:00 Udarnik Trska 1947 : Pobeda (Đ)
24.09.2017 16:00 Takovski Ustanak : Mladost 09
24.09.2017 16:00 Stella Rossa : Donja Vrbava
24.09.2017 16:00 Ozremica : Ozrem
24.09.2017 16:00 Omladinac : Šilopaj
24.09.2017 15:30 Pontes : Velika Vrbica
24.09.2017 15:30 Egeta : Omladinac
24.09.2017 15:30 Dunavac : Koča Andjelković
24.09.2017 15:30 Lokomotiva : Mala Vrbica
24.09.2017 15:30 Kladušnica : Rtkovo
24.09.2017 15:30 Lovćen : Milutinovac
24.09.2017 15:30 Napredak : OFK Student
24.09.2017 15:30 Rabrovac : Dedinje
24.09.2017 15:30 Vlaška 1950 : Borac
24.09.2017 15:30 Kosmajac : Omladinac
24.09.2017 15:30 Markovac : Radnički PDM
24.09.2017 15:30 Sloga : Šepšin
24.09.2017 15:30 Zadrugar : Posavina
24.09.2017 15:30 Jedinstvo : Rvati
24.09.2017 15:30 Duboko : Borac
24.09.2017 15:30 Sloga : Partizan
24.09.2017 15:30 Belo Polje : Rojkovac
24.09.2017 15:30 Zvezda : Ljubinić
24.09.2017 15:30 Rudar : Bistrica
24.09.2017 15:30 Mladi borac : Šumadija (MC)
24.09.2017 15:30 20. Oktobar : Sloga
24.09.2017 15:30 BSK : Polet
24.09.2017 16:30 Dobrinjac : Sečica
24.09.2017 12:30 Trešnjica : Gorobilje
24.09.2017 16:30 Plavi Tok : Duškovci
24.09.2017 16:30 Blagaja : Glumač
24.09.2017 16:30 Bakionica : Avijatičar
24.09.2017 15:30 Borac : Šljivar
24.09.2017 15:30 Timok 1928 : Nacional
24.09.2017 16:00 Skobalj : Cepelin 026
24.09.2017 16:00 Sloga : OFK Slavija
24.09.2017 16:00 Jezava : Hajduk Veljko 1934
24.09.2017 16:00 Budućnost : Vučak
24.09.2017 16:00 Omladinac : Kolarac
24.09.2017 11:00 Petlić SD 026 : Drugovac
24.09.2017 16:00 Landol : Badljevica
24.09.2017 16:00 Lunjevac : Petrijevac
24.09.2017 11:00 Grkinja : 10. februar
24.09.2017 11:00 Knežica : Toplica
24.09.2017 15:30 Mekiš : Pobeda
24.09.2017 15:30 Marina Kutina : Elid
24.09.2017 15:30 Selevac : Budućnost
24.09.2017 15:30 Beli Orlovi : Bačinac
24.09.2017 15:30 Glavaš : Udarnik
24.09.2017 15:30 Železničar 6 : 0 Palanka
24.09.2017 16:00 Palilulac : Pobeda
24.09.2017 16:00 Gol : Mladost
24.09.2017 16:00 Sloga : Slemen
24.09.2017 16:00 Polet : Malajnica
24.09.2017 16:00 Urovica : OFK Tamnič
24.09.2017 16:00 Graničar : Slatina
24.09.2017 16:00 Sloga 1949 : Torpedo
24.09.2017 16:00 Polet : Petrovac 74
24.09.2017 11:00 Sloga (R) : Dragojevac
24.09.2017 11:00 Mladost (Z) : Jedinstvo 2014
24.09.2017 11:00 Verko : Skupljen 2013
24.09.2017 15:00 Donja Mutnica : Popovac
24.09.2017 12:00 Vihor : BSK
24.09.2017 15:00 Jedinstvo : Sloboda
24.09.2017 15:00 OFK Juhor 2016 : Radnik
24.09.2017 15:00 Razvitak : Napredak (Sv)
24.09.2017 15:00 Heroj : Radnički
24.09.2017 15:30 Popadić : Tolić
24.09.2017 15:30 Gornji Lajkovac : Babajić
24.09.2017 15:30 Proleter : Toplica
24.09.2017 10:00 Napredak : SU Donja Lomnica
24.09.2017 11:00 Navalin : Jašunja
24.09.2017 11:00 Bojić : Rankovac
24.09.2017 11:00 Mladost : Maovi MH
24.09.2017 11:00 OFK Varna : Volujac
24.09.2017 15:30 Beloševac : Gradac Pričević
24.09.2017 15:30 Lukavac : Dupljaj
24.09.2017 15:30 Žabari : Sloga
24.09.2017 15:30 Dupljaj 2016 : Mali korak
24.09.2017 15:30 Zadrugar : Mladi radnik
24.09.2017 11:00 Kolubara : Strelac 001
24.09.2017 11:00 Jedinstvo : Omladinac
24.09.2017 11:00 Dokmir : Šarbane
24.09.2017 11:00 Pambukovica : Brgule
24.09.2017 11:00 Zvizdar 2012 : Sloga
24.09.2017 11:00 Vukona : OFK Takovo
24.09.2017 16:00 Omladinac (D) : Studen Vitez
24.09.2017 16:00 BSK 2014 : Bane 1931
24.09.2017 16:00 Progorelica : Budućnost (S)
24.09.2017 16:00 Mladost 1925 : Jovo Kursula
24.09.2017 16:00 Zvezda : Stara čaršija
24.09.2017 16:00 Šumadija (Š) : Mladost 1981
24.09.2017 16:00 Miločajac : Vrnjci
24.09.2017 15:30 Sloboda : Belica
24.09.2017 15:30 Mladost : Domaćin
24.09.2017 15:30 Partizan : OFK Borac
24.09.2017 15:30 Crni Vrh : Trnava
24.09.2017 15:00 Zelenika : Rudar
24.09.2017 15:00 Orlovi : Sindjelić
24.09.2017 15:00 Resava : Mladi Radnik
24.09.2017 15:00 Mladi Borac : Planinac
24.09.2017 15:00 Resavac : Viner DSV
24.09.2017 16:00 Sopot : Batovac
24.09.2017 16:00 Proleter 1932 : Sloga (L)
24.09.2017 16:00 Morava 1932 : Sloga (Ć)
24.09.2017 16:00 Pobeda (SK) : Mlava (B)
24.09.2017 16:00 Mip Majdan : Vihor
24.09.2017 16:00 Napredak (Bu) : Metalac
24.09.2017 16:00 Sloga (Dr) : Vojvoda Milenko
24.09.2017 16:00 Banat : Gaj
24.09.2017 16:00 Mrčkovac : Borac 2016
24.09.2017 16:00 Mladost 1970 : Polet
24.09.2017 16:00 Dobra : Električar
24.09.2017 16:00 OFK Vinci : OFK Braničevo
24.09.2017 11:00 Jarmenovci : Budućnost (B)
24.09.2017 11:00 Mladost (J) : Budućnost MI (DT)
24.09.2017 11:00 Radoje Domanović : Krćevac 04
24.09.2017 11:00 Omladinac B : Brana Paunović
24.09.2017 15:30 Crvena Zastava : Trstenica
24.09.2017 15:30 Lazarevac : Strmovo
24.09.2017 15:30 Proleter : Dimitrije Tucović
24.09.2017 11:00 BSK : Radnik
24.09.2017 15:30 Borac : Soko
24.09.2017 11:00 Mladost : OFK Jelen
24.09.2017 11:00 Galeb : Žabar
24.09.2017 16:30 Lovac : Šumar
24.09.2017 16:30 Sloven : Sremac
24.09.2017 16:30 Hajduk : Kameni
24.09.2017 16:30 Mladost : Vitez
24.09.2017 15:30 Sloga : Strmovo 1968
24.09.2017 15:30 Proleter : Nepričava
24.09.2017 15:30 Baštovan 2015 : Mladi Borac
24.09.2017 15:30 Ram : Srednjevo
24.09.2017 15:30 Pek (K) : Mirko Tomić
24.09.2017 15:30 Stiški Kurjak : Dunavac 1929
24.09.2017 16:00 Radnički 1927 : Karaš
24.09.2017 16:00 Hajduk : Omladinac
24.09.2017 16:00 Jedinstvo : Banat (D)
24.09.2017 16:00 Vitorul : Banat (V)
24.09.2017 11:00 Stig (MC) : Stig (C)
24.09.2017 11:00 Jedinstvo (S) : Sloga 1945
24.09.2017 15:30 Graničar : Sport
24.09.2017 15:30 Terekveš : KFK Kula
24.09.2017 15:30 OFK Metalac : Dinamo
24.09.2017 15:30 OFK Šikara : Telečka
24.09.2017 15:30 Dražmirovac : PSS-192
24.09.2017 15:30 Napredak : Lipar
24.09.2017 15:00 Ibar : Jedinstvo
24.09.2017 15:00 Igalo : Cetinje
24.09.2017 15:00 Jezero : Otrant
24.09.2017 15:00 Lovćen : Čelik
24.09.2017 15:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 : Bokelj
24.09.2017 15:00 Petnjica : Gusinje
24.09.2017 15:30 Sloga (SB) : Sloga (R)
24.09.2017 15:30 Arsenal : Bokelj 2
24.09.2017 16:00 Široki Brijeg : Vitez
24.09.2017 15:30 Krupa : Borac
24.09.2017 17:00 Brighton : Newcastle
24.09.2017 12:00 Espanyol : La Coruña
24.09.2017 18:30 Las Palmas : Leganés
24.09.2017 16:15 Getafe : Villarreal
24.09.2017 18:30 Eibar : Celta Vigo
24.09.2017 20:45 Real Sociedad : Valencia
24.09.2017 15:30 Hannover 96 : Köln
24.09.2017 18:00 Bayer Leverkusen : Hamburger SV
24.09.2017 15:00 Cagliari : Chievo
24.09.2017 15:00 Crotone : Benevento
24.09.2017 20:45 Fiorentina : Atalanta
24.09.2017 15:00 Verona : Lazio
24.09.2017 15:00 Internazionale : Genoa
24.09.2017 12:30 Sampdoria : Milan
24.09.2017 18:00 Sassuolo : Bologna
24.09.2017 21:00 Marseille : Toulouse
24.09.2017 15:00 Saint-Étienne : Rennes
24.09.2017 17:00 Strasbourg : Nantes
24.09.2017 16:00 Vojvodina : Mašinac
24.09.2017 14:00 Mačva : Radnički 1919
24.09.2017 11:00 Karađorđe : Šumadija 1903
24.09.2017 15:00 Metalmania : Lavice Dubočica
24.09.2017 15:00 Spartak ŽK : Rad
24.09.2017 16:00 OFK Beograd : Radnički (P)
24.09.2017 11:00 Moravac Orion : Partizan
24.09.2017 11:00 Vojvodina : Čukarički
24.09.2017 13:00 Radnički (N) : Napredak
24.09.2017 12:00 011 : Radnički (O)
24.09.2017 11:30 IMT : Siti Sport Klub
24.09.2017 15:00 Jasenica 2017 : Mihajlovac 1934
24.09.2017 10:00 Stepojevac Vaga : Avala
24.09.2017 13:30 011 MK : Brodarac MK
24.09.2017 09:00 Lokomotiva MK : Crvena zvezda MK
24.09.2017 09:00 IMT : Voždovac MK
24.09.2017 09:30 Crvena zvezda : Radnički (SM)
24.09.2017 10:00 Omladinac : Borac (NS)
24.09.2017 10:00 ČSK Pivara : Hajduk junior
24.09.2017 11:00 Bačka 1901 : Krila Krajine
24.09.2017 11:00 Prva Iskra : Jedinstvo
24.09.2017 13:30 Torlak MK : Rad MK
24.09.2017 10:00 Borac MK : Lokomotiva MK
24.09.2017 13:00 Spartak : Zemun
24.09.2017 13:00 OFK Beograd : Novi Pazar
24.09.2017 13:00 Vojvodina : Čukarički
24.09.2017 16:00 IMT : Kolubara
24.09.2017 11:00 DIF : Balkan
24.09.2017 13:30 OLE : Hajduk
24.09.2017 16:30 GSP Polet : Beograd 1929
24.09.2017 16:00 Palilulac : Vinča
24.09.2017 11:00 Grafičar : Poštar 1930
24.09.2017 11:00 Cerovac : Pobeda
24.09.2017 11:00 Proleter : Morava
24.09.2017 10:00 7.juli : Crvena zvezda
24.09.2017 13:30 Preporod : Vinogradar
24.09.2017 12:00 Borac (NS) : Radnički (Š)
24.09.2017 12:00 RFK N.S. 1921 : Indeks
24.09.2017 11:00 Bačka (BP) : Bačka 1901
24.09.2017 12:00 Vrbas : Radnički (S)
24.09.2017 10:00 Jedinstvo : Zabrezje
24.09.2017 11:00 Obrenovac 1905 MK : Lola MK
24.09.2017 13:00 Voždovac B MK : Brodarac B MK
24.09.2017 13:30 IMT : DIF MK
24.09.2017 10:00 Institut MK : OFK Beograd MK
24.09.2017 13:00 Zemun MK : Banja MK
24.09.2017 10:00 Sopot MK : Rakovica MK
24.09.2017 09:00 Bežanija MK : OLE MK
24.09.2017 13:30 011 MK : BSK Borča MK
24.09.2017 12:00 Mladenovac MK : Sinđelić MK
24.09.2017 09:00 Brodarac MK : Radnički NB MK
24.09.2017 19:00 OFK Beograd MK : Zemun MK
24.09.2017 12:00 Radnički (Zr) : Vršac united
24.09.2017 11:00 Kikinda 1909 : ŽAK
24.09.2017 12:00 Proleter 2006 : Dinamo 1945
24.09.2017 11:00 Brodarac : Crvena zvezda
24.09.2017 12:00 011 : Partizan
24.09.2017 10:00 Voždovac : Zemun
24.09.2017 11:30 Lokomotiva : Radnički (O)
24.09.2017 09:00 Rad MK : Zemun MK
24.09.2017 10:00 Partizan MK : Voždovac MK
24.09.2017 10:00 BSK Borča MK : DIF MK
24.09.2017 10:00 Crvena zvezda MK : OFK Beograd MK
24.09.2017 10:00 Selo Mladenovac : Dunavac
24.09.2017 12:30 Sopot : Balkan
24.09.2017 20:00 Ada MK : Milutinac MK
24.09.2017 14:00 GSP Polet MK : Kosmaj MK
24.09.2017 09:00 Forza MK : Sinđelić MK
24.09.2017 11:00 Čantavir : Tavankut
24.09.2017 10:00 RFK N.S. 1921 : Indeks
24.09.2017 10:00 Tekstilac : Arena Su
24.09.2017 10:00 CFK : Radnički (S)
24.09.2017 10:00 Urovci : Duboko
24.09.2017 10:00 Zabrezje : Buducnost
24.09.2017 11:00 Zadrugar : Belo Polje
24.09.2017 10:00 Posavina : Krtinska
24.09.2017 10:00 Mladi proleter : Graficar
24.09.2017 10:00 Hajduk : Sinđelić
24.09.2017 13:00 IMT : Novi Beograd
24.09.2017 10:30 13. Maj : Bežanija
24.09.2017 10:00 Radnički (Zr) : Vršac united
24.09.2017 09:00 Kikinda 1909 : ŽAK
24.09.2017 10:00 Proleter 2006 : Dinamo 1945
24.09.2017 Horgoš 1911 : Potisje
24.09.2017 Sloga : Bačka
24.09.2017 AFK 2 : 2 Jedinstvo
24.09.2017 Senta : Tisa
24.09.2017 09:00 BASK MK : Jedinstvo MK
24.09.2017 10:00 BSK 1926 MK : Rakovica MK
24.09.2017 11:30 Žarkovo MK : Ole MK
24.09.2017 14:00 Lokomotiva MK : Leštane MK
24.09.2017 09:00 BSK 1925 : Teleoptik
24.09.2017 09:00 TSC : Vinogradar
24.09.2017 09:30 Bačka 1901 : Subotica
24.09.2017 10:00 Radnički 1905 : Spartak '05
24.09.2017 10:00 Srem : Crveni orao
24.09.2017 16:00 Torlak : Beograd 1929
24.09.2017 10:00 Borac : Žarkovo
24.09.2017 16:00 Crvena zvezda MML : Leštane
24.09.2017 10:00 Boleč : Lokomotiva
24.09.2017 12:30 Vrčin : Dunavac
24.09.2017 10:00 Zemun : GSP Polet
24.09.2017 09:00 Varga : Mladenovac
24.09.2017 10:00 Partizan : Buducnost
24.09.2017 Kevi : Coerver
24.09.2017 AFK : Senta

Rukomet

24.09.2017 17:30 Apatin : Dolovo
24.09.2017 18:00 Mladost TSK : Sivac 69
24.09.2017 17:00 Titel : Potisje Pleteks
24.09.2017 17:00 Slavija : Nova Pazova 1957
24.09.2017 18:00 Budućnost : Metalac
24.09.2017 19:00 Planinka Prolom voda : Karađorđe
24.09.2017 19:00 Lokomotiva : Topličanin
24.09.2017 16:00 Kljajićevo : Graničar
24.09.2017 16:30 Borac : Rusin
24.09.2017 19:00 Beočin 1959 : Radnički
24.09.2017 17:00 Inđija 2 : Sloga
24.09.2017 19:00 Železničar : Metalac
24.09.2017 19:00 Želja : Spartak
24.09.2017 20:00 Sloven : Mokrin
24.09.2017 17:30 Deronje : Ravangrad
24.09.2017 16:00 Naftagas (Ž) : Gradnulica
24.09.2017 14:00 Apatin (Ž) : Senta
branko2903 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 9 korisnika su tipovali utakmicu