03.09.2011 23:55 Ivan i Mićko

Srpska Liga Zapad: Sloga (BB) - Å umadija 1:0

Druga utakmica pred domaćom publikom i druga pobeda za fudbalere Sloge BB. Ovoga puta savladan je gost iz Aranđelovca. Sigurna igra, sigurna pobeda, nekoliko dobrih šansi, nomoćan gost ... to bi ukatko bio rezime ove utakmice. U prvom poluvremenu mreže su mirovale iako su domaći igrači u nekoliko navrata ugrozili gol gostiju. U 10. minutu na centaršut Andrića, Gligić sa tri metra...

03.09.2011 23:54 B. Darko

PLS: Radnički (N) - Kolubara 2:1

Radnički je pred svojom publikom ostvario drugu pobedu u sezoni nad Kolubarom iz Lazarevca rezultatom 2:1. Domaći su pred 3000 gledalaca i navijača dominirali i stalno napadali preko krila dok su gosti pokušavali iz kontri da ugroze gol Vaskovića. Iako je Kolubara iz tih kontri bila veoma opasna i imala dve dobre šanse miljenici ,,Meraklija" su prvi postigli gol u 38. minutu....