XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2013 17:30 OFK Ras - Proleter 5:2
2 01.09.2013 17:00 Vrnjci - Proleter 1:3
3 07.09.2013 17:00 Proleter - Tavnik 2:1
4 12.09.2013 17:00 Čibukovac - Proleter 2:0
5 14.09.2013 16:30 Proleter - Napredak 2:0
6 22.09.2013 16:30 Šumadija - Proleter 1:2
7 26.09.2013 16:30 Proleter - Partizan 0:0
8 29.09.2013 16:30 Morava (S) - Proleter 0:2
9 05.10.2013 16:00 Proleter - Gruža 3:3
10 12.10.2013 15:30 Bogutovačka Banja - Proleter 3:5
11 19.10.2013 15:00 Proleter - Zvezda 2:2
12 26.10.2013 14:00 Mlada krila - Proleter 1:1
13 02.11.2013 14:00 Proleter - Magnohrom 3:2
14 10.11.2013 14:00 Stubal - Proleter 1:3
15 16.11.2013 13:30 Proleter - Jedinstvo 3:1
16 22.03.2014 15:00 Proleter - OFK Ras 0:1
17 29.03.2014 15:00 Proleter - Vrnjci 4:0
18 06.04.2014 16:30 Tavnik - Proleter 2:4
19 09.04.2014 16:30 Proleter - Čibukovac 5:2
20 13.04.2014 16:30 Napredak - Proleter 0:1
21 19.04.2014 16:30 Proleter - Šumadija 2:0
22 24.04.2014 16:30 Partizan - Proleter 1:4
23 26.04.2014 17:00 Proleter - Morava (S) 3:1
24 08.05.2014 17:00 Gruža - Proleter 2:1
25 10.05.2014 17:00 Proleter - Bogutovačka Banja 4:0
26 25.05.2014 17:30 Zvezda - Proleter 2:3
27 31.05.2014 17:30 Proleter - Mlada krila 2:0
28 04.06.2014 18:00 Magnohrom - Proleter 2:1
29 07.06.2014 18:00 Proleter - Stubal 2:4
30 14.06.2014 18:00 Jedinstvo - Proleter 3:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga OFK Ras 30 23 3 4 72
2 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Gruža 30 21 5 4 68
3 Proleter 30 20 4 6 64
4 Magnohrom 30 20 2 8 62
5 Stubal 30 16 1 13 49
6 Šumadija (-1) 30 14 4 12 45
7 Čibukovac 30 11 5 14 38
8 Jedinstvo 30 11 3 16 36
9 Vrnjci 30 10 5 15 35
10 Partizan 30 8 11 11 35
11 Tavnik 30 10 4 16 34
12 Morava (S) (-1) 30 11 2 17 34
13 Napredak 30 9 6 15 33
14 Zvezda 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar" Mlada krila 30 9 4 17 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar" Bogutovačka Banja 30 4 3 23 15
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu