Niš

Kwaku Bonsu Osei iz Spartaka stigao u Radnički: Nišlije dobile pojačanje u napadu, Mozzart Bet Super liga Srbije
Muškarci
pre 11 sati

Kwaku Bonsu Osei iz Spartaka stigao u Radnički: Nišlije dobile pojačanje u napadu

Kwaku Bonsu Osei novi je igrač Radničkog iz Niša i pojačaće konkurenciju u napadu. Kwaku Bonsu Osei rođen je u Gani 17. avgusta 2000. godine i igra na poziciji krilnog napadača. Pre dolaska u Srbiju igrao je u Kataru, za Senicu u Slovačkoj i Karakas u Venecueli. U Radnički dolazi iz Spartaka iz Subotice.   "Dobro poznajem Radnički, imaju veoma dobar tim. Poznajem i neke igrače i mogu da kažem da su zaista kvalitetni. Drago mi je što ću biti deo ovog tima. Srpski fudbal mi je dobro...

Slušaj vest

Ostale vesti