XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
04/05.06.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.06.2016 17:30 Vranjska Banja 1 : 0 Budućnost (P)
05.06.2016 17:30 Jablanica 6 : 1 Lužnica
05.06.2016 17:30 Mladost (M) 3 : 0 Bobište
04.06.2016 17:30 Balkanski 3 : 1 Nebeski Andjeli
05.06.2016 17:30 Vlasina 1 : 1 Budućnost (O)
04.06.2016 17:30 Sloga (L) 1 : 2 Ropotovo
04.06.2016 17:30 Morava 3 : 2 Pusta Reka
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo (P)
05.06.2016 21:32 (srbijasport.net)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Vlasina 28 19 4 5 61
2 Vranjska Banja 28 19 3 6 60
3 Pusta Reka 28 17 3 8 54
4 Ropotovo 28 14 5 9 47
5 Lužnica 28 13 4 11 43
6 Mladost (M) 28 13 2 13 41
7 Morava 28 11 5 12 38
8 Sloga (L) 28 11 5 12 38
9 Balkanski 28 11 4 13 37
10 Budućnost (O) 28 10 6 12 36
11 Budućnost (P) 28 9 5 14 32
12 Jedinstvo (P) 28 9 5 14 32
13 Nebeski Andjeli 28 8 7 13 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga Jablanica 28 9 3 16 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga Bobište (-1) 28 4 5 19 16

Takmičenje je napustio tim: BSK Bujanovac
Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

sport 016
Kreator takmičenja

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu