SAS u poslednjih 20 sekundi ispustio sigurnu pobedu protiv Studenta

Fudbaleri SAS-a u okviru 7. kola Druge futsal lige, pred oko 250 gledalaca u Kristalnoj dvorani, ugostili su KMF Student iz Beograda i u poslednjim sekundama meča ispustili sigurnu pobedu odigravši nerešeno 6:6.

Poveo je  Sas u 2. minutu nakon što je Lojpur iz slobodnog udarca sa 10 metara, nakon snažnog i preciznog šuta,  pogodio rašlje golmana gostiju Margetića.

U 12. minutu fudbaler Studenta Brkić upućuje šut, Kokotović se našao na drugoj stativi i rutinski pogodio za 1:1. Kapiten gostiju Veličković u 19. minutu ruši Matića u šestercu, sudija Majstorović svira penal. Lojpur izvodi najstrožu kaznu i pogađa za vođstvo Sas-a na poluvremenu od 2:1.

Vukoje nakon odličnog solo prodora po desnoj strani pogađa suprotan ugao za 3:1 u 26. minutu utakmice. Nakon toga Mitić u 30. minutu postiže gol za goste i smanjuje na 3:2.  Aranitović u 32. minutu izvodi korner, dodaje loptu Lojpuru koji je snažno šutira i šalje u mrežu za 4:2.

Gosti u 34. minutu preko  Brkića smanjuju na 4:3.  Matić  dva minuta kasnije povlači kontru, dodaje loptu na desnu  stranu za  Živanova koji povećava na 5:3.  Gosti opet sustižu i u 38. minutu preko Brkića pogađaju za 5:4. U istom minutu Tomin asistira za Škorića koji postiže pogodak za 6.4.

Gosti idu na sve ili ništa i igraju bez golmana, tada na scenu, u poslednjih 16 sekundi, stupa raspoloženi Brkić i na nevericu domaće publike i igrača postiže dva pogotka zaredom za konačnih 6:6.

KFM SAS: Rodić, Lojpur, Živanov, Aranitović i Matić. Zamenici igrača: Popović, Mastilo, Tomin, Vukoje, Petrović, Škorić i Šarenac.
STUDENT: Margetić, Mitić, Kokotović, Majstorović i Brkić. Zamenici igrača: Čičković, Radojčić, Veličković i Šmrkić.

Nova Pazova 4 : 3 Leskovac
Palež 5 : 8 Ekonomac
SAS 6 : 6 Student
Jastrebac 3 : 4 Novi Sad