XS
SM
MD
LG

11.01.2021 17:01 PRevent Sport

Nikola Mikić završio fudbalsku karijeru

Nekadašnji fudbaler i kapiten Crvene zvezde, Nikola Mikić, završio je zvanično svoju bogatu fudbalsku karijeru i postao trener. Mikić je proteklih 6 meseci nastupao za Grafičar a nadalje će u stručnom štabu koji predvodi Rade Koković obavljati ulogu trenera. Mikić je seniorsku karijeru započeo u Radničkom iz Niša, da bi ga sjajne igre u dresu Napretka iz Kruševca preporučile za dres Crvene...

02.01.2021 17:16 mojacrvenazvezda.net

Slask, Ufa, Maribor i Šahtjor Donjeck testiraju crveno-bele

Zimska pauza za fudbalere Crvene zvezde polako se bliži kraju. Uskoro će trener Dejan Stanković izvesti ponovo ekipu na teren u započeće se sa pripremama za prolećni deo sezone u kojem crveno-beli žele da osvoje četvrtu uzastopnu šampionsku titulu, da posle pune decenije stignu i do trofeja namenjenog pobedniku nacionalnog kup takmičenja, a svakako su svima u mislima februarski dueli sa ekipom...

25.12.2020 16:28 mojacrvenazvezda.net

Srnić novo pojačanje Crvene zvezde!

Dete Crvene zvezde i fudbaler koji je u našem klubu ostvarivao fenomenalne rezultate i ušao u srce svakog navijača – Slavoljub Srnić je ponovo zadužio crveno-beli dres, a saradnja je ozvaničena na godinu dana. Neumoljivi krilni napadač je trenirao sa našim klubom od početka novembra, a od oktobra je slobodan igrač, kada je raskinuo ugovor sa Las Palmasom u koji je otišao iz Crvene zvezde....

24.12.2020 20:24 Ašković

Bivši partizanovac u Zvezdinoj filijali

Nemanja Stojić (22), fudbaler RFK Grafičara, jedan je iz plejade koji obećavaju i nosilac je igre "ljubičastih". Mada je odigrao tek nešto više od polovine utakmica tokom jeseni, zavredio je pažnju i postao važan šraf u ekipi trenera Kokovića. Jedan je od retkih domaćih igrača koji su nosili crno-beli i crveno-beli dres. Naime Stojić je prošao omladinsku školu Partizana, i kada je trebao da...

18.12.2020 21:44 mojacrvenazvezda.net

OFK Beograd filijala Crvene zvezde?

OFK Beograd poslednjih godina proživljava najteže dane u klupskoj istoriji. "Romantičari" sa Karaburme se nalaze u donjem domu Srpske lige grupa "Beograd", trećeg ranga takmičenja, ali su rezultatski problemi možda i najlakši. Stadion je urušen, struje više od godinu dana, a dugovi se nagomilavaju.   Zvezdan Terzić, generalni direktor FK Crvena zvezda, dobio je poziv da se vrati u klub u...

17.12.2020 20:33 mojacrvenazvezda.net

Spiridonović na izlaznim vratima?

Tokom prethodnog letnjeg prelaznog roka iz redova poljskog Pogon Šćećina na stadion "Rajko Mitić" stiglo je vihorno krilo, nekadašnji mladi austrijski reprezentativac Srđan Spiridonović. Dvadesetsedmogodišnji fudbaler srpskog porekla, a rođen u Beču na samom startu sezone bio je jedan od najboljih fudbalera u redovima trenera Dejana Stankovića. U prva dva susreta, isto toliko puta se upisivao u...

13.12.2020 20:18 mojacrvenazvezda.net

SLS: Crvena zvezda - OFK Bačka 2:0

Trijumfovali su fudbaleri Crvene zvezde u okviru 18. kola Superlige i savladali ekipu Bačke rezultatom 2:0. Pogotke za tim Dejana Stankovića, čime je utvrđena još jedna pobeda, postigli su Mirko Ivanić i Dijego Falćineli.   Uručio je naš sportski direktor Mitar Mrkela napadaču Ričmondu Boaćiju dres sa brojem 100, koji simbolizuje odigrane utakmice golgetera iz Gane u dresu Crvene zvezde....

12.12.2020 20:26 mojacrvenazvezda.net

Crveno-beli dočekuju OFK Bačku

Fudbaleri Crvene zvezde, posle uspešno završene grupne faze Lige Evrope, okreću se obavezama u nacionalnom šampionatu. U nedelju, od 17 časova naši momci odigraće utakmicu 18. kola Superlige Srbije protiv ekipe Bačke na stadionu "Rajko Mitić".   Protiv našeg sutrašnjeg rivala ekipe Bačke do sada smo u istoriji odigrali samo sedam duela u kojima smo zabeležili šest pobeda i jedan remi uz...

10.12.2020 19:50 mojacrvenazvezda.net

Kup Srbije: Rad i Crvena zvezda igraju 18. decembra

Fudbaleri Crvene zvezde večerašnjim gostovanjem u Liberecu završavaju jesenju evropsku odiseju. Crveno-beli su uspešno prebrodili iskušenja u grupi "L" UEFA Lige Evrope i već sada se mogu okrenuti novom evropskom proleću koje će startovati u februaru 2021. godine. Pre toga trener Stanković i svi u klubu sa nestrpljenjem će iščekivati ponedeljak 14. decembar kada ćemo saznati ime protivnika u...

09.12.2020 20:10 mojacrvenazvezda.net

Stanković put Češke poveo 24 fudbalera

Fudbaleri Crvene zvezde otputovali su u Češku na utakmicu sa Liberecom kojom će zaključiti nastup u grupnoj fazi ovogodišnje Lige Evrope.   Dejan Stanković je na konferenciji za medije najavio da na utakmicu gleda kao da je ključna za prolaz dalje, a na put je poveo 24 fudbalera. Put Češke krenuli su Milan Borjan, Zoran Popović, Marko Ćopić, Milan Gajić, Marko Gobeljić, Miloš Degenek,...