30.03.2009 06:36 CIBEX

Niška zona: Mladost (L) - Pukovac 1:0

U Lalincu je odigrana utakmica 20. kola Niške zone izmedju domaće Mladosti i Pukovca, kojoj je domaćin slavio rezultatom 1:0. Gosti su prvi krenuli sa centra i odmah je usledila sjajna prilika ali se bolje snašao golman domaće ekipe i odbranio gol samim vrhom kopačke, svi su već videli loptu u golu ali je ona završila tik pored leve stative u korneru. Domaćin se brzo...

18.05.2008 17:30 Marija Kostić

Mladost (L) - Topličanin 4:2

Domaći su u ovaj meč protiv lidera na tabeli ušli posebno motivisani i bili su bolji tokom celog meča. Do vođstva su došli još u 4.minutu. Poslata je dubinska lopta u šesnaesterac, na nju su pošla dva igrača i golman Topličanina, napadač domaćih ih je prevario i plasirao je loptu u gol. U nastavku meča uglavnom se igralo na sredini terena. U 39.minutu domaći...