24.06.2021 21:57 B.Stojkovski

Popuna za Južnobanatsku ligu: Dolovci u viŔi rang

U revanÅ”u bolji su bili gostujući fudbaleri iz Dolova koji su uspeli da ostvare plasman u viÅ”i rang takmičenja. Gosti su poveli golom Karanfilovskog kada je sa nekih dvadeset pet metara Å”utirao i savladao golmana Živkovića. Gosti su udvostručiili prednost golom Å eve kada je iskoristio priliku pred golom domaćina. U drugom poluvremenu posle dosuđenog penala za domaću ekipu strelac je bio...

20.06.2021 20:41 B.Stojkovski

Baraž za popunu Južnobanatske lige: Dolovci poraženi od Banata

Dolovo - Banat (D) 1:2 (0:2) Dolovo. Sudija: Kristijan Todorović (VrÅ”ac). Strelci: Rakonjac u 70 za Dolovo, T.Kračunjel u 5, Brankov u 45 minuti za Banat. Dolovo: Ne.Đorđević, Cvetković, Å evo, Milovac, IvaniÅ”ević, Anđelović 7, Ni.Đorđević, Hajdukov, Pendić (Rakonjac), Karanfilovski, Grozdanović. Banat (D): Živković, PeÅ”ić, Hrnja, Trbanov, M.Kračunjel, T.Kračunjel, Nedeljković,...