XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
11/12.06.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.06
17:30
Sloga (B)
Grizli ML
7
1
12.06.2022 17:30 7 : 1
12.06
17:30
Sloboda
Šumadija
0
1
12.06.2022 17:30 0 : 1
12.06
17:30
Rudar 2001
OFK Napredak
1
2
12.06.2022 17:30 1 : 2
12.06
17:30
OFK Aranđelovac 1979
VGSK
3
1
12.06.2022 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Morava
Mladi borac
3
0
12.06.2022 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Karađorđe
Đerdap
4
3
12.06.2022 17:30 4 : 3
11.06
17:30
Pomoravlje 1946
OFK Mihajlovac
3
1
11.06.2022 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Rudar (S)
Sloga 33
3
1
12.06.2022 17:30 3 : 1
12.06.2022 19:34 (Novica Pavlović)

Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad OFK Mihajlovac 30 26 2 2 80
2 Pomoravlje 1946 30 19 1 10 58
3 VGSK 30 17 2 11 53
4 Sloga (B) 30 14 5 11 47
5 Morava 30 13 6 11 45
6 Karađorđe 30 13 6 11 45
7 Sloga 33 30 14 2 14 44
8 Đerdap 30 14 2 14 44
9 Rudar (S) (-2) 30 15 1 14 44
10 Sloboda 30 13 4 13 43
11 Šumadija 30 13 4 13 43
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga OFK Napredak 30 14 1 15 43
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska okružna liga OFK Aranđelovac 1979 30 11 5 14 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska okružna liga Grizli ML 30 10 4 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Rudar 2001 30 5 2 23 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mladi borac 30 3 5 22 14
Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 69 korisnika
nikolajovicc i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Dejan Delić i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vasilije034 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Milangolman i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
srdjandelija i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pecaa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jan94 je postavio sliku
Draca je postavio sliku
Baraž za popunu Područne lige Sombor: FK Radnički Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)