XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
11/12.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Provo
Provo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
12.05.2019 16:30
Provo
1 : 0
Mokra Gora
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
FAP
Priboj
11.05.2019 16:30
Smederevo 1924
5 : 0
FAP
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 2
Loznica
Loznica
11.05.2019 16:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 2
Loznica
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
11.05.2019 16:30
Mladi radnik 1926
1 : 0
Jošanica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
11.05.2019 16:30
Šumadija (A)
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Tutin
Tutin
11.05.2019 16:30
Sloga 33
3 : 0
Tutin
Sloga (PŽ)
Požega
6 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
11.05.2019 16:30
Sloga (PŽ)
6 : 1
Polet (LJ)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Drina
Ljubovija
11.05.2019 16:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Drina
11.05.2019 18:32 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Smederevo 1924 (-1) 26 17 6 3 56
2 Sloga (PŽ) 26 15 8 3 53
3 Tutin 26 14 6 6 48
4 Jošanica 26 12 8 6 44
5 Jedinstvo (Ub) 26 12 6 8 42
6 Šumadija (A) 26 9 10 7 37
7 Mokra Gora 26 10 5 11 35
8 Mladi radnik 1926 26 8 11 7 35
9 Budućnost Krušik 2014 26 8 11 7 35
10 Provo 26 8 8 10 32
11 Sloga 33 26 9 4 13 31
12 Loznica 26 7 9 10 30
13 Drina 26 6 10 10 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Proleter Mihajlovac 26 7 6 13 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska FAP 26 5 4 17 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Polet (LJ) 26 3 4 19 13

27.kolo
Sledeće kolo
18/19.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Provo
Provo
18.05.2019 17:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 0
Provo
Drina
Ljubovija
1 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
19.05.2019 17:00
Drina
1 : 1
Sloga (PŽ)
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
19.05.2019 11:00
Polet (LJ)
0 : 2
Sloga 33
Tutin
Tutin
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
18.05.2019 17:00
Tutin
3 : 0
Šumadija (A)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
19.05.2019 17:00
Proleter Mihajlovac
0 : 0
Mladi radnik 1926
Jošanica
Novi Pazar
0 : 5
Jedinstvo (Ub)
Ub
19.05.2019 17:00
Jošanica
0 : 5
Jedinstvo (Ub)
Loznica
Loznica
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
18.05.2019 17:00
Loznica
1 : 2
Smederevo 1924
FAP
Priboj
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
18.05.2019 17:00
FAP
2 : 2
Mokra Gora
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika
GaGiSa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
SimkeG i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Ivan73 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Dejan Delić i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Harli00 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Grujiceva0705 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
markopetrov i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Bolton 1x i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu