XS
SM
MD
LG

Bodovi spasa za Kamenorezac 76

U okviru 24. kola druge Rasinske okružne lige u Gornjem Ribniku sastali su se Kamenorezac 76 kao domaćin i Omladinac iz Pojata.

Ovaj susret bio je mnogo važan za dubljane jer su se posle neuspeha u prethodnim prvenstvenim kolima našli na pretposlednjem mestu tabele sa tendencijom ispadanja iz lige.

Pobeda od 4:1u ovom susretu uliva nadu da će u narednim utakmicama uspeti da se izvuku iz opasne zone.

Igrali su domaći ovoga puta angažovanije i kvalitetnije i pokazali da nisu ekipa za ispadanje. Gosti su iznenadili domaće u 15. minutu i posle grube greške odbrane dubljana uspeli da dođu u vođstvo 1:0.

Onda su fudbaleri Kamenorezca 76 krenuli agresivnije i uspeli su u 21. minutu da izjednače rezultat na 1:1 pogodak je postigao Stefan Panić.

Gosti su u 25. minutu promašili dosuđeni jedanaesterac i nije bilo promene rezultata. Isti slučaj bio je i kod domaćih ni kapiten Darko Blagojević nije bio precizan sa bele tačke, pa se sa nerešenim rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku u 51. minutu agilni Marko Čeperković pogodkom dovodi dubljane u vođstvo 2:1. Dragan Župac povećava vođstvo Kamenorezca 3:1 u 70. minutu.

Posle prigovora sudiji Stefanu Topolcu, kapiten Darko Blagojević je zaradio isključenje. Tačku na ovaj zanimljiv susret koga je posmatralo oko 100 gledalaca stavio je u 90. minutu Aleksa Mijajlović 4:1 za dubljane.

Glavnom sudiji Stefanu Topolcu u suđenju su pomagali Aleksandar Rašković i Nikola Pavlović, dužnost delegata obavljao je iskusni sportski radnik Miomir Pantić.

Posle ovog odigranog kola Kamenorezac je zamenio mesto sa ekipom Velika Drenova, nalazi se na 14. mestu i dalje sa negativnom gol razlikom.

 


Garevina 2 : 1 Mladost
Stari Trstenik 3 : 1 Omladinac
Ušće 4 : 2 Polet 57
14. Oktobar 3 : 0 Beli Orlovi
Gradina 3 : 2 Rubin
Sloga (D) 3 : 1 Borac
Sloga (L) 0 : 3 Trudbenik
Kamenorezac 76 1 : 1 Velika Drenova
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Gradina 30 22 1 7 67
2 Trudbenik 30 18 5 7 59
3 14. Oktobar 30 17 5 8 56
4 Mladost 30 16 6 8 54
5 Sloga (L) 30 15 6 9 51
6 Stari Trstenik (-1) 30 16 4 10 51
7 Rubin (-1) 30 14 3 13 44
8 Garevina (-1) 30 12 5 13 40
9 Sloga (D) 30 12 4 14 40
10 Polet 57 (-1) 30 11 5 14 37
11 Ušće 30 10 4 16 34
12 Omladinac 30 9 6 15 33
13 Kamenorezac 76 30 9 5 16 32
14 Velika Drenova 30 9 4 17 31
15 Borac 30 10 0 20 30
16 Beli Orlovi (-1) 30 8 1 21 24