XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:30 Jedinstvo - Sremčica 2:2
2 24.08.2014 17:30 Sremčica - PKB 5:0
3 31.08.2014 16:30 Crvena zvezda - Sremčica 4:1
4 07.09.2014 16:30 Lepušnica - Sremčica 2:5
5 14.09.2014 16:00 Sremčica - Balkan Mirijevo 1:1
6 21.09.2014 10:00 Železničar - Sremčica 1:0
7 26.09.2014 15:30 Sremčica - Zvezdara 5:0
8 04.10.2014 15:30 Radnički (NB) - Sremčica 1:0
9 12.10.2014 14:30 Sremčica - Lokomotiva 1:0
10 19.10.2014 10:00 Grafičar - Sremčica 2:1
11 26.10.2014 13:30 Sremčica - Boleč 4:0
13 09.11.2014 13:30 Sremčica - Stepojevac Vaga 0:3
14 16.11.2014 13:00 Vrčin - Sremčica 0:2
15 23.11.2014 13:00 Sremčica - Baćevac 0:0
16 18.03.2015 14:30 Sremčica - Jedinstvo 1:2
17 22.03.2015 14:30 PKB - Sremčica 1:1
18 29.03.2015 15:00 Sremčica - Crvena zvezda 4:1
19 01.04.2015 15:00 Sremčica - Lepušnica 5:0
20 04.04.2015 15:30 Balkan Mirijevo - Sremčica 0:1
21 12.04.2015 16:00 Sremčica - Železničar 4:1
22 19.04.2015 16:00 Zvezdara - Sremčica 2:0
23 26.04.2015 16:00 Sremčica - Radnički (NB) 3:0
24 02.05.2015 16:30 Lokomotiva - Sremčica 7:0
25 10.05.2015 16:30 Sremčica - Grafičar 6:2
26 13.05.2015 16:30 Boleč - Sremčica 1:3
28 24.05.2015 16:30 Stepojevac Vaga - Sremčica 2:1
29 30.05.2015 17:00 Sremčica - Vrčin 4:1
30 06.06.2015 17:00 Baćevac - Sremčica 1:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Stepojevac Vaga 28 20 5 3 65
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Crvena zvezda 28 16 6 6 54
3 Baraž Baraž: Protiv ekipe Sopota Sremčica 28 15 4 9 49
4 Jedinstvo 28 12 8 8 44
5 Grafičar 28 12 5 11 41
6 Železničar 28 11 7 10 40
7 Lokomotiva 28 11 6 11 39
8 Balkan Mirijevo 28 10 7 11 37
9 Vrčin 28 10 5 13 35
10 Zvezdara 28 10 5 13 35
11 Radnički (NB) 28 8 9 11 33
12 PKB 28 9 5 14 32
13 Baćevac 28 8 7 13 31
14 Baraž Baraž Lepušnica 28 9 2 17 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "C" Boleč 28 5 7 16 22
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu