XS
SM
MD
LG
01.04.2017 Napredak : Novi Pazar
01.04.2017 Radnik : Bačka (BP)
01.04.2017 Radnički (N) : Partizan
01.04.2017 Voždovac : Vojvodina
01.04.2017 Mladost : Javor Matis
01.04.2017 Metalac : Čukarički
01.04.2017 Crvena zvezda : Spartak ŽK
01.04.2017 Borac : Rad

01.04.2017 15:30 Inđija : OFK Beograd
01.04.2017 15:30 Sindjelić : Budućnost
01.04.2017 15:30 ČSK Pivara : Jagodina
01.04.2017 15:30 BSK Borča : Dinamo
01.04.2017 15:30 OFK Odžaci : Bežanija
01.04.2017 15:30 Kolubara : Mačva
01.04.2017 15:30 Radnički : Sloboda
01.04.2017 15:30 Proleter : Zemun

01.04.2017 15:30 Donji Srem : Omladinac
01.04.2017 15:30 Crvena zvezda (NS) : Radnički (Zr)
01.04.2017 15:30 Radnički (NP) : TSC
02.04.2017 15:30 Borac (S) : Radnički (SM)
02.04.2017 15:30 Dunav : Železničar
01.04.2017 15:30 Vršac : Bačka 1901
01.04.2017 15:30 Cement : Bratstvo 1946
01.04.2017 15:30 Sloga : Radnički (Š)

26.03.2017 15:00 Moravac Orion : Temnić 1924
25.03.2017 15:00 Dunav : Jedinstvo (P)
25.03.2017 15:00 Jedinstvo (B) : Radnički (S)
25.03.2017 15:00 Ozren : Tabane 1970
25.03.2017 15:00 OFK Sinđelić : Pukovac
26.03.2017 15:00 Radan : Vlasina
26.03.2017 11:00 Car Konstantin : Sloga (D)
25.03.2017 15:00 Trstenik PPT : Timok

02.04.2017 11:00 Dorćol : BSK Batajnica
02.04.2017 11:00 Prva Iskra : Radnički (NB)
02.04.2017 15:30 Crvena Zvezda : Stepojevac Vaga
01.04.2017 15:30 Rakovica : Radnički (O)
02.04.2017 15:30 Brodarac 1947 : IMT
01.04.2017 11:00 GSP Polet : Grafičar
01.04.2017 10:00 BASK : Sopot
01.04.2017 15:30 Teleoptik : Žarkovo

25.03.2017 14:30 Smederevo 1924 : Zlatibor (Č)
25.03.2017 14:30 Loznica : Budućnost Krušik 2014
26.03.2017 11:00 Jedinstvo Putevi : Polet (LJ)
25.03.2017 14:30 Karađorđe (T) : Mihajlovac 1934
25.03.2017 14:30 Jošanica : Radnički 1923
25.03.2017 14:30 Šumadija 1903 : Šapine
25.03.2017 14:30 Sloga (P) : Železničar
25.03.2017 14:30 FAP : Mokra Gora

25.03.2017 14:00 Spartak : Mašinac Trejs PZP
12.04.2017 15:00 Crvena zvezda : Obilić
26.03.2017 18:30 Sloga Radnički : Požarevac
25.03.2017 15:00 Napredak : Vojvodina

26.03.2017 13:30 Mačva : Polet
25.03.2017 14:00 Šumadija 1903 : Trijumf
27.03.2017 15:30 Jagodina : ŽGFK Lavice Dubočica
26.03.2017 15:00 Kolibri : Rad

13.03.2017 18:00 MZT Skopje Aerodrom 63 : 69 Mornar
11.03.2017 17:00 Igokea 70 : 64 Partizan NIS
12.03.2017 19:00 Krka 95 : 91 Cibona
10.03.2017 20:00 Mega Leks 82 : 69 Karpoš Sokoli
12.03.2017 19:00 Zadar 81 : 78 Union Olimpija
11.03.2017 19:00 Cedevita 104 : 92 FMP
13.03.2017 21:00 Crvena zvezda MTS 82 : 66 Budućnost VOLI

29.03.2017 20:00 Metalac : Mladost Admiral
30.03.2017 17:00 Beovuk 72 : Vršac
29.03.2017 18:00 Smederevo 1953 : Tamiš
29.03.2017 19:30 Sloga : Dunav
29.03.2017 18:00 Napredak Rubin : Dynamic BG
29.03.2017 16:30 OKK Beograd : Konstantin
29.03.2017 18:30 Spartak : Borac

08.03.2017 18:00 Kraljevo 67 : 50 Šumadija
07.03.2017 17:30 Student 50 : 73 Crvena zvezda
07.03.2017 19:30 Novosadska ŽKA 71 : 51 Vrbas Medela
08.03.2017 Partizan 1953 20 : 0 Vojvodina
08.03.2017 16:00 Spartak 48 : 74 Radivoj Korać
07.03.2017 18:30 Šabac 89 : 72 Vršac

05.03.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Novi Pazar
03.03.2017 19:00 Klek Srbijašume 2 : 3 Ribnica
05.03.2017 19:00 Spartak (LJ) 2 : 3 Radnički
04.03.2017 16:00 Niš IGM Mladost 3 : 1 Partizan
04.03.2017 19:00 Vojvodina NS Seme 1 : 3 Crvena zvezda

