XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
08/09.11.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.11
13:30
Mladost (O)
Jugoslavija
7
1
09.11.2014 13:30
Mladost (O)
7 : 1
Jugoslavija
09.11
13:30
Radnički (B)
Budućnost (A)
0
2
09.11.2014 13:30
Radnički (B)
0 : 2
Budućnost (A)
09.11
13:30
Hajdučica
Slavija
1
3
09.11.2014 13:30
Hajdučica
1 : 3
Slavija
09.11
13:30
Crvena zvezda
Mladost (V)
2
0
09.11.2014 13:30
Crvena zvezda
2 : 0
Mladost (V)
09.11
13:30
Partizan (G)
Omladinac (D)
1
1
09.11.2014 13:30
Partizan (G)
1 : 1
Omladinac (D)
09.11
13:30
Jedinstvo Stević
Polet
2
3
09.11.2014 13:30
Jedinstvo Stević
2 : 3
Polet
09.11
13:30
Vulturul
Sloga (BNS)
1
0
09.11.2014 13:30
Vulturul
1 : 0
Sloga (BNS)
09.11
13:30
Vojvodina
BAK
2
2
09.11.2014 13:30
Vojvodina
2 : 2
BAK
09.11.2014 16:00 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Slavija 13 12 1 0 37
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Vojvodina 13 8 3 2 27
3 Polet 13 8 1 4 25
4 Radnički (B) 13 8 1 4 25
5 Mladost (V) 13 8 0 5 24
6 BAK 13 6 3 4 21
7 Jedinstvo Stević 13 6 2 5 20
8 Mladost (O) 13 5 2 6 17
9 Sloga (BNS) 13 5 1 7 16
10 Partizan (G) 13 4 3 6 15
11 Crvena zvezda 13 4 2 7 14
12 Hajdučica 13 4 1 8 13
13 Omladinac (D) 13 3 4 6 13
14 Jugoslavija 13 4 1 8 13
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Budućnost (A) (-1) 13 3 1 9 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Vulturul 13 2 2 9 8

14.kolo
Sledeće kolo
15/16.11.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.11
13:30
Jugoslavija
BAK
1
2
16.11.2014 13:30
Jugoslavija
1 : 2
BAK
16.11
13:30
Sloga (BNS)
Vojvodina
1
0
16.11.2014 13:30
Sloga (BNS)
1 : 0
Vojvodina
16.11
13:30
Polet
Vulturul
1
1
16.11.2014 13:30
Polet
1 : 1
Vulturul
15.11
13:30
Omladinac (D)
Jedinstvo Stević
6
3
15.11.2014 13:30
Omladinac (D)
6 : 3
Jedinstvo Stević
16.11
13:30
Mladost (V)
Partizan (G)
3
1
16.11.2014 13:30
Mladost (V)
3 : 1
Partizan (G)
16.11
13:30
Slavija
Crvena zvezda
2
2
16.11.2014 13:30
Slavija
2 : 2
Crvena zvezda
16.11
13:30
Budućnost (A)
Hajdučica
4
2
16.11.2014 13:30
Budućnost (A)
4 : 2
Hajdučica
16.11
13:30
Mladost (O)
Radnički (B)
2
4
16.11.2014 13:30
Mladost (O)
2 : 4
Radnički (B)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

hokaido
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 65 korisnika
Nema rezultata