Aranđelovac pobedio Karanovac

Foto : Dejan Dimitrijević

Dve poslednje ekipe Regionalne lige, prikazale su večeras futsal primeren mestu na tabeli. Igra je bila veoma nervozna i rastrzana, sa puno prekida i grešaka. Golovi su više plod idividualnih akcija ili propusta u odbrani, nego nekih osmišljenih kombinacija.
Aranđelovčani su dobro počeli. Golovima Lalovića u 5, Nikolića u 7. i Radovanovića u 9. minutu, poveli su sa 3:0. Kao da su već tada mislili da je utakmica rešena i to im se do kraja poluvremena osvetilo. Karanovac je došao do izjednačenja pogocima Pavlovića u 10, Filipovića u 13. i Živanovića u 18. minutu, pa se na odmor otišlo rezultatom 3:3.
Nastavak je takođe bio uzbudljiv. Prvo Aranđelovac u 22. minutu preko Starčevića dolazi ponovo u vođstvo, da bi samo dva minuta kasnije izjednačio Živanović. Nikakvih uzbuđenja, bar što se golova tiče, nije bilo sve do poslednja tri minuta susreta. Šević u 37. minutu dovodi domaćine u vođstvo od 5:4, a minut kasnije detalj koji je odlučio pobednika. Naime, posle dosuđenog kaznenog udarca na 6 metara za goste u 38. minutu, lopti je prišao Filipović. Na njegovu žalost Mastilović mu je pročitao udarac i odbranio.
Potvrdu pobede doneo je Radovanović u 39. minutu, za krajnjih 6:4 za Aranđelovac. Ekipu Aranđelovca naredni susret očekuje u Petrovcu na Mlavi, a protivnik je drugoplasirani Euro-lider, dok je Karanovac slobodan.

ARANĐELOVAC - KARANOVAC 6:4 (3:3)

SALA: SRC Šumadija. GLEDALACA: Bez prisustva publike. SUDIJE: Savić Bojan i Marković Miloš. STRELCI: Lalović 5, Nikolić 7, Radovanović 9. i 39, Starčević 22. i Šević 37.min (Aranđelovac), Pavlović 10, Filipović 13. i Živanović 18. i 24.min (Karanovac). ŽUTI KARTONI: Nikolić (Aranđelovac), Živanović (Karanovac).
ARANĐELOVAC: Mastilović, Savić, Radovanović, Šević, Nikolić - rezerve: Lalović, Starčević.
KARANOVAC: Radibratović, Živanović, Filipović, Ribać, Marinković - rezerve: Živković, Pavlović, Janik, Baltić.

Olimp 3 : 4 Sjenica
Karađorđe 2015 6 : 6 Euro-lider
Aranđelovac 6 : 4 Karanovac