XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
28.08.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
28.08.2019 19:00 Borac 1926 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
28.08.2019 16:30 Šumadija (A) 2 : 1 Proleter Mihajlovac
28.08.2019 16:30 Tutin 4 : 2 Mladi radnik 1926
28.08.2019 16:30 Mokra Gora 0 : 2 Sloga 33
28.08.2019 16:30 Takovo 2 : 0 Jošanica
28.08.2019 16:30 RSK 1 : 1 Trepča
28.08.2019 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Sušica
28.08.2019 16:30 Loznica 3 : 1 Sloga (K)
28.08.2019 16:30 Mačva 1929 0 : 2 Sloga (P)
28.08.2019 21:03 (Novica Pavlović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borac 1926 3 3 0 0 9
2 Jedinstvo 3 2 1 0 7
3 Šumadija (A) 3 2 1 0 7
4 Sloga 33 3 2 0 1 6
5 Sušica 3 2 0 1 6
6 Loznica 3 1 2 0 5
7 Sloga (P) 3 1 2 0 5
8 Trepča 3 1 2 0 5
9 Tutin 3 1 1 1 4
10 Budućnost Krušik 2014 3 1 1 1 4
11 Jošanica 3 1 1 1 4
12 Sloga (K) 3 1 0 2 3
13 Takovo 3 1 0 2 3
14 Proleter Mihajlovac 3 0 1 2 1
15 RSK 3 0 1 2 1
16 Mačva 1929 3 0 1 2 1
17 Mokra Gora 3 0 1 2 1
18 Mladi radnik 1926 3 0 1 2 1
4.kolo
Sledeće kolo
31.08/01.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
31.08.2019 16:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 2 Sloga (P)
31.08.2019 16:30 Sloga (K) 2 : 1 Mačva 1929
01.09.2019 16:30 Sušica 4 : 5 Loznica
31.08.2019 16:30 Trepča 2 : 1 Jedinstvo
01.09.2019 16:30 Jošanica 1 : 1 RSK
31.08.2019 16:30 Sloga 33 3 : 1 Takovo
31.08.2019 16:30 Mladi radnik 1926 1 : 2 Mokra Gora
01.09.2019 16:30 Proleter Mihajlovac 1 : 0 Tutin
01.09.2019 19:00 Borac 1926 3 : 0 Šumadija (A)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 172 korisnika
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu