11.02.2009 12:29 G.Ćirović

Prijateljska utakmica: Metalac (K) - Timok 2:1

Po jakom pljusku i teškom terenu za igru kraljevački Metalac je pokazao više od srpskoligaša iz Zaječara i zasluženo slavio pobedu.  Kraljevčani su u vođstvo došli golom Markovića koji je posle dobrog centaršuta Vasovića iskoristio lošu intervenciju golmana Timoka. Na 2:0 povisio je Belopavlović iz slobodnog udarca, a počasni pogodak za goste...

11.02.2009 01:28 Dragan Jovicic

Prijateljska utakmica: Balkanski - Radnički NiŔ 0:3

Sudija Veljković bio je najslabiji pojedinac dinamične utakmice, odigrane pred velikim brojem gledalaca. Prvo je u 5.minutu propustio da dosidi faul nad Markovim, posle koga je Sasa Vasov napravio očigledan penal. Onda je pokušao da se iskupi, mahao kartonima, pa su gosti hteli da napuste teren u 66. minutu. Nakon toga je ponovo okrenuo ćurak, pa je posle grubog starta nad Markovim...