XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Ljukovo - Rudar 3:1
2 21.08.2016 17:30 Borac - Ljukovo 1:1
3 28.08.2016 17:00 Ljukovo - Budućnost 2:1
4 03.09.2016 17:00 1. Maj Ruma - Ljukovo 6:0
5 11.09.2016 16:30 Ljukovo - Partizan 5:2
6 18.09.2016 16:30 Sloboda - Ljukovo 0:1
7 25.09.2016 16:00 Ljukovo - Sloven 2:0
8 02.10.2016 16:00 Jadran - Ljukovo 1:0
9 09.10.2016 15:30 Ljukovo - Hrtkovci 5:4
10 16.10.2016 15:00 Ljukovo - Mitros 3:1
11 22.10.2016 14:00 Podrinje - Ljukovo 3:0
12 30.10.2016 13:30 Ljukovo - Napredak 0:0
13 06.11.2016 13:30 FK Graničar 1924 - Ljukovo 6:0
14 13.11.2016 13:00 Ljukovo - Hajduk 1:2
15 20.11.2016 13:00 Donji Petrovci - Ljukovo 1:1
16 11.03.2017 14:30 Rudar - Ljukovo 0:0
17 19.03.2017 14:30 Ljukovo - Borac 2:1
18 26.03.2017 15:00 Budućnost - Ljukovo 1:0
19 01.04.2017 15:30 Ljukovo - 1. Maj Ruma 0:3
20 08.04.2017 16:00 Partizan - Ljukovo 3:0
21 15.04.2017 16:00 Ljukovo - Sloboda 1:3
22 22.04.2017 16:00 Sloven - Ljukovo 2:3
23 30.04.2017 16:00 Ljukovo - Jadran 1:1
24 07.05.2017 16:30 Hrtkovci - Ljukovo 1:1
25 13.05.2017 17:00 Mitros - Ljukovo 3:1
26 17.05.2017 17:00 Ljukovo - Podrinje 0:1
27 21.05.2017 17:00 Napredak - Ljukovo 1:0
28 28.05.2017 17:00 Ljukovo - FK Graničar 1924 6:4
29 04.06.2017 17:00 Hajduk - Ljukovo 5:1
30 11.06.2017 17:00 Ljukovo - Donji Petrovci 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Jug"Vojvođanska liga "Jug" Hajduk 30 21 4 5 67
2 1. Maj Ruma 30 20 6 4 66
3 Podrinje 30 19 7 4 64
4 Sloboda 30 16 1 13 49
5 Jadran 30 13 8 9 47
6 Ljukovo 30 11 6 13 39
7 Borac 30 11 6 13 39
8 Budućnost 30 11 6 13 39
9 FK Graničar 1924 30 11 6 13 39
10 Sloven 30 10 8 12 38
11 Hrtkovci 30 11 3 16 36
12 Napredak 30 9 8 13 35
13 Rudar 30 11 2 17 35
14 Partizan 30 10 4 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Srem Mitros 30 10 2 18 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Srem Donji Petrovci 30 7 1 22 22
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu