XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
18.11.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.11
13:30
Napredak
Mačva
5
1
14.11.2020 13:30
Napredak
5 : 1
Mačva
15.11
13:00
TSC
Brodarac
3
2
15.11.2020 13:00
TSC
3 : 2
Brodarac
15.11
10:00
Apolon 4
Kiker
3
1
15.11.2020 10:00
Apolon 4
3 : 1
Kiker
14.11
10:00
Internacional
Partizan
0
8
14.11.2020 10:00
Internacional
0 : 8
Partizan
15.11
11:00
Real Niš
Vojvodina
0
2
15.11.2020 11:00
Real Niš
0 : 2
Vojvodina
14.11
11:00
OFK Vršac
Zemun
4
1
14.11.2020 11:00
OFK Vršac
4 : 1
Zemun
14.11
14:30
Rad
Radnički (N)
3
1
14.11.2020 14:30
Rad
3 : 1
Radnički (N)
14.11
14:00
Teleoptik
Čukarički
0
1
14.11.2020 14:00
Teleoptik
0 : 1
Čukarički
13.12
12:00
Mladost (L)
Crvena zvezda
0
2
13.12.2020 12:00
Mladost (L)
0 : 2
Crvena zvezda
14.11
12:00
Spartak ŽK
RFK Grafičar
0
1
14.11.2020 12:00
Spartak ŽK
0 : 1
RFK Grafičar
13.12.2020 16:30 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Vojvodina 19 16 2 1 50
2 Čukarički 19 15 2 2 47
3 Partizan 19 14 4 1 46
4 Crvena zvezda 19 14 4 1 46
5 RFK Grafičar 19 14 0 5 42
6 Brodarac 19 9 2 8 29
7 Zemun 19 8 3 8 27
8 Kiker 19 8 3 8 27
9 Teleoptik 19 8 3 8 27
10 Napredak 19 8 2 9 26
11 Mladost (L) 19 7 4 8 25
12 Rad 19 7 4 8 25
13 Spartak ŽK 19 7 3 9 24
14 Radnički (N) 19 5 2 12 17
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Jug" OFK Vršac 19 5 1 13 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Sever" Apolon 4 19 4 2 13 14
17 Prelazi u ligu nižeg ranga I Kadetska liga FSRIS TSC 19 3 5 11 14
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Mačva 19 3 5 11 14
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Real Niš 19 3 4 12 13
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Internacional 19 3 3 13 12

20.kolo
Sledeće kolo
21/22.11.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.11
13:30
Mačva
RFK Grafičar
0
4
21.11.2020 13:30
Mačva
0 : 4
RFK Grafičar
22.11
11:00
Spartak ŽK
Crvena zvezda
1
3
22.11.2020 11:00
Spartak ŽK
1 : 3
Crvena zvezda
22.11
13:00
Mladost (L)
Čukarički
1
2
22.11.2020 13:00
Mladost (L)
1 : 2
Čukarički
21.11
13:00
Teleoptik
Radnički (N)
1
1
21.11.2020 13:00
Teleoptik
1 : 1
Radnički (N)
22.11
10:00
Rad
Zemun
0
2
22.11.2020 10:00
Rad
0 : 2
Zemun
22.11
11:00
OFK Vršac
Vojvodina
0
5
22.11.2020 11:00
OFK Vršac
0 : 5
Vojvodina
22.11
13:30
Real Niš
Partizan
1
3
22.11.2020 13:30
Real Niš
1 : 3
Partizan
21.11
11:00
Internacional
Kiker
1
3
21.11.2020 11:00
Internacional
1 : 3
Kiker
22.11
11:00
Apolon 4
Brodarac
0
2
22.11.2020 11:00
Apolon 4
0 : 2
Brodarac
28.02
12:00
TSC
Napredak
1
2
28.02.2021 12:00
TSC
1 : 2
Napredak
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 15 korisnika
Takmičenje prati 95 korisnika
Boksa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
1234 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fkcz i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Apolo032 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
mladjaa i još 12 korisnika su tipovali utakmicu