XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Gruža - Šumadija 3:2
2 26.08.2017 17:00 VGSK - Gruža 0:3
3 02.09.2017 16:30 Gruža - Rudar 2001 3:0
4 10.09.2017 16:30 Proleter 1976 - Gruža 0:0
5 16.09.2017 16:00 Gruža - Morava (VP) 2:2
6 24.09.2017 16:00 RSK - Gruža 0:1
7 30.09.2017 15:30 Gruža - Borac (Ž) 2:1
8 08.10.2017 15:30 Petar Dobrnjac - Gruža 0:4
9 14.10.2017 14:30 Gruža - Napredak 2:0
10 21.10.2017 14:30 Gruža - Udarnik 2:2
11 29.10.2017 13:30 Homoljac - Gruža 3:1
12 04.11.2017 13:30 Gruža - Zvižd 2:2
13 12.11.2017 13:00 Mladi radnik (R) - Gruža 0:4
14 18.11.2017 13:00 Gruža - Mladi borac 4:2
15 25.11.2017 13:00 Sloga 33 - Gruža 2:5
16 18.03.2018 14:30 Šumadija - Gruža 1:1
17 31.03.2018 15:30 Gruža - VGSK 2:2
18 04.04.2018 15:30 Rudar 2001 - Gruža 1:3
19 07.04.2018 15:30 Gruža - Proleter 1976 2:0
20 15.04.2018 15:30 Morava (VP) - Gruža 3:1
21 21.04.2018 16:00 Gruža - RSK 3:1
22 29.04.2018 16:00 Borac (Ž) - Gruža 3:1
23 02.05.2018 16:00 Gruža - Petar Dobrnjac 4:1
24 06.05.2018 16:30 Napredak - Gruža 2:2
25 13.05.2018 16:30 Udarnik - Gruža 2:0
26 19.05.2018 17:00 Gruža - Homoljac 0:2
27 27.05.2018 17:00 Zvižd - Gruža 3:2
28 30.05.2018 17:00 Gruža - Mladi radnik (R) 5:1
29 03.06.2018 17:30 Mladi borac - Gruža 3:2
30 09.06.2018 17:30 Gruža - Sloga 33 5:3
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad RSK 30 21 3 6 66
2 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Proleter 1976 30 19 6 5 63
3 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Sloga 33 30 20 3 7 63
4 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Gruža 30 16 7 7 55
5 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Zvižd 30 14 2 14 44
6 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Udarnik 30 13 5 12 44
7 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Morava (VP) 30 13 4 13 43
8 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Napredak 30 12 7 11 43
9 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Homoljac 30 14 0 16 42
10 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska VGSK 30 11 7 12 40
11 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Petar Dobrnjac 30 12 3 15 39
12 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Mladi borac 30 10 5 15 35
13 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Šumadija 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Rudar 2001 (-1) 30 9 6 15 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mladi radnik (R) (-1) 30 10 2 18 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Borac (Ž) 30 2 4 24 10
igorsabo i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
igorsabo i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
igorsabo i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bojan991 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bojan991 je tipovao utakmicu
Bojan991 i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
Bojan991 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu