XS
SM
MD
LG

pre 20 minuta
23.09.2017 11:00 Inđija 3 : 4 Crvena zvezda
23.09.2017 13:00 Internacional 2 : 0 Radnički 1923

pre 21 minut
23.09.2017 13:00 Atlético Madrid 2 : 0 Sevilla

pre 1 sat
23.09.2017 11:00 Njerš Ištvan 15 : 0 Bačka 1901

23.09.2017 13:00 Kiker 0 : 7 Partizan

pre 2 sata
23.09.2017 12:00 Voždovac 2 : 0 Brodarac
23.09.2017 11:00 Radnički (N) 2 : 2 Jagodina

23.09.2017 10:00 Posavina 0 : 2 Krtinska
23.09.2017 10:00 Zvezda 2 : 13 Skela
23.09.2017 10:00 Sloga 3 : 1 Omladinac

23.09.2017 11:00 Rakovica 1 : 2 Borac

23.09.2017 10:00 Urovci 4 : 0 Posavac Tisma
23.09.2017 10:00 Zabrezje 7 : 0 Obrenovac 1905

23.09.2017 10:00 Strelac 7 : 1 Crvena Zastava
23.09.2017 13:00 Rvati 8 : 1 Polet

23.09.2017 13:00 Polet 0 : 7 Zabrežje

23.09.2017 12:00 TSC 2 : 2 Spartak
23.09.2017 12:00 Hajduk junior 0 : 2 Bečej 1918

23.09.2017 10:00 Bečkerek 023 5 : 2 Železničar

23.09.2017 12:00 Bečkerek 023 2 : 2 Železničar

pre 3 sata
23.09.2017 10:00 Hajduk junior 2 : 3 Bečej 1918
23.09.2017 10:00 TSC 0 : 4 Spartak

23.09.2017 10:00 ŽAK junior 0 : 3 TSC

23.09.2017 10:00 Železničar 1 : 6 Radnički (Zr)

23.09.2017 11:00 GSP Polet - Dorćol 0 : 1 Lokomotiva

23.09.2017 11:00 Dinamo 1945 1 : 1 Apolon 4

pre 4 sata
23.09.2017 11:00 Spartak 32 : 0 Preporod

23.09.2017 10:00 Tavankut 5 : 4 Subotica

23.09.2017 10:00 Borac (St) 3 : 1 Vršac United

23.09.2017 10:00 Obilić 1 : 10 Bajša

23.09.2017 10:00 Banat 1 : 1 Vulturul

pre 5 sati
23.09.2017 09:30 Spartak '06 19 : 0 Preporod

pre 12 sati
22.09.2017 19:00 Nice 2 : 2 Angers
22.09.2017 20:45 Lille 0 : 4 Monaco

pre 15 sati
22.09.2017 20:30 Bayern 2 : 2 Wolfsburg

pre 16 sati
22.09.2017 19:00 Halas Jožef 21 : 25 Kučevo

22.09.2017 18:00 Dubočica 54 31 : 19 Priboj

22.09.2017 19:00 Bekament 42 : 17 Junior

pre 17 sati
22.09.2017 13:00 Crvena zvezda 0 : 2 Spartak

pre 18 sati
22.09.2017 19:30 Kolubara 15 : 11 Sinđelić

10.09.2017 15:00 Panonija 3 : 3 KFK Kula
10.09.2017 15:00 Graničar 5 : 0 Dinamo
10.09.2017 15:00 Terekveš 3 : 1 Telečka
10.09.2017 15:00 OFK Metalac 6 : 1 OFK Šikara

