XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
16/17.08.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 2
Jugoslavija
Jabuka
17.08.2014 17:00
Sloga (BNS)
4 : 2
Jugoslavija
Polet
Izbište
3 : 3
BAK
Bela Crkva
17.08.2014 17:00
Polet
3 : 3
BAK
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 1
Vojvodina
Crepaja
16.08.2014 17:00
Omladinac (D)
0 : 1
Vojvodina
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Vulturul
Grebenac
17.08.2014 17:00
Mladost (V)
2 : 1
Vulturul
Slavija
Kovačica
4 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
17.08.2014 17:00
Slavija
4 : 2
Jedinstvo Stević
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 2
Partizan (G)
Gaj
17.08.2014 17:00
Budućnost (A)
0 : 2
Partizan (G)
Mladost (O)
Omoljica
0 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
17.08.2014 17:00
Mladost (O)
0 : 0
Crvena zvezda
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
17.08.2014 17:00
Radnički (B)
3 : 0
Hajdučica
17.08.2014 19:51 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Radnički (B) 1 1 0 0 3
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Sloga (BNS) 1 1 0 0 3
3 Slavija 1 1 0 0 3
4 Partizan (G) 1 1 0 0 3
5 Mladost (V) 1 1 0 0 3
6 Vojvodina 1 1 0 0 3
7 Polet 1 0 1 0 1
8 BAK 1 0 1 0 1
9 Mladost (O) 1 0 1 0 1
10 Crvena zvezda 1 0 1 0 1
11 Vulturul 1 0 0 1 0
12 Omladinac (D) 1 0 0 1 0
13 Jedinstvo Stević 1 0 0 1 0
14 Jugoslavija 1 0 0 1 0
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Budućnost (A) 1 0 0 1 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Hajdučica 1 0 0 1 0

2.kolo
Sledeće kolo
23/24.08.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Hajdučica
Hajdučica
24.08.2014 17:00
Jugoslavija
0 : 1
Hajdučica
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
24.08.2014 17:00
Crvena zvezda
1 : 0
Radnički (B)
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
24.08.2014 17:00
Partizan (G)
1 : 2
Mladost (O)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
6 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
24.08.2014 17:00
Jedinstvo Stević
6 : 3
Budućnost (A)
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Slavija
Kovačica
24.08.2014 17:00
Vulturul
1 : 2
Slavija
Vojvodina
Crepaja
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
24.08.2014 17:00
Vojvodina
2 : 1
Mladost (V)
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
23.08.2014 17:00
BAK
3 : 1
Omladinac (D)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Polet
Izbište
24.08.2014 17:00
Sloga (BNS)
1 : 0
Polet
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

hokaido
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 65 korisnika
Nema rezultata