XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
16/17.05.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
17.05.2015 17:30
Jugoslavija
2 : 1
Budućnost (A)
Slavija
Kovačica
4 : 1
Mladost (O)
Omoljica
17.05.2015 17:30
Slavija
4 : 1
Mladost (O)
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 1
Radnički (B)
Baranda
17.05.2015 17:30
Mladost (V)
1 : 1
Radnički (B)
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
17.05.2015 17:30
Omladinac (D)
3 : 0
Hajdučica
Polet
Izbište
5 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
17.05.2015 17:30
Polet
5 : 1
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
17.05.2015 17:30
Sloga (BNS)
2 : 0
Partizan (G)
BAK
Bela Crkva
4 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
16.05.2015 17:30
BAK
4 : 2
Jedinstvo Stević
Vojvodina
Crepaja
4 : 0
Vulturul
Grebenac
17.05.2015 17:30
Vojvodina
4 : 0
Vulturul
17.05.2015 19:50 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Slavija 26 19 5 2 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Polet 26 16 3 7 51
3 BAK 26 14 6 6 48
4 Vojvodina 26 14 3 9 45
5 Radnički (B) 26 11 5 10 38
6 Jedinstvo Stević 26 10 6 10 36
7 Mladost (V) 26 11 2 13 35
8 Jugoslavija 26 10 4 12 34
9 Partizan (G) 26 9 6 11 33
10 Sloga (BNS) 26 10 3 13 33
11 Budućnost (A) (-1) 26 10 4 12 33
12 Crvena zvezda 26 9 4 13 31
13 Omladinac (D) 26 8 7 11 31
14 Mladost (O) 26 8 5 13 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Vulturul 26 7 5 14 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Hajdučica 26 6 4 16 22

27.kolo
Sledeće kolo
23/24.05.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vojvodina
Crepaja
1 : 3
Jugoslavija
Jabuka
24.05.2015 17:30
Vojvodina
1 : 3
Jugoslavija
Vulturul
Grebenac
1 : 0
BAK
Bela Crkva
20.05.2015 17:30
Vulturul
1 : 0
BAK
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
24.05.2015 17:30
Jedinstvo Stević
2 : 0
Sloga (BNS)
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Polet
Izbište
24.05.2015 17:30
Partizan (G)
1 : 2
Polet
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
24.05.2015 17:30
Crvena zvezda
2 : 2
Omladinac (D)
Hajdučica
Hajdučica
0 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
24.05.2015 17:30
Hajdučica
0 : 2
Mladost (V)
Radnički (B)
Baranda
3 : 2
Slavija
Kovačica
24.05.2015 17:30
Radnički (B)
3 : 2
Slavija
Mladost (O)
Omoljica
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
24.05.2015 17:30
Mladost (O)
1 : 0
Budućnost (A)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

hokaido
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 65 korisnika
Nema rezultata