Niko ti nebrani,registruj se na sajt i piši rezultate
ja sam iz Priboja bolje dajte meni da pratim utakmice FAP-a
Nije kraj 1:2,jos se igra trenutno je 1-3
DarkoOo
3-1 trenutno za FAP

Fap nosi tri boda iz Prova
20.05.2018 Denis Šarak

Fudbaleri FAP-a napravili su još jedan podvig. Na teškom gostovanju u Provu savladana je istoimena ekipa rezultatom 1-3. Poveli su igrači FAP-a u 15. minutu preko Milovanovića. Domaći su poravnali rezultat u 32. minutu preko Popovića. Par minuta pre kraja prvog dela susreta mogle su "kamiondžije" do prednosti, ali Miloševićev odličan šut sa preko 20 metara zaustavila je prečka.

Tek što je počelo drugo poluvreme dobro se u gostujućem šesnaestercu snašao Plojović i kada mu je ostalo da loptu pošalje u gol na nedozvoljen način zaustavio ga je Petrović a sudija Nikitović je pokazao na belu tačku sa koje je bio precizan Plojović. Potom domaći preuzimaju potpunu inicijativu i u 65. minutu za malo ne dolaze do izjednačenja kada pogadjaju prečku. U sledećem napdau FAP je mogao da poveća prednost, ali sebičan je bio Milošević i loptu je poslao pored gola kada je na drugoj strani imao dva slobodna saigrača. U 72. minutu Plojović šutem sa 18 metara donosi prednost od 1-3 svom timu i tako postavlja konačan rezultat utakmice.