XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:00 Vojvodina (T) - Petrovaradin 0:0
2 25.08.2013 17:00 Petrovaradin - Kabel 1:2
3 31.08.2013 17:00 ŽSK - Petrovaradin 7:1
4 08.09.2013 17:00 Petrovaradin - Mladost (BP) 3:4
5 15.09.2013 16:00 Sutjeska - Petrovaradin 1:2
6 22.09.2013 16:00 Petrovaradin - Jedinstvo 2:1
7 28.09.2013 15:30 Mladost (NS) - Petrovaradin 1:2
8 06.10.2013 15:30 Budućnost (G) - Petrovaradin 1:1
9 13.10.2013 15:00 Petrovaradin - Budućnost (M) 0:1
10 19.10.2013 15:00 Tvrdjava - Petrovaradin 1:2
11 27.10.2013 14:00 Petrovaradin - Mladost (T) 2:1
12 03.11.2013 14:00 Borac - Petrovaradin 2:0
13 10.11.2013 13:30 Petrovaradin - Vojvodina (BG) 1:0
14 17.11.2013 13:30 TSK - Petrovaradin 1:0
15 24.11.2013 13:30 Petrovaradin - Veternik 2:1
16 15.03.2014 15:00 Petrovaradin - Vojvodina (T) 3:0
17 23.03.2014 10:00 Kabel - Petrovaradin 1:0
18 30.03.2014 15:30 Petrovaradin - ŽSK 0:1
19 06.04.2014 15:30 Mladost (BP) - Petrovaradin 1:4
20 13.04.2014 15:30 Petrovaradin - Sutjeska 0:1
21 20.04.2014 16:00 Jedinstvo - Petrovaradin 1:0
22 27.04.2014 16:00 Petrovaradin - Mladost (NS) 2:0
23 04.05.2014 16:30 Petrovaradin - Budućnost (G) 0:2
24 07.05.2014 16:30 Budućnost (M) - Petrovaradin 2:1
25 10.05.2014 16:30 Petrovaradin - Tvrdjava 3:1
26 18.05.2014 16:30 Mladost (T) - Petrovaradin 0:1
27 25.05.2014 17:00 Petrovaradin - Borac 1:2
28 01.06.2014 17:00 Vojvodina (BG) - Petrovaradin 2:8
29 08.06.2014 17:00 Petrovaradin - TSK 6:0
30 11.06.2014 17:00 Veternik - Petrovaradin 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaPlasman u novoformiranu Novosadsko-Sremsku zonu ŽSK 30 26 2 2 80
2 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaPlasman u novoformiranu Novosadsko-Sremsku zonu Kabel 30 21 5 4 68
3 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaBaraž: Budućnost - Ljukovo 5:1, plasman obezbedila oba tima posle odustajanja ekipe Novog Sada Budućnost (G) 30 17 4 9 55
4 Borac 30 16 6 8 54
5 Petrovaradin 30 15 2 13 47
6 TSK 30 13 8 9 47
7 Budućnost (M) 30 14 5 11 47
8 Veternik 30 12 6 12 42
9 Mladost (T) 30 11 4 15 37
10 Tvrdjava 30 11 3 16 36
11 Vojvodina (T) 30 9 8 13 35
12 Mladost (BP) 30 9 5 16 32
13 Sutjeska 30 8 4 18 28
14 Mladost (NS) (-1) 30 8 5 17 28
15 Jedinstvo 30 7 4 19 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Vrbas-Titel-Žabalj Vojvodina (BG) 30 4 7 19 19
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.