XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Župa - Jastrebac 2:4
2 27.08.2017 16:30 Župa - SFS Borac 3:4
3 02.09.2017 16:30 OFK Kosanica - Župa 2:2
4 10.09.2017 16:00 Župa - Kopaonik 2:4
5 17.09.2017 16:00 Poljoprivrednik - Župa 2:2
6 24.09.2017 15:30 Župa - OFK Lugomir 3:1
7 01.10.2017 15:30 Napredak - Župa 3:2
8 08.10.2017 15:00 Župa - Sloga (D) 1:0
9 15.10.2017 15:00 Bošnjane - Župa 0:3
10 22.10.2017 15:00 Župa - Morava 1918 4:1
11 29.10.2017 14:00 Žitorađa - Župa 2:1
12 05.11.2017 13:30 Župa - Jedinstvo 3:0
13 11.11.2017 13:30 OFK Topličanin - Župa 2:1
14 19.11.2017 13:00 Župa - Sloga (Ć) 2:2
15 15.03.2018 13:00 Levač - Župa 1:2
16 11.03.2018 15:00 Jastrebac - Župa 1:0
17 17.03.2018 15:00 SFS Borac - Župa 1:0
18 01.04.2018 16:00 Župa - OFK Kosanica 4:0
19 07.04.2018 16:00 Kopaonik - Župa 2:0
20 11.04.2018 16:00 Župa - Poljoprivrednik 8:0
21 15.04.2018 16:30 OFK Lugomir - Župa 0:2
22 22.04.2018 16:30 Župa - Napredak 4:1
23 28.04.2018 16:30 Sloga (D) - Župa 1:0
24 06.05.2018 16:30 Župa - Bošnjane 4:0
25 12.05.2018 16:30 Morava 1918 - Župa 0:2
26 16.05.2018 17:00 Župa - Žitorađa 3:0
27 20.05.2018 17:00 Jedinstvo - Župa 1:0
28 27.05.2018 17:30 Župa - OFK Topličanin 0:4
29 03.06.2018 17:30 Sloga (Ć) - Župa 2:5
30 10.06.2018 17:30 Župa - Levač 6:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok SFS Borac 30 25 3 2 78
2 OFK Topličanin 30 22 6 2 72
3 Sloga (D) (-1) 30 18 2 10 55
4 Kopaonik 30 16 5 9 53
5 OFK Lugomir 30 15 4 11 49
6 Župa 30 15 3 12 48
7 OFK Kosanica 30 13 7 10 46
8 Levač 30 12 6 12 42
9 Jastrebac 30 12 3 15 39
10 Morava 1918 30 11 4 15 37
11 Jedinstvo 30 11 3 16 36
12 Žitorađa 30 9 5 16 32
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Napredak (-5) 30 11 3 16 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Bošnjane 30 7 5 18 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Sloga (Ć) 30 6 5 19 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Poljoprivrednik (-2) 30 3 4 23 11