XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:00 Morava 1918 - Juhor 0:0
2 21.08.2016 17:00 Juhor - OFK Lugomir 0:2
3 27.08.2016 16:30 OFK Topličanin - Juhor 1:0
4 04.09.2016 16:30 Juhor - Kopaonik 1:1
5 11.09.2016 16:00 Župa - Juhor 1:0
6 18.09.2016 16:00 Juhor - Levač 0:0
7 25.09.2016 15:30 BoŔnjane - Juhor 1:2
8 02.10.2016 15:30 Juhor - Rembas 1:2
9 08.10.2016 15:00 Jedinstvo - Juhor 3:2
10 15.10.2016 15:00 SFS Borac - Juhor 2:1
11 23.10.2016 14:00 Juhor - Sloga 4:3
12 29.10.2016 14:00 Žitorađa - Juhor 3:0
13 06.11.2016 13:30 Juhor - Trajal 1:4
14 13.11.2016 13:30 Poljoprivrednik - Juhor 2:1
15 20.11.2016 13:00 Juhor - OFK Kosanica 2:2
16 12.03.2017 15:00 Juhor - Morava 1918 2:4
17 19.03.2017 15:00 OFK Lugomir - Juhor 2:1
18 26.03.2017 15:00 Juhor - OFK Topličanin 0:1
19 01.04.2017 16:00 Kopaonik - Juhor 5:1
20 09.04.2017 16:00 Juhor - Župa 2:4
21 12.04.2017 16:00 Levač - Juhor 3:0
22 15.04.2017 16:30 Juhor - BoŔnjane 2:4
23 23.04.2017 16:30 Rembas - Juhor 3:2
24 30.04.2017 16:30 Juhor - Jedinstvo 1:3
25 07.05.2017 16:30 Juhor - SFS Borac 1:7
26 14.05.2017 16:30 Sloga - Juhor 5:0
27 17.05.2017 17:00 Juhor - Žitorađa 3:4
28 21.05.2017 17:00 Trajal - Juhor 4:0
29 28.05.2017 17:30 Juhor - Poljoprivrednik 2:5
30 04.06.2017 17:30 OFK Kosanica - Juhor 5:0
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu viŔeg ranga Srpska liga Istok Trajal 30 24 3 3 75
2 OFK Topličanin 30 18 3 9 57
3 SFS Borac 30 14 7 9 49
4 Kopaonik 30 14 7 9 49
5 Žitorađa 30 12 8 10 44
6 Jedinstvo 30 14 2 14 44
7 OFK Kosanica (-1) 30 12 6 12 41
8 Sloga 30 12 5 13 41
9 Morava 1918 30 11 7 12 40
10 Poljoprivrednik 30 12 4 14 40
11 OFK Lugomir 30 12 4 14 40
12 Levač 30 11 7 12 40
13 BoŔnjane 30 11 6 13 39
14 Župa (-3) 30 11 7 12 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Rembas 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Juhor (-1) 30 2 4 24 9
Draca je postavio sliku
Baraž za popunu Područne lige Sombor: FK Radnički Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)