Temniću bodovi i dve utakmice bez prisustva publike

Posle napustanja terena u 87. minutu utakmice na prošlonedeljnom derbiju u Varvarinu od strane igrača Radničkog iz Pirota stigla je reakcija nadležnih iz FS RIS-a. Komesar za takmičenje FS RIS-a Dušan Milić registrovao je utakmicu Temnić1924 - Radnički (Pirot) službenim rezultatom 3:0 za Temnić.

U obrazloženju odluke se kaže da se uvidom u zapisnik utakmice i dopunskim izveštajem službenih lica ustanovilo da gostujući igrači na poziv glavnog sudije nisu hteli da nastave utakmicu pa je utakmica registrovana službenim rezultatom shodno članu 49. pravilnika o fud,takmičenjima FSS.

Disciplinski sudija FS RIS-a Ivan Nikolić kaznio je FK Temnić1924 zbog slabe organizacije utakmice i događaja u 23. min i ulaska NN lica u 87. minutu sa dve utakmice igranja na svom stadionu bez prisustva publike i novčanom kaznom od 20 000 dinara, sve na osnovu člana 64. DP. FSS. Tako je stavljena tačka na ovaj derbi koji je uzburkao dosta strasti u javnosti.

SFS Borac : Trstenik PPT
Rtanj : OFK Sinđelić
Jagodina Tabane : Radan
Temnić 1924 : Jedinstvo (B)
Dunav : Radnički (S)
Moravac Orion : Car Konstantin
Radnički (P) : Zaplanjac
Budućnost : GFK Dubočica