XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Gruža - Šumadija 3:2
2 27.08.2017 17:00 Šumadija - Udarnik 1:2
3 03.09.2017 16:30 Homoljac - Šumadija 3:1
4 10.09.2017 16:30 Šumadija - Zvižd 2:5
5 17.09.2017 16:00 Mladi radnik (R) - Šumadija 2:1
6 24.09.2017 16:00 Šumadija - Mladi borac 5:1
7 30.09.2017 15:30 Sloga 33 - Šumadija 1:0
8 08.10.2017 15:30 Napredak - Šumadija 1:0
9 15.10.2017 14:30 Šumadija - VGSK 3:2
10 21.10.2017 14:30 Rudar 2001 - Šumadija 2:1
11 29.10.2017 13:30 Šumadija - Proleter 1976 0:2
12 05.11.2017 13:30 Morava (VP) - Šumadija 4:1
13 12.11.2017 13:00 Šumadija - RSK 0:2
14 19.11.2017 13:00 Borac (Ž) - Šumadija 1:0
15 26.11.2017 13:00 Šumadija - Petar Dobrnjac 5:2
16 18.03.2018 14:30 Šumadija - Gruža 1:1
17 01.04.2018 15:30 Udarnik - Šumadija 0:0
18 04.04.2018 15:30 Šumadija - Homoljac 3:1
19 08.04.2018 15:30 Zvižd - Šumadija 0:0
20 15.04.2018 15:30 Šumadija - Mladi radnik (R) 3:1
21 21.04.2018 16:00 Mladi borac - Šumadija 1:1
22 29.04.2018 16:00 Šumadija - Sloga 33 0:3
23 02.05.2018 16:00 Šumadija - Napredak 3:2
24 05.05.2018 16:30 VGSK - Šumadija 2:1
25 13.05.2018 16:30 Šumadija - Rudar 2001 2:1
26 20.05.2018 17:00 Proleter 1976 - Šumadija 3:0
27 27.05.2018 17:00 Šumadija - Morava (VP) 3:1
28 30.05.2018 17:00 RSK - Šumadija 3:0
29 03.06.2018 17:30 Šumadija - Borac (Ž) 6:5
30 09.06.2018 17:30 Petar Dobrnjac - Šumadija 0:7
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad RSK 30 21 3 6 66
2 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Proleter 1976 30 19 6 5 63
3 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Sloga 33 30 20 3 7 63
4 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Gruža 30 16 7 7 55
5 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Zvižd 30 14 2 14 44
6 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Udarnik 30 13 5 12 44
7 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Morava (VP) 30 13 4 13 43
8 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Napredak 30 12 7 11 43
9 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Homoljac 30 14 0 16 42
10 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska VGSK 30 11 7 12 40
11 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Petar Dobrnjac 30 12 3 15 39
12 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Mladi borac 30 10 5 15 35
13 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Šumadija 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Rudar 2001 (-1) 30 9 6 15 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mladi radnik (R) (-1) 30 10 2 18 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Borac (Ž) 30 2 4 24 10
Rista i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
igorsabo i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
igorsabo i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
igorsabo i još 3 korisnika su tipovali utakmicu