07.02.2016 01:11 Slavoljub Blagojević

Temnić pobedio Trajal u prvoj proveri

U prvoj proveri pred nastupajuće prvenstvo fudbaleri Temnića su u okviru priprema koje sprovode u hotelu "Junior" u Brzeću podno Kopaonika savladali bez većih problema kruÅ”evački Trajal. Varvarinci su imali veći posed lopte pogotovo u prvom delu a od golova treba svakako istaći Miletićev u 34. i Nikole Rajkovića u 55. lepim udarcima sa 20 metara. Detalj sa utakmice Temnić-Trajal u Brzeću...

22.01.2014 17:29 Slavoljub Blagojević

Silan start KruŔevljana

Pred punim tribinama u Varvarinu fudbaleri Napretka pod vođstvom novog Å”efa struke Nenada Lalatovića u prvoj proveri ove zime ostavili su dobar utisak pred put na pripreme u Antaliju.Poveli su gosti već u prvom minutu preko Trujića da bi posle odlične solo akcije Dimitrova po desnoj strani Bajić u 20 minutu povisio na 0:2.Domaći su se u prvih pola sata maltene ravnopravno nosili sa gostima...