23.02.2011 19:46 N.Pavlović

KMF Kraljevo odustalo od takmičenja

Klub malog fudbala 'Kraljevo' iz istoimenog mesta, odustao je od nastavka prvenstva u Drugoj Futsal ligi, grupa Zapad. U jesenjem delu prvenstva, odigrali su sve utakmice i zauzeli drugu poziciju sa 18 osvojenih bodova, iza Mašinca koji je imao bod više. Poraženi su samo od Kragujevčana u 2. kolu sa 2:0. U nastavku takmičenja, neopravdano nisu odigrali prve dve utakmice prolećnog...

07.02.2011 18:46 N.Pavlović

Finale KUP-a Zapadne Srbije: Župski Rubin ā€“ MaÅ”inac 5:4

Nezampamćena atmosvera uz trubače. Sat pre i posle susreta, navijalo je oko 1000 gledalaca za ekipu iz Prijepolja, koja je prva došla u vođstvo preko Popadića. Gosti su posle sedam minita, izjednačili golom sa bele tačke, koji je postigao trostruki strelac Cvetanović. Sa nerešenim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku domaćin je preko Kahrovića iz penala poveo, da bi...