XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
07/08.11.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.11
11:00
Brodarac
Mačva
3
0
01.11.2020 11:00
Brodarac
3 : 0
Mačva
01.11
13:30
Napredak
Kiker
1
0
01.11.2020 13:30
Napredak
1 : 0
Kiker
01.11
11:00
TSC
Partizan
0
3
01.11.2020 11:00
TSC
0 : 3
Partizan
01.11
13:00
Apolon 4
Vojvodina
0
1
01.11.2020 13:00
Apolon 4
0 : 1
Vojvodina
01.11
10:00
Internacional
Zemun
3
3
01.11.2020 10:00
Internacional
3 : 3
Zemun
01.11
11:00
Real Niš
Radnički (N)
1
1
01.11.2020 11:00
Real Niš
1 : 1
Radnički (N)
31.10
11:00
OFK Vršac
Čukarički
2
0
31.10.2020 11:00
OFK Vršac
2 : 0
Čukarički
01.11
12:30
Rad
Crvena zvezda
1
4
01.11.2020 12:30
Rad
1 : 4
Crvena zvezda
31.10
14:00
Teleoptik
RFK Grafičar
1
0
31.10.2020 14:00
Teleoptik
1 : 0
RFK Grafičar
31.10
13:00
Mladost (L)
Spartak ŽK
1
1
31.10.2020 13:00
Mladost (L)
1 : 1
Spartak ŽK
01.11.2020 21:00 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Vojvodina 17 14 2 1 44
2 Čukarički 17 13 2 2 41
3 Partizan 17 12 4 1 40
4 Crvena zvezda 17 12 4 1 40
5 RFK Grafičar 17 12 0 5 36
6 Brodarac 17 9 1 7 28
7 Teleoptik 17 8 3 6 27
8 Mladost (L) 17 7 4 6 25
9 Zemun 17 7 3 7 24
10 Kiker 17 7 3 7 24
11 Rad 17 6 4 7 22
12 Napredak 17 7 1 9 22
13 Spartak ŽK 17 6 3 8 21
14 Radnički (N) 17 4 2 11 14
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Jug" Mačva 17 3 5 9 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Sever" Real Niš 17 3 4 10 13
17 Prelazi u ligu nižeg ranga I Kadetska liga FSRIS OFK Vršac 17 4 1 12 13
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Internacional 17 3 3 11 12
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Apolon 4 17 3 2 12 11
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS TSC 17 2 5 10 11

18.kolo
Sledeće kolo
14/15.11.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.11
13:30
Mačva
Spartak ŽK
0
1
08.11.2020 13:30
Mačva
0 : 1
Spartak ŽK
09.12
14:00
RFK Grafičar
Mladost (L)
5
1
09.12.2020 14:00
RFK Grafičar
5 : 1
Mladost (L)
09.11
13:30
Crvena zvezda
Teleoptik
1
0
09.11.2020 13:30
Crvena zvezda
1 : 0
Teleoptik
07.11
10:00
Čukarički
Rad
5
1
07.11.2020 10:00
Čukarički
5 : 1
Rad
08.11
13:30
Radnički (N)
OFK Vršac
3
2
08.11.2020 13:30
Radnički (N)
3 : 2
OFK Vršac
08.11
15:00
Zemun
Real Niš
6
1
08.11.2020 15:00
Zemun
6 : 1
Real Niš
08.11
13:00
Vojvodina
Internacional
4
0
08.11.2020 13:00
Vojvodina
4 : 0
Internacional
08.11
13:30
Partizan
Apolon 4
6
0
08.11.2020 13:30
Partizan
6 : 0
Apolon 4
07.11
13:00
Kiker
TSC
4
2
07.11.2020 13:00
Kiker
4 : 2
TSC
08.11
14:00
Brodarac
Napredak
1
1
08.11.2020 14:00
Brodarac
1 : 1
Napredak
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 95 korisnika
Boksa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
1234 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fkcz i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Apolo032 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
mladjaa i još 12 korisnika su tipovali utakmicu