26.03.2017 20:00 Toplički Vitezovi : Jagodina
25.03.2017 17:00 VA 014 Gorenje : FAP Livnica
25.03.2017 19:00 VGSK : Mladi radnik
25.03.2017 19:00 Železničar : Futog
25.03.2017 16:00 Kosovska Mitrovica : Smederevo Carina
25.03.2017 16:30 Borac : Spartak (S)

11.03.2017 19:00 Jedinstvo (U) 1 : 3 Jedinstvo (SP)
10.03.2017 19:00 Crvena zvezda 3 : 1 MD Zrenjanin
11.03.2017 17:00 Futog 0 : 3 Vizura
10.03.2017 19:00 Spartak 1 : 3 Dinamo
12.03.2017 19:00 TENT 3 : 2 Železničar

FOK : Kraguj Radnički
Klek Srbijašume : Leskovac 98
Gimnazijalac : Omladinac
Vranje : Eaton Srem Tempo
Smederevo : Roda
Takovo Zvezda Helios : Beograd

25.03.2017 18:50 Vojvodina : Požarevac
22.03.2017 20:30 Crvena zvezda 24 : 31 Sloga
25.03.2017 19:00 Dinamo : Rudar
25.03.2017 19:00 Jugović : Morava
25.03.2017 20:00 Partizan : Spartak Vojput
25.03.2017 17:30 Šamot 65 : Metaloplastika

Dubočica 54 : Vranje 1957
Novi Pazar : Sindjelić
Topličanin : Obilić
Mokra Gora : Proleter
Kolubara : Inđija
Zlatar : Priboj

11.03.2017 18:00 Medicinar 36 : 31 Naisa
10.03.2017 17:30 Junior 35 : 29 Železničar
11.03.2017 19:00 Sloga 32 : 27 Jagodina
11.03.2017 17:30 Bekament Bukovička Banja 36 : 19 Kikinda
11.03.2017 18:00 Radnički KG 21 : 25 Bor RTB

12 .kolo
Minaqua Vojvodina : Voždovac 1955
Vrbas : Mladost (NP)
Mladi radnik : Proleter SP
Pančevo : Metalac
Župa : Požarevac

31.03.2017 20:00 Kopernikus SAS : Metalac Kolorado
31.03.2017 20:00 Smederevo : Leteći Holandjanin
31.03.2017 20:00 Jastrebac : FON
31.03.2017 20:00 Kalča : Euro Motus
31.03.2017 20:00 Nova Pazova : Ekonomac
31.03.2017 20:00 Deus Rol. Mošić : Novi Pazar

: Partizan 1953
20.12.2016 18:00 Kraljevo 66 : 79 Beroe
23.12.2016 17:00 Play Off Happy 52 : 67 Triglav

21.12.2016 18:00 Badel 1862 61 : 72 Montana 2003
22.12.2016 19:00 Budućnost Bemax 96 : 65 Athlete Celje
: Crvena zvezda

02.04.2017 17:00 Arsenal : Manchester City
01.04.2017 16:00 Burnley : Tottenham
01.04.2017 16:00 Chelsea : Crystal Palace
01.04.2017 16:00 Hull : West Ham
01.04.2017 16:00 Leicester : Stoke
01.04.2017 13:30 Liverpool : Everton
01.04.2017 16:00 Manchester Utd : WBA
01.04.2017 18:30 Southampton : Bournemouth
02.04.2017 14:30 Swansea : Middlesbrough
01.04.2017 16:00 Watford : Sunderland

31.03.2017 20:30 Hertha BSC : Hoffenheim
01.04.2017 15:30 Bayern : Augsburg
01.04.2017 15:30 Schalke 04 : Borussia Dortmund
01.04.2017 15:30 Hamburger SV : Köln
01.04.2017 15:30 Freiburg : Werder
01.04.2017 15:30 RB Leipzig : Darmstadt 98
01.04.2017 18:30 Eintracht : Borussia M'gladbach
02.04.2017 15:30 Ingolstadt : Mainz 05
02.04.2017 17:30 Bayer Leverkusen : Wolfsburg

02.04.2017 15:00 Genoa : Atalanta
02.04.2017 15:00 Fiorentina : Bologna
02.04.2017 15:00 Palermo : Cagliari
02.04.2017 15:00 Chievo : Crotone
01.04.2017 20:45 Roma : Empoli
02.04.2017 20:45 Napoli : Juventus
01.04.2017 18:00 Sassuolo : Lazio
02.04.2017 15:00 Pescara : Milan
03.04.2017 20:45 Internazionale : Sampdoria
02.04.2017 12:30 Torino : Udinese

02.04.2017 17:00 Lorient : Caen
02.04.2017 17:00 Montpellier : Toulouse
02.04.2017 21:00 Nice : Bordeaux
01.04.2017 17:00 Marseille : Dijon
01.04.2017 19:00 Bastia : Lille
02.04.2017 15:00 Rennes : Lyon
02.04.2017 Monaco : Saint-Étienne
02.04.2017 17:00 Nantes : Angers
18.04.2017 18:30 Metz : PSG
31.03.2017 19:00 Guingamp : Nancy

03.04.2017 20:45 Celta Vigo : Las Palmas
01.04.2017 13:00 Villarreal : Eibar
31.03.2017 20:45 Espanyol : Betis
01.04.2017 16:15 Osasuna : Athletic Club
02.04.2017 16:15 Real Madrid : Alavés
01.04.2017 18:30 Real Sociedad : Leganés
01.04.2017 20:45 Málaga : Atlético Madrid
02.04.2017 12:00 Sevilla : Sporting Gijón
02.04.2017 20:45 Granada : Barcelona
02.04.2017 18:30 Valencia : La Coruña