21.08.2008 11:00 G.Ćirović

Sloga (K) - Radnički (O) 2:5

Utakmica je zbog kašnjenja sudijske trojke iz Kragujevca počela  petnestak minuta kasnije, a posle prvog poluvremena niko nije mogao ni da nasluti krajnji epilog. U prvih deset minuta Radnički je propustio dva „zicera“ pa je kazna brzo usledila. Svoju prtvu priliku Sloga je pretvorila u gol, kada je Nikola Radović iskoristio grešku Bomeštara i rutinski...

21.08.2008 10:54 G.Ćirović

Aplauzi pored Ložionice

Sigurnim trijumfom protiv Budućnosti iz Valjeva na premijeri nove fudbalske sezone u gradu na Ibru, rezultatom 3:1, fudbaleri kraljevačkog Metalca u velikom stilu započeli su borbu za bodove na srpskoligaškom zapadu. Aplauzi na otvorenoj sceni kojima je fudbalski vrlo pismena publika na kraju utakmice zasluženo  nagradila igrače Metalca, sigurno na najbolji način svedoče o...