16.02.2022 17:08 Ašković

Požarevljani hitaju ka Drugoj ligi

KMF Požarevac ubedljivo vodi u Trećoj futsal ligi, grupa Zapad sa 33 boda, 11 više od drugoplasirane Bajine Bašte, i najveći su favoriti za osvajanje naslova. Zabeležili su 11 pobeda i poraz, sa impozantnom gol razlikom (82:34). Najbolji strelac tima je Nikola Pajić (18 golova).    - Pred početak prvenstava zauzeli smo stav da je ekipa sazrela, i da je vreme da Požarevac dobije...

05.10.2021 14:26 H.D.Vujanović

Uspešan start Seničana u Kup takmičenju

Komšijski derbi na startu nove sezone Kup takmičenja pripao je posle mnogo uzbuđenja domaćoj ekipi Seničana. U prvom poluvremenu se vodila ravnopravna borba, a gosti iz Topole golovima Mihailovića u 7. i Milivojevića u 14. minutu dolaze do dva gola prednosti. Domaći uzvraćaju u roku od dva minuta, strelci su bili Pavlović u 15. i Bogdanović u 17. Do odmora je postignuto još dva pogotka, po...