22.09.2017 19:00 Radnički 1964 24 : 23 Bela Palanka

21.09.2017 Radnički 5 : 3 Tvrdjava 1
21.09.2017 Tvrdjava 2 3 : 0 Panonija
21.09.2017 Omladinac 3 : 0 OFK Odžaci
21.09.2017 BSK 0 : 3 Borac

pre 19 sati
OFK Šikara 3 : 0 Jedinstvo
16.09.2017 15:00 Sport 2 : 0 Panonija
17.09.2017 15:00 KFK Kula 3 : 0 Graničar
17.09.2017 15:00 Dinamo 1 : 1 Terekveš
17.09.2017 15:00 Telečka 2 : 3 OFK Metalac

pre 20 sati
21.09.2017 17:00 Zuce 3 : 0 Palilulac
22.09.2017 17:00 Banja 0 : 8 PKB
21.09.2017 17:00 Peks 0 : 6 ŠF Rosenborg

pre 21 sat
22.09.2017 15:00 Rudar 0 : 1 Iskra
22.09.2017 15:00 Grbalj 2 : 1 Zeta
22.09.2017 15:00 Dečić 0 : 0 Sutjeska
22.09.2017 15:00 Budućnost 1 : 0 Kom
22.09.2017 13:00 OFK Petrovac 1 : 0 Mladost

pre 22 sata
24.09.2017 AFK 2 : 2 Jedinstvo

juče
22.09.2017 13:30 Voždovac 1 : 1 Brodarac

21.09.2017 17:00 Brodarac 5 : 3 Institut

16.09.2017 16:00 Tornjoš 6 : 0 Graničar

13.11.2016 13:00 Oskar 3 : 0 Morava
27.05.2017 17:00 Morava 0 : 3 Oskar
23.04.2017 16:30 Oskar 0 : 3 Glama

19.09.2017 15:30 Bokelj 0 : 1 Igalo

15.09.2017 16:30 Bratstvo 5 : 1 Gradina

prekjuče
21.09.2017 10:00 Veternik 3 : 3 Omladinac

20.09.2017 19:30 Zrenjanin 24 : 29 ORK Pančevo

20.09.2017 16:00 Radnički (Š) 6 : 3 Inđija

20.09.2017 16:00 Arena Su 1 : 0 TSC

20.09.2017 10:00 Spartak 3 : 0 Vrbas

20.09.2017 17:00 Bačka (BP) 1 : 0 ŽAK junior

20.09.2017 17:00 Mladost 3 : 0 Partizan (U)

17.09.2017 16:30 Jastrebac 3 : 0 Knez Lazar 2015

20.09.2017 20:00 Leganés 0 : 0 Girona
20.09.2017 22:00 Real Madrid 0 : 1 Real Betis
20.09.2017 21:00 La Coruña 1 : 0 Alavés
20.09.2017 22:00 Sevilla 1 : 0 Las Palmas
20.09.2017 20:00 Athletic Club 1 : 2 Atlético Madrid

20.09.2018 20:30 Nexe 24 : 24 Gorenje Velenje
20.09.2018 17:45 Vojvodina 21 : 19 Metalurg
19.09.2018 20:45 Vardar 32 : 28 Tatran Prešov
19.09.2018 19:00 PPD Zagreb 25 : 25 Celje Piv. Laško
19.09.2018 18:15 Meshkov Brest 29 : 26 Dinamo Pančevo
12.09.2018 19:00 Gorenje Velenje 34 : 24 Dinamo Pančevo
12.09.2018 17:15 Vojvodina 21 : 29 PPD Zagreb
10.09.2018 17:45 Metalurg 29 : 22 Nexe
09.09.2018 20:30 Tatran Prešov 25 : 26 Celje Piv. Laško
08.09.2018 17:45 Vardar 31 : 23 Meshkov Brest
06.09.2018 17:15 Tatran Prešov 33 : 28 PPD Zagreb
05.09.2018 19:15 Nexe 33 : 28 Vojvodina
06.09.2018 20:45 Dinamo Pančevo 20 : 25 Metalurg
05.09.2018 17:30 Vardar 32 : 19 Gorenje Velenje
06.09.2018 19:00 Celje Piv. Laško 24 : 29 Meshkov Brest
02.09.2018 17:45 Metalurg 23 : 32 Vardar

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
djomla67 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Mramorak je tipovao utakmicu
Dzank i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dzank i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Dzank i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Dzank i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Saleee89 je tipovao utakmicu