XS
SM
MD
LG

10.12.2018 21:17 mojacrvenazvezda.net 113

LŠ: Neka bude što biti ne može

Takmičenje u grupnoj fazi UEFA Lige šampiona ušlo je u samu završnicu. Ostalo je da se odigraju još mečevi poslednjeg 6. kola pa da se svedu računi u svih osam grupa. Verovatno niko nije očekivao, one tople avgustovske noći kada je naš klub „blic krigom“ stigao zaostatak od dva gola, da crveno-beli mogu da budu konkurentni do poslednje utakmice grupne faze. Eliminaciona faza Lige...

09.12.2018 18:52 mojacrvenazvezda.net 164

Apel navijačima – Dođite što ranije na PSŽ

Na kapijama na istočnim i zapadnim ulazima stadiona „Rajko Mitić“ za duel Crvene zvezde i Pari Sen Žermena (utorak, 21:00) u okviru 6. kola grupne faze Lige šampiona funkcionisaće novi način ulaska, pa klub ovom prilikom apeluje na navijače koji imaju ulaznice za pomenute tribine da dođu što ranije kako bi se izbegle potencijalne gužve. Crveno-bela publika će već na utakmici sa...

08.12.2018 22:40 mojacrvenazvezda.net 153

Milojević: Naš prilog proslavi svetske titule!

Trener Vladan Milojević rekao je posle trijumfa nad Napretkom rezultatom 3:0 kako su njegovi puleni i on želeli da daju doprinos obeležavanju 27. godišnjice od osvajanja Interkontinentalnog kupa. Foto: facebook.com/crvenazvezdafk – U ime igrača, stručnog štaba i svoje ime, čestitam našem klubu veliki jubilej. Poznato je da smo na današnji dan, pre 27 godina,...

08.12.2018 08:03 mojacrvenazvezda.net 213

Mijailović: Konkurs za rekonstrukciju stadiona se završava 31. januara

Predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda i jedini kandidat na predstojećim izborima za novi mandat, Svetozar Mijailović govorio je o budućim planovima našeg kluba kada je u pitanju rekonstrukcija stadiona „Rajko Mitić“. Rukovodstvo našeg kluba rešeno je da pored unapređenja svih segmenata kluba koje traje poslednjih nekoliko godina, a koje je dovelo i do...

07.12.2018 15:57 mojacrvenazvezda.net 122

Milojević: Zvezdaši čekamo vas na Marakani!

Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević pozvao je navijače, dan uoči utakmice sa Napretkom, da subotu od 19 sati u što većem broju dođu na stadion „Rajko Mitić“. Foto: facebook.com/crvenazvezdafk – Ispred svih igrača i članova stručnog štaba pozivam navijače da u što većem broju dođu na Marakanu baš iz razloga...

06.12.2018 08:41 mojacrvenazvezda.net 169

Ben – Fenomenalna polusezona!

Premijerna utakmica na renoviranom stadionu u Subotici ostaće zapamćena po pobedi Crvene zvezde od 3:1. Sa dva gola na ovoj utakmici napadač crveno-belih El Fardu Ben došao je do brojke od 15 postignutih pogodaka u svim takmičenjima. Foto: facebook.com/crvenazvezdafk – Mnogo je lakše kada igramo na odličnoj,  brzoj podlozi. U ovakvim uslovima možemo...

04.12.2018 08:27 mojacrvenazvezda.net 147

Mijailović jedini kandidat za predsednika FK Crvena zvezda

Izbori za predsednika FK Crvena zvezda ulaze u završnu fazu. Rok za podnošenje prijava je istekao u ponoć i kako sada stvari stoje nikakvih iznenađenja neće biti. Aktuelni predsednik našeg kluba Svetozar Mijailović jedini je kandidat na predstojećim izborima, tako da je potpuno jasno da će nastaviti sa vođenjem kluba. Mijailović je na poziciji predsednika...

03.12.2018 11:56 Administrator 293

U utorak izvlačenje parova za 1/4 finala Kupa Srbije

U utorak, 4. decembra, u 13,00 u prostorijama FSS na Terazijama 3/9 biće održan žreb parova četvrtfinala Kupa Srbije. Učesnici četvrtfinalnih duela biće: Partizan, Mladost (Lučani), Crvena zvezda, Radnički (Niš), Spartak ŽK, Napredak, Vojvodina i Radnik (Surdulica). Kalendarom takmičenja predviđeno je da se mečevi ove runde igraju u sredu 13. marta 2019. godine. Dva...

02.12.2018 20:13 mojacrvenazvezda.net 309

Zvezda rutinski na "plus devet" – pao je i Voždovac

U poslednjoj utakmici 18. kola Superlige Srbije, ekipa Crvene zvezde dočekala je starog dužnika sa Voždovca, pred oko 8000 gledalaca. Trener Vladan Milojević nije želeo da kalkuliše, pa je na teren izveo maltene najjači sastav (bez sjajnog Marka Marina kao startera doduše), uključujući oporavljene Pavkova, Degeneka i Jovančića, dok su u nastavku šansu dobili i Boaći...

02.12.2018 08:28 mojacrvenazvezda.net 236

SLS 18. kolo: Crvena zvezda – Voždovac

Prošlo je nešto više od mesec dana od kako je Crvena zvezda odigrala poslednju prvnstvenu utakmicu na stadionu „Rajko Mitić“. Bio je to meč 14. kola Super lige Srbije u kojem su crveno-beli ugostili ekipu OFK Bačke i slavili rezultatom 3:1. Nakon tog susreta koji je odigran 31. oktobra usledila su tri vezana gostovanja i došlo je vreme da...