09.10.2021 16:03 Aleksandar Daišević

Kiker nadvisio Napredak

Odličnom igrom, pogotovo u drugom poluvremenu, kadeti Kikera su zasluženo i ubedljivo pobedili goste iz Kruševca. Pre vodećeg gola oba tima su propustila po jednu dobru priliku, a onda je izvanredni Vukašin Klašnja prošao po desnoj strani, sjajno centrirao i Bojović je lako zatresao mrežu nemoćnog Markovića. najbolji igrač gostiju, brzonogi Aleksa Jovanović je u 21. minutu postigao evrogol,...

15.08.2021 16:24 FK Čukarički

Kadeti Čukaričkog ubedljivi na gostovanju Zvezdi, omladinci poraženi u derbiju

Fantastično su kadeti Čukaričkog odigrali protiv Crvene zvezde na startu šampionata, slavili su ubedljiv trijumf na pomoćnom terenu velikog rivala – 5:2. Brđani su poveli već u devetom minutu golom Nikše Delibašića, ali je dva minuta kasnije izjednačio Đurić. Novo vođstvo belo-crni su imali golom Veljka Radosavljevića u 28. minutu, ali je domaćin još jednom izjednačio, pogotkom Bubnja u 52....