XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
14/15.03.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jugoslavija
Jabuka
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
15.03.2015 15:00
Jugoslavija
3 : 0
Sloga (BNS)
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Polet
Izbište
14.03.2015 15:00
BAK
1 : 0
Polet
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
15.03.2015 15:00
Vojvodina
2 : 0
Omladinac (D)
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
15.03.2015 15:00
Vulturul
1 : 2
Mladost (V)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 3
Slavija
Kovačica
15.03.2015 15:00
Jedinstvo Stević
1 : 3
Slavija
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
15.03.2015 15:00
Partizan (G)
2 : 2
Budućnost (A)
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Mladost (O)
Omoljica
15.03.2015 15:00
Crvena zvezda
0 : 1
Mladost (O)
Hajdučica
Hajdučica
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
15.03.2015 15:00
Hajdučica
0 : 0
Radnički (B)
15.03.2015 17:31 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Slavija 16 14 2 0 44
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Radnički (B) 16 9 3 4 30
3 Vojvodina 16 9 3 4 30
4 Mladost (V) 16 10 0 6 30
5 BAK 16 9 3 4 30
6 Polet 16 9 2 5 29
7 Jedinstvo Stević 16 7 2 7 23
8 Mladost (O) 16 6 2 8 20
9 Sloga (BNS) 16 6 1 9 19
10 Hajdučica 16 5 2 9 17
11 Jugoslavija 16 5 2 9 17
12 Partizan (G) 16 4 4 8 16
13 Omladinac (D) 16 4 4 8 16
14 Budućnost (A) (-1) 16 5 2 9 16
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Crvena zvezda 16 4 3 9 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Vulturul 16 3 3 10 12

17.kolo
Sledeće kolo
21/22.03.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Hajdučica
Hajdučica
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
22.03.2015 15:00
Hajdučica
0 : 1
Jugoslavija
Radnički (B)
Baranda
2 : 6
Crvena zvezda
Pavliš
22.03.2015 15:00
Radnički (B)
2 : 6
Crvena zvezda
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
22.03.2015 15:00
Mladost (O)
1 : 1
Partizan (G)
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
22.03.2015 15:00
Budućnost (A)
2 : 0
Jedinstvo Stević
Slavija
Kovačica
7 : 0
Vulturul
Grebenac
22.03.2015 15:00
Slavija
7 : 0
Vulturul
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
22.03.2015 15:00
Mladost (V)
1 : 0
Vojvodina
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 1
BAK
Bela Crkva
22.03.2015 15:00
Omladinac (D)
0 : 1
BAK
Polet
Izbište
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
22.03.2015 15:00
Polet
3 : 0
Sloga (BNS)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

hokaido
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 65 korisnika
Nema rezultata