XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2007 Vučje - Zloćudovo 0:1
2 26.08.2007 Car Konstantin - Vučje 4:1
3 02.09.2007 Vučje - Lužnica 5:1
4 09.09.2007 Vučje - Žitorađa 4:1
5 15.09.2007 Napredak - Vučje 3:3
6 19.09.2007 Vučje - Mladost (M) 2:0
7 23.09.2007 Topličanin - Vučje 3:0
8 30.09.2007 Vučje - Mladost (L) 0:1
9 07.10.2007 BSK Bujanovac - Vučje 2:2
10 14.10.2007 Vučje - Jastrebac Proleter 3:1
11 21.10.2007 Zemljoradnik - Vučje 0:0
12 28.10.2007 Vučje - Sloga 3:1
13 03.11.2007 Jedinstvo - Vučje 3:2
14 11.11.2007 Vučje - Kosanica 1:2
15 18.11.2007 Radnik Rosa - Vučje 2:1
16 25.11.2007 Vučje - Radan 0:3
17 02.12.2007 Proleter - Vučje 1:0
18 16.03.2008 Zloćudovo - Vučje 1:0
19 23.03.2008 Vučje - Car Konstantin 2:2
20 29.03.2008 Lužnica - Vučje 1:3
21 05.04.2008 Žitorađa - Vučje 2:0
22 13.04.2008 Vučje - Napredak 2:0
23 24.04.2008 Mladost (M) - Vučje 2:2
24 20.04.2008 Vučje - Topličanin 1:2
25 27.04.2008 Mladost (L) - Vučje 1:1
26 04.05.2008 Vučje - BSK Bujanovac 3:2
27 07.05.2008 Jastrebac Proleter - Vučje 2:3
28 11.05.2008 Vučje - Zemljoradnik 3:0
29 18.05.2008 Sloga - Vučje 1:0
30 25.05.2008 Vučje - Jedinstvo 2:0
31 28.05.2008 Kosanica - Vučje 3:2
32 31.05.2008 Vučje - Radnik Rosa 3:0
33 08.06.2008 Radan - Vučje 0:1
34 15.06.2008 Vučje - Proleter 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Topličanin 34 22 5 7 71
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Car Konstantin 34 19 8 7 65
3 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Radnik Rosa 34 18 9 7 63
4 Radan 34 15 10 9 55
5 BSK Bujanovac 34 16 7 11 55
6 Jedinstvo 34 15 7 12 52
7 Vučje 34 14 6 14 48
8 Sloga 34 14 6 14 48
9 Zloćudovo (-2) 34 14 7 13 47
10 Mladost (M) (-2) 34 15 4 15 47
11 Žitorađa (-6) 34 16 5 13 47
12 Napredak 34 13 7 14 46
13 Mladost (L) 34 13 5 16 44
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Jastrebac Proleter (-2) 34 13 2 19 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pirotska okružna liga Lužnica (-2) 34 11 8 15 39
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Proleter (-2) 34 11 4 19 35
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Toplička okružna liga Kosanica (-2) 34 10 5 19 33
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Nišavska okružna liga Zemljoradnik 34 2 5 27 11
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu