XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 493 utakmica za dan
Subota, 4 Maj 2013

Fudbal

04.05.2013 17:00 Hajduk 2 : 0 Javor
04.05.2013 17:00 Sloboda Point 2 : 0 Novi Pazar
04.05.2013 17:00 Donji Srem 2 : 1 Smederevo
04.05.2013 17:00 BSK Borča 0 : 3 Spartak ZV
04.05.2013 17:00 Teleoptik 1 : 1 Inđija
04.05.2013 17:00 Voždovac 2 : 1 Mladost (L)
04.05.2013 17:00 Borac 3 : 0 Mladenovac
04.05.2013 17:00 Kolubara 0 : 0 Bežanija
04.05.2013 17:00 Banat 3 : 0 Novi Sad
04.05.2013 17:00 Proleter 5 : 2 Timok
04.05.2013 17:00 Radnički (NP) 1 : 0 Jedinstvo Putevi
04.05.2013 17:00 Sloga (K) 1 : 0 Napredak
04.05.2013 20:00 Metalac (GM) 0 : 3 Čukarički
04.05.2013 16:30 Trgovački 3 : 0 Trstenik PPT
04.05.2013 16:30 Dinamo 2 : 2 Moravac Orion
04.05.2013 16:30 Morava (Ć) 1 : 1 OFK Sinđelić
04.05.2013 16:30 Radnički (P) 1 : 0 Žitorađa
04.05.2013 16:30 Kopaonik 0 : 3 Hajduk Veljko
04.05.2013 16:30 Radnički (S) 7 : 0 Borac (B)
04.05.2013 16:30 Dubočica 1923 4 : 0 Sloga
04.05.2013 16:30 Car Konstantin 2 : 4 Radnik
04.05.2013 16:30 Cement 1 : 2 Mladost
04.05.2013 16:30 Srem 0 : 0 Radnički (SM)
04.05.2013 16:30 Palić 0 : 2 Dunav
04.05.2013 16:30 Sloga 2 : 2 Bačka Topola
04.05.2013 16:30 Šumadija 1903 1 : 1 Karađorđe
04.05.2013 16:00 Omladinac 2 : 0 Orlovac
04.05.2013 16:00 Mokra Gora 3 : 1 Polet (T)
04.05.2013 16:30 Morava 2 : 0 Homoljac
04.05.2013 16:30 Gruža 5 : 0 Sloga (B)
04.05.2013 16:00 Budućnost 2 : 0 Zlatar
04.05.2013 16:30 Sloga (P) 4 : 0 Sloga (S)
04.05.2013 16:00 Kačer 0 : 2 Jedinstvo
04.05.2013 16:30 FAP 3 : 0 OFK Osečina
04.05.2013 16:30 Loznica 1919 2 : 1 Sevojno
04.05.2013 16:30 Svrljig 3 : 1 Pusta Reka
04.05.2013 16:30 Zaplanjac 0 : 1 Sloga
04.05.2013 16:30 SFK Moravac 5 : 0 Vučje
04.05.2013 16:30 Balkanski 2 : 0 Napredak
04.05.2013 16:30 Vlasina 3 : 1 Jedinstvo
04.05.2013 16:30 BSK Bujanovac 3 : 1 Lužnica
04.05.2013 16:30 Zloćudovo 1 : 2 Rudar Alpos
04.05.2013 16:30 Malošište 0 : 3 Pukovac
04.05.2013 16:30 Župa 0 : 0 Timočanin
04.05.2013 16:30 OFK Bor 4 : 1 Juhor
04.05.2013 16:30 Radnički (L) 3 : 2 Ozren
04.05.2013 16:30 Jedinstvo 6 : 0 Dragocvet
04.05.2013 16:30 Dunav 1 : 0 Majdanpek
04.05.2013 16:30 Pepeljevac 2 : 4 Đerdap
04.05.2013 16:30 Rembas 4 : 1 Kablovi
04.05.2013 16:30 Napredak (D) 4 : 3 Bošnjane
04.05.2013 16:30 Radnički (B) 4 : 1 OFK Kikinda
04.05.2013 16:30 Budućnost 3 : 1 Radnički (K)
04.05.2013 16:30 AFK 2 : 4 Bilećanin
04.05.2013 16:30 Kozara 4 : 0 Zadrugar
04.05.2013 16:30 Vršac 1 : 1 Proleter
04.05.2013 16:30 Kolonija 1 : 2 Jedinstvo (NB)
04.05.2013 16:30 Bačka 1901 5 : 0 Jedinstvo (BK)
04.05.2013 16:30 Polet 2 : 2 Crvena Zvezda
04.05.2013 16:30 OFK Bačka 3 : 0 Crvenka
04.05.2013 16:30 Jugović 2 : 1 Hajduk
04.05.2013 16:30 Sloga 1 : 0 Stanišić
04.05.2013 16:30 Srbobran 2 : 0 Mladost (T)
04.05.2013 16:30 1. Maj Agroruma 2 : 2 Mladost (BP)
04.05.2013 17:30 Lokomotiva 1 : 0 Slavija
04.05.2013 17:30 Crvena zvezda 1 : 0 Radnički (NB)
04.05.2013 17:30 Lepušnica 0 : 2 Radnički (R)
04.05.2013 17:00 Kraljevo Hajduk 2 : 1 Grdica
04.05.2013 17:00 Goč 1 : 0 Granit
04.05.2013 16:30 Maršić 1 : 1 Sušica
04.05.2013 16:00 Slatina 2 : 0 Donja Vrbava
04.05.2013 16:00 Mladost 3 : 2 Crni Vrh
04.05.2013 16:00 Beli Orao 4 : 1 Makce
04.05.2013 16:00 Polet 3 : 1 Sloga (B)
04.05.2013 16:00 Železničar 5 : 0 Borac
04.05.2013 16:00 Bare 0 : 1 Lepenica
04.05.2013 16:00 Karađorđe 2 : 2 Sloga
04.05.2013 16:00 Borac 0 : 3 Šatornja
04.05.2013 16:00 Beli orlovi 4 : 1 Lokomotiva
04.05.2013 17:00 Mačva 2005 3 : 0 Jadar
04.05.2013 17:00 Sindjelić 2 : 0 Radnički
04.05.2013 17:00 Jedinstvo (V) 3 : 1 Jedinstvo (Š)
04.05.2013 16:00 Pepeljevac 0 : 1 ZSK
04.05.2013 16:00 Mladost 3 : 1 Banjani
04.05.2013 16:00 OFK Jabučje 4 : 1 Tulari
04.05.2013 16:00 Rubribreza 2 : 1 Sovljak
04.05.2013 16:00 Omladinac 0 : 3 Perućac
04.05.2013 16:00 Polet 2 : 1 Višesava
04.05.2013 16:00 Jasen 0 : 1 Zlatibor
04.05.2013 16:00 Polimlje 2 : 0 Crnokosa
04.05.2013 16:00 Zlatibor voda 0 : 3 Jedinstvo
04.05.2013 16:00 Lauš 2 : 1 Železničar
04.05.2013 16:00 Ariljska rampa 4 : 1 Budućnost
04.05.2013 16:30 Polet 0 : 0 Borac
04.05.2013 16:30 Moravica 0 : 1 Mladost (B)
04.05.2013 16:30 Jastrebac 2 : 0 Orljane
04.05.2013 15:30 Čelik 4 : 3 Trešnjevka
04.05.2013 15:30 Pčinja 7 : 0 Biljača
04.05.2013 16:30 Jug Bogdan 3 : 2 Partizanski put
04.05.2013 16:30 Topličanin 4 : 1 Jastrebac
04.05.2013 16:30 OFK Niš 2 : 2 Mladost
04.05.2013 16:30 Gradac 1 : 0 Bobište
04.05.2013 16:30 Radan 2 : 1 Jablanica
04.05.2013 16:30 OFK Morava 3 : 2 Umac
04.05.2013 16:30 Jedinstvo (B) 3 : 0 Progres
04.05.2013 17:00 Vinorača 5 : 1 Napredak (S)
04.05.2013 17:00 Mladost (J) 0 : 0 Morava
04.05.2013 17:00 Bratstvo 2 : 0 Jedinstvo
04.05.2013 17:00 Vinogradar 1 : 0 Mladost (D)
04.05.2013 17:00 SFS Borac 9 : 0 Sindjelić
04.05.2013 17:00 Mladost (K) 1 : 0 OFK Tekstilac
04.05.2013 17:00 Kušiljevo 0 : 0 Lugomir
04.05.2013 17:00 Buducnost 3 : 2 Levač
04.05.2013 16:00 Nemetali 2 : 0 Ključ
04.05.2013 16:00 Rudar 1 : 0 Slatina
04.05.2013 16:00 Brodoremont 0 : 1 Poreč
04.05.2013 16:00 Sloga 2 : 1 Zlot
04.05.2013 16:00 Rudna Glava 4 : 0 Radujevac
04.05.2013 16:00 Branik 5 : 1 Bučje
04.05.2013 16:30 Omladinac 1 : 5 Rtanj
04.05.2013 16:30 Rtanj 5 : 0 Rgotina
04.05.2013 16:30 Rudar 0 : 3 Bučje
04.05.2013 16:30 ŠSK 3 : 3 Velika Jasikova
04.05.2013 16:30 Osnić 2 : 2 Trebič
04.05.2013 16:30 Borac 1 : 3 BSK
04.05.2013 16:30 Midžor 3 : 0 Polet
04.05.2013 16:30 Mladost 1 : 3 Rudar (VČ)
04.05.2013 16:30 Sloga 4 : 0 Omladinac
04.05.2013 17:00 Sloga (D) 4 : 0 Poljoprivrednik
04.05.2013 17:00 Blagotin 4 : 4 Sloga (Ć)
04.05.2013 17:00 Njegoš 2 : 0 Tavankut
04.05.2013 17:00 Krivaja 4 : 1 Proleter
04.05.2013 17:00 Bajša 2 : 1 Potisje
04.05.2013 17:00 Obilić 2 : 3 Jadran
04.05.2013 16:30 Begej 5 : 0 Borac (Z)
04.05.2013 16:30 Radnički (Z) 1 : 1 Napredak
04.05.2013 16:30 Krajina 3 : 2 Rusanda
04.05.2013 17:00 Sloga (P) 2 : 0 Radnički (B)
04.05.2013 16:30 Mladost (K) 1 : 4 Graničar (R)
04.05.2013 16:30 OFK Mladost 8 : 0 Borac
04.05.2013 16:30 Graničar (G) 0 : 3 PIK
04.05.2013 16:30 Polet 6 : 1 BSK
04.05.2013 16:30 Sloga 2 : 1 Zadrugar
04.05.2013 16:00 Tvrdjava 2 : 1 Omladinac
04.05.2013 16:00 Metalac AV 3 : 1 TSK
04.05.2013 16:00 Hercegovac 2 : 0 Jedinstvo
04.05.2013 16:00 Stari Grad 0 : 4 Petrovaradin
04.05.2013 16:30 Sutjeska 1 : 2 Obilić
04.05.2013 16:30 Hajduk (V) 6 : 5 Partizan
04.05.2013 16:30 Radnički 1 : 1 LSK Laćarak
04.05.2013 16:30 Hajduk 1932 2 : 0 Jadran
04.05.2013 16:30 Šumar 3 : 2 Donji Petrovci
04.05.2013 16:30 Sremac 0 : 1 Ljukovo
04.05.2013 16:30 Sloven 1 : 2 Graničar
04.05.2013 16:30 Rudar 2 : 0 Kupinovo
04.05.2013 11:00 Milutinac 1 : 2 Baćevac
04.05.2013 11:00 Poštar Zvezdara 0 : 1 Vrčin
04.05.2013 17:00 OFK Ras 0 : 3 Tavnik
04.05.2013 17:00 Bratstvo 5 : 0 Gradina
04.05.2013 16:00 Ozremica 2 : 4 Šilopaj
04.05.2013 16:00 Polet 4 : 2 Borac
04.05.2013 16:00 Žitkovica 6 : 3 Sloga
04.05.2013 16:00 Đerdap 4 : 0 Dunavac (P)
04.05.2013 16:00 Trgovački 7 : 2 Budućnost (A)
04.05.2013 16:30 Šumadija 2 : 1 Radnički
04.05.2013 16:30 Plaskovac 0 : 1 Sloga
04.05.2013 16:30 Omladinac 2 : 1 Jasenica
04.05.2013 16:30 BSK 3 : 0 Mladi rudar
04.05.2013 17:00 Jedinstvo (MZ) 0 : 0 Sloga (LŠ)
04.05.2013 17:00 Partizan 5 : 1 Napredak (BP)
04.05.2013 17:00 Mladost (PP) 0 : 0 Vlašić
04.05.2013 16:00 Crvena Jabuka 1 : 2 Tvrdojevac
04.05.2013 16:00 Junior Novo Naselje 3 : 1 Gradac
04.05.2013 16:30 Borac (O) 1 : 2 Borac (SD)
04.05.2013 17:00 Kupinovac 4 : 1 Medveđa
04.05.2013 17:00 Sloga 4 : 1 BSK
04.05.2013 17:00 Šumadinac 2 : 1 Kolare
04.05.2013 17:00 OFK Tabane 2 : 0 Javor
04.05.2013 17:00 Ursule 2 : 0 Polet
04.05.2013 17:00 Napredak 7 : 1 Mladost
04.05.2013 17:00 Mladi radnik 3 : 1 Crni Vrh
04.05.2013 17:00 Baštovan 2 : 3 Sloga
04.05.2013 17:00 Zrinjski 1932 0 : 3 Mala Bosna
04.05.2013 17:00 Elektrovojvodina 4 : 0 Poljoprivrednik
04.05.2013 17:00 Subotica 3 : 1 Udarnik
04.05.2013 16:30 Sloboda 1 : 1 Tomislavci
04.05.2013 16:30 Mićunovo 6 : 1 Eđšeg
04.05.2013 16:30 2. Oktobar 5 : 3 Borac
04.05.2013 16:30 Budućnost 0 : 1 Omladinac
04.05.2013 17:00 Jedinstvo Stević 0 : 0 Železničar
04.05.2013 17:00 Glogonj 4 : 1 Unirea
04.05.2013 17:00 Partizan (U) 4 : 0 Karaš (Ј)
04.05.2013 16:30 Jedinstvo (K) 2 : 2 Terekveš
04.05.2013 16:30 OFK Metalac 0 : 1 Rastina 1918
04.05.2013 16:30 Susek 1 : 0 OFK Sirig
04.05.2013 16:30 Železničar 0 : 2 OFK Futog
04.05.2013 16:30 Sremac 0 : 0 Vinogradar
04.05.2013 16:30 Proleter 5 : 0 Bačka
04.05.2013 16:30 Čenej 0 : 0 Dinamo
04.05.2013 16:30 Borac 1 : 3 Fruškogorski partizan
04.05.2013 16:30 Slavija 1 : 3 Mladost
04.05.2013 16:30 Fruškogorac 3 : 0 Tatra
04.05.2013 16:00 Budućnost 3 : 0 Jedinstvo
04.05.2013 16:00 Mladost Radost 0 : 8 Bečej
04.05.2013 16:30 Maglić 1 : 2 Vojvodina
04.05.2013 16:30 Graničar (G) 3 : 1 Dunav
04.05.2013 16:30 Budućnost 5 : 0 Napredak (V)
04.05.2013 16:30 Sloboda 2 : 1 Napredak (P)
04.05.2013 16:30 Graničar (K) 0 : 1 Železničar
04.05.2013 16:30 Jedinstvo (R) 2 : 5 Hrtkovci
04.05.2013 16:30 Podunavac 1 : 1 Jedinstvo (P)
04.05.2013 16:30 OFK Zeka Buljubaša 4 : 2 Borac
04.05.2013 16:30 Sloga 3 : 0 Lovac
04.05.2013 17:30 Krtinska 5 : 0 Rvati
04.05.2013 17:30 Napredak 2 : 1 Stepojevac VAGA
04.05.2013 17:30 Barajevo 1 : 3 Vranić
04.05.2013 17:30 OFK Burovo 6 : 0 Beljina
04.05.2013 17:30 Pudarci 3 : 1 Radnički PDM
04.05.2013 17:30 Pionir 3 : 1 Šumadinac
04.05.2013 17:30 Policajac 3 : 0 Napredak
04.05.2013 16:30 NS Tatko 0 : 3 Padina
04.05.2013 16:00 Pontes 3 : 0 Rtkovo
04.05.2013 16:00 Koča Andjelković 0 : 3 Napredak
04.05.2013 16:00 Egeta 1 : 1 Kladušnica
04.05.2013 16:00 Lokomotiva 0 : 3 Mala Vrbica 1958
04.05.2013 16:30 Proleter 2006 2 : 1 Radnički Ratar
04.05.2013 16:30 Mladost 3 : 0 Napredak
04.05.2013 16:30 Rtanj 1 : 3 Slemen
04.05.2013 16:30 Nacional 1 : 3 IMT
04.05.2013 16:30 Moravac 3 : 0 Knežica
04.05.2013 16:30 Gredetin 0 : 5 Jedinstvo
04.05.2013 16:30 Mladi Radnik 4 : 3 OFK Sloga
04.05.2013 16:30 Ratar 0 : 1 Polet
04.05.2013 17:00 Rečka 4 : 2 Čubra
04.05.2013 17:00 Stara Čaršija 3 : 3 Omladinac
04.05.2013 17:00 Kablar 0 : 1 Mladost
04.05.2013 17:00 Jovo Kursula 1 : 2 Proleter
04.05.2013 16:30 Borac 0 : 3 Sloga (L)
04.05.2013 16:30 Kumane 0 : 2 Žika Marković Uča
04.05.2013 16:00 Soko 2 : 1 Dobrnje
04.05.2013 16:00 7 juli 5 : 3 Sloga 1952
04.05.2013 16:00 Busur 8 : 0 B.S.K.
04.05.2013 16:00 Burovac 1 : 2 Čokordin
04.05.2013 16:00 Laolac 3 : 6 Radnik
04.05.2013 16:00 Vukan 0 : 2 Mlava
04.05.2013 16:00 Mladost (L) 6 : 1 Napredak
04.05.2013 16:00 Mladost (R) 1 : 1 Omladinac B
04.05.2013 16:00 Rade Milošević 2 : 5 Bata Bulić
04.05.2013 16:00 Venčani 0 : 3 Brezovac
04.05.2013 17:00 Rudar 3 : 2 Mladost (B)
04.05.2013 17:00 TE Gučevo 2 : 1 Milan Orlić
04.05.2013 17:00 Maovi MH 1 : 2 Sloga
04.05.2013 17:00 Omladinac 4 : 0 Fortuna Miki
04.05.2013 17:00 Metlić 2 : 0 Mladost 2011
04.05.2013 17:00 Volujac 13 : 0 Mladost (SV)
04.05.2013 17:00 Rankovac 8 : 0 Sava
04.05.2013 16:00 Zvizdar 0 : 3 Pambukovica
04.05.2013 16:00 Rudar 2 : 1 Kolubara
04.05.2013 16:00 Borac 0 : 1 Beloševac
04.05.2013 16:30 Turekovac 3 : 1 Bratstvo
04.05.2013 16:30 Milanovo 3 : 0 BSK
04.05.2013 16:30 Real 0 : 3 Brza
04.05.2013 16:30 Goblen 3 : 1 Moravac
04.05.2013 16:30 Nomanica 0 : 2 Sušica 2012
04.05.2013 17:00 Rudar 3 : 0 OFK Dvorište
04.05.2013 17:30 Kolonija 1 : 1 Ribnik
04.05.2013 17:00 Topoljak 9 : 1 Polet 57
04.05.2013 17:00 Omladinac 3 : 1 Omladinac
04.05.2013 17:00 Moravac-C 74 3 : 0 Vinogradar
04.05.2013 17:00 Stari Trstenik 2 : 0 Stara Čaršija
04.05.2013 17:00 Parcane 1 : 2 Varvarin
04.05.2013 17:00 Zmajevac 3 : 2 Pasjak
04.05.2013 17:00 Lipovac 2 : 1 Polet (Š)
04.05.2013 17:00 BSK 4 : 0 Sokolovi
04.05.2013 17:00 Sloga 2 : 2 Vladimirovac
04.05.2013 17:00 Graničar 4 : 0 Gaj
04.05.2013 17:00 Crvena Zvezda 5 : 2 Naša Krajina
04.05.2013 Hajduk 5 : 0 Sremac
04.05.2013 OFK Bosut 4 : 0 Fruškogorac
04.05.2013 Mitros 0 : 2 Sloga (Č)
04.05.2013 Borac (R) 0 : 2 Noćaj
04.05.2013 Srem 0 : 1 Borac (VR)
04.05.2013 Sinđelić 2 : 2 Fruškogorac
04.05.2013 OFK Bačinci 4 : 1 Omladinac (B)
04.05.2013 Jedinstvo (Lj) 2 : 0 Graničar
04.05.2013 Sremac 2 : 0 Jednota
04.05.2013 17:00 Polet 0 : 0 Mladost
04.05.2013 OFK Rogača 2 : 4 Mladost
04.05.2013 Ropočevo 2 : 4 Crvena zvezda
04.05.2013 Drlupa 5 : 0 Denim
04.05.2013 Nemenikuće 1 : 2 4 Juli
04.05.2013 Mladost 1 : 5 Sibnica
04.05.2013 Đurinci 4 : 1 OFK Slatina
04.05.2013 Rudar 2012 1 : 9 Vis
04.05.2013 17:00 Mladost (MM) 0 : 7 Gorki
04.05.2013 17:00 Napredak 4 : 1 Šumice
04.05.2013 16:30 DB Junajted 0 : 2 Krasava
04.05.2013 16:00 Šapine B 2 : 7 Kobilje
04.05.2013 16:00 Napredak 4 : 0 Stig (MC)
04.05.2013 16:00 Radnik 1 : 3 BSK
04.05.2013 16:00 Sinđelić 2 : 1 Stig (C)
04.05.2013 16:00 Borac 3 : 0 Zadrugar
04.05.2013 16:00 Laznica 1 : 0 Budućnost
04.05.2013 16:00 Vrelo 4 : 4 Mladost
04.05.2013 BSK 3 : 0 Napredak
04.05.2013 Planinac 1 : 1 Grgurevci
04.05.2013 17:00 BSK 0 : 1 Lazarevac
04.05.2013 17:00 Strmovo 3 : 1 Dimitrije Tucovic
04.05.2013 17:00 Petka 3 : 0 Mladost
04.05.2013 17:30 Osaonica 4 : 1 Omladinac
04.05.2013 17:30 Hajduk 0 : 2 Dražmirovac
04.05.2013 17:30 Belica 0 : 4 Morava
04.05.2013 17:30 Šantarovac 1 : 1 Trnava
04.05.2013 17:00 Budućnost 1 : 7 ISK Izvor
04.05.2013 17:00 Vihor 0 : 3 Sloboda
04.05.2013 17:00 Železničar 1 : 4 Moravac
04.05.2013 17:00 Mašinac PZP 4 : 0 LASK Crvena zvezda
04.05.2013 13:00 Lemind Lavice 1 : 8 Novi Bečej
04.05.2013 16:30 Spartak 2 : 0 Napredak
04.05.2013 16:30 Požarevac 2 : 0 Šabac
04.05.2013 17:00 Sloga 0 : 5 Jagodina
04.05.2013 17:00 Pančevo 0 : 5 Fruškogorac
04.05.2013 16:00 Mačva 6 : 0 Bukovička Banja
04.05.2013 17:00 Slatke male 1 : 3 Trijumf
04.05.2013 16:30 Una Fortuna 14 : 1 Majdanpek
04.05.2013 14:30 ŽFK Jerina 3 : 0 ŽFK Karađorđe
04.05.2013 14:30 Gradac 3 : 0 ŽFK Mačvanka
04.05.2013 Rad 3 : 2 Borac
04.05.2013 Timok 0 : 0 Radnički
04.05.2013 Radnički 1923 0 : 0 Crvena zvezda
04.05.2013 Jagodina 0 : 0 Vojvodina
04.05.2013 Omladinac 1 : 5 Vojvodina
04.05.2013 Kabel 1 : 1 Proleter
04.05.2013 Radnički 5 : 0 Polet
04.05.2013 Radan 2 : 0 Jedinstvo
04.05.2013 Radnički (P) 5 : 3 Bor
04.05.2013 Dinamo 4 : 0 Moravac Orion
04.05.2013 Sinđelić 0 : 3 Vrežina 2009
04.05.2013 Borac 3 : 0 Car Konstantin
04.05.2013 Žitoradja 0 : 4 Vlasina
04.05.2013 10:00 Arsenal 1 : 4 Novi Pazar
04.05.2013 11:00 Sloboda 2 : 1 Bane
04.05.2013 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Zlatar
04.05.2013 11:00 Mladost 1 : 0 Šumadija 1903
04.05.2013 16:00 Udarnik 8 : 2 Glavaš
04.05.2013 16:00 Omladinac 4 : 0 Šumadija
04.05.2013 16:00 Napredak 1 : 2 Pobeda
04.05.2013 11:30 Bresje-Superior 3 : 1 Selevac
04.05.2013 16:00 Budućnost 3 : 0 Mladi borac
04.05.2013 16:00 Polet 3 : 0 Radnik
04.05.2013 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Sloga
04.05.2013 12:30 Vršac United 5 : 1 Dobrica
04.05.2013 10:00 Polet 1 : 5 C.zvezda
04.05.2013 10:00 Partizan (G) 4 : 3 Vulturul
04.05.2013 14:00 Tempo 6 : 0 Radnički (B)
04.05.2013 14:00 Mladost (O) 3 : 1 Dinamo
04.05.2013 17:00 Sloga (BNS) 4 : 1 Borac (S)
04.05.2013 14:00 Slavija 5 : 0 Jugoslavija
04.05.2013 Železničar 3 : 0 Osipaonica
04.05.2013 Sloga (L) 2 : 4 GFK Jasenica 1911
04.05.2013 16:00 Mačva 6 : 1 Jedinstvo
04.05.2013 16:00 Krušik 2 : 2 Radjevac
04.05.2013 Raadnički 1923 2 : 0 Brodarac
04.05.2013 Napredak 2 : 0 Sloga
04.05.2013 ČSK Pivara 1 : 2 Vojvodina
04.05.2013 Zemun 0 : 2 Rad
04.05.2013 Borac 1 : 3 Partizan
04.05.2013 12:00 ČSK Pivara 3 : 3 Radnički (S)
04.05.2013 12:00 Novi Sad 2 : 1 Bačka Topola
04.05.2013 12:00 Banat 2 : 1 Dinamo
04.05.2013 12:00 Inđija 3 : 0 Bečej 1918
04.05.2013 12:00 Vojvodina 4 : 3 Spartak ZV
04.05.2013 15:00 Njegoš 3 : 2 Tavankut
04.05.2013 15:00 Krivaja 1 : 0 Proleter
04.05.2013 15:00 Bajša 3 : 1 Potisje
04.05.2013 15:00 Obilić 3 : 0 Jadran
04.05.2013 10:30 Sloga 4 : 1 Seljak
04.05.2013 Smederevo 2 : 2 Šumadija
04.05.2013 Mladi radnik 1 : 0 AF Duljaj
04.05.2013 17:00 Dolina 2 : 3 Radnički
04.05.2013 11:30 Železničar 8 : 0 Spartak
04.05.2013 12:00 Borac 3 : 0 Kolonija
04.05.2013 12:00 Železničar 1 : 1 Krušik
04.05.2013 12:00 Loznica 3 : 1 Radnicki Stobex
04.05.2013 Čukarički 1 : 0 Borac
04.05.2013 Rad 4 : 1 AS
04.05.2013 OFK Beograd 5 : 0 Župa
04.05.2013 Crvena zvezda 7 : 0 Loznica 1919
04.05.2013 Savacijum 2 : 0 Smederevo
04.05.2013 Radnički 1 : 9 Partizan
04.05.2013 10:00 ČSK Pivara 2 : 0 Radnički (S)
04.05.2013 10:00 Vršac 2 : 2 Proleter 2006
04.05.2013 10:00 Banat 2 : 1 Dinamo
04.05.2013 10:00 Inđija 5 : 1 Bečej 1918
04.05.2013 10:00 Bačka 1901 0 : 1 Hajduk
04.05.2013 10:00 Vojvodina 3 : 1 Spartak ZV
04.05.2013 10:00 Indeks 0 : 2 Crvenka
04.05.2013 Podunavac 1 : 2 Sloboda
04.05.2013 Borac 7 : 0 Osipaonica
04.05.2013 Sloga 3 : 0 Skobalj
04.05.2013 Šumadinac : Podunavac
04.05.2013 Sloboda 9 : 0 Slavija
04.05.2013 SASK 0 : 1 Proleter
04.05.2013 11:00 Senta 16 : 0 Tavankut
04.05.2013 11:00 Bačka Topola 14 : 1 Potisje
04.05.2013 Udarnik 1 : 1 Glavaš
04.05.2013 14:00 Omladinac 1 : 6 Šumadija
04.05.2013 14:00 Napredak 7 : 2 Pobeda
04.05.2013 14:00 Bresje-Superior 1 : 2 Selevac
04.05.2013 14:00 Budućnost 2 : 6 Mladi borac
04.05.2013 14:00 Polet 0 : 5 Radnik
04.05.2013 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Sloga
04.05.2013 09:30 Sloga 9 : 0 Železničar
04.05.2013 AF Duljaj 5 : 3 Homoljac
04.05.2013 Badnjevac 10 : 1 Seljak
04.05.2013 Rudar 6 : 2 Šumadija
04.05.2013 Mladi radnik 3 : 0 Plana
04.05.2013 10:00 MIP Presing 2 : 0 Pinkum
04.05.2013 15:00 Dolina 7 : 0 Radnički
04.05.2013 10:00 Železničar 6 : 1 Spartak
04.05.2013 10:00 Borac 3 : 0 Kolonija
04.05.2013 09:00 Karađorđe (T) 0 : 2 Arsenal
04.05.2013 09:00 Šumadija 1903 II 4 : 2 Apolon 4
04.05.2013 09:00 Sušica 3 : 0 Sloga (D)
04.05.2013 09:00 Slavija 3 : 0 Borac
04.05.2013 09:00 Kraguj 4 : 2 Karađorđe (R)
04.05.2013 09:00 Azbest 1 : 8 Lokomotiva
04.05.2013 09:00 Pobeda 2 : 1 Sloga (B)
04.05.2013 10:00 Spartak 5 : 2 Jedinstvo
04.05.2013 10:00 Šabac 4 : 0 Radnički
04.05.2013 10:00 Ribnica 0 : 2 Budućnost
04.05.2013 10:00 Železničar 0 : 1 Krušik
04.05.2013 10:00 Loznica 0 : 1 Osecina
04.05.2013 OFK Ras 2 : 0 Tutin
04.05.2013 OFK Vlada Dimitrijević 5 : 5 Granit
04.05.2013 Kosmet 2 : 1 Rudar (KM)
04.05.2013 09:30 Senta 6 : 0 AFK
04.05.2013 09:30 Subotica '01 7 : 0 Vinogradar
04.05.2013 09:30 Bačka Topola 1 : 5 Spartak Zlatibor voda '00
04.05.2013 09:30 Dribling 4 : 1 Potisje
04.05.2013 10:00 Šumadija 12 : 0 Karađorđe (T)
04.05.2013 10:00 Karađorđe (R) 2 : 1 Duljaj
04.05.2013 10:00 Apolon 4 II 3 : 1 Šumadija 1903
04.05.2013 10:00 Rudar 3 : 0 Trgovački
04.05.2013 Krušik 2 0 : 0 Šampion
04.05.2013 Spartak 6 : 2 Polet
04.05.2013 Jedinstvo 2 : 1 Železničar
04.05.2013 OFK Osečina 3 : 0 Budućnost
04.05.2013 Radnički 0 : 2 Krušik
04.05.2013 11:00 Rudar 0 : 3 Trgovački

Košarka

04.05.2013 19:30 Metalac 71 : 75 Vojvodina Srbijagas
04.05.2013 19:00 Crvena zvezda Telekom 85 : 51 Sloboda
04.05.2013 18:00 Mega Vizura 66 : 89 Partizan mt:s
04.05.2013 18:00 Radnički 67 : 60 Konstantin
04.05.2013 19:30 Sloga 71 : 66 Smederevo 1953
04.05.2013 16:30 OKK Beograd 72 : 63 Borac Mozzart Sport
04.05.2013 18:00 Tamiš 71 : 82 FMP

Rukomet

04.05.2013 19:00 Crvenka Jafa 28 : 31 Partizan
04.05.2013 19:00 Zaječar 38 : 31 Kolubara
04.05.2013 19:00 Vojvodina 31 : 25 Radnički
04.05.2013 19:00 Vrbas Carnex 26 : 28 Železničar 1949
04.05.2013 19:00 Crvena Zvezda 35 : 33 Napredak
04.05.2013 19:00 Rudar 34 : 27 PKB
04.05.2013 19:00 Metaloplastika 28 : 26 Jugović Unimet
04.05.2013 17:30 Proleter Agroživ 25 : 18 Novi Pazar
04.05.2013 19:30 Vojput 29 : 26 Planinka PV
04.05.2013 Bask Soko 31 : 30 Mokra Gora
04.05.2013 Majdanpek 30 : 44 Rtanj
04.05.2013 Rembas 31 : 29 Paraćin
04.05.2013 Radnički 35 : 20 Brestovac
04.05.2013 Bor 2 26 : 28 Zaječar 2
04.05.2013 Železničar 23 : 22 Ub
04.05.2013 Kosmaj 40 : 33 Rudar 2
04.05.2013 Čukarički 16 : 20 Studentski grad
04.05.2013 Jedinstvo 26 : 34 Partizan 2
04.05.2013 Kolubara 2 26 : 35 Sloga
04.05.2013 19:00 Knjaz Miloš 26 : 31 Naisa
04.05.2013 20:00 Max Sport 23 : 18 Crvena Zvezda
04.05.2013 17:00 Zaječar 26 : 24 Jagodina
04.05.2013 19:00 Železnicar 26 : 22 Radnički (K)
04.05.2013 19:00 BMS Milenijum 31 : 30 Radnički Svilajnac
04.05.2013 Zaječar 2 29 : 22 Vranje
04.05.2013 Knjaževac 29 : 18 Đerdap
04.05.2013 RTB Bor 19 : 32 Kučevo
04.05.2013 Pirot 39 : 29 Mladost
04.05.2013 Crveni krst 29 : 18 Mladi Radnik
04.05.2013 Sloga 33 : 27 Topličanin
04.05.2013 Proleter Superprotein 30 : 31 Srem
04.05.2013 Dolovo 21 : 31 Radnički
04.05.2013 Pančevo 19 : 13 Mladost
04.05.2013 Vojvodina 36 : 24 Spartak
04.05.2013 Temerin 32 : 24 Halas Jožef
04.05.2013 Jabuka 95 6 : 35 Kikinda
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.