18.12.2022 19:51 sportdc.net

Argentina osvajač Mundijala

Ā  Argentina je novi prvak sveta!!! Epsko finale Mondijala u Kataru! Posle 120 minuta spektakularne borbe rezultat je bio 3:3, pa je usledilo izvvođenje jedanaesteraca. Gaučosi su se bolje snaÅ”li i slavili su sa 4:2 i tako treći put postali vladari planete. Ā  Meč je obeležioĀ Lionel MesiĀ sa dva gola za 120 minuta, a potom je hladnokrvno pogodio i u penal seriji! Spektakularna...

15.12.2022 21:25 Svetozar Čiča

Stručni ugao: Srbiji se dogodio Luka Jevtović

RTS emisija "Biser pustinje", posvećena 22. Svetskom prvenstvu u fudbalu koje se održava u Kataru je privukla ogromnu pažnju publike. U njoj su najčeŔći gosti bivÅ”iĀ  fudbaleri, osebujni Rade Bogdanović (52) i staloženi Miroslav Vjetrović (66), narodsko-Å”kolski sudijski ekspert, Dejan Nedić (57) i fudbalski analitičar Luka Jevtović (34), kao najveće pozitivno iznenađenje koji je, na određen...