Remi u prijateljskom susretu Mačve i Yanbian Funde

Šabačka Mačva danas je u Staroj Pazovi odigrala drugu prijateljsku utakmicu u okviru priprema za nastavak superligaške sezone sa ekipom Yanbian Funde. Susret je završen nerešenim rezultatom 1:1 (1:0), a pogodak za Mačvu postigao je Miloš Adamović u 20.minutu.

Šef struke crveno-crnih Dragan Aničić zadovoljan je igrom momaka, s tim što je današnji meč pokazao da su na određenim pozicijama potrebna tri ozbiljna igrača. „Odlično prvo poluvreme u kome smo mogli i do ubedljivijeg vođstva jer smo imali par dobrih šansi. U drugom poluvremenu šansu su dobili svi igrači. Primili smo gol iz kontranapada imali 4-5 ozbiljnih šansi, ali je to poluvreme pokazalo da nam trebaju tri ozbiljna igrača, da bi bili ozbiljan tim“, zaključio je Aničić.

Sastav: Dušan Puletić (g) Filip Pejović (k), Nemanja Tošić, Nenad Jovanović, Igor Ristivojević, Lazar Ivić, Nikola Milinković, Miloš Adamović, Nenad Gavrić, Bojan Matić i Miodrag Gemovic. Igrali su još Marković, Jevtić, Belić, Obrovac, Miketić, Gigić i Jeremić.

Naredni prijateljski susret Mačvu očekuje sa ekipom Krila Sovjetov, 30. juna u Staroj Pazovi. Tokom boravka na Zlatiboru u planu su sledeći mečevi:

04. jul, Rad – Mačva

07. jul, Krupa – Mačva

11. jul, Belasica – Mačva

Poslednju kontrolnu utakmicu pred start prvenstva, Šapčani će odigrati 14. jula, sa ekipom BSK Borča u Borči.