XS
SM
MD
LG

Dubljani se spasili poraza u poslednjem minutu utakmice

utakmica u Dublju FK Kamenorezac FK Poljoprivrednik Počekovina

 

Mali broj gledalaca na igralištu u Dublju, pod kišobranima,posmatrali su susret 16 kola Druge Rasinske okružne lige starih fudbalskih rivala,domaći FK Kamenorezac76 i gostujući FK Poljoprivrednik iz Počekovine,rezultat 1:1 poluvreme 1:0 za gostujući klub.Tokom celog susreta padala je sitna kiša i duvao vetar,po blatnjavom i džombastom terenu igrači su se nekako snalazili,ipak u većem delu susreta gosti iz Počekovine bili su bolji tim,u napadu su imali dva brza igrača koji su često svojim prodorima i šutevima na gol ugrožavali gol dubljana,koji nikako da pronađu model igre i da bar na svom terenu budu uspešniji.Imali su i oni šanse ali im nedostaje efikasnost u napadu i igrač koji će da zatrese mrežu protvničkog golmana.Utakmicu koja će brzo preći u zaborav vodio je glavni sudija Lazar Pršić a pomagali su mu Slaviša Jakovljević i mlada dama Milica Poljaković.Delegatsku dužnost profesionalno je obavila Lela Srećković istaknuti sportski radnik i veliki zaljubljenik sportskih dešavanja.Gosti su u brzom kontranapadu uspeli u 15 minutu da iznenade domeće igrače,precizan šut i pogodak za vođstvo 1:0 za Poljoprivrednik strelac

Ovo je bio rezultat poluvremena,a u nastavku ista igra,sa dosta propuštenih šansi na obadve strane,domaći su se trudili da izjednače ali bezuspešno,sve do 88 minuta kada je domaći igrač Simić bio najprisebniji pred golom gostiju i uspeo da pogodi gol a time i spase dubljane sigurnog poraza na svom terenu. Posle odigranog 16 kola FK Kamenorezac76 u narednom 17 kolu gostuje u Velikoj Drenovi kod istoimenog kluba,gde će pokušati da popravi igru i ostvari povoljan rezultat.FK Poljoprivrednik na svom terenu dočekuje FK Omladinac iz Pojata.Dubljani su i dalje sa 5 bodova na poslednjem 15 mestu tabele.


14. Oktobar : Sloga (D)
Kopaonik : Stari Trstenik
Polet 57 : Borac
Garevina : Poljoprivrednik
Mladost : Velika Drenova
Rubin : Sloga (L)
Omladinac : Kamenorezac 76
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kopaonik 16 12 2 2 38
2 Sloga (D) (-1) 16 12 0 4 35
3 Sloga (L) 16 11 2 3 35
4 Rubin 15 11 1 3 34
5 Mladost 16 10 4 2 34
6 Vinogradar 16 7 2 7 23
7 14. Oktobar 16 7 1 8 22
8 Borac (-5) 16 7 2 7 18
9 Stari Trstenik 16 4 5 7 17
10 Velika Drenova (-1) 16 6 0 10 17
11 Polet 57 16 5 2 9 17
12 Poljoprivrednik 16 4 2 10 14
13 Garevina 16 3 3 10 12
14 Omladinac (-1) 15 4 0 11 11
15 Kamenorezac 76 16 2 2 12 8