XS
SM
MD
LG

pre 31 minut
22.01.2018 21:00 Zadar 77 : 93 Mornar

pre 59 minuta
22.01.2018 18:00 Zlatibor 77 : 57 Spartak

pre 1 sat
18.11.2017 19:00 Pink 20 : 0 Železničar

22.01.2018 18:00 MZT Skopje Aerodrom 58 : 92 Crvena zvezda MTS

pre 15 sati
21.01.2018 16:15 Partizan 3 : 0 AS

pre 23 sata
21.01.2018 17:20 Umka 2009 81 : 67 Veba Basket
21.01.2018 19:00 Grocka 76 : 94 LA Basket

juče
Sloga 1 : 0 Loznica 1
Loznica 2 2 : 0 Trnovica
Loznica 04 0 : 2 Jadar 04
Jadar 1 1 : 1 Jadar 2
Drina 04 3 : 0 Sloga
Drina 03 3 : 0 Stobex 1
Stobex 2 1 : 3 Podrinje

Jedinstvo 06 1 : 4 Trnovica
Loznica 06 3 : 1 Zvornik 2006
Trnovica 1 : 0 Jedinstvo 05
Podrinje 0 : 5 Loznica 05
Sloga 1 : 1 Jadar 06
Gučevo 0 : 5 Jadar 05
Jang Boys 0 : 1 Stobex
Jang Boys 0 : 1 Trnovica

21.01.2018 17:00 Novi Pazar 76 : 69 Kolubara LA 2003

21.01.2018 09:30 Palić 1 : 0 Spartak A
21.01.2018 09:55 Palić 2 : 0 Spartak B
21.01.2018 08:45 Dribling B 0 : 11 Dribling A
21.01.2018 08:45 Spartak B 1 : 3 Spartak A

21.01.2018 11:20 Palić 3 : 2 Spartak A
21.01.2018 10:55 Bačka 1901 2 : 2 Spartak A
21.01.2018 09:05 Palić 3 : 2 Bačka 1901
21.01.2018 10:20 Spartak B 2 : 2 Spartak A

21.01.2018 10:55 Bačka 1901 3 : 7 Spartak B
21.01.2018 09:55 Bačka 1901 1 : 1 Vinogradar
21.01.2018 12:00 Dribling 1 : 3 Spartak A

21.01.2018 19:00 Spartak (Lj) 3 : 1 Radnički

21.01.2018 18:00 Bor 61 : 78 Radivoj Korać
20.01.2018 19:00 Vrbas Medela 59 : 81 Student
20.01.2018 19:30 Crvena zvezda 99 : 31 Vršac

21.01.2018 18:30 Jagodina 91 : 82 Polet

21.01.2018 18:00 Takovo-Zvezda Helios 3 : 0 Valjevo
21.01.2018 17:00 Futog 1 : 3 Smederevo
20.01.2018 19:30 Roda 1 : 3 FOK
20.01.2018 19:00 Omladinac 3 : 2 Ub
20.01.2018 19:00 Jedinstvo (U) 0 : 3 Beograd
20.01.2018 18:00 Vranje 3 : 1 Gimnazijalac

21.01.2018 18:00 Sixt Primorska 82 : 71 Teodo Tivat

21.01.2018 19:00 Budućnost VOLI 88 : 66 Union Olimpija
20.01.2018 19:00 Partizan NIS 80 : 69 Cibona

21.01.2018 18:00 Ivanjica 0 : 3 Srbijanka 014
21.01.2018 15:00 Sterija 1 : 3 Spartak (Lj)
21.01.2018 13:00 Jagodina 0 : 3 Borac (Ča)

21.01.2018 16:00 Borac (St) 0 : 3 Partizan

21.01.2018 19:00 Spartak 3 : 0 Partizan
21.01.2018 18:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Železničar

21.01.2018 14:15 Barajevo 105 : 72 Vitez
21.01.2018 16:00 Barajevo Bambi 83 : 93 Eko Sport
21.01.2018 18:00 BTC 85 : 56 Borča 2
20.01.2018 20:00 LA Basket 92 : 96 Grocka

21.01.2018 16:00 Borac 3 : 0 FAP Livnica

21.01.2018 Kopernikus Železničar 7 : 0 Jedinstvo GM

21.01.2018 Radnički 2 : 1 Car Konstantin beli
21.01.2018 Nacional Milan beli 5 : 1 Radnički
21.01.2018 Soko 2 : 4 Nacional Milan crveni
Kopernikus Železničar B 0 : 3 Kopernikus Železničar A

21.01.2018 15:00 Atalanta 1 : 2 Napoli

21.01.2018 Delijski Vis 4 : 2 Car Konstantin plavi
21.01.2018 Aca Menta 10 : 3 Car Konstantin plavi
21.01.2018 Šampion 2014 4 : 4 Car Konstantin beli
21.01.2018 Soko 1 : 8 Radnički ofk

21.01.2018 Sinđelić 3 : 3 Šampion 2014
21.01.2018 Soko 0 : 9 Radnički OFK
21.01.2018 Radnički OFK - Beli 2 : 5 Delijski Vis

20.01.2018 16:00 Stari Ras 84 : 59 Sloga (PM)

prekjuče
20.01.2018 17:30 OKK Beograd 70 : 78 Borac
20.01.2018 19:30 Sloga 76 : 107 Metalac
20.01.2018 19:30 Tamiš 83 : 96 Dynamic

20.01.2018 19:00 Zlatar 84 : 70 Napredak Junior
20.01.2018 18:00 Zekas 75 66 : 91 Železničar
20.01.2018 17:00 Mileševac 94 : 86 Prva Petoletka

20.01.2018 20:00 Srem 3 : 2 TENT
20.01.2018 17:00 Dinamo 0 : 3 Vizura

20.01.2018 19:00 Proleter Naftagas 83 : 88 Pirot
20.01.2018 19:00 Napredak Bosphorus 67 : 72 Mladost (SP)
20.01.2018 18:00 Smederevo 1953 63 : 68 Akademik
20.01.2018 19:00 Klik 79 : 76 Zdravlje Leskovac

20.01.2018 19:00 Mladi radnik 3 : 1 Jedinstvo (SP)
20.01.2018 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 1 Niš

20.01.2018 17:00 Šabac 56 : 72 Partizan 1953
20.01.2018 15:00 Šumadija 62 : 97 Kraljevo

20.01.2018 17:00 Cedevita 75 : 73 Mega Bemax

20.01.2018 15:00 Sloga Elite 84 : 58 Goč

20.01.2018 15:00 Inđija 3 : 0 Leskovac 98
20.01.2018 16:00 Milenijum 0 : 3 Kralj

20.01.2018 17:00 Napredak 037 3 : 2 Železničar (Bg)

20.01.2018 16:30 Mladost 2 89 : 56 Zvezdara

20.01.2018 17:00 Srem Iton 3 : 1 Toplički Vitezovi
20.01.2018 17:00 Timok 1 : 3 Loznica

20.01.2018 Delijski Vis 3 : 1 Nacional Milan beli

20.01.2018 Filip Filipović 8 : 1 Radnički šareni
20.01.2018 Filip Filipović 4 : 1 Nacional Milan

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
Brzi95